London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri uyumuyor.
Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

Seyir Defteri

+146
Ivy Lilian Monroe
Jason Prince
Stefan Mars
Mick Westwood
Katica Irglová
Noa van den Vondel
Sam Hustlewick
Lyudmila Verneuil
Nora Jeanne Delacour
Nils Wójcik
Darya Borislava
Jim Sherwood
Delancey B. Blackbourne
Ricardo Hernandéz
Rhys Owen
Kalista Ravenant
Hunter Drake
Robert Owen
Leona Larkin
Charlotte Morris
Leonard Larkin
Marcus Farcas
Simone Picard
Charles Whitman
Archibald Cole
Anthony Pratt
Amélie Poulain
Alice Munro
Nancy Loew
Ruth Gordon
Rachel Gibbs
Eugene Dafoe
Andrea Curtis
Alrick Johnson
Lucy Lawson
Gabriel Neithan
Mabelle Jeseven
Ivy Kandace
Regina Doddle
Monday Martin
Rebecca Teague
Pamela Dafoe
Stacy Desmarais
Karan Alexopoulos
Cosmina Luminita
Dóra Duci
Vladimir Chivas
Rusty Lewis
Theodor Roven
Emanuela Marlot
Ian Wilmot
Rocío Chevalier
Aaron Walther
Ruby Jackson
Monika Philbert
Luke Mclair
Joey Philips
William McHill
Aphra Avichayil
Beirut Bartolomej
Patricia I. Silva
Nathan Depardieu
Vienna Harlow
Gladys Bell
Adam Brent
Karina García Dolores
Arnold Walker
Jude Lowell
Lotte Prouden
Prudence Lowell
Marius Franco
Ofélia Marcelline
Flavia Lombardi
Grace S. Allen
Aleksa Stanlavis
Catherine Patel
Julien Cartier
Llesenia Carreño Martinéz
Cwenye Angel Westland
Marion Antoinette
Jenna Loe
B. Ethan Jarvis
Rochelle Hyland
Francie Lou
Ed Woodie
Bradley Bristow
Sidney Moon
Freja Hendriksen
Metis Knighton
Rosslyn Wallace
Meg Margold
Josié Cynnton
Bunny Bacardi
Chanelle Fitzgerald
Daisy Rosenberg
Anechka Novikova
Viktoriya van Rijn
William Moore
Saule Salvatrice
Nicholas Davis
Ravel Slott
Vera Petrova
Josefine Abrahams
Seoirse Rowan
Réamann Delaney
Cervána Settje
Bonnie Hadwyn
Mahieu Antoinette
Claudia Chamberlain
Jovian Kirochka
Victoria Lynton
Althea McQueen
Cornélio Vinîcius
Borislaw Borisenko
Jovana Kirochka
Neoma Delaney
Catherine Alden
Deirdré Alkema
Isaac Dahlin
Joelle Austeja
Harley Westwood
Juliet Venice Night
Nephthys Noire
Ophelia Schwenka
Nanna Lindqvist
Lawrence Grantham
Lucas Brennan
Joseph Bourney
King in the North
Alkyone Ambrosia
Darja Romanova
Becky Wandall
Florence Jourdain
Joseph D. Bailey
Evelyn C. Zamora
Machinehead
Alex Mclain
Apollonia Chamberlain
Clementine Crandal
Dušan Agnija
Jack Rosariao
Liana C. Rooks
Mikki Mahoney
Joleigh Fortescue
Carmella Decartius
The Black Kitty
150 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 20 ... 37, 38, 39  Sonraki
YazarMesaj
Clementine Crandal
Royal Academy of Dramatic Art I. Sınıf | Tiyatro ve Dramatik Sanatlar
Clementine Crandal

Seyir Defteri - Sayfa 38 Empty
MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 38 Icon_minitimeSalı Mayıs 08, 2012 7:50 pm

