London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri uyumuyor.
Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

eli'yle bir ilişki içerisinde.

5 posters
YazarMesaj
Evelyn C. Zamora
Cambridge I. Sınıf | Fransız Dili ve Edebiyatı
Evelyn C. Zamora

eli'yle bir ilişki içerisinde. Empty
MesajKonu: eli'yle bir ilişki içerisinde.   eli'yle bir ilişki içerisinde. Icon_minitimeCuma Ocak 27, 2012 3:59 pm

Evet, kimse açmıyo ben açıyım dedim. Sizi böyle kışkırtmak amaçlı. Hebeley yeha. İşte ben Elis. Eloti, Elito, Elocan, Elitocan, Elotican, Eli, Kolu, Gözü de derler. Son ikisini demezler şaka. Neysa. 16 yaşındayım, dimi evet. İzmir'den katılıyorum, döşü gıllı - şaka yaptım yine kahretsin - Ama şo an İstanbul'da abiciğimin yanında TATİLDEYİM. KAR VAR KAR. TUTMUŞ KAR BÖYLE. Bunu da geçtim. Diziler, sevdiğim diziler VAYT ŞİMDİ BAŞLIYORUM. Pretty Little Liars, HIMYM, Gossip Girl, New Girl, CSI'ın her çeşidi, Once Upon a Time, SKINS <3, - bi dakika yabancidiziizle.com'dan bakmalıyım unuttum - HA, Family Guy, The Simpsons, Glee tabi ki her neyse bence yeter şimdilik. Game of Thrones var bi de. Müzik olarak sevdiğim ne varsa dinlerim. *-* Ama favorim MORON 5'Lİ. Adamcığım. <3 İşte böyle bi sürü insanı da severim. Kendimi tanıtma özürlüsüyüm. Köpeklere gerçek hayatta aşırı bir sempatim vardır böyle iki köpeeem var zaten biri şo an burnunu elimin altına sokma çalışmasında. OBİ BSG ALLASEN. Ama içten içe siyah kedilere hayranım, kedigillere. Sonra, 9gag'ciyim. Ojelerim 3 günden fazla dayanmaz. Öğleden sonraya kadar uyurum. Vampir gibiyim. FOTOŞOK yapmayı severim ama soru; becerebiliyor muyum? Dımdımdım. Fantastik şeyleri yaratıkları falan da çok severim olayları, mitolojiyi de öyle. LOTR mesela öl tap bit, HAYRI PITIR öl tap bit. O tarz, VAMPİRLER ÇOK GÜZELDİR. Sevgiler, tanıştığımıza memnun oldum, bi de online olmayı unutmayın moaaaah.
Darya Borislava
Oxford I. Sınıf | Opera ve Şan
 Oxford I. Sınıf | Opera ve Şan
Darya Borislava

MesajKonu: Geri: eli'yle bir ilişki içerisinde.   eli'yle bir ilişki içerisinde. Icon_minitimeCuma Ocak 27, 2012 4:06 pm

Eliiis *-* Tanıştığıma memnun oldum diyeyim de gülelim bir hehe *-* BEN İLK RPMİ ELİS'LE YAPTIM HAVAM BATSIN asdfghjkl Herkes Elis'in son emrine uysun çünkü o çok şirinli şekerli biridir. Öyle yani. Kışkırtma işe yarasın bi' de bence de.
Game of Thrones didi.
HIMYM didi
New Girl didi.
Hayri Pıtır didi LOTR didi.
Ölelim, sonra kafamızı keselim *-*
Jack Rosariao
Cambridge I. Sınıf | Tiyatro
Cambridge I. Sınıf | Tiyatro
Jack Rosariao

MesajKonu: Geri: eli'yle bir ilişki içerisinde.   eli'yle bir ilişki içerisinde. Icon_minitimeCuma Ocak 27, 2012 5:05 pm

Ben senle tanışmaya çalışmıştım tolgayla beraber ama sen bizi takmamıştın o zaman biliyo musun u.u
Walking dead izlemediğin için kınadım seni, onun dışında her şey uyuşuyo bildiğin. New girl çok güzel dimi lan *-* nazlı yarim zooey oynuyor orda neyse yani öyle ayrıca avatarın çoğoş u.u
Ophelia Schwenka
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Ophelia Schwenka

