London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri uyumuyor.
Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

Ihm, şey...

2 posters
YazarMesaj
Lavira Flaviu
London Central III. Sınıf
Lavira Flaviu

Ihm, şey...  Empty
MesajKonu: Ihm, şey...    Ihm, şey...  Icon_minitimePaz Şub. 12, 2012 9:12 am

Çok çekingen bir başlık oldu bu ya... Neyse, Beyza ben. Bilmem tanıyanlarınız var mı. 1.5 yıldır rp ile uğraşıyorum -keşke daha önce fark etseymişim- onun dışında baya uzun zamandır ps ile ilgileniyorum. 17 yıldır bu dünyada bulunmaktayım ayrıca. Özelliklerime gelecek olursak; neşem yerinde oldu mu oldukça konuşkan, neşeli ama karamsar da takılabilen bir tipim. AHS, Dexter, TSC, HIMYM, Glee gibi dizileri izliyorum. Diğer birkaç diziye de başladım ama karakterlerin sonradan değişmesi olayı beni çok rahatsız ettiği için kısa süre sonra bıraktım. Ayrıca Dexter ve Tate karakterlerine büyük bir hayranlığım var. Gördüm, birisi Evan'ı almış; buradan ona sesleniyorum. PARTNERİM OLMALISIN. asdfsdfsd Neyse, Francisco başta olmak üzere Chace, Hayden, Alex Cunha -ki dudakları çok güzel- gibi ünlüleri çok çok seviyorum. Normalde Astrid ya da Dianna yı alırdım ünlü olarak, Sefa el attı bu sefer.

Isparta'da oturuyorum ayrıca. Bence çok sıkıcı bir yer. Ayrıca Nirvana, Bon Jovi, Bruno Mars, Sia ve onun gibi ortaya karışık bir müzik anlayışım vardır. Diyeceklerim bu kadar. ^^ Hoş buldum.
Aphra Avichayil
Oxford I. Sınıf | İbrani Dili ve Yahudi Kültürü
Oxford I. Sınıf | İbrani Dili ve Yahudi Kültürü
Aphra Avichayil

Ihm, şey...  Empty
MesajKonu: Geri: Ihm, şey...    Ihm, şey...  Icon_minitimePaz Şub. 12, 2012 10:08 am

Cunha olarak editleyen parmaklarını yediğim.
Lavira Flaviu
Lavira Flaviu

Ihm, şey...  Empty
MesajKonu: Geri: Ihm, şey...    Ihm, şey...  Icon_minitimePaz Şub. 12, 2012 10:23 am

Çok üzüldüm ya ben öyle anlaşılınca aslkdfj Bi daha da yapmam, cık.

Ihm, şey...
1 sayfadaki 1 sayfası