London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri uyumuyor.
Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

sevdeylenurdanaçardabenaçmazmıyımadımmertbuarada

+5
Josefine Abrahams
Gisela Müller
Mischa Marcio
Ophelia Schwenka
T. Aaron Wright
9 posters
YazarMesaj
T. Aaron Wright
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
T. Aaron Wright

sevdeylenurdanaçardabenaçmazmıyımadımmertbuarada Empty
MesajKonu: sevdeylenurdanaçardabenaçmazmıyımadımmertbuarada   sevdeylenurdanaçardabenaçmazmıyımadımmertbuarada Icon_minitimeC.tesi Ocak 28, 2012 9:42 pm

Merhabalar herkese, Sevde Nurdan'dan görmüş açmış ben Sevde'den görüp açıyorum. Kıskandım. Adım Mert, evet başlıkta da yazıyo ama çoğu kişinin tamamını okuycağını sanmıyorum, her neyse işte. 95 doğumluyum sanırım bu beni 17 yaşımda yapıyor. Matematiğin her türlüsüne bayılırım(!) Evimde oturup asosyla bir şekilde bilgisayar oyunları oynamayı, dizi ve film izlemeyi severim. İşte sosyalleşmek için böyle arada rp falan da yapıyorum bi de bazen arkadaşlarım zorla dışarı çıkarıyo. Glee'yi çok seviyorum her ne kadar RIB bütün storylineları batırmış olsa da Naya var *.* TEK UMUT BRITTANA. Yarışmaya İzmir'den katılıyorum, iddialıyım kazanıcam, yarışmacı arkadaşlara şimdiden başarılar diliyorum. Ve evet, bu klişeleşmiş geyiği yapmasam olmazdı, üzgünüm. Sad
Ophelia Schwenka
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Ophelia Schwenka

MesajKonu: Geri: sevdeylenurdanaçardabenaçmazmıyımadımmertbuarada   sevdeylenurdanaçardabenaçmazmıyımadımmertbuarada Icon_minitimeC.tesi Ocak 28, 2012 11:59 pm

Selam Mert, Ela ben de. Glee gördüm daldım buraya da, ehehe. Oşgeldiiin What a Face
Mischa Marcio
Cambridge I. Sınıf | Dans
Cambridge I. Sınıf | Dans
Mischa Marcio

MesajKonu: Geri: sevdeylenurdanaçardabenaçmazmıyımadımmertbuarada   sevdeylenurdanaçardabenaçmazmıyımadımmertbuarada Icon_minitimePaz Ocak 29, 2012 1:32 am

ne kıskanç bir şey çıktın sen ya asdfsd neyse hoşgelmişsin pampa iyi oldu böyle iyi sitede fazla yabancı kalmayacam demektir sadfasd tamam damladım böyle çokoş oldu şimdi de gidiyorums cici rplerde görüşelim mert ^.^
T. Aaron Wright
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
T. Aaron Wright

MesajKonu: Geri: sevdeylenurdanaçardabenaçmazmıyımadımmertbuarada   sevdeylenurdanaçardabenaçmazmıyımadımmertbuarada Icon_minitimePaz Ocak 29, 2012 8:56 am

Tanıştığıma memnun oldum Ela. Ünlün Candice ne güzel *.*
Çok havalısın Nurdan Sad((
Gisela Müller
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
Gisela Müller

MesajKonu: Geri: sevdeylenurdanaçardabenaçmazmıyımadımmertbuarada   sevdeylenurdanaçardabenaçmazmıyımadımmertbuarada Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 3:46 pm

Selamertanışalım mı? Ben de bunu yapmasam olmazdı. Hoşgeldin, gerçi sanırım ben senden sonra geldim. Haydi hep beraber! Hoşgeldik! Glee dedin, bayılırım yerimde duramam. 95'lisin! Selam, ben de öyleyim. Kısacası, iyi anlaşabileceğimizi düşünüyorum, konuşalım yani.
Josefine Abrahams
Royal Academy of Dramatic Art I. Sınıf | Müzik
Royal Academy of Dramatic Art I. Sınıf | Müzik
Josefine Abrahams

MesajKonu: Geri: sevdeylenurdanaçardabenaçmazmıyımadımmertbuarada   sevdeylenurdanaçardabenaçmazmıyımadımmertbuarada Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 3:51 pm

canim öpim mi? gleeci seni yeerim.
gülşah ben memnunlar oldum.
Seoirse Rowan
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Seoirse Rowan

MesajKonu: Geri: sevdeylenurdanaçardabenaçmazmıyımadımmertbuarada   sevdeylenurdanaçardabenaçmazmıyımadımmertbuarada Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 6:18 pm

Selam canım. Matematiğin neresini seversin anlamadım. Neysem. Hoşgeldin ben Senem.
B. Ethan Jarvis
Royal Academy of Dramatic Art I. Sınıf | Müzikal Tiyatro
B. Ethan Jarvis

MesajKonu: Geri: sevdeylenurdanaçardabenaçmazmıyımadımmertbuarada   sevdeylenurdanaçardabenaçmazmıyımadımmertbuarada Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 3:53 pm

BEN BURAYI UNUTTUM Sad(((((((
Beyzaaa, tanıştığıma çok memnun oldum GLEE OLEY GLEE Bence de konuşalım kurgu da yapalım.
Ehehehe, ben de memnun oldum Gülşah. Bulamıyoz ama mutlaka kurgu yapalım çıkar bişiler valla *.*
Senem, aslında orda matematikten nefret ettiğimi anlatmak istmeiştim. Sınavlarım 49 42 29 çok zekiyim. Yani aslında ortak noktamız var matematiği sevmiyoruz oley! Tanıştığıma memnun oldum. ^^
Patricia I. Silva
Oyuncu
 Oyuncu
Patricia I. Silva

MesajKonu: Geri: sevdeylenurdanaçardabenaçmazmıyımadımmertbuarada   sevdeylenurdanaçardabenaçmazmıyımadımmertbuarada Icon_minitimeC.tesi Şub. 04, 2012 4:58 pm

mert naber Smile)))))))))))))))))))))))
Alexander William Laurel
Evsiz | Rütbe Almamış Üye
Alexander William Laurel

MesajKonu: Geri: sevdeylenurdanaçardabenaçmazmıyımadımmertbuarada   sevdeylenurdanaçardabenaçmazmıyımadımmertbuarada Icon_minitimeC.tesi Şub. 04, 2012 5:23 pm

Hoşgeldin Mert. Smile
http://hogwartsroleplaytr.10tl.net/
B. Ethan Jarvis
B. Ethan Jarvis

MesajKonu: Geri: sevdeylenurdanaçardabenaçmazmıyımadımmertbuarada   sevdeylenurdanaçardabenaçmazmıyımadımmertbuarada Icon_minitimeSalı Şub. 07, 2012 5:35 pm

NE NAYA NASIL KİM NASIL NERDE KİM NE NASIL?
Tanıştığıma memnun oldum Eren.

AMA Bİ DAKKA NAYA KİM NASIL NAYA NAYA NASIL KİM

sevdeylenurdanaçardabenaçmazmıyımadımmertbuarada
1 sayfadaki 1 sayfası