MesajKonu: Geri: eli'yle bir ilişki içerisinde.   eli'yle bir ilişki içerisinde. Icon_minitimeCuma Ocak 27, 2012 5:08 pm

Hep msn'de görüyodum falan, tanışıyım diyodum, hadi şimdi tanışalım asdfghj. Ama ben böyle tanışmayı beceremem. O yüzden direk konuya giriyim, naber? asdfghj.
Evelyn C. Zamora
Evelyn C. Zamora

MesajKonu: Geri: eli'yle bir ilişki içerisinde.   eli'yle bir ilişki içerisinde. Icon_minitimeCuma Ocak 27, 2012 5:14 pm

Darya Borislava demiş ki:
Eliiis *-* Tanıştığıma memnun oldum diyeyim de gülelim bir hehe *-* BEN İLK RPMİ ELİS'LE YAPTIM HAVAM BATSIN asdfghjkl Herkes Elis'in son emrine uysun çünkü o çok şirinli şekerli biridir. Öyle yani. Kışkırtma işe yarasın bi' de bence de.
Game of Thrones didi.
HIMYM didi
New Girl didi.
Hayri Pıtır didi LOTR didi.
Ölelim, sonra kafamızı keselim *-*

selinooy *-* 39485793485. kez memnun olduk. <3 ben ve kişiliklerim <3

Jack Rosariao demiş ki:
Ben senle tanışmaya çalışmıştım tolgayla beraber ama sen bizi takmamıştın o zaman biliyo musun u.u
Walking dead izlemediğin için kınadım seni, onun dışında her şey uyuşuyo bildiğin. New girl çok güzel dimi lan *-* nazlı yarim zooey oynuyor orda neyse yani öyle ayrıca avatarın çoğoş u.u

İlk konuyla ilgili msn'den konuşacağız bu bir. İkincisi gerilim sevmem ondan WD izlemiyorum ehe. Üçüncüsü New Girl'de favori karakterlerim Schmidt ve Cece. Ama Zooey'i de yeriz tabi. Ve son olarak teşekkürler. ^^

Ophelia Schwenka demiş ki:
Hep msn'de görüyodum falan, tanışıyım diyodum, hadi şimdi tanışalım asdfghj. Ama ben böyle tanışmayı beceremem. O yüzden direk konuya giriyim, naber? asdfghj.

Msn'de görüyo muydun? Var mısın msn'de? Enee, hadi konuşalım. lsdjfaşskf.
Clementine Crandal
Royal Academy of Dramatic Art I. Sınıf | Tiyatro ve Dramatik Sanatlar
 Royal Academy of Dramatic Art I. Sınıf | Tiyatro ve Dramatik Sanatlar
Clementine Crandal

MesajKonu: Geri: eli'yle bir ilişki içerisinde.   eli'yle bir ilişki içerisinde. Icon_minitimeCuma Ocak 27, 2012 7:35 pm

Merhaba Elis, çok şirin birine benziyorsun. İlgi alanlarımız da oldukça benzer. Sanırım iyi anlaşacağız. Sana okul hayatında başarılar, ailen ve arkadaşlarınla sağlıklı mutlu bir yaşam dilerim.
Evelyn C. Zamora
Evelyn C. Zamora

MesajKonu: Geri: eli'yle bir ilişki içerisinde.   eli'yle bir ilişki içerisinde. Icon_minitimeCuma Ocak 27, 2012 8:14 pm

Clementine Crandal demiş ki:
Merhaba Elis, çok şirin birine benziyorsun. İlgi alanlarımız da oldukça benzer. Sanırım iyi anlaşacağız. Sana okul hayatında başarılar, ailen ve arkadaşlarınla sağlıklı mutlu bir yaşam dilerim.

Elifciğim. Smile))))))) Nasılsın cnm? Annenler iyi mi? Smile)))) Slm söyle, Kılementaynı da seni de çok öpyrm cnm. Smile)))))

eli'yle bir ilişki içerisinde.
1 sayfadaki 1 sayfası