London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için tarihinden beri uyumuyor.
tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

Ne Düşünüyorsun? II

+59
Little Mermaid
Alexa Holliday
Karan Alexopoulos
Gabriel Neithan
Jason Prince
William Moore
Deborah Finley
Machinehead
The Reckoner
Noa van den Vondel
Gladys Bell
Sam Hustlewick
Lyudmila Verneuil
Monday Martin
Joseph D. Bailey
Viktoriya van Rijn
Hunter Drake
Aphra Avichayil
Dóra Duci
Anthony Aldrick
Ravel Slott
Sergio de Marco
Victoria Lynton
King in the North
Stacy Desmarais
Nils Wójcik
Eugene Dafoe
Mabelle Jeseven
Nora Jeanne Delacour
Aerona Vieux
Darya Borislava
Jim Sherwood
Charles Whitman
Ricardo Hernandéz
Delancey B. Blackbourne
Jude Lowell
Theodor Roven
Lucas Brennan
William McHill
Alyx Hawkins
Robert Owen
Becky Wandall
Lawrence Grantham
Charlotte Morris
Cosmina Luminita
Jack Rosariao
Ian Wilmot
Monika Philbert
Rhys Owen
Nephthys Noire
Rachel Gibbs
Harley Westwood
Simone Picard
Nanna Lindqvist
Clementine Crandal
Alex Mclain
Apollonia Chamberlain
Claudia Chamberlain
Emanuela Marlot
63 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Sonraki
YazarMesaj
Lawrence Grantham
Cambridge Psikoloji Bölümü | Profesör
Lawrence Grantham

Ne Düşünüyorsun? II - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Ne Düşünüyorsun? II   Ne Düşünüyorsun? II - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Şub. 29, 2012 9:12 pm

LOL, bir ara kravatın ayrıntılı fotosunu da şeyaparım, saçma kamera artı saçma ışık sebebiyle orada görünmemiş düzgün. ÇOK GÜZEL KRAVATIM EVET.
Robert Owen
Avukat
 Avukat
Robert Owen

MesajKonu: Geri: Ne Düşünüyorsun? II   Ne Düşünüyorsun? II - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Şub. 29, 2012 9:46 pm

HEYOOOOOOOO TAKIMIMA BAKIN NE GÜZEL OLDU *0*
Clementine Crandal
Royal Academy of Dramatic Art I. Sınıf | Tiyatro ve Dramatik Sanatlar
Clementine Crandal

MesajKonu: Geri: Ne Düşünüyorsun? II   Ne Düşünüyorsun? II - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Şub. 29, 2012 9:48 pm

oha ne güzel olmuş cidden *-*
Becky Wandall
The Cock | Barmen
 The Cock | Barmen
Becky Wandall

MesajKonu: Geri: Ne Düşünüyorsun? II   Ne Düşünüyorsun? II - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Şub. 29, 2012 9:50 pm

Bundan sonra böyle u.u Görmemiş bişi öğrenmiş...
Clementine Crandal
Clementine Crandal

MesajKonu: Geri: Ne Düşünüyorsun? II   Ne Düşünüyorsun? II - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Şub. 29, 2012 9:51 pm

napalım, böyle kabullencez seni...... kader.
Robert Owen
Avukat
 Avukat
Robert Owen

MesajKonu: Geri: Ne Düşünüyorsun? II   Ne Düşünüyorsun? II - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Şub. 29, 2012 9:55 pm

BEN TAKIMIMLA SEVİŞİYORUM SİZ KONUŞUN MİLLET
Lawrence Grantham
Lawrence Grantham

MesajKonu: Geri: Ne Düşünüyorsun? II   Ne Düşünüyorsun? II - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Şub. 29, 2012 10:25 pm

^ÔHA TAKIM, Rhys'imin ünlüsü bile yok daha Düşündüğüm ünlülerin ise maselef galerisi falan yok hiç. Hüüüü. *.*
Becky Wandall
The Cock | Barmen
 The Cock | Barmen
Becky Wandall

MesajKonu: Geri: Ne Düşünüyorsun? II   Ne Düşünüyorsun? II - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Şub. 29, 2012 10:28 pm

Bırış Lawrenca da yapayım mı bir ara? Çılgın atıyorum şu konuda, hevesim kaçmadan isteyin bence. *birdeokadarharikayanıyokhanionunamatamamneysesustumaylin*
---
Bir de Alexi'in şarkı söylemesi fikriyle baştan çıkıyorum bildiğin. Böyle okuyanın duymasını sağlayayım betimlerken istiyorum ama imkanı yok öyle bir şeyin. Meh.

