London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri uyumuyor.
Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

3 Üye 3 Yorum

+7
Anechka Novikova
Apollonia Chamberlain
Joleigh Fortescue
Machinehead
Becky Wandall
Clementine Crandal
The Black Kitty
11 posters
YazarMesaj
The Black Kitty
meoow!
 meoow!
The Black Kitty

3 Üye 3 Yorum Empty
MesajKonu: 3 Üye 3 Yorum   3 Üye 3 Yorum Icon_minitimePaz Ocak 22, 2012 4:38 am

Buradan sonra başlasa.
Clementine Crandal
Royal Academy of Dramatic Art I. Sınıf | Tiyatro ve Dramatik Sanatlar
Clementine Crandal

3 Üye 3 Yorum Empty
MesajKonu: Geri: 3 Üye 3 Yorum   3 Üye 3 Yorum Icon_minitimeÇarş. Ocak 25, 2012 10:41 pm

muhtemelen herkes takımı güzel, tanımıyom ama iyi görünüyo, adını çok duydum falan dicek ama nasılsa benden çıkıyo çok sıkıldım buraları doldurcam hep u.u
Rocío Chevalier
Joleigh Fortescue
Heather P. Hayes
Becky Wandall
The Cock | Barmen
 The Cock | Barmen
Becky Wandall

3 Üye 3 Yorum Empty
MesajKonu: Geri: 3 Üye 3 Yorum   3 Üye 3 Yorum Icon_minitimePerş. Ocak 26, 2012 2:10 am

Hepsini bulabilmek için üye listesini tırtıkladım ama:

Rocio: Sib. İlk ismini okuduğumda si bemol gibi gelmişti ismi hehe. Özletmişti, bayadır göremiyorduk.
Joleigh: Liv Tyler'ı aldı yaaa, Liv Tyler yaa, Liv yaaa. *-* İlk gördüğümde de tepkilerim buydu, Liv Tyler'a ayrı bir sempatim var. Liv yani. Çok da tatlı avatarı.
Heather: Elis o. Sevgilimin -ki bu tema oluyor- yaratıcısı. Canım. Sitesinin altını üstüne getireceğim rplerle.
(Elis editler tema benim değil Damlacan'ındır ehe.)
Şimdi rastgele 3 üye seçiyorum;

Darja Romanova
Apollonia Chamberlain
Joseph D. Bailey
Machinehead
madasahatter, thinasadime
madasahatter, thinasadime
Machinehead

3 Üye 3 Yorum Empty
MesajKonu: Geri: 3 Üye 3 Yorum   3 Üye 3 Yorum Icon_minitimePerş. Ocak 26, 2012 10:52 am

Darja Romanova - Bilemiyorum
Apollonia Chamberlain - Bilemiyorum
Joseph D. Bailey - Bousecan pek cicili bir insandır çok bayılırım. Popomu gördüğünü iddia eder
Bi de Elisi çok seviyom

Yukardan çaldım ahah:

Becky Wandall
Clementine Crandal
The Black Kitty
https://lnsrplay.yetkin-forum.com
Joleigh Fortescue
Cambridge I. Sınıf | Moda Tasarımı
Cambridge I. Sınıf | Moda Tasarımı
Joleigh Fortescue

3 Üye 3 Yorum Empty
MesajKonu: Geri: 3 Üye 3 Yorum   3 Üye 3 Yorum Icon_minitimePerş. Ocak 26, 2012 3:37 pm

Becky Wandall: Liv'i sevmeyen var mı? Ama şuna garanti veririm Liv'e benim kadar tapan, aşık olan yoktur. Dünyadaki en değer verdiğim insanlardan biri diyebilirim, hiç tanımamış olmama rağmen. Tanrım, inşallah o da gerçekleşir diyerek hayallere kapılmadan önce ünlüsünü beğendiğimi söyleyebilirim. Lindsay Lohan ile oynadığı filmde çok beğenmiştim. Hatun sarı saçlarıyla tam bir barbie ayrıca üyenin gerçek isminde yazan şey beni benden alır bilesiniz.
Clementine Crandal: Ünlüsü, karaktere göre fazla büyük durmuyor mu sanki?
The Black Kitty: Tanımıyorum ama avatarı çok sevimli! Yerim yani o derece.

