London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri uyumuyor.
Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

Selamerabay!

4 posters
YazarMesaj
Gisela Müller
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
Gisela Müller

Selamerabay! Empty
MesajKonu: Selamerabay!   Selamerabay! Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 3:51 pm

İyi günler gönül dostları, din kardeşlerim! Ben Beyza, 95'liyim ve sanırım 17 oluyo ama bence 16. Keşke 15'te kalsaydı, ben 5 ve katlarını çok severim ve 20'ye daha çok var. Hayatımdaki en büyük derdim bu işte. Ankara'da yaşıyorum, İstanbul'daydım bu senenin başında taşındık. Pardon, bu en büyük derdim! Yine de millete 'la bebe, incesu bebesiaaağ!' tarzı laflar etmeyi seviyorum. Geometri testlerinde hiçbir soruyu çözemeyişimi uzaktan izleyip gülmek isterdim, anaaa ben niye kameraya almayı düşünmedim kendimi. Neyse, bunu sizle paylaşmasam da olurdu. Resim de koyarım ilerde ama Facebook var olm, artık geçti o işler. Şimdilik bu kadar, hepinize böyle içten, kocaman, ciciş öpücükler!

Bu arada evlenip çoluk çocuğa karışmamış olsaydı benim canıım, aşkım bitanem Jessica Alba'yı kullanacaktım ama saygımdan yaklaşık 3-4 aydır kullanmıyorum. Ona da burdan sevgiler, I LOVE YOU JESSİCA ALBA!

En son Gisela Müller tarafından Salı Ocak 31, 2012 4:29 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Ophelia Schwenka
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Ophelia Schwenka

Selamerabay! Empty
MesajKonu: Geri: Selamerabay!   Selamerabay! Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 4:09 pm

Geometri... Ciddi büyük bir ortak nokta bu bence, ehe. Ela ben de, hoşgeldiin.
Gisela Müller
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
Gisela Müller

Selamerabay! Empty
MesajKonu: Geri: Selamerabay!   Selamerabay! Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 4:12 pm

Selam elacım, çok hoş görünüyosun maşallah.
Ophelia Schwenka
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Ophelia Schwenka

Selamerabay! Empty
MesajKonu: Geri: Selamerabay!   Selamerabay! Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 4:14 pm

O senin hoşluğun, ehe.
Gisela Müller
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
Gisela Müller

Selamerabay! Empty
MesajKonu: Geri: Selamerabay!   Selamerabay! Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 6:05 pm

Ehe, teşekkürler Smile
Seoirse Rowan
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Seoirse Rowan

Selamerabay! Empty
MesajKonu: Geri: Selamerabay!   Selamerabay! Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 6:17 pm

Selam ciciş. Demek geometriden hiç soru çözemiyorsun. Aynı ben. Tebrik ederim. Senem bende bu arada. Ehe, hoşgeldin.
Gisela Müller
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
Gisela Müller

Selamerabay! Empty
MesajKonu: Geri: Selamerabay!   Selamerabay! Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 7:50 pm

Aslında tanışık olduğumuzu düşünüyorum, hatta çok önceden yani yeni de değil. Herneyse yavrucum hoşbulduk ehe.
Lavira Flaviu
London Central III. Sınıf
London Central III. Sınıf
Lavira Flaviu

Selamerabay! Empty
MesajKonu: Geri: Selamerabay!   Selamerabay! Icon_minitimePaz Şub. 12, 2012 10:28 am

Aaa. Adaşımı bulduum. Gerçi bazı yerlerde görüyordum ama tanışma şansım olmamıştı *-* ben de 94'lüyüm. Hoş geldiin. ^^
Gisela Müller
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
Gisela Müller

Selamerabay! Empty
MesajKonu: Geri: Selamerabay!   Selamerabay! Icon_minitimePerş. Şub. 16, 2012 2:40 pm

Yeni gelmedim ama olsun hoşbulduk eheh, çok memnun olduum

Selamerabay!
1 sayfadaki 1 sayfası