Yeşim. Seni. Cidden. Gerçekten. Döverim. Gerçekten.
ağzına sıçayım artık, haber verme bari inat için yapıyosun resmen.
ÖLÜP GİDECEKSİN BİR YERDE SONRA UFAKSIN DİYE GÖRMEYECEKLER SENİ GÜNLERCE SONRA ÇÜRÜDÜĞÜNDE DE BİZ BULAMIYCAZ SALAK.
öl bence hepimiz rahatlayalım. sen de ben de senden kurtulalım. kendine de zararsın çünkü ölsen bence kendin de sevinirsin farkında olmadan. zaten ölmezsen benim elimde kalacaksın. beynin yok diyoruz diye iyice benimsedin inandın ama o kadar da değil lan. böyle şeylerde çok sinirimi bozuyosun Yeşim ateşe vericem seni. bi de matah bişeymiş gibi söyleyip duruyosun. şunu bunu yap deyince de dinlemiyosun. sana dünyayı ayağa kaldır hastaneye yat günlerce tedavi gör diyorum sanki. ne biçimsin lan sen.
öf.
-
bugüne kadar yazdığım en çirkin clem rpsini yazdım galiba lan.
bi öncekiyle yanyana koyunca hele çocuk şeyi gibi duruyor böyle boyama kitabı masalları gibi.
Başlık böyle giderse *nolur olmasın nolur lütfen kendimi kesicem yoksa bi dahakine sinirden sıkıntıdan* Jack'in YGSlerinden alıntıyla "getting worster." diyebiliriz rahatlıkla.
getting worster da çok fena yalnız aahah.
Apollonia Chamberlain
Ronnie Scott's | Sahibi
 Ronnie Scott's | Sahibi
Apollonia Chamberlain

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 38 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 09, 2012 2:24 pm

Bi' de Hande, Kerem sayesinde sürekli seni anıyorum böyle çok güzel oluyor *-*
Bi' de mösyö çok eğlenceli voleybol oynuyor.
Bi' de tiyatro çok güzeldi lan kıskandım.
Bi' de AÜ şenliğine gitme durumum netleşti galiba.
Bi' de ODTÜ KKK'ya Athena geliyormuş, orada olsaydım iyi olurdu tabi sırf ulusal için. Yoksa Athena olmasa da olur.
Bi' de omzumdaki çiller bana ayar yapmaya başladı, yaz geliyor ayık ol diyor.
Bi' de biz gideceğimiz için insanlar üzüldükçe gitmeyesim geliyor ve bu berbat bir durum. Çünkü gitmemiz gerek, çünkü 12de bu okul felaket zorlayacak. Fakat öyle insanlar var ki.. VAZGEÇMEMEM GEREK !
Bi' de şenliğe gelecek insanları öperim, facebookta geleceklerini gördükçe mutlu mutlu mutlu oluyorum.
Bi' de Angaranın bağları lan, bu şehir beni bazen çılgınlar gibi eğlendiriyor.
Bi' de amma konuştum be. Kes Selin. Aferin. Heh.
17.24
Machinehead
madasahatter, thinasadime
madasahatter, thinasadime
Machinehead

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 38 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 09, 2012 8:45 pm

23.45 Beni bırak da seyir deftericim, site can çekişiyor.
https://lnsrplay.yetkin-forum.com
Jason Prince
Model
 Model
Jason Prince

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 38 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 09, 2012 9:10 pm

Bence ben bir kaptanım. Can çekişen sitelerden en son ayrılan oluyorum. Evet evet, öyleyim u.u
Bu arada burada devam eden 2 rpmin olması çok hoş, Salı gününden sonra yazarım ikisine de.
Ve sesim sizlere ömür, öksürük şurubu içmesi gereken Darth Vader gibi çıkıyor.

