London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri uyumuyor.
Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

selamsevdeben

5 posters
YazarMesaj
Jovana Kirochka
Cambridge I. Sınıf | Moleküler Biyoloji & Genetik
Jovana Kirochka

selamsevdeben Empty
MesajKonu: selamsevdeben   selamsevdeben Icon_minitimeC.tesi Ocak 28, 2012 9:28 pm

Nurdan'ın başlığını okudum, kıskandım. Adım Sevde, 16 olmama bir aydan az bir zaman kaldığı için rahatlıkla 16 yaşındayım diyebilirim sanırım. İstanbul'da yaşarım. Buradan belirtmek istiyorum ki fazla online olamayacağım çünkü ailem ilk dönem karnemi görünce çemkirdi bana. Ama gizlice girip yazabilirim ;);));) Siteye üye olup dolaştığımda 'kesin 15 puan alacağım' falan dedim ama öyle olmadı. Yani herkes iyi yazıyor maşallah. Allah bozmasın. Efendim dizileri takip ederim ama hepsini yazmayacağım öyle. Müzik konusunda hiç geniş bir bilgim olmadı. Önüme geleni dinlerim ama film falan derseniz her şeyi bilirim, neyse. Glee'nin coverlarının orjinallerden daha güzel olduğu kanısındayım ama. O kadar biliyorum yani. :D Rütbemde gördüğünüz o bölüm asla ulaşamayacağım hayalimdir. Bunu da ekleyeyim. Çok yüksek puanı var yea. Bir de künefe severim çokca. Hoşgeldim, hoşbuldum, burası çok şeker, fantastik olmayan repe sitelerine aç olduğumuzu düşünüyordum, çok iyi oldu burası. Öyle işte.
Clementine Crandal
Royal Academy of Dramatic Art I. Sınıf | Tiyatro ve Dramatik Sanatlar
 Royal Academy of Dramatic Art I. Sınıf | Tiyatro ve Dramatik Sanatlar
Clementine Crandal

selamsevdeben Empty
MesajKonu: Geri: selamsevdeben   selamsevdeben Icon_minitimeC.tesi Ocak 28, 2012 11:38 pm

sevde ben seni tanıyorum biliyo musun yani o sevdeysen bi ara çok iyi anlaşıyoduk galiba asdfg. asırlardır konuşmadığımızdan çook da emin olamıyorum. ama meraba.
Ophelia Schwenka
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Ophelia Schwenka

selamsevdeben Empty
MesajKonu: Geri: selamsevdeben   selamsevdeben Icon_minitimeC.tesi Ocak 28, 2012 11:56 pm

Selam Sevdee, Ela ben de. Başlığa girince GLEE Mİ GÖRDÜM o.o oldum. Ben de bayılırım hatta hastasıyım, ölürüm ehe. Hoşgeldin tekrardann What a Face
Jovana Kirochka
Jovana Kirochka

selamsevdeben Empty
MesajKonu: Geri: selamsevdeben   selamsevdeben Icon_minitimePaz Ocak 29, 2012 12:56 am

Merhabalar Clementine efendim. Tabii senin adını bilmediğim için pek bir şey diyemem tanışıyor muyuz diye ama bence o Sevde ben değilim :D
Ela hoşbuldum :) Hepimiz Glee'ye aşığız. Yaşasın :D
Mischa Marcio
Cambridge I. Sınıf | Dans
Cambridge I. Sınıf | Dans
Mischa Marcio

selamsevdeben Empty
MesajKonu: Geri: selamsevdeben   selamsevdeben Icon_minitimePaz Ocak 29, 2012 1:30 am

BÖCEĞİİİİİİİİİİİİİİİİİİİM. Hehe bu şahıs varya kurabiyedir böceğimdir felan yani. Hoşgelmişin annem gizli gizli girip yazacağın rplerin ana kahramanı olacağım kesin hoho. Neyse damladım gidiyorum sdfsd mujuk cınıms.
Jovana Kirochka
Jovana Kirochka

selamsevdeben Empty
MesajKonu: Geri: selamsevdeben   selamsevdeben Icon_minitimePaz Ocak 29, 2012 10:05 am

Hojbuldum karamelim. Şimdi fark ettim de repe yazan biri olarak hoş buldum mu hoşbuldum mu yazmam gerekiyor çelişkiye düştüm. Gören olursa bir bilgilendirme yapıversin. Ses olayı falan kasıyo beni.
kalpler seninle böcek:
Darya Borislava
Oxford I. Sınıf | Opera ve Şan
 Oxford I. Sınıf | Opera ve Şan
Darya Borislava

selamsevdeben Empty
MesajKonu: Geri: selamsevdeben   selamsevdeben Icon_minitimePaz Ocak 29, 2012 7:53 pm

Künefe *-* Hatay'da 4 yıl yaşayınca yoksunluk belirtileri hissediyor insan Ankara'da *-* Ben de Selin memnın oldum *-*
Jovana Kirochka
Jovana Kirochka

selamsevdeben Empty
MesajKonu: Geri: selamsevdeben   selamsevdeben Icon_minitimePtsi Ocak 30, 2012 10:33 am

Ben de çok memnun oldum. :D

selamsevdeben
1 sayfadaki 1 sayfası