London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri uyumuyor.
Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

Değiştirip duruyorum :/

4 posters
YazarMesaj
Anthony Aldrick
Westminster II. Sınıf
Westminster II. Sınıf
Anthony Aldrick

Değiştirip duruyorum :/ Empty
MesajKonu: Değiştirip duruyorum :/   Değiştirip duruyorum :/ Icon_minitimeÇarş. Mart 28, 2012 4:15 pm

Merhaba gençler bendeniz Aybek. 17 yaşındayım. Liseliyim. Lanet olasıca 10 puanı alınca yıkıldığımı belirtmek isterim! -.- Bazı karşı cinsler beni Marlon denen adama benzetirler. Yazıp çizmeyi seviyorum. İşsizim. Özellikle boş duvarlara resim yapmaya bayılırım. Sonra polisler filan gelir kovalarlar. Kulaklığımı neredeyse hiç çıkarmam. Bir kaç kötü alışkanlığım olsa da aslında iyi biriyim. Kitap okurum. Bisikletle akrobasi hareketleri yaparım. Gitar çalarım. Rock-metal dinlerim. Pantolonum belimden hep düşer. Spor yaparım. Kızılderili kökeni var bende biraz. Boş insanlardan nefret ederim. Açık sözlü, sıcakkanlı ve komiğimdir. Çok iyi anlaşırım sizle. 2.053 arkadaşım varmış yeni gördüm. Very Happy

-bir arabesk rapperdan daha iğrenç birşey varsa oda nikonu olan arabesk rapperdır.

Spoiler:
Nils Wójcik
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
Nils Wójcik

MesajKonu: Geri: Değiştirip duruyorum :/   Değiştirip duruyorum :/ Icon_minitimePerş. Mart 29, 2012 1:33 pm

Hoş geldin diyeceğim, ben de yeniyim gerçi o.o
Neyse, hobiler falan çok hoş, ama bence nikonu olan arabesk rapperdan daha iğrenç bişey varsa, o da çektiği resimlerin üzerine paintte şematik şeyler yapıp yazı yazan arabesk rapperdır T_T
Jack Rosariao
Cambridge I. Sınıf | Tiyatro
Cambridge I. Sınıf | Tiyatro
Jack Rosariao

MesajKonu: Geri: Değiştirip duruyorum :/   Değiştirip duruyorum :/ Icon_minitimePerş. Mart 29, 2012 4:33 pm

Boxerın çok hoşmuş gardaş. Kemer bağla diyeceğim, düşmez o zaman ama takmışsın zaten. Demek ki bilerek gösteriyon yani. 2.053 arkadaşa woo hoo allahuekber filan demicez tabi onu niye yazdın bilmiyorum. Ben de tolga, hoşgeldin.
Anthony Aldrick
Westminster II. Sınıf
Westminster II. Sınıf
Anthony Aldrick

MesajKonu: Geri: Değiştirip duruyorum :/   Değiştirip duruyorum :/ Icon_minitimePerş. Mart 29, 2012 5:07 pm

- Öncelikle tanıştığıma memnun oldum güzel bayan. Kesinlikle harika bir noktaya parmak bastınız demek istediğim şeyde sanırım oydu Smile

- Sağol gardaş. Ne bilim bende anlamadım. Memnun oldum Very Happy
Alex Mclain
Oxford I. Sınıf | Resim
 Oxford I. Sınıf | Resim
Alex Mclain

MesajKonu: Geri: Değiştirip duruyorum :/   Değiştirip duruyorum :/ Icon_minitimePerş. Mart 29, 2012 5:46 pm

Pantolonun boxera daha çok benziyormuş *-* Bir de Skins'teki bir çocuğa benzettim, profilden gördüğümden olabilir.
Öhöm hoşgeldin bir de.
Anthony Aldrick
Westminster II. Sınıf
Westminster II. Sınıf
Anthony Aldrick

MesajKonu: Geri: Değiştirip duruyorum :/   Değiştirip duruyorum :/ Icon_minitimePerş. Mart 29, 2012 5:56 pm

Aslında profilden biraz değişik çıkmışım ama bilmem olabilir. Teşekkürler memnun oldum

Değiştirip duruyorum :/
1 sayfadaki 1 sayfası