Carmella Decartius, Apollonia Chamberlain, Bonnie Hadwyn.
Clementine Crandal
Clementine Crandal

3 Üye 3 Yorum Empty
MesajKonu: Geri: 3 Üye 3 Yorum   3 Üye 3 Yorum Icon_minitimePerş. Ocak 26, 2012 10:41 pm

Carmella Decartius Emma'nın burnuu diye zıp zıp zıplatan bi avatarı ve çok böyle bıdı bıdı sıcak sevimli tavırları var. En azından sitede yaptığı yorumlarla. Tanıyınca cazgır çıkarsa sorumluluk kabul etmiyorum asfdg.
Apollonia Chamberlain Kurgudaki kardeşinden 'bana göre' oldukça küçük duran abla. Cleo onun ablası gibi duruyor daha çok.
Bonnie Hadwyn. AHA! Elis'in ağzından çok duyduğumuz bir insan. Böyle cici bici sevgi dolu biri olması gerek, zira Elis sürekli güzel anlatıyor. Ayrıca aynı şehirde buluşma maceralarını da yakından izledik eğer oysa. Değilse özür dilerim '^'

bunu yapmasam olmazdı evet sevincim var çok yibi! şimdilik tanınmıyolar pek ama tanıyan bulunur nasılsa yeha.

Nanna Lindqvist
Harley Westwood
bi de tanıdık olsun
Alex Mclain.
mırr.

.
Apollonia Chamberlain
Ronnie Scott's | Sahibi
 Ronnie Scott's | Sahibi
Apollonia Chamberlain

3 Üye 3 Yorum Empty
MesajKonu: Geri: 3 Üye 3 Yorum   3 Üye 3 Yorum Icon_minitimeCuma Ocak 27, 2012 1:24 pm

Nanna Lindqvist: Aylin ki o *-* En sevdiğim kurgulardan birine sahip alttakiyle -dur yerinde ona da sıra gelecek- Sonra aslında yenilesi derecede başka güzel karakterleri vardır keşke hepsi buraların kurgusuna uyabilse. Cintia'yı en yenilmelik şekilde kullanır ehe *-*
Harley Westwood: Handee *-* Daryoşun modelini her seferinde ona veresim gelir benden çok seviyor. Ama ben onu onun Darya'yı sevişinden daha çok seviyorum. Harliş'i göreceğimi tahmin etmezdim lakin oldu *-* HARLİŞİ GETİRDİ O *-*
Alex Mclain: Destan dizeyim mi buraya Hardalım ha, dizeyim mi. Ben Barnes Alex'siz o kadar çekici değilmiş bunu görmüş oldum, öyle mıhteşem bir karakterdir kendisi -kendimi karakter yapasım geliyor her seferinde onun yüzünden eşek herif-

Claudia Chamberlain
Evie C. Zamora
Thomas Mill
Anechka Novikova
Cambridge I. Sınıf | Politik Bilimler
Cambridge I. Sınıf | Politik Bilimler
Anechka Novikova

3 Üye 3 Yorum Empty
MesajKonu: Geri: 3 Üye 3 Yorum   3 Üye 3 Yorum Icon_minitimeCuma Ocak 27, 2012 2:36 pm

Claudia Chamberlain; Ne diyim ki KÜBRA işte o. canımcanım *-*
Evie C. Zamora; Adminciğimiz eliiiis. çok şirin bi insan kendisi, sabırla cevap veriyor sorularımızaa. :B
Thomas Mill; Tanımıyorum ama elifin pek sevdiği biriymiş oyunlarda gördüğüm kadarıyla ehe *-*

Rhea Ruskin
Becky Wandall
Azrael Caldwell
Charlotte Morris
The Guardian | Editör
The Guardian | Editör
Charlotte Morris

3 Üye 3 Yorum Empty
MesajKonu: Geri: 3 Üye 3 Yorum   3 Üye 3 Yorum Icon_minitimePerş. Şub. 16, 2012 12:01 pm

Rhea Ruskin: Kim olduğunu bilemedim de arattım. Modeli çok güzel ya. Böyle de kaldım *0*
Becky Wandall: Becky ya. Hardal'ın gıpta edilesi karakterlerinden birisi bu tamam mı? Böyle bilinsin bence u.u Hardal'ı seviyoruz. Yarattığı karakterlere aşığız falan. Cidden. Dün gece çıldırdım bir ara. Marcus rpsini de okudum da. Oğlum, o herif Alex'i yemez inşallah.
Azrael Caldwell: Bu Elifikindi. Öyle hatırlıyorum ben. Grafiker olan hani, değil mi? Elifik ya. Yerim çok seviyorum onu da. Sevimli yaratık. Kedili insan. Harley bir keresinde ona çok taşaklı kız demişti u.u

