London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri uyumuyor.
Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

benmeselauçarımmesela.

+3
Darya Borislava
B. Ethan Jarvis
Joleigh Fortescue
7 posters
YazarMesaj
Joleigh Fortescue
Cambridge I. Sınıf | Moda Tasarımı
Joleigh Fortescue

benmeselauçarımmesela. Empty
MesajKonu: benmeselauçarımmesela.   benmeselauçarımmesela. Icon_minitimePaz Ocak 29, 2012 6:01 pm

'Bende varım, bende varım!' diyerek açıyorum bu başlığı da. Tanışma başlıklarına damlayan biriyim. Severim kendimi tanıtmayı, ancak insanların beni bulma çabası daha çok hoşuma gidiyor. Her neyse lise öğrencisiyim. Liseli gençlik ehe. Şaka bir yana lise iğrenç. Lisenin en güzel yanı küçükleri ezmek. Çok gaddarım. Hmm işte rpciyim. Bırakmayı düşünüyordum vazgeçtim. Hep vazgeçerim zaten. Ama beni sevenler için yani. PJO, HP, GG, LOTR ve değişik kurgularda yer almışlığım vardır. Tanıdık kesin çıkar, şüphesiz. PS'ciyiz bi de. Acemiyiz ama le lö la le le...

Rock/Metal dinlerim. Aslında her türlü müziği severim, arabesk hariç. Yine de rock ve metaldan şaşmayız! Çalın bir Guns 'N Roses, Scorpions, Iron Maiden, Europe, Metallica, AC/DC, Bon Jovi, Coldplay, ... Durduramazsınız beni arkadaş! LOTR severim. Star Wars vazgeçilmezim. Wheel of Time bir numaram. İlk kitapta olmama rağmen hastasıyım. Daha önümde 13 kitaplık bir seri var.

Emma Watson manyağıyım. Adam olun. Ahah. Liv Tyler idolüm her bişeyim, hatun tanrıça yani. EW'ye karşı olan hayranlığımı ezer geçer. Zooey Deschanel zaten ayrı bir dünya. Ona da damlamayın dalarım derim yani. Onun dışında Kristen Stewart, Erin Heatherton, Maggie Grace falan da canımdır. Erkeklerden Logan Lerman, Tom Felton, David Garrett, Hayden Christensen, Henry Cavill, Jared Padalecki, ... severim işte. Dırım dırım dırırırım.

XOXO Cherry Fairy.

B. Ethan Jarvis
Royal Academy of Dramatic Art I. Sınıf | Müzikal Tiyatro
 Royal Academy of Dramatic Art I. Sınıf | Müzikal Tiyatro
B. Ethan Jarvis

MesajKonu: Geri: benmeselauçarımmesela.   benmeselauçarımmesela. Icon_minitimePaz Ocak 29, 2012 6:46 pm

ZOOEY DESCHANEL *.*
Selam ben de Mert, ben de yeniyim o yüzden hoş geldin demem pek mantıklı durmaz her neyse. Tanıdığıma memnun oldum.
Joleigh Fortescue
Joleigh Fortescue

MesajKonu: Geri: benmeselauçarımmesela.   benmeselauçarımmesela. Icon_minitimePaz Ocak 29, 2012 7:44 pm

Yaaa ZOOEY tabe <3
Memnun oldum Mert, bende çok memnun oldum ehe ^^
Darya Borislava
Oxford I. Sınıf | Opera ve Şan
 Oxford I. Sınıf | Opera ve Şan
Darya Borislava

MesajKonu: Geri: benmeselauçarımmesela.   benmeselauçarımmesela. Icon_minitimePaz Ocak 29, 2012 7:49 pm

Miriba *-* İşte ben de öyle Selin olurum. Müzik kısmını kopyala yapıştır yaparız.
Jack Rosariao
Cambridge I. Sınıf | Tiyatro
Cambridge I. Sınıf | Tiyatro
Jack Rosariao

MesajKonu: Geri: benmeselauçarımmesela.   benmeselauçarımmesela. Icon_minitimePtsi Ocak 30, 2012 10:28 am

Bi kere şimdi biz zooeyle çıkıyoruz, onçün ayağınızı denk alın sjkdsf
Hoşgeldin, çok sevdiğim bi ünlüye sahipsin filan *-*

Alex Mclain
Oxford I. Sınıf | Resim
 Oxford I. Sınıf | Resim
Alex Mclain

MesajKonu: Geri: benmeselauçarımmesela.   benmeselauçarımmesela. Icon_minitimePtsi Ocak 30, 2012 10:32 am

Anne bizde niye yok? -.- Lisede tam aradığım tipte bir insanmışsın, zaten ben arıyordum ya ondan senin gibi birine denk gelemdim. Merlin bilir ben liseyi bıraktığım için orası senin benim gibi insanlarla dolar. Delirmemek elde değil. Neyse detay ama bu. N'aber?
Şimdi üç paragrafta da beni benden aldın zaten, Liv olsun, LOTR olsun, Zaman Çarkı okuduğuna göre fantastik kitap seviyor olman olsun. Scorpions dedin Still Loving You başladı zaten kafamda. Öyle yani. Oley merhaba.
Joleigh Fortescue
Joleigh Fortescue

MesajKonu: Geri: benmeselauçarımmesela.   benmeselauçarımmesela. Icon_minitimePtsi Ocak 30, 2012 11:31 am

-Merhaba Seliin, ben seni tanıyorum zaten eheh.
-Merabaa bende Zooey'in kardeşi o zaman asdf. Hoşbulduk efenim, onu sevmeyen mi var? Ehe.
-Eneee biz ikiz miyiz? Tamam o kadar abartıya gerek yok. Bayağı ortak yönümüz varmış pek sevindirik oldum efendim. O zaman sana da oley merhabaa ehehe.
Alex Mclain
Oxford I. Sınıf | Resim
 Oxford I. Sınıf | Resim
Alex Mclain

MesajKonu: Geri: benmeselauçarımmesela.   benmeselauçarımmesela. Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 7:18 pm

Natalie'yi almışsın gördüm bütün konuşma kapasitemi kaybettim, şu an resmi olarak zevkini yiyorum. Öyle yani.
Josié Cynnton
Oyuncu & Mimar
 Oyuncu & Mimar
Josié Cynnton

MesajKonu: Geri: benmeselauçarımmesela.   benmeselauçarımmesela. Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 8:39 pm

Ahaha, bana kin besleyeceksin yakında.
Ophelia Schwenka
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Ophelia Schwenka

MesajKonu: Geri: benmeselauçarımmesela.   benmeselauçarımmesela. Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 9:54 pm

Selaam Ela ben de *.* buraya geldim kendimi tanıtıyım dedim, bir de kurgu istiyorum gelmişken belirtiyim :B
Josié Cynnton
Oyuncu & Mimar
 Oyuncu & Mimar
Josié Cynnton

MesajKonu: Geri: benmeselauçarımmesela.   benmeselauçarımmesela. Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 10:04 pm

Merhabaa ehe. Evet evet yapalım bir kurgu eheh.

benmeselauçarımmesela.
1 sayfadaki 1 sayfası