London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri uyumuyor.
Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

1. Kurgu: Cat Says

YazarMesaj
Machinehead
madasahatter, thinasadime
madasahatter, thinasadime
Machinehead

1. Kurgu: Cat Says Empty
MesajKonu: 1. Kurgu: Cat Says   1. Kurgu: Cat Says Icon_minitimePaz Ocak 22, 2012 4:52 pm

♣ Cat Says.

LONDON NEVER SLEEPS ROLE PLAY GAME

Okul yemekhanesinde insanların gülüşmeleri fısıldaşmalarla karışmış, gürültü haline gelmiş diğerlerinin kulaklarını dolduruyordu. Her zamanki okul günlerinden hiçbir farkı olmayan bir perşembe günüydü. IV. sınıfların matematik sınavı daha yeni bitmiş, öğrenciler yemeklerini yiyorlar, sonraki sınavın ne zaman olduğunu birbirlerine soruyorlar, önlerinden geçenlerin dedikosunu yapıyorlardı. Karmaşanın ortasında bir masada karşılıklı oturmuş iki dördüncü sınıf öğrencisi, aslında uzun zamandır bahsedilmeyen bir konuyu konuşuyorlardı. Jess, bir yandan meyveli yoğurdunu kaşıklarken, diğer taraftan telefonundan birileriyle mesajlaşıyordu. Dikkatinin küçük bir kısmı da Lauren'ın anlattıklarındaydı.

