London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri uyumuyor.
Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

Kod: Asosyal

2 posters
YazarMesaj
Cwenye Angel Westland
Oyuncu & Model
 Oyuncu & Model
Cwenye Angel Westland

Kod: Asosyal Empty
MesajKonu: Kod: Asosyal   Kod: Asosyal Icon_minitimePerş. Şub. 02, 2012 8:28 pm

Selamlar önce herkese. Ben Helin, martta 16 yaşıma giricem. Rp geçmişime dönüp bakıcak olursam bomboş. Neredeyse 3.5 belki de 4 yıldır bilmiyorum ama uzun zaman önce rp dünyasına katıldım. Sürekli olarak aptal okul yüzünden bırakıp durdum ama rp dünyasından kopabilmek imkansız. Ne zaman bu sefer tam başlayacağım desem hep bir şey oluyor ve yine bırakıyor ve yine tekrar başlıyorum. Ve aynı zaman da rp sitelerinde asosyal bir yaşam sürdüğüm için pek tanıyan olmaz. Belki bi göz aşinalığı vardır bilmiyorum ama ben yine de kendimi bi tanıtayım dedim. Balık burcuyumdur ama burcumla alakam yoktur fani. Üşengeç, dışarı çıkmayı sevmeyen, çıkınca eve gelmek istemeyen garip biriyimdir. Çabuk sinirlenirim ama belli etmem. Hiç duygusal değilimdir. Birine kırıldım mı hiç belli etmem ama soğuk davranışlarım beni ele verir. Hmm.. Normal hayatta da asosyal gibiyimdir ama değilimdir. Sadece yerimden kalkmaya üşenen biriyimdir. Kitap okumayı severim ama bu aralar hiç okumuyorum. Dikkatimi çeken bir kitap olmadığı için midir bilmem ama okumuyorum. Müzik dinlemeye bayılırım. Gece müzik dinlemeden asla yatamam. Hertürden dinlerim yeter ki hoşuma gitsin. Arabesk (doğru yazdım sanırım) müziği hiç sevmesemde abim zırt pırt açıp dinlediği için dinliyorum. Şöyle Güllü, Müslüm baba falan ve adını bilmediğim birkaç sanatçı daha. Tüm şarkıcıları severim ama Katy Perry, Rihanna, Jessie J ve Amy Lee'nin yeri başkadır. Yerli dizi falan çok nadir izlerim. Aslında çoğu diziyi fragmanlardan takip ederim. Denk gelince izler sıkılınca kapatırım. Ama Yalan Dünya'yı hiç kaçırmadan izlerim. Yabancı dizilere gelirsek severek izlediğim Merlin, Fringe, TVD, Playful Kiss ve Boy over Flowers. Şuan da izlemeye başladığım Alcatraz. Aynı zaman da bu aralar kore dizilerine sardım. Arkadaşım sağolsun yani. Kısaca hani böyle biriyimdir. Yazacak başka bir şey aklıma gelmiyor. Sormak istediğiniz bir şey varsa sorun, çekinmeyin Smile

Alexander William Laurel
Evsiz | Rütbe Almamış Üye
Alexander William Laurel

MesajKonu: Geri: Kod: Asosyal   Kod: Asosyal Icon_minitimeC.tesi Şub. 04, 2012 5:25 pm

Hoşgeldin Helin. Bu işin içinde bayağıdır varsın. Smile Tecrübeli...
http://hogwartsroleplaytr.10tl.net/
Cwenye Angel Westland
Oyuncu & Model
 Oyuncu & Model
Cwenye Angel Westland

MesajKonu: Geri: Kod: Asosyal   Kod: Asosyal Icon_minitimePaz Şub. 12, 2012 3:48 pm

Hoşbulduk Eren Smile Tam anlamıyla tecrübeli olduğum söylenemez. Rp ve ben, Hülya Avşar ve müzik gibiyiz. Hülya Avşar müzik hakkında çok şey biliyor ama sesi iğrenç. Bende rp hakkında çok şey biliyorum ama iğrenç yazıyorum Very Happy Tekrar hoşbuldum Very Happy

Kod: Asosyal
1 sayfadaki 1 sayfası