0009
Clementine Crandal
Clementine Crandal

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 38 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 09, 2012 9:53 pm

Darth Vader deyince paylaşasım geldi, sırf canım Star Wars izlemek istiyor diye okula gitmiyorum işte yarın ben de u.u
aslında sana vaktin varsa görüşelim diycektim sonra okula gitmemeye karar verince kaldı tabi, onun için evden mi çıkıcam u.u
Catherine Patel
Cambridge Sinema Bölümü | Profesör
Cambridge Sinema Bölümü | Profesör
Catherine Patel

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 38 Icon_minitimeCuma Mayıs 11, 2012 3:52 pm

Gözlerim, gözlerim nerde?
Şeytan aldı götürdü
satamadan getirdi.
Gözlerim, gözlerim nerde?

1847
Ivy Lilian Monroe
Oyuncu & Model
 Oyuncu & Model
Ivy Lilian Monroe

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 38 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 10:56 am

13.56

Neden etraflarda kimseler yok :/
Nanna Lindqvist
Freddie'nin Biftek Salonu | Garson
Nanna Lindqvist

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 38 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 2:07 pm

Yıllar yıllar oldu sanki siteye girmeyeli.
Ne zamandır rp yapamadığım bir gerçek zaten. O bitti diyorsam başka bir şey başlıyor. Yaz tatilini bekleyeyim diyorum sonra sınav dönemi.
Kendime inanamıyorum bugün sınav dışında yurttan çıkmadım. Yarın da öyle olacak, umarım öbür gün de okuldan dönüp ders çalışırım. Ya da rp yazarım.
Özledim burayı '^'
17.07
Jason Prince
Model
 Model
Jason Prince

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 38 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2012 2:20 pm

Eskiden FRP yaptığım sitelerden birini yeniden açıyorlar heh he. Yazın milleti ekip laptop başında post attığımı biliyorum oraya, ne hevesti be. Ama bannerları kötü olmuş, rahatsız edip duruyor. Onu öyle bırakırlarsa yöneticiyi dürtüp kafasına yeni banner atacağım. Paintten çıkma sanki.
Bu sene nostalji senem oldu, ilk rp yaptığım sitelerden birini falan da geri açtılar. Belli sebeplerden dolayı tutmadı ama -normalde de tutmamış olduğunu düşünürsek hehehe- olsun. Hoş oluyor.
Akşam Alsancak taraflarına yemeğe mi gitsem?

1720
Nanna Lindqvist
Nanna Lindqvist

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 38 Icon_minitimePtsi Mayıs 14, 2012 12:58 am

O kadar dandik bir rp yaptım ki bir daha okumadım. Okumam da. Sınavlara bir iki gün kala deli gibi rp isteği oluyo içimde. Clem'e ve Viki'ye de yazmak istiyorum amma uyusam yavaştan iyi olacak.
03.58
Rhys Owen
Oyuncu
Oyuncu
Rhys Owen

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 38 Icon_minitimePtsi Mayıs 14, 2012 10:36 pm

Ödevler bildiğin AĞZIMA SIÇTI. Hem fiziken hem ruhen çökmüş durumdayım şu anda. Finaller öncesi hiç olacak iş değil yemin ediyorum. '^'
Seyir Defteri - Sayfa 38 Tumblr_m29wp9wKGi1r4u9wdo1_500
The Reckoner
take me with you
take me with you
The Reckoner

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 38 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 16, 2012 5:10 pm

Şimdi yarın geometri sınavım var, bi 400 soru çözmezsem 50 bile alamam sanırım. O yüzden dedim ki zaten çözemiceksin tolga, boşver. Ama bi formüllere filan bakıyım bari. Alan parçalama ne dandik bi' şey.
Jason Prince
Model
 Model
Jason Prince

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 38 Icon_minitimePerş. Mayıs 17, 2012 12:40 pm

Herkesin sınavı yaklaşıyor benimkine daha bir hafta var. Bir de böyle etrafımda da sınav korkusu olan insanlar var... Katrina kasırgası geliyor hissiyatı yaşıyorum hani.
Selin beni hala öldürmedi rpsini yazmıyorum diye. Bir kere dürtsen beni Selin yazacağım da şimdi tembellik ediyorum. Bir dürt bence.

Bu arada banyo ışığı açık kalmış kapamaya üşeniyorum. El çırpsam da kapansa ne güzel olur.

