London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için tarihinden beri uyumuyor.
tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

drama queen.

+4
Mahieu Antoinette
Seoirse Rowan
Vladimir Chivas
Marion Antoinette
8 posters
YazarMesaj
Marion Antoinette
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Marion Antoinette

drama queen. Empty
MesajKonu: drama queen.   drama queen. Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 10:05 am

mesdames et messieurs en face de la reine de théâtre.

marion antoinette. 17. westminster lisesi IV. sınıf. fransız, ingiliz melezi.
Son derece duygusal yapısı olan bir kızdır. Bu yüzden başı birçok kez derde girmiştir. Masum ve saf görünür ancak kıvrak bir zekaya sahiptir ve şeytana pabucunu ter giydirir cinstendir. İntikam meraklısı ve entrikacı değildir. Sabırlı biridir. Hırslıdır. İstediğine ulaşmak ister ve bir o kadar da sakardır. Eline ayağına hakim olamaz. Güler yüzlüdür. Dost canlısıdır. Konuşkan değildir ve çok konuşanlardan hiç haz etmez. Kafasını kraliçe olmak ile de bozmamıştır. Gururludur. Aşk konusunda biraz beceriksizdir ama bu hiç aşk yaşamadığını aklınıza getirmesin. Sıcak kanlıdır. Etrafında ki insanlarla hemen kaynaşacak cinstendir. İç karşılıklara sahip bir kızdır. Klostrofobi hastasıdır bir de. Kapalı alanlarda duramaz, panik atak geçirir. İnsanlara hemen güvenmez uzun zaman geçmesi gerekir güvenmesi için. Marion'da güvenilir biridir hani. Sırlarınızı bir ömür boyu saklar. Etrafındakiler ile ilişkisine dikkat eder. Kimle dost olacağına, kimle düşman olacağına anlam verir falan... Hazır cevaptır. Düşünmeden aklından geçeni söyler hemen. Açık sözlüdür bir o kadar da. Ama yüzünüze sizi ağlatacak kadar derin şeyler söylemez. Empati kurar. Samimidir. Gerçek bir romantik aynı zamanda. Aşka değer verir. Her önüne gelenin altına yatmaz, sevdiği kişi ile beraber olur. En sevdiği renk siyahtır. Normal olan şeylerden hoşlanmaz. Bir erkek ona kırmızı gül getirince pek hoşuna gitmez. Aşırı klasik gelir ona. Ama siyah bir gül mesela. Bayılır. Kedilere hayrandır. Evde Bellatrix adında bir kedisi vardır. Kitap okumaktan hoşlanır. Daha çok Edgar Allan Poe okur. Şiirlerden hoşlanmaz. Arada sırada yazılar yazar falan... Onları gizli bir defterinde tutuyor. Vosvos'lara hayrandır mesela. Arabalardan pek hoşlanmasa da Vosvos'lar onun vazgeçilmezidir. Bu yüzden kırmızı renkte çok güzel bir Vosvos'u var. Doğayı sever, kollar hani. Hayatı günü gününe yaşar. Sigaranın zararlı olduğunu bilse de pek umursamaz her zaman dudaklarında bir sigara görebilirsiniz. Yok yok o kadar bağımlı da sayılmaz aslında. Drama Kraliçesi olarak da bilinen bir hatun. Ama böyle her şeyi abartmaz. Azcık hani. İsim yapışmış sadece Marion'a.

Fransız, İngiliz melezi. Annesi Marie Antoinette. İngiliz. Doğa fotoğrafçısıydı bir zamanlar. Babası var bir de. Fransız o. O da yazar. Hatta en ünlü kitabı Paris Geceleri - Paris La Nuit - çok satanlara girdi falan. Birkaç ay önce annesi ve babası boşandı. Görülen sebebi geçimsizlik, asıl sebebi annesinin babasını kendisinden küçük bir adam ile aldatması. Annesi şimdi Venedik'te yaşıyor. Görüşüyorlar ama artık ilişkileri o kadar iyi değil. Babası ile Londra'da yaşıyor Marion. Bir de abisi var. O da Londra'da ama ailesi ile kopuk biri. Bir tek Marion ile görüşüyor. Marion'dan beklenmeyecek bir şekilde birkaç yıl önce abisi ile ensest ilişki yaşadı. Aralarında garip bir bağ var. Kimse bilmiyor.

