London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri uyumuyor.
Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

RP Puanlama Sistemi

+4
Machinehead
Joleigh Fortescue
Llesenia Carreño Martinéz
Vera Petrova
8 posters
YazarMesaj
Vera Petrova
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
Vera Petrova

RP Puanlama Sistemi Empty
MesajKonu: RP Puanlama Sistemi   RP Puanlama Sistemi Icon_minitimeCuma Şub. 03, 2012 1:28 pm

- Nereden çıktığı, kimin çıkardığı belirsiz sistem.
- Bana göre dünyanın en saçma şeyidir. Bırakın isteyen istediği rütbeyi alsın yahu, ne kasılıyorsa.
- Hele böyle orta seviyeli sitelerde sizden kötü yazan adminler size düşük puan verince iyice uyuz oluyorsunuz. Ben bana "99" verin bi' çocuğa rastalmıştım, neden 100 vermediğini sorduğmda şöyle demişti: Ben kimseye tam puan vermem.
Cambridge I. Sınıf | Politik Bilimler
Cambridge I. Sınıf | Politik Bilimler

MesajKonu: Geri: RP Puanlama Sistemi   RP Puanlama Sistemi Icon_minitimeCuma Şub. 03, 2012 1:58 pm

Allam bi de kötü rp de yazsa da 100 puan alan yöneticilere çok sinir olurdum. Neyse, artık öyle yapan yok sanırım. Ben de rastlamıyor olabilirim tabii.
Kendi sitesinde 100 puan olan adamlar, kaliteli sitelerde 70 falan alınca kendi kendime yaşadığım mutluluğun haddi hesabı yok.
Ay bir de rp puanlamak çok sıkıcıdır. Bence zordur da.
Joleigh Fortescue
Cambridge I. Sınıf | Moda Tasarımı
Cambridge I. Sınıf | Moda Tasarımı
Joleigh Fortescue

MesajKonu: Geri: RP Puanlama Sistemi   RP Puanlama Sistemi Icon_minitimeCuma Şub. 03, 2012 2:45 pm

Ne diye bir puan kırarlar ki? Madem 99 veriyorsun, bir puancıkta hoş geldin hediyesi olsun arkadaşım. Ne bu çekememezlik? Hiç anlamam.
Machinehead
madasahatter, thinasadime
Machinehead

MesajKonu: Geri: RP Puanlama Sistemi   RP Puanlama Sistemi Icon_minitimeÇarş. Şub. 08, 2012 2:49 pm

Adminin kafasına göre verdiği bi puanla takılmak pek saçma. Şöhret puanı falan olunca en azından sonradan artırıyosun falan. Ne biliyim. Ama olmalı bence yine de.
https://lnsrplay.yetkin-forum.com
Meg Margold
Oxford I. Sınıf | Yeni Medya
 Oxford I. Sınıf | Yeni Medya
Meg Margold

MesajKonu: Geri: RP Puanlama Sistemi   RP Puanlama Sistemi Icon_minitimeÇarş. Şub. 08, 2012 6:00 pm

Dünyanın en sıkıcı işi. Nefret ettirici.
Tamamen egosunu tatmin etmek isteyen adminler tarafından uygulanan bir sistem.
Alex Mclain
Oxford I. Sınıf | Resim
 Oxford I. Sınıf | Resim
Alex Mclain

MesajKonu: Geri: RP Puanlama Sistemi   RP Puanlama Sistemi Icon_minitimeÇarş. Şub. 08, 2012 6:34 pm

Masonlar gibi, zamanında mantıklı gelen bir sistem zamanla ona buna torpil yapma amacıyla yozlaşmış.
Desteklediğim bir dönem de oldu ama puanlama ekibindeyken, sonra bir baktım kimse benim kafamda değil yeni üye arkadaşına torpil olsun diye 100 vermeceler falan.
Senin yazdığın güzel olabilir ama başkası beğenmez o kim ki puanlıyor?
Bir de yüksek puan hırsıyla rp çalan yeni yetmeler falan türedi, çok eziyet ettiler bana -rpmi çalan herkesten nefret ediyorum yeniden söyleyeyim gözümde ne kadar iyi rp yazsalar da hala rp hırsızı p.çler olacaklar-
Kısacası artık gereksiz. Ama düşünürseniz dediğim gibi kimi hırs yapmış tipler oluyor, ortamda ezik hissetmenin sebebiyle en yüksek mertebeli rütbeleri almak istiyorlar -sanki bir halt da bakan falan olmak- o da hoş değil.
Emanuela Marlot
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
Emanuela Marlot

MesajKonu: Geri: RP Puanlama Sistemi   RP Puanlama Sistemi Icon_minitimeÇarş. Şub. 08, 2012 7:58 pm

Konuyla o kadar da alakalı olmamakla birlikte RP hırsızlığı deyince aklıma geldi. Bir kere admin olduğum bir sitede biri örnek RP olarak benim RP'mi kullanmıştı *-* Başvuruya nasıl cevap vereceğimi bilememiştim.

RP Puanlama sistemi saçmadır. Çok üstünde durmuyorum. Bknz. 20 şöhret puanı alıp takmamak.
Machinehead
Machinehead

MesajKonu: Geri: RP Puanlama Sistemi   RP Puanlama Sistemi Icon_minitimeÇarş. Şub. 08, 2012 8:02 pm

Ama 20 zaten tam puan gibi bişi, 25'in ekstradan çok muhteşem olanlara verilmesi gerekiyodu, yani tabi ben onları anlatamadan arkaşlarım dağınık puanladığı için puanlar biraz garip şu an ama çaktırma şlkasdflhşj sonuç olarak 20 puanı düşük düşünme :<
Edit. Adminin ortalıkta geyik yapanı da ayrı bi alem tabi
https://lnsrplay.yetkin-forum.com
Emanuela Marlot
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
Emanuela Marlot

MesajKonu: Geri: RP Puanlama Sistemi   RP Puanlama Sistemi Icon_minitimeÇarş. Şub. 08, 2012 8:11 pm

Asdfasdfa ben inek öğrenci modeliyim. En yükseğin bir altını alınca düşük kabul ediyorum. Şaka yapıyorum canım. Hangi RP'yi yolladığımı bile hatırlamıyorum. Mühim bir şey değil nasıl olsa.
Bunny Bacardi
Londra Vatandaşı
 Londra Vatandaşı
Bunny Bacardi

MesajKonu: Geri: RP Puanlama Sistemi   RP Puanlama Sistemi Icon_minitimeÇarş. Şub. 08, 2012 8:22 pm

Tutarsız olaydır.
Ortada bir adet rp, iki adet site vardır. A sitesinde azıcık puan alırken, B sitesinde yüksek alınır. Sonra bütün kafa karışır. Neyin tasasını yapıyoruzdur?
Ayrıca, o Rp puanlanırken adminin bakış açısı da mühim işte. Benden Halid Ziya Uşaklıgil betimlemesi isteyen adminden nasıl puan alabilirim ki zaten? O örnek Rp de Harley Westwood'la yazılmış. Herif etrafına bakmıyor lan. Ne betimlemesi?
Öyle işte. Olay budur. Saçmadır kısaca. Sevilmez tarafımdan.

RP Puanlama Sistemi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rp Puanlama
» Üstteki Üyeyi 10 Üzerinden Puanlama