London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri uyumuyor.
Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

eviethinks.com

YazarMesaj
Evelyn C. Zamora
Cambridge I. Sınıf | Fransız Dili ve Edebiyatı
Evelyn C. Zamora

eviethinks.com Empty
MesajKonu: eviethinks.com   eviethinks.com Icon_minitimeCuma Ocak 27, 2012 9:34 pm

- Buraya eve gidince anasayfa şeysi yapılacakmış. -
Evelyn C. Zamora
Evelyn C. Zamora

eviethinks.com Empty
MesajKonu: Geri: eviethinks.com   eviethinks.com Icon_minitimeCuma Ocak 27, 2012 9:50 pm

ALKOLIK KUSLAR
NEREYE KONAR?
> asıl ben nereye konarım... <

Alkolik diyolar bana. Öyle gözüküyor olabilirim. Özellikle birinin telefonuma özel numaradan gönderdiği yukardaki kolajdan sonra öyle gözüktüğümün farkındayım. KUSURA BAKMAYIN. Napmamı bekliyosunuz? Yani biz nerdeyiz, bi tek ben içiyorum sanki tanrım. İnadına bir şeyler. Her neyse konu bu değil, BU DEĞİL. KONU, içiyorum çünkü... Neden içiyorum? Çünkü içmek bir cevap olmasa bile sorulan soruyu unutturur tamam mı? Bu lafı ben söylemedim ama yine de teselli eder beni. AYRICA, alkol güzeldir. Vodka sevmem mesela, çünkü midenin içine eder. Kusturur, iğrenç kokar. Tekila severim, çünkü midenin içine etmez, istediğin etkiyi verir ve sonra usulca KAYBOLUR.

Hangi tür içkiyi sevdiğimi yazmaya da gelmedim buraya. Bira, şarap, viski de favorilerimdir ama konu bu değil. YİNE BU DEĞİL. Konu hala neden içtiğim... Bir ben bilsem size de söylerim aslında. Alkolik değilim tamam mı? Sadece çok içiyorum ama içkisiz de yaşayabilirim lütfen farkı BEYNİNİZE SOKUN. Alkoliklerle de sorunum yok, onlar sadece çok problemli insanlar. Bense sadece problemliyim. Ne açıdan bilmiyorum. SİZE NE Kİ ZATEN. Neyse sakinim. Şimdi gidip New Girl izleyeceğim, I DON'T GIVE A FUCK. Dizi izlerken yanında bira da güzel gider aslında.

- kodlarbanaaitdeğildir. damlacankullandımdiyekızmazumarıms. -
Evelyn C. Zamora
Evelyn C. Zamora

eviethinks.com Empty
MesajKonu: Geri: eviethinks.com   eviethinks.com Icon_minitimePaz Ocak 29, 2012 3:59 pm

JULIEN CARTIER
IS BACK BITCHEZ
> ama bu beni ilgilendirir <

Sevgilicanım geri geldi! Julien. Julieeen! O kadar mutluyum ki, onu görmeyeli o kadar çok olmuştu ki. Şahsen iki dakika öncesine kadar yatağımda bayık bir şekilde Gossip Girl'ün yeni bölümünü izlerken kahvemi yudumluyordum; ama sonra onun mesajı sayesinde bir anda enerjiyle dolup çığlık atmış olabilirim. Amerika'daki işlerini bitirip ait olduğu yere dönmesini dört gözle bekliyordum. Açıkçası ikimiz de Amerikalılar'dan hoşlanmayız, sevmeyiz hatta o tiksiniyor bile olabilir. İngiliz aksanlarını seksi bulmalarını da anlayabilmiş değil ama Julien konuştuğu zaman ben de seksi buluyorum. Doğal değil mi?

Çok saçmalamayacağım, sadece bu içimden geçen heyecanı bir yerlere yazmak istedim. Çoktan 5 kişiyi arayıp gereksiz yere paniğe kapılmalarını sağladım bu konu hakkında ama bir de bloguma yazsam ne olur ki? Bu gece bize gelmesini umuyorum, umuyoruz. Sylvia ve William'ın kasıntı bir restoranda akşam yemeğine gitmesi bekleniyor. Beni çağırmayacak kadar akıllandılar, ikisiyle de aynı ortamda olmak istemediğimi biliyorlar çünkü! Neyse, konumuz Julien. Aaah Julien, ne kadar harika bir varlıksın ve evet, evet sana aşığım. AŞIKIZ. AŞIKLAR.

- kodlarbanaaitdeğildir. damlacankullandımdiyekızmazumarıms. -

eviethinks.com
1 sayfadaki 1 sayfası