Simone Picard.
Marcus Farcas.
Archibald Cole.
Leona Larkin
London Central III. Sınıf
London Central III. Sınıf
Leona Larkin

3 Üye 3 Yorum Empty
MesajKonu: Geri: 3 Üye 3 Yorum   3 Üye 3 Yorum Icon_minitimePerş. Şub. 16, 2012 2:43 pm

Simone: Şimdi u.u Yani bi kere Bırış. Bi kere Catherine Deneuve. Sonracığıma Simone'un kendisi de yetiyor. Az önce rpsini okudum heyecanla ve ve- Ed *-* Simone I love you Edmund da yaparım yani u.u

Marcus: Hardal laylay. Sayko yeni karakteri de ışıl ışıl şimdi u.u Ben diyorum Hardal nasıl yazıyo bu kadar değişik insanı diye. İnsan mısın Hardal hı? Bi de Ed gelsin nalır *-*

Archie: Ayayayay. Kurgunun odağı insan Archie. Karakterim aktif olup rütbesini aldığında sağ kolu oluciğim. Onun dışında Elif. Meh u.u
Spoiler:

William McHill
William Moore
Emanuela Marlot
Clementine Crandal
Clementine Crandal

3 Üye 3 Yorum Empty
MesajKonu: Geri: 3 Üye 3 Yorum   3 Üye 3 Yorum Icon_minitimePerş. Şub. 16, 2012 4:12 pm

Buraya aşklı cümleler geliyor:

I. William *böyle yazınca devlet adamı gibi oldu u.u* Umay'ın en sevdiğim karakteri Gabriel'di ama onu sollatıcak galiba. II.William'la olan rplerini ailece takip ediyoruz u.u
II. William *bu da ondan sonra tahta geçiyo* Yeşkonun çocuğu bu da. Avatarının değişmesini sindiremediğim, I. William'la olan rpsini okuyana kadar hıı kurgusu güzelmiş tamam o zaman kadar tepki verebildiğim bi karakterdi. Yine de bir Alex değil gözümde u.u
Ema da canım. Cidden. Isaac'le kurgusunu deli gibi benimsedim, Mar'la birlikte manyak gibi elli yıl sonrasının diyaloglarını falan hesaplamaya başladık. Çok sevimli bi şey oldu, böyle yanaklarını sıkıştır sev karakteri. En az Clem kurguları kadar içime sindi, ya da Arçi gibi, ki bu nadiren olan bişey o yüzden çok seviyorum. Benim için bi Nathalie bir Ema artık. Ayrıca rpsine başlamam lazım beklettim resmen '^'

Alrick Johnson
Rusty Lewis
Bunny Bacardi
Lucy Lawson
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
Lucy Lawson

3 Üye 3 Yorum Empty
MesajKonu: Geri: 3 Üye 3 Yorum   3 Üye 3 Yorum Icon_minitimePaz Şub. 19, 2012 1:06 am

Alrick Johnson . Modelini daha önce de gördüydün ama kendisi kimdir bilemedim açıkçası.
Rusty Lewis . Aşkitom ya. Hey gidi günler diyorum ben Rusy için.
Bunny Bacardi . Bu karakter çok güzel oğlum gifi falan. Bir de Hande yani.

Clem
Alex Mclain
Rachel Gibbs
Harley Westwood
Fabrika İşçisi
Fabrika İşçisi
Harley Westwood

3 Üye 3 Yorum Empty
MesajKonu: Geri: 3 Üye 3 Yorum   3 Üye 3 Yorum Icon_minitimeC.tesi Şub. 25, 2012 8:48 pm

Clementine: Isaac'i bu kızdan daha çok seviyorum doğrusu. Daha sempatik daha cana yakın geliyo oğlum. Ama Elifik candır yerim ısırırım falan. O da bize yapar. Hepimiz yamyamız.
Alex: Ben işte hayran oluyorum Hardal'a falan. Öyle bir şey. Gerçekten. Çok takdir edilesi bir şekilde hızlı ve güzel yazdığını düşünüyorum, insan hiç mi tükenmez?
Rachel: Andrea olaraktan ilişki şeyine ekleyecektim şey etmeye üşendim işte. Rachel çok hoş bir karakter be. Rp de yazmış Barış onla, ama imkansızlıklar neticesinde okuyamadım bir türlü.

Üstten üç yapayım.
Leona
Clementine
Lucy

3 Üye 3 Yorum
1 sayfadaki 1 sayfası