En son Becky Wandall tarafından Çarş. Şub. 29, 2012 10:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Lawrence Grantham
Lawrence Grantham

MesajKonu: Geri: Ne Düşünüyorsun? II   Ne Düşünüyorsun? II - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Şub. 29, 2012 10:30 pm

OLUROLUROLUROLUROLUROLUROLURROLUROLUROLUROLUROLUROLUROLUR *0*
Becky Wandall
The Cock | Barmen
 The Cock | Barmen
Becky Wandall

MesajKonu: Geri: Ne Düşünüyorsun? II   Ne Düşünüyorsun? II - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Mart 01, 2012 12:07 am

Sanırım uzun bir one shot açıp onu tamamlayıp sonra How is you day today'i yazacağım. Böylece Alex nasıl aniden saçları uzattı'nın meselesi kafamı kurcalamayacak. Çıldırdığım bir ara da Terapi'ye yazacağım.
Ama şimdi çok üşengecim meh.

Bir de ne zaman Agnus Dei dinlesem yaptığım işi bırakıp garip bir şekilde bakmaya başladığımı fark ettim. Ne bileyim sanki dünyaya inen Galactus'u görmüş ya da gökyüzünden garip sesler duyduktan sonra sesin sebebini bulmak için bakınıyormuşum gibi.
Alyx Hawkins
Model & Müzisyen
 Model & Müzisyen
Alyx Hawkins

MesajKonu: Geri: Ne Düşünüyorsun? II   Ne Düşünüyorsun? II - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Mart 01, 2012 11:01 am

Becky Wandall demiş ki:
Dizi izlemeyi düşünüyorum. Barış'ın kravatını sevdiğimi. Bir de Ruby Ruby Ruby şarkısını "Kübi Kübi Kübi Kübieeeeeğ!" şeklinde söylüyorum mıh mıh.

Allah seni bildiği gibi etsin Yeşim. asdsdfsfgh
--
Ben üç Kılodya'yı da yazayım artık. Böyle giderse rp yazabilmek için kuvvet macunu kullanacağım.
Robert Owen
Avukat
 Avukat
Robert Owen

MesajKonu: Geri: Ne Düşünüyorsun? II   Ne Düşünüyorsun? II - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Mart 01, 2012 2:05 pm

Dirty Sexy Money ne güzel dizisin ya. Her karakteri ayrı ayrı yiyip bitirmek istiyorum '^'
Rhys Owen
Oyuncu
Oyuncu
Rhys Owen

MesajKonu: Geri: Ne Düşünüyorsun? II   Ne Düşünüyorsun? II - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Mart 01, 2012 2:24 pm

Niye arada sitenin açılmadığını ve ktunnelden giriş yapmak zorunda kaldığımı düşünüyorum. Neyse ki geçti.
William McHill
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
William McHill

MesajKonu: Geri: Ne Düşünüyorsun? II   Ne Düşünüyorsun? II - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Mart 01, 2012 8:19 pm

Uzun zamandır uğramıyordum buraya, okul açıldı filan diye. Rp'yi de yarına bıraktım, çok uykum var.
Lucas Brennan
London Central III. Sınıf
Lucas Brennan

MesajKonu: Geri: Ne Düşünüyorsun? II   Ne Düşünüyorsun? II - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Mart 01, 2012 11:01 pm

Fark etmeden sigarayı bıraktım galiba. Garip. *-*
Matt Bomer. Ehm.
Theodor Roven
London I. Sınıf | Müzik Tarihi
London I. Sınıf | Müzik Tarihi
Theodor Roven

MesajKonu: Geri: Ne Düşünüyorsun? II   Ne Düşünüyorsun? II - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Mart 01, 2012 11:40 pm

AÇILIN ALEX RPSİ GÖRDÜM

edit. NE OLACAK BUNLARIN HALİ HA SORARIM SORARIM '^' Canım Votka ama kıza da yazık ne bilsin giymiş gömleği, almış dondurmayı. Alex'e yorum yok u.u
Lucas Brennan
Lucas Brennan