Kızıl saçları var doğuştan, küçüklüğünden beri sempatik ve güzel biri olmuştur. Koyu yeşil gözleri var. 1.70 boyunda, 57 kilo. Vejetaryen. Westminster Lisesi IV. Sınıf öğrencisi ve RADA'da okumak istiyor. Sanat Tarihi okuyacak. Belki kararı değişir ama kararlarını değiştirmekten hoşlanmaz Marion.

kurgular &

mahieu antoinette & Erkek kardeşim. Aramızda hiç olmaması gereken bir ilişki var. Aslında geçmişte kaldı. Mahieu, Amerika'ya gitti. Ama onu Amerika'ya gittiği dönem zarfında çok özledim. Ama geri döndü ve eskiye dönebiliriz. Normalleşebiliriz. Normal kardeşlere dönebiliriz.
seoirse rowan & En yakın arkadaşım. Neredeyse birbirimize benziyoruz. Tabi sen biraz daha küstah ve patavatsızın ama ben bu huyunu bile seviyorum. Uzun süredir arkadaşız... Sanırım. Her neyse. Benim BFF olarak nitelendirebileceğim birisin aslında.
ophelia schwenka & Yakın arkdaşlarımdan biri. Etrafa ne kadar kibirli ve sinirli (!) dahi görünse de onun masum ve bir iç huzur arayışında olduğunu fark edebiliyorum. Belki de bizi yakınlaştıran budur.
francie lou & Francie ile tanışmam aslında çok garip geçmişti. Şöyle anlatmam gerekirse. Bir kafede - şuan ismini hatırlamıyorum - oturmuş kitap okurken aniden masama oturmuş ve bana belalı lezbiyen tavrı takındı. İnsanların cinsel yönelimleri ile ayrım yapmam ama Francie ilk başta biraz sinirimi bozmuştu. Şükürler olsun ki bu karmaşa sonladığında sadece rol yaptığını ve bana bira ısmarlamak istediğini söyledi. Londra Üniversitesi'nde Drama okuyor ve gerçek bir yıldız olacak. Arada gene takılıyoruz. Kafamı dağıtmamı sağlıyor.
bonnie hadwyn & Fazlasıyla huysuz, sinirli, kibirli ve bencil. Kafasını popüler olmak ile bozmuş biri ve hiç hoşuma gitmediğini söyleyebilirim. Onunda benden pek haz etmediğine eminim.
meg margold & Aslında aramızda ki atışmanın ve hoşlanmanın tam olarak sebebini biliyor değilim. Ama Meg'de ki bariz kraliçe tavırları zaten sinirimi bozmak için bir sebep. Ama Meg'in benden hoşlanmasının nedeni Meg'de saklı. Aslında sebebin Vladimir olduğundan şüpheleniyorum ama benimle sorunu ne? Vladimir benimle uğraşıyor.
william moore & William'ın bende ki yeri çok özel ve ayrıdır. İlk sevgilim. Bende onun ilk sevgilisiyim. Uzun süreli bir ilişkimiz oldu ve bize ait bir geçmiş var. Ancak William'ın haytalığından (!) dolayı ilişkimiz sona erdi. Aslında bir son değil. Onunla hala çok yakınız.
jenna loe & Arada sırada danıştığım bir psikolog. Bazen içimi döküyorum, sıkıntılarımı anlatıyorum. Beni dinlemesi iyi geliyor. Kötü hissettiğim zamanlarda onunla konuşmam iyi hissetmemi sağlıyor.
vladimir chivas & Aslında seni pek tanıdığım söylenemez ancak benimle uğraşman bir noktadan sonra canımı sıkıyor. Üniversiteli değil misin gez, dolaş, eğlen. Benimle neden uğraşıyorsun ki. Etrafta başka kız yok mu?
alex mclain & Aslında resim dersi almayı hiç düşünmemiştim. Hatta alacağım aklımın ucundan geçmezdi. Sadece Sanat Tarihi okuyacağım diye ortalıkta turuncu turuncu geziyordum. Tabi Alex gibi bir yetenek ile karşılaşmak bu kararı almamı sağladı. Oxford'a gidiyor ve resim okuyor ve yakışıklı. Aslında benim resmimi çizmemiş olsaydı onunla tanışmayacaktım belki de. Geçmişi boş verip geleceğe bakalım.

En son Marion Antoinette tarafından C.tesi Şub. 04, 2012 8:26 am tarihinde değiştirildi, toplamda 16 kere değiştirildi
Vladimir Chivas
Oxford I. Sınıf | Ticaret
Vladimir Chivas

drama queen. Empty
MesajKonu: Geri: drama queen.   drama queen. Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 2:10 pm

Abin olabilirim. Ama soyadımı değişmem! ^^

Eğer abi konusunda seçici olacağım diyorsan. Sana dengesiz kişiliğiyle Vladimir'in arkadaş/flörtöz kısmını sunarım. Senin adını daha önce duymuş ve seni aslında uyuz, inek ve ergen bir liseli erkek sanıyor. Daha sonra seninle karşılaştığında güzel ve çok sevimli olduğunu düşünüp seninle sık sık uğraşmaya başlıyor. Ama bu hem hoşlandığı için hem de senin dikkatini çekmek için olabilir.

