London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için tarihinden beri uyumuyor.
tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

Julien Cartier

YazarMesaj
Julien Cartier
Cambridge I. Sınıf | Felsefe
Cambridge I. Sınıf | Felsefe
Julien Cartier

Julien Cartier Empty
MesajKonu: Julien Cartier   Julien Cartier Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 12:07 am

Julien Cartier

Julien Cartier 28jpt

• İsim: Julien

• Soyisim: Cartier

• Takma ad: Sadece Evie 'sarışınım' diyebilir.

• Cinsel Yönelim: Heteroseksüel

• Milliyet: İngiliz

• Doğum Tarihi: 22.08.1992

• Meslek: Öğrenci

Fiziksel Betimleme
Sarı saçları, yeşil gözleri ve açık renk teniyle tanrıları kıskandıracak kadar mükemmel olduğunun fazlasıyla farkında Julien. 1.80 boyu ve göstermekten kaçınmadığı karın kasları, bu mükemmelliği tamamlıyor. Geniş omuzları ve uzun boynu, sivri çenesi ve kırıkmış gibi duran kemikli burnu ile Julien, gören herkesin gözlerini kamaştırıyor.

Psikolojik Betimleme
İnsanın öz eleştiri yapabilmesi bazen çok zor olabiliyor, tüm o hatalar, pişmanlıklar, keşkeler... Ben ise bunlardan tamamen uzak bir insan olarak çok rahat bir şekilde anlatabilirim kendimi size. Mükemmeliyetin insan bedeninde can bulmuş hali olduğumu bir kenara bırakırsak, zekam ile başlayalım söze. Bir sürü okuldan atılmış olmam benim sadece klasik bir öğrenci olduğumu gösterir, zeki olmadığımı değil sizi ukalalar. Beni eleştirmek için o küçük beyinlerinizi çalıştırmaya çalışmayı bırakın artık. Zekamı okumak için değil de gerçek anlamda kendini yetiştirmek için kullananlardanım ben. Okumak, dinlemek, araştırmak, gezmek görmek... Tüm bunlar yapmak için değil de yaptığını anlaman için zeki olman gerek, çoğu anlamaz. Tüm bu zeka olayını geçersek karşınıza patavatsız bir insan olduğum gerçeği çıkacak. Evet, düşündüğüm her şeyi yüzünüze söylemekte hiçbir sakınca görmüyorum. Açıkçası kim olduğunuz umurumda bile değil ve babalarınızın ise cehenneme kadar yolu var. Başarılı olmak için çoğunuzun aksine fazla uğraşmama gerek yok ve babamın torpillerine, hırsım ve başaracağıma olan inancım bana fazlasıyla yetiyor zaten. Her zaman olaylara mantıklı bakan biri olduğumu söyleyebilirim. Aşk kavramını saçma buluyorum, aslında Evie hayatıma girene kadar sevgi kavramından yoksun olduğumu söyleyebilirim. O beni, gerçekten ben olduğum için seviyor. Her ne kadar başka tenlere değse de tenim, içimde ona olan sevgi çok ayrı. Bu konuları geçelim tabii, burada birin ne kadar çok sevdiğim hakkında içimi döküp omzunuzda ağlayacak değilim. Çoğu zaman sinir bozucu olduğumun farkındayım ve fazlasıyla inatçı olduğumun da fakat bu özelliklerimle gayet mutluyum.

Aile Bilgisi

Lilian adlı bir deli ve Mike adlı bir piç kurusundan çıkma mükemmel iki çocuktan biriyim, diğeri ise ikizim. Evet, fazla seçici olmayan ve aklı fikri kızlardan başka hiçbir şeye çalışmayan ikizim Jace'e sahip olmanız çok daha kolay. Yine de aile namına yanımda gördüğüm ve sevdiğim tek insan o, sonuçta ne yaptıysak beraber yaptık değil mi? Babamdan başlayarak size ailemi açıklayayım. Sevgili Mike, sonradan görme ve elit olma çabasıyla insanı kahkahalar atmaya teşvik eden akıl yoksunu bir insan. Ayrıca psikolojisinin bozuk olduğunu o yarım yamalak gülüşünden de kolay bir şekilde anlayabiliriz. Lilian'a gelirsek, kendisi Mike'ın zamanında yaptıkları yüzünden delirmiş ve kendisini odasına kapatmış. Neler yaptığı hakkında en ufacık bir fikrim ve merakım da yok zaten. Kendisi en son görüşüm lise zamanlarındaydı zaten,yarım dakika bile olmayacak bir sürede bana mutlu yıllar dileyip odasına geri döndü. Aslında kafam fazlasıyla iyi olduğundan ne dediğini hizmetçiden öğrenmiştim, tek hatırladığım beyaza dönük sarı saçlar. Büyükannem ve büyükbabam ise sürekli olarak kaçtığım bir ikili. Aslında birbirlerine çok yakıştıklarını düşünüyorum, iki düzen ve disiplin delisi insan birbirini bulmuş.

DEVAM EDECEK...

Julien Cartier
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Julien Cartier