MesajKonu: Geri: Ne Düşünüyorsun? II   Ne Düşünüyorsun? II - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Mart 02, 2012 12:33 am

ya biri bana alex kıle rp'lerini kronolojik olarak şeyapsa ne güzel olur ha canlarını yediklerim?
Nanna Lindqvist
Freddie'nin Biftek Salonu | Garson
 Freddie'nin Biftek Salonu | Garson
Nanna Lindqvist

MesajKonu: Geri: Ne Düşünüyorsun? II   Ne Düşünüyorsun? II - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Mart 02, 2012 12:39 am

*BENBENBENGÖNÜLLÜBEN*
alex geldi
hihi bu çok güzel parti var the cockta
karı kılıklı alex u.u
evevev
bu rp hakkında bi tek şunu şababiliyorum -> T0T

bu kadar demi eksik gedik yok *-*

-----

Sevgili Elif,
Sen bu satırları okurken ben Çorlu'da olmayacağım. Çoktan İstanbul'a geçmiş olacağım. Hatta büyük ihtimalle burs almamın şerefine bizimkilerle kafayı bulacağız. Ya da Hande'yi kandırmışsam onunla takılıyorumdur. Ama rpyi yazdım. Planladığımız yerin fazla öncesinden başlayıp Clementine'i hiç konuşturmadığımın çok da iyi farkındayım. Ama inan pırt diye oldu o rp. Başlayayım sabah devam ederim olmadı okulda yazarım demiştim oysa. Ama bir de baktım bitmiş. Her neyse. Dandik olmuşsa lütfen ağlama, diğerini daha iyi yazarım.
Sevgiler.
Aylin.
Alex Mclain
Oxford I. Sınıf | Resim
 Oxford I. Sınıf | Resim
Alex Mclain

MesajKonu: Geri: Ne Düşünüyorsun? II   Ne Düşünüyorsun? II - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Mart 02, 2012 11:47 am

Ene Alex muhabbeti geçmiş. Böyle ikimiz de şımarıyoruz Alex ile ilgili konuşan insan gördüğümüzde. Ama o daha çok şımarıyor u.u Rpyi diğer yerlere taşıyayım ama en iyisi ben.
---
Ya ışın kılıcı aldım dediğim insanlardan beklediğim tepkiyi göremediim *-* Biri oyuncak almış dedi bildiğin. Diyemiyorsun ki hıyar, oyuncak değil o diye. Duvara asılıyor dediğim kısma takılıp dalga geçen de oldu. G*te de sokuluyor, deneyeyim mi derdim ama kılıca yazık. Force FX serisi desem anlayacaksınız sanki, yok duvara asılıyor, ses çıkarıyor diye anlatabiliyorum anca u.u Dağılın lan ışın kılıcım var diye terk ettim mekanı. Bırış burada olsan oynardık u.u
Jude Lowell
Londra Vatandaşı
 Londra Vatandaşı
Jude Lowell

MesajKonu: Geri: Ne Düşünüyorsun? II   Ne Düşünüyorsun? II - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Mart 02, 2012 3:16 pm

kimsenin okumadığı yer burası. o yüzden buraya yazıyorum. Nefret ediyorum.
Clementine Crandal
Clementine Crandal

MesajKonu: Geri: Ne Düşünüyorsun? II   Ne Düşünüyorsun? II - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Mart 02, 2012 3:51 pm

Nanna Lindqvist demiş ki:
*BENBENBENGÖNÜLLÜBEN*
alex geldi
hihi bu çok güzel parti var the cockta
karı kılıklı alex u.u
evevev
bu rp hakkında bi tek şunu şababiliyorum -> T0T

bu kadar demi eksik gedik yok *-*

-----

Sevgili Elif,
Sen bu satırları okurken ben Çorlu'da olmayacağım. Çoktan İstanbul'a geçmiş olacağım. Hatta büyük ihtimalle burs almamın şerefine bizimkilerle kafayı bulacağız. Ya da Hande'yi kandırmışsam onunla takılıyorumdur. Ama rpyi yazdım. Planladığımız yerin fazla öncesinden başlayıp Clementine'i hiç konuşturmadığımın çok da iyi farkındayım. Ama inan pırt diye oldu o rp. Başlayayım sabah devam ederim olmadı okulda yazarım demiştim oysa. Ama bir de baktım bitmiş. Her neyse. Dandik olmuşsa lütfen ağlama, diğerini daha iyi yazarım.
Sevgiler.
Aylin.
Aylin. Seni yerim. Ve bunu baya gerçekleştiririm, çatal bıçak falan kullanmadan ekmeğin arasına tıkıp yerim. Öyle yerim. Gönüllülüğünü senin, eşek!
Ayrıca! RP ile ilgili yorumumu yaptım, bu konuda daha fazla seni azarlamak istemiyorum, öpücük, iyi eğlenceler, muç.
Lucas Brennan
Lucas Brennan

