London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri uyumuyor.
Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

joe wants to cuddle

+3
Kathy S. Rios
Evelyn C. Zamora
Joseph D. Bailey
7 posters
YazarMesaj
Joseph D. Bailey
Cambridge I. Sınıf | Sinema
Joseph D. Bailey

joe wants to cuddle Empty
MesajKonu: joe wants to cuddle   joe wants to cuddle Icon_minitimePaz Ocak 29, 2012 5:58 pm

şimdi- YALNIZ ADAM YA BU, YALNIZIM YA BEN- milyon karakter açıp onların birbirleriyle oyunlar yazması gibi şeyler olmasın diye, tek başına yaşayacak joe. sonrası ise- sonrası yok diyemem.
annesinin doğduğu yerin aksine, önce wisconsin'de ve sonrasında manhattan'daki o küçük dairelerinde yaşadı. şimdi ise- SIRF O KIZ YÜZÜNDEN. SIRF O KIZ. SIRF O. SIRF.
tamam.
kimse yok zaten tanıdığı, okula gitmesi bir saati geçiyor. DÜŞÜN DERSLER DAHA KISA. neyse.
O KIZI ÇOK SEVİYOR.
onu sevecek, kız sevmese bile olur. yalnızca onu görmesine izin versinler, konuşmasalar olur. başkaları sahip olsun ona, olur. O KIZ LAZIM. O KIZI İSTİYOR.
o kız için geldi buraya, İŞTE O KIZ İÇİN.
tek yaptığı film izlemek, elindeki makine ve biraz daha film izlemek. BİR DE O KIZ GELSİN DE ONU SEVSİN. HEP SEVSİN. özlesin.

JDB
D. Sakladığı isminden kaçmak için, ebeveynleri ayrıldı diye ya da çok fazla yer değiştirmesi yüzünden yalnız kalmadı. "Yalnız kalmak istediği için yalnızdı." da değil. Sırf konuşmayı beceremiyor diye. Sonrası yok.

Ama sonra film izlemeye başlamış, elindeki makineyle eğlenmeler falan. Bu kadar.

Tek yapabildiği de sevmek. O da lazım işte. "Ama neyse, boş ver." diyemem, onun hakkında düşünmediği anlarda neden onu bu kadar çok sevdiğini düşünüyor ve birbirine bağlı bir çok şeyler.

Birkaç edindiği arkadaş var diyelim, ona şehri öğreten birisi mesela. Geceleri eşlik etsin ona, gitsin içsinler. Bu. Evet, mesela.

Duygularını belli etmeyi yalnızca bir kaç kez başarabilmiş, söyleyince de gözü görmemiş başkasını. İlk sevgilisi, Sam- Ama o kendisini sevdi diye vazgeçebildi, onun peşinden gitmesi gerekmedi diye. Ama şimdi, unutamıyor... şeyi- Kız işte, o kız.

Babasının verdiği harçlıkla geçiniyor. Bir de annesinin gönderdikleri var, pek harcamadığı için fazlasıyla artıyor para. Bazı geceler gidip tek başına sabahlıyor barda.

Uzun metrajlı olsa dahi, tek replik dahi olmayan ancak sessiz de olmayan bir film çekti. Hani nebleyim belki birilerinin ilgisi vardır, izlemiştir ya da çekerken yanındadır.
Öyle.

■ Daisy var. resmen çok güzel arkadaş, çok güzel insan. Aynı ev mesela, ayn oda değil ama. film falan. öyle. süper insan ama, bilesin.
■ Eldridge var. ama sevmiyor ki onu, daisy'yi kıskanıyor ondan. ama arkadaş sayılırlar herhalde, herhalde.
■ Josefine var. Daisy var diye tanıyor hani, sanki, bilemiyorum. Hatırlamıyorum desek yeri..

