London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri uyumuyor.
Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

Meet Cat

YazarMesaj
CAT
Catherine Moore
Catherine Moore
CAT

Meet Cat Empty
MesajKonu: Meet Cat   Meet Cat Icon_minitimeC.tesi Ocak 21, 2012 11:04 pm

cat says,

Meet Cat 78858675

MEET CAT
POSTED ON EKİM 31 2012 BY CAT
Cat'i tanıyordunuz, değil mi?
Ah, tabii ki tanıyordunuz. Okul gazetesindeki loser'lardan bitch'lere kadar herkesin ilgisini çeken köşesinden, Lucas'la flört etme cüretini gösterip sonra da farkında değilmiş gibi yapmasından, aslında popülarite kavramı saçlarının uçlarına bile uğramamışken herkesin gözdesi olmasından. Çoğunuz yakinen tanıyordunuz, çünkü aslında hepinizin kimseye söyleyemediği sırları vardı ve güvenebildiğiniz tek insan oydu. Cenazesinde düşündüğünüz şey bu değildi tabii, aslında onun adına üzüldüğünüzü bile düşünmediniz.

Evet, hatta her şeyin nasıl başladığını size bizzat ben anlatabilirim.
Mekan, geçen seneki cadılar bayramı partisi.
Karakterler; o zamanlar dünya tatlısı olan Catherine, Catherine'in bestie'si çakma sarışın Brittany, hepinizin kalpten istediği fakat Oxford'un pek de istemediği şapşal Lucas, Lucas'ın çocukluk arkadaşı ve Brittany'nin sevgilisi muhallebi çocuğu Chris, soğuk ve alaycı görünen asosyal Daniel.

Neler olduğunu az çok biliyorsunuz, ne de olsa o partide siz de vardınız. VIP odalarından birinde bu grubun olduğunu çok iyi bildiğinize olan inancım sonsuz. O halde içeriden gelen hıçkırıkları da duymanız gerekirdi. Yarı paranoyak -ya da paranoyak oluşu sadece benim hayal ürünüm- bir şekilde odadan fırlayan Mad Hatter'ı da gördünüz fikrimce, fermuarını çekiyordu falan. Yani, biliyorsunuz, bunlar gerçekten oldu. Peki sizin umrunuzda mıydı? Tanrı aşkına, hayır. Yardım etmek yerine uzakta durmayı ve duymamış gibi yapmayı tercih ettiniz. Belki de siz de Lucas gibi o kadar sarhoştunuz ki gerçekten farkına varmadınız.

Ama ben o odada neler olduğunu biliyorum, hem de adım gibi. Lucas gerçekten de yaramaz bir çocuk, onun neden zavallı masum Catherine'i seçtiğini hiçbir zaman bilemeyeceğiz. Daha doğrusu, siz bilemeyeceksiniz. Benim bilemeyeceğimi düşünmeniz aptallık olur.

Eh, sonra ne mi oldu? Sanırım buradan sonra olaya daha bir hakimsiniz. Çünkü Catherine'in sizi o kendine inandırmak için helak olan haline hepiniz şahit oldunuz. Sevgili Lucas'ının kendisine tecavüz ettiğini ağzından kaçırmıştı... Oops, ona Lucas'ın kendisine uygun biri olmadığını söylememiştiniz, değil mi? Çok yazık. Halbuki bunu yapmadıysanız en azından bekaretinin ardından gururunu da yitirmeden yanında olmanız gerekirdi. Ama ne yaptınız? Ona inanmadınız. Hatta Lucas'ın arkadaşlarıydınız hepiniz, Catherine'e fesatlık yapmayı ve iftira atmayı kesmesini söylediniz.

Fakat atladığınız küçük bir nokta vardı, sevimli Catherine hepinizin sırlarını biliyordu. Lütfen ama, bana en başından beri bunu unuttuğunuzu söylemeyin? O masum bir kızdı. Çoğunuzun kız arkadaşlarından ya da kendisinden daha masum. Bu yüzden ona güvendiniz, sırlarınızı verdiniz. Sonunda herkesin sırlarını bilen güçlü bir silah haline geldi, hiçbirinizin onu kullanmaya çalışmamış olmasına şaşırdım doğrusu. İnsan en azından sevgilisinin eski flörtleri hakkında biraz bilgi edinmeye çalışır. Doğru ya, denemediniz çünkü Catherine kimseye ihanet etmezdi. Ama siz ona ettiniz.

Lucas'ın sırları yavaş yavaş açığa çıkarken şaşırmış olmalısınız. Ne de olsa bunca zaman yalanlarına kulak asmadığınız kız, şimdi gerçek fotoğraflarla gelmişti. Masum Catherine artık o kadar da masum değildi, hepiniz ondan korkmaya başlamıştınız. Her an sizin de sırlarınız okul koridorlarında fısıldanmaya başlanabilir, sosyal hayatınız tehlikeye girebilirdi. Catherine'e inandınız, en azından inandığınızı söylemek mecburiyetindeydiniz. Bir kısmınız. Hizipleşmelerden bahsediyorum, fakat o saatten sonra Cat'in yanında olsanız bile ne anlamı vardı ki?

Yine de bu ufak tefek dedikodular henüz pek önemli şeyler değildi. En azından Luke ve Cat bunu biliyorlardı. Cat, Lucas'ı daha büyük bir şeyle tehdit etti. Ve ne yazık ki henüz o büyük sırrı açıklayamadan kaza eseri bir yangına kurban gitti. Ceseti kimseye gösterilmedi, medyada da bu yangının üzeri büyük bir başarıyla kapatıldı. Gerçekten kaza eseri miydi? Tanrı bilir. Ya da yangını çıkaranlar ve Catherine'in kendisi bilir de diyebiliriz.

Benim kim olduğum da aynen bunun gibi bir sır, ama lütfen, sizce de kim olduğum çok açık değil mi? İntikam alma ihtiyacı duyacak başka kimse yok çünkü, bu sırları bilen başka biri. Size kim olduğumu söyleyemem fakat zekiyseniz her şeyi anlamanıza yetecek küçük bir ipucu verebilirim: ben oradaydım. O VIP odasında ve yangının olduğu yerde. Ben her yerdeyim, ister inanın ister inanmayın. Gözlerim ve kollarım her yerde. Ve artık daha dikkatli olun.

Çünkü biliyorsunuz ki, izleniyorsunuz...

cat says:
Size kim olduğumu söyleyemem fakat küçük bir ipucu verebilirim: ben oradaydım. O VIP odasında ve yangının olduğu yerde. Ben her yerdeyim, ister inanın ister inanmayın. Gözlerim ve kollarım her yerde. Beni engellemeye çalışmayın, kim olduğumu ve Catherine'in ölümünü araştırmayın. Başınıza geleceklerin sorumluluğunu almıyorum. Ben olanları biliyorum, bu yeterli. Ve artık daha dikkatli olun.

Çünkü biliyorsunuz ki, izleniyorsunuz.

Cat Says by Catherine Moore on Grooveshark

Meet Cat
1 sayfadaki 1 sayfası