MesajKonu: Geri: Ne Düşünüyorsun? II   Ne Düşünüyorsun? II - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Mart 02, 2012 7:35 pm

Alex Mclain demiş ki:
Ene Alex muhabbeti geçmiş. Böyle ikimiz de şımarıyoruz Alex ile ilgili konuşan insan gördüğümüzde. Ama o daha çok şımarıyor u.u Rpyi diğer yerlere taşıyayım ama en iyisi ben.
---
Ya ışın kılıcı aldım dediğim insanlardan beklediğim tepkiyi göremediim *-* Biri oyuncak almış dedi bildiğin. Diyemiyorsun ki hıyar, oyuncak değil o diye. Duvara asılıyor dediğim kısma takılıp dalga geçen de oldu. G*te de sokuluyor, deneyeyim mi derdim ama kılıca yazık. Force FX serisi desem anlayacaksınız sanki, yok duvara asılıyor, ses çıkarıyor diye anlatabiliyorum anca u.u Dağılın lan ışın kılıcım var diye terk ettim mekanı. Bırış burada olsan oynardık u.u

KİM ONLAR ADRESLERİNİ İSİMLERİNİ VER KİM ONLAR? Ondan sonra force'ta neden dengesizlik var, neden millet karanlık tarafa geçiyo diye soruyolar. İNSANLAR KIYIMA UĞRAMAK İSTİYO ÇÜNKÜ.
Neyse, keyfimihiçbişi bozamaz çünkü I'M DA KING OF ERASMUS. Gidicem oğlum buralardan tası tarağı toplayıp.
Clementine Crandal
Clementine Crandal

MesajKonu: Geri: Ne Düşünüyorsun? II   Ne Düşünüyorsun? II - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Mart 02, 2012 7:43 pm

^
ayrıca da beni arkada bırakarak, bilemiyorum.
-
oyunlu müzikli şeylere, bi takım videolara sardım yine.
MELİS NİYE BUNU YAPTIN BANA '^'
ACIII, WOW, portal, madness returns falan derken çıldırcam.
Delancey B. Blackbourne
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Delancey B. Blackbourne

MesajKonu: Geri: Ne Düşünüyorsun? II   Ne Düşünüyorsun? II - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Mart 02, 2012 8:41 pm

Bi de bi telefonda delete ve enter neden alt alta olur, neden ben hep silmek yerine entera basarım hem de iki kez, sonra neden yarım kalmış ve yanlış yazılmış abuk subuk mesajlarla sms'lerimi harcarım, neden bu avea da turkcell de toplam 5.000'den fazla her yöne vermiyo amacınız ne sizin, ne bok yemeye çalışıyosunuz siz napalım mesajlaşmayalım mı yani görüşmeyelim mi hiç napalım istiyosunuz. Bi bana cevap verin. Pislickler. Saatlerce Justin Bieber, Ajdar gibi seçme kişilerden müzik adı altında şeyler dinletsem yine de öfkem dinmez, 2 girls 1 cup falan paklar sizi. Zaten turkcell'in günde 167 sms sınırlaması sağ olsun 25 liram gitti siz kakalara. Terbiyesiz herifler. Bak görüyo musun nerden nereye gitti konu.
Lucas Brennan
Lucas Brennan

MesajKonu: Geri: Ne Düşünüyorsun? II   Ne Düşünüyorsun? II - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Mart 02, 2012 9:15 pm

Clementine Crandal demiş ki:
^
ayrıca da beni arkada bırakarak, bilemiyorum.
O kadar kamyon şöförü-evde oturan hanımı mevzusu çevirdik, al sana gerçeği. hem üzülme hanım, senle çocukları (mervednizhardalaylinelif) da aldırıcam yanıma. *-*

Ya hiçbişi keyfimi kaçıramaz diye çok büyük konuşmak zorundaydım zaten ben. Hay dilimi yılanlar... te şimdi.

Ne Düşünüyorsun? II
3 sayfadaki 16 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Sonraki