1539
Apollonia Chamberlain
Ronnie Scott's | Sahibi
 Ronnie Scott's | Sahibi
Apollonia Chamberlain

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 38 Icon_minitimeCuma Mayıs 18, 2012 6:24 pm

Dür-dür-dür-düürttüüüm.
Hehe valla yazsana ya, bak sınavlarım başlamak üzere hem. Gerçi sınav zamanı da yazarım ben ama Haziran'da uçuyoruuum T.T
----
Şaka maka öldüm, şu projeler bittiğine göre geriye kalır sınavlar. Sonra da kendimi boşluğa atacağım.
21.23
Edittoooo:
Bu arada kafana göre yeni rpye de başlayabilirsin, karakterlerin hepsine yazarım yani istediğin kombinasyonu yap Very Happy İstersen birden fazla karakter koyalım ne de olsa son olacak.
21.26
Clementine Crandal
Clementine Crandal

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 38 Icon_minitimeCuma Mayıs 18, 2012 10:03 pm

fangirl çığlıkları
*
PADABABY!
PADAFAMILY *fangirlfeelingseverywhere*
PADABABY! THOMAS. COLTON. PADABABY.
Thomas, my lovely purry ColtPad, you little perfect human being
how better can you g- jarpad's son- in the midst of- your padamommy is- great lord I can't even-
so much- everything- for my fangirl heart-
"then I put some la la la's in there"
can't even react properly- padafamily- just beautiful
just- like a family which could only exist in fairy tales
why are you so- so-
*themostoverreactingpersonintheuniverse*
*
yarım saattir böyleyim.
herhangi bir dilde düzgün bir cümle kurmayı başaramıyorum resmen
önce Jack ve Pewdiepie sonra PJ *burayakalpler* sonra harry ve toby- scottish accent guy- seananners- klitzner ve lindsey- PJ'nin beyninin çalışma şekli- yine PJ sonra da ilk gördüğümden farklı bi padafamily fotoğrafı.
çok fazla yükleme yapıldığı için devreleri yanan bişey oldum resmen.
ama nasıl yerim.
TOBY PJ PEWDIEPIE! PADAFAMILY!
ya parmağını tutuşununu seni sizi aile gibi ya.
YAAA.
Harley Westwood
Fabrika İşçisi
Fabrika İşçisi
Harley Westwood

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 38 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 19, 2012 5:07 pm

Kim sıçtı beynime? Neyse bakalım. Bence ben haziran onda yedi yahut sekiz rp birden yapıp ertesi gün sürtebilirim sağda solda. Sonra iş bulup sürücü kursunu aradan çıkarabilirim ve bilgisayar sertifikamı da alabilirim.
Bu arada benim bu yeni hocam ve saçları. Oh tanrım. Rapunzel gibi herifsin. Bir de Ara Güler askerlik arkadaşıymış gibi konuşmuyor mu n.n
Lancelot Burrell
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Lancelot Burrell

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 38 Icon_minitimePaz Mayıs 20, 2012 7:50 pm

KendimeNot: Sınav haftasındasın, daha sık çalışmalısın. Ayrıca Yunan Mitolojisi ödevini bitirdikten sonra VIII. Henry ödevine geçmelisin. 2 gün içinde Meddah ödevini de ezberlemezsen Edebiyat'tan kalırsın. Ya da Tumblr'da takılmaya ne dersin? Salak ben.
Jim Sherwood
Londra Vatandaşı
 Londra Vatandaşı
Jim Sherwood

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 38 Icon_minitimePaz Mayıs 20, 2012 10:04 pm

Yaz yaklaştıkça okul ile ilgili her şeyden soğumaya başladım. Ya da genel olarak her şeyden, bilemiyorum...