En son Joseph D. Bailey tarafından Salı Şub. 21, 2012 9:28 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 9 kere değiştirildi
Evelyn C. Zamora
Cambridge I. Sınıf | Fransız Dili ve Edebiyatı
Cambridge I. Sınıf | Fransız Dili ve Edebiyatı
Evelyn C. Zamora

MesajKonu: Geri: joe wants to cuddle   joe wants to cuddle Icon_minitimePaz Ocak 29, 2012 6:13 pm

Arkadaşın olmıcak mı senin... .v Ben sevmiştim Joe'yu... böhü ühü.
Kathy S. Rios
London Central III. Sınıf
London Central III. Sınıf

MesajKonu: Geri: joe wants to cuddle   joe wants to cuddle Icon_minitimePaz Ocak 29, 2012 7:23 pm

Aradığın liseli bir ergen değil sanırım Smile
Eğer başka bir şey arıyorsan çıkar ilişkileri üzerine kurulmuş bir kurgu bulabiliriz bence
Joseph D. Bailey
Joseph D. Bailey

MesajKonu: Geri: joe wants to cuddle   joe wants to cuddle Icon_minitimePaz Ocak 29, 2012 7:48 pm

Şimdi birkaç sey daha ekledim mesela. Hani nebleyim bir seyler sey olur, bence anlatamadım ama olsun. Olur oyle bazen.

Yok yok, liseli değildir herhalde.
Daisy Rosenberg
Londra Vatandaşı
 Londra Vatandaşı
Daisy Rosenberg

MesajKonu: Geri: joe wants to cuddle   joe wants to cuddle Icon_minitimePaz Ocak 29, 2012 8:56 pm

Beraber film çeksek ya. Aslında bunları sevgili şey etmek isterdim ama olmayan yari var Co'nun. O yüzden sadece dost şey edelim. EDELİM Mİ?
Joseph D. Bailey
Joseph D. Bailey

MesajKonu: Geri: joe wants to cuddle   joe wants to cuddle Icon_minitimePtsi Ocak 30, 2012 3:57 pm

SENİ SEVİYORUM DAISY BİL HANİ, canım ya. tatlım falan ve niceleri, bil hani.
daisy dediğim elis.
Mahieu Antoinette
Üniversite Mezunu
Üniversite Mezunu
Mahieu Antoinette

MesajKonu: Geri: joe wants to cuddle   joe wants to cuddle Icon_minitimePtsi Ocak 30, 2012 5:36 pm

bu sana şehri falan gezdirsin, seni barda bulsun, ordan başlasın arkadaşlıkları, pek arkadaşı yok ama sonuçta amerikada da tanışmış olabilir bir ara.
Joseph D. Bailey
Joseph D. Bailey

MesajKonu: Geri: joe wants to cuddle   joe wants to cuddle Icon_minitimePtsi Ocak 30, 2012 6:06 pm

ama co seni sevmeyecek ki. ama tabii belli etse bile TABİİ Kİ ARKADAŞI OLABİLİRSİN. Biraz kıskansın Daisy'yi senden, mesela. biraz saçma buluyor seni, gibi.
Mahieu Antoinette
Üniversite Mezunu
Üniversite Mezunu
Mahieu Antoinette

MesajKonu: Geri: joe wants to cuddle   joe wants to cuddle Icon_minitimePtsi Ocak 30, 2012 6:17 pm

olur, mümkün, nasıl istersen.
Joseph D. Bailey
Joseph D. Bailey

MesajKonu: Geri: joe wants to cuddle   joe wants to cuddle Icon_minitimePtsi Ocak 30, 2012 7:07 pm

tamam o zaman.
Josefine Abrahams
Royal Academy of Dramatic Art I. Sınıf | Müzik
Royal Academy of Dramatic Art I. Sınıf | Müzik
Josefine Abrahams

MesajKonu: Geri: joe wants to cuddle   joe wants to cuddle Icon_minitimePtsi Ocak 30, 2012 7:12 pm

kurgu bulalım ya senle, olur mu Smile)))
Joseph D. Bailey
Joseph D. Bailey

MesajKonu: Geri: joe wants to cuddle   joe wants to cuddle Icon_minitimeSalı Şub. 21, 2012 5:36 pm

en güzel karakterim joe şimdi yalan söylemeyeceğim. josefine'i de ekledim mesaja, heh. BANANE. aslında banane ayrı olmalı ama- BANANEİŞTE.
Berenice Ashworth
Fotoğrafçı
Fotoğrafçı
Berenice Ashworth

MesajKonu: Geri: joe wants to cuddle   joe wants to cuddle Icon_minitimeSalı Şub. 21, 2012 9:04 pm

Bi o ilk mesajda yazan şeyleri anlasaydım var ya, noluyo orda bi anlasam, bi tek onu anlasam yani, bi anlasam. Tamam. Neyse.

joe wants to cuddle
1 sayfadaki 1 sayfası