¨Tamam şimdi baştan bir daha alır mısın? Phil önemli bir şey dedi de.¨
¨On kez tekrarlayamam Jessica. Yenisin diye herkesin sana benim kadar anlayışlı davranacağını sanma.¨
¨Of tamam hadi baştan.¨
¨Bu olaylar olduğunda ben ikinci yılımın başındaydım. Sana duyduğum kadarını anlatıyorum, yani çünkü ben bir şey görmedim falan.¨
¨Lauren uzatma da anlat.¨
¨Ya bak, Catherine diye bir kız vardı tamam mı? Okul gazetesinde bir köşesi vardı, Cat Says diye. Bu kızın diğer liselilerden bir farkı yoktu. Arada okul koridorunda görürdüm, saçlarını hep örerdi. Masum bir suratı vardı, bakışları da öyleydi. Hakkında başka bir şey bilmiyorum.¨
¨Hı hı bayağı masum çıktı gerçekten.¨
¨Bilmem ki. Neyse bu köşesinde okuldakiler ona sorunlarından sırlarından falan bahsederlerdi, bu da onlara çözüm bulurdu, dinlerdi böyle.¨
¨Sen hiç yazmış mıydın?¨
¨Konuyu değiştirme. Lucas diye bir çocuk vardı, görsen nasıl taştı Jess. Bana hiç bakmazdı ama ben yani, kimse ona bakmadan duramazdı. Öyle güzel sarı saçları vardı ki.¨
¨Lauren, hadi.¨
¨Neyse benim ve okulun geri kalanı gibi Cat de bu çocuktan hoşlanıyordu. Bir de Cat'in Brittany diye bir arkadaşı vardı, çakma Brit. Lucas'ın grubundan Chris denen diğer bir taş çocukla çıkıyorlardı. Sanırım aynı ortamda fazla bulunduklarından bir şekilde Lucas ve Cat de yakınlaştılar. Zaten Lucas önüne gelene sarkardı, Cat'e de sarkmıştır.¨
¨Sana sarkmamış anlaşılan.¨
¨Kapa çeneni. Herkes asıl olayın o cadılar payramı partisinde olduğunu söylüyor. Geçen senenin cadılar bayramında. Tüm grup Alice Harikalar Diyarı'nda'nın kostümlerini giymişler, artık resmen Brittany ve Catherine de onlardan biri olmuş. Ben de oradaydım, Lucas o saçma Mad Hatter kostümünde bile yine seksiydi. Cat'i de görmüştüm bir saniye kadar orada, Alice olmuştu. Diğerlerini bilmiyorum, ortam kalabalıktı, görsem de tanıyamamışımdır. Lucas'a dikkat etmiştim, ondan biliyorum. Zaten partisinin yarısından sonra ayrı bir VIP odasına geçtiklerini duymuştum.¨
¨Cheshire Cat'i severim.¨
¨Jess, dinle.¨
¨Neyse devam.¨
¨Ben bunlar ortalıkta yokken partiden ayrılmıştım zaten, sonra kulağıma gelenlere göre Cat o odayı ağlayarak terk etmiş. Kaçıyor gibiymiş bir şeyden. Ardından Brittany peşinden çıkmış diyorlar. Benden duymuş olma ama Riley de oradaydı ve bana dediğine göre Lucas VIP odasından çıkarken pantolonunun açık fermuarını kapatmış.¨
¨Oha.¨
¨Aynen. Asıl olay buydu, her şey bundan sonra gelişti. Uzun süre Cat'in köşesi boş kaldı, sonra koridorlarda pek onu göremedim. Görenler de depresif bir haldeydi falan diyorlardı.¨
¨Devam et, telefonla ilgilenmiyorum bak, masaya koydum.¨
¨Umrumda değil, ama dediğim gibi yüz kez anlatamam. Cat, Lucas'ın küçük sırlarını da yaymaya başlamıştı internet sitesinden. İnternet sitesi açmıştı bi tane Cat Says diye, köşesiyle aynı adda.¨
¨Şimdiki Cat Says sitesi o, dimi?¨
¨Çok zekisin. Önemli şey şu ki, Cat birçok insanı Lucas'ın o cadılar bayramı gecesinde kendisine tecavüz ettiğine inandırmaya çalıştı. Ancak insanların hiçbiri ona inanmadı. İnansalar bile Lucas'tan korktukları için ya da yaranma fırsatı buldukları için Lucas'ın tarafını tuttular. O ise bu iddiaya güldü. İşte Cat'i reddettiği için Cat böyle bir şey uydurmuş da, aslında yalanmış, iftiraymış o tarz şeyler dedi.¨
¨Yakışıklılar hep sorunlu oluyor ya.¨
¨Sorma hem de nasıl. İşte Cat bu Lucas'ın küçük sırlarını açıklamaya başladığında Lucas takmadığı için onlara da güldü geçti, abartmadı. Cat Lucas hakkındaki sırları açıklamaya devam ettikçe bazıları taraf değiştirmeye başladılar. Çünkü kendi sırları Cat'te olduğu için, ifşa edilmek yerine Lucas'ın aleyhinde olmayı tercih ettiler. En sonunda Cat bir gün, ki o günü çok net hatırlıyorum, sitesinden bir post gönderdi. Lucas'la ilgili çok büyük bir sırrı bildiğinin ve önceden yazdıklarının bunun yanında tamamen bir hiç kalacağı cinsinden şeyler. Birden herkes bunu konuşmaya başladı.¨
¨Oha ne olabilir ki?¨
¨Ne biliyim, kimse öğrenemedi zaten. Bu posttan birkaç gün sonra Cat evindeki yangında öldü.¨
¨S*ktir! Nasıl?¨
¨Bir bilsek. Basında kaza eseri olduğunu yazıp geçtiler fakat bu olayların üstüne olunca okuldakiler bir sürü spekülasyon yarattı. Aslında ölmediğini söyleyenler de var. Kendini öldürdüğünü söyleyenler de, ortadan kaybolmak için numara yaptığını düşünenler de.¨
¨Bu iş beni aşar Lauren.¨
¨Bütün Londra Cat'in etrafında dönüyor artık Jess, ondan kaçamazsın.¨
¨Derken? Öldü dememiş miydin?¨
¨Bak, Cat öldükten sonra her şey normaldi. Ölü bir insan sitesine yazamaz, mesaj atamaz ya, işte sitesi boştu artık Cat bir anda yok olmuş gibiydi. Ölmüştü işte.¨
¨Ee sonra?¨
¨Ama bir gün Cat Says yeniden canlandı, hem de sadece insanların Cat'e söyledikleri sırlarını yazan ve altına -Cat yazan biri tarafından canlandırıldı.¨
¨Korkmaya başladım Lauren.¨
¨Korksan iyi olur zaten. Açıkçası Tanrı'dan bile Cat'ten korktuğumdan daha az korkuyorum. Çünkü kimse bilmiyor Jess yani, yaşıyor mu öldü mü, öldüyse bunları kim yazıyor, nasıl yazıyor... Kimse bu yazılan sırları bilmiyordu Cat'ten başka. Yani o olmak zorunda, başkasının olmasına imkan yok.¨
¨Hiçbir fikri-¨
¨OHA OHA, Tony geçiyor. Tanrım nasıl bir varlıksın öyle! İzin verirsen Jess, sonra görüşürüz.¨
¨Phil de beni çağırıyor zaten, bay baaay.¨

Ardından Lauren, ¨Tony! Tony!¨şeklinde umutsuzca seslenerek peşinden gitti ve Jessica da sevgili adayı Phil'le buluşmak üzere okul bahçesine çıktı. Cat bir kez daha konuşuldu ve sözde unutuldu. Ancak Lauren'ın içindeki Cat korkusu, Jess'e de sinmişti ve Jess bunu daha yeni fark ediyordu. Cat'in gözleri her yerdeydi. Herkes birer birer Cat tarafından izleniyordu. Kimsenin unutamayacağı tek gerçek de buydu.

https://lnsrplay.yetkin-forum.com

1. Kurgu: Cat Says
1 sayfadaki 1 sayfası