01:04
Harley Westwood
Fabrika İşçisi
Fabrika İşçisi
Harley Westwood

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 38 Icon_minitimePtsi Mayıs 21, 2012 1:44 pm

Neymiş efendim? Neymiş? Üç haftam kalmışmış. Üç. Buna da dayanmak gerekirmiş. Dayan hande.
Apollonia Chamberlain
Ronnie Scott's | Sahibi
 Ronnie Scott's | Sahibi
Apollonia Chamberlain

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 38 Icon_minitimePtsi Mayıs 21, 2012 1:53 pm

Evet dayanma seansına ben de başladım, Felsefe'den 89 alarak kötü bir giriş yapmış olabilirim lakin yarın Edebiyatta şov yaparsam problem yok.
Bi' de ÖFG o videoyu binlerce apple uygulaması sayesinde geri getirmeseydin linç edilirdin.
16.53
GoT lan, nasıl unuturum canını yidiğim 2'yi. Şimdi indireyim 10 dakikaya inmiş olur zaten torrent ile.
Rhys Owen
Oyuncu
Oyuncu
Rhys Owen

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 38 Icon_minitimePtsi Mayıs 21, 2012 2:04 pm

Apollonia Chamberlain demiş ki:
Evet dayanma seansına ben de başladım, Felsefe'den 89 alarak kötü bir giriş yapmış olabilirim lakin yarın Edebiyatta şov yaparsam problem yok.
ay 89'a kötü diyor gençler allahım bayıliciğim şimdi şuraya T_T Bu dönem aldığım en yüksek not 64 gençler. Evet. Üniversite 2. sınıf öğrencisiyim.
Ve inatla finallere çalışmıyorum.
Bir şeyler tıkınıp sigara + The Hour yapayım bir bölüm. Birileri bana baksa ya ben okumasam çalışmasam. ._______.
17.04
Lancelot Burrell
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Lancelot Burrell

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 38 Icon_minitimePtsi Mayıs 21, 2012 5:23 pm

Yukarıdaki 89 almış, hem de Felsefe'den almış ama düşükmüş bak seen. Seninle acil bir konuşma yapmamız lazım. Benim de yarınki Edebiyat sınavına çalışmam lazım, ne oturuyorum lan ben? Kalksam ya ben? Neyse dokuzda kalkarım. 2023.
Rhys Owen
Oyuncu
Oyuncu
Rhys Owen

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 38 Icon_minitimePtsi Mayıs 21, 2012 9:47 pm

yekta kopanın baya bir yeri vardı gözümde, artık yerli kahramanım.
*faints*:
Jim Sherwood
Londra Vatandaşı
 Londra Vatandaşı
Jim Sherwood

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 38 Icon_minitimePtsi Mayıs 21, 2012 10:23 pm

[quote="Rhys Owen"]
Apollonia Chamberlain demiş ki:

Ve inatla finallere çalışmıyorum.
...
Birileri bana baksa ya ben okumasam çalışmasam. ._______.
17.04

Ben de aynını diyorum. Tembel insanlar sendikası olsa ya? Ya da tembellikten soyumuz tükeniyor desek de bizi beslese, büyütse birileri. İşe mişe gitmesek? Çişe bile gitmesek? Obaley.
Ben niye büyüyorum ki? Elimde olsa büyümem. Valla bak.

İşte ben okuyup büyüyüp adam olup Ewan Mcgreggor'un yanında poz versem, o da bu fotoğraftaki gibi lafın gereği poz verse benim olduğum fotoğrafta? Çok laf olsun diye oz vermiş de olsun, o da olur.

01:22, ne ara oldu hiç haberim yok.
Rhys Owen
Oyuncu
Oyuncu
Rhys Owen

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 38 Icon_minitimePtsi Mayıs 21, 2012 10:25 pm

ama adamın kibarlığa bakar mısın? laf olsun diye poz vermiş bittabi ama ewan yani F DARAL GELDİ CANNES'A GİDİYOM BEN.
Bir de, evet, öhöm, şey, sendika işini halledelim. Bir fon kurarız, bize bakarlar orada para toplayıp v.v

Seyir Defteri
38 sayfadaki 39 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 20 ... 37, 38, 39  Sonraki