Hangisi ? ^^
Marion Antoinette
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Marion Antoinette

drama queen. Empty
MesajKonu: Geri: drama queen.   drama queen. Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 6:28 pm

Evet, abi konusunda seçiciyim. Ama ikinci kurgu güzel olur hani.
Seoirse Rowan
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Seoirse Rowan

drama queen. Empty
MesajKonu: Geri: drama queen.   drama queen. Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 6:34 pm

Tam benim kafadansın. -Yani puanlatma mesajımı okursan özellikleri orada görebilirsin.- Öyle takılalım kanka manka. Ama ben çok küstah ve patavatsızımdır şimdiden söyleyeyim.
Mahieu Antoinette
Üniversite Mezunu
Üniversite Mezunu
Mahieu Antoinette

drama queen. Empty
MesajKonu: Geri: drama queen.   drama queen. Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 9:40 pm

abi olabilirim fakat nasıl bir şey düşündüğün hakkında bilgim yok, acık açsak abi nasıl olmalı?
Vladimir Chivas
Vladimir Chivas

drama queen. Empty
MesajKonu: Geri: drama queen.   drama queen. Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 9:54 pm

Oyleyse yaz beni ozel kurguya.
Marion Antoinette
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Marion Antoinette

drama queen. Empty
MesajKonu: Geri: drama queen.   drama queen. Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 7:47 am

Seoirse Rowan demiş ki:
Tam benim kafadansın. -Yani puanlatma mesajımı okursan özellikleri orada görebilirsin.- Öyle takılalım kanka manka. Ama ben çok küstah ve patavatsızımdır şimdiden söyleyeyim.

Küstah ve patavatsızları severim.

Eldridge Midgley demiş ki:
abi olabilirim fakat nasıl bir şey düşündüğün hakkında bilgim yok, acık açsak abi nasıl olmalı?

aslında nitelikli bir karakter özelliği yok onu karakter sahibine bıraktım ama yıllar önce Marion ile ensest ilişki yaşamışlar aslında hala yaşıyorlar falan. uzak duruyorlar birbirlerinden. kurgularını oluşturmaya devam ediyorum aslında...

Vladimir Chivas demiş ki:
Oyleyse yaz beni ozel kurguya.

tamam. yazıyorum hemen.
Mahieu Antoinette
Üniversite Mezunu
Üniversite Mezunu
Mahieu Antoinette

drama queen. Empty
MesajKonu: Geri: drama queen.   drama queen. Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 10:26 am

peki öyleyse şöyle bir karakter kurgusuyla ad-soyad değiştirerek gelebilirim. sorunlu bir tip bu kişilik, amerikada okumuş ve ailesinin boşanması üzerine İngiltereye geri dönmüş. Amerikaya gitme nedeni hem bu ensest ilişkiden biraz kaçmak, hem de kendi yediği haltları düzeltme istediği. Fakat hiç birşeyi düzeltemiyor. Şimdiyse buralarda işsiz işsiz takılıyor. Ha tabii bir de sanırım bana turuncu kafa model lazım Very Happy
Marion Antoinette
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Marion Antoinette

drama queen. Empty
MesajKonu: Geri: drama queen.   drama queen. Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 12:58 pm

abimsin. Very Happy Süper oldu karakter kurgusu. sorunlu falan. sevdim. ünlü olarak Michael Fassbender var. biraz turuncu sayılır ama bayağıda orta yaşlı görünür. Ne bilim. Aklıma o geldi ama.
Mahieu Antoinette
Üniversite Mezunu
Üniversite Mezunu
Mahieu Antoinette

drama queen. Empty
MesajKonu: Geri: drama queen.   drama queen. Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 1:16 pm

ünlüm kalsın boşver, bu orta yaşlı. ben bir ad değiştireyim hemen.
Marion Antoinette
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Marion Antoinette

drama queen. Empty
MesajKonu: Geri: drama queen.   drama queen. Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 3:28 pm

tamam. Very Happy
William Moore
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
William Moore

drama queen. Empty
MesajKonu: Geri: drama queen.   drama queen. Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 5:07 pm

William'dan bahsedeyim bir şeyler bulalım Very Happy

William özgür ruhlu bir çocuk, ailesi rahat yetiştirmişler bu yüzden kuralları, sınırları pek umursamıyor. Anı yaşamayı seven biri aynı zamanda. Rekabetçi bir tip, korkusuz oluşunu kimi insanlar deli olmasıyla bağdaştırıyor -ki deli misin sen sorusuna gülebilmeye alışmış. Babası eskiden yıldızı parlamış bir rock'n roll grubunun solistiymiş. Babası ile arası iyi ama tam baba modeli sayılmaz, daha çok arada agresifleşebilen dengesiz bir dostu gibi görüyor. Will genel olarak rahat, hayatı akışına bırakmış sorumsuz bir çocuk da olsa kavgalara karışmadan edemiyor. Asabi değil ama kavgaya karışmaktan hoşlanan tiplerden. Babası gibi müzikle ilgili fakat babasının aksine sadece rock'n roll değil jazzdan countrye kadar geniş bir müzik zevki var. Sözlerini kendisi yapıyor falan filan. Serseri ingiliz genci işte. Farklı liselerdeler ama William okul çıkışlarında birkaç arkadaşıyla babasının arabasını çalıp Westmister dışına park edip okuldan çıkan kızları falan kesebilirler. İlla kestiği kızlardan olması gerekmez belki Marion ile arkadaştırlar asıl amacı Marion'u görmeye gelmektir. Ne dersin nasıl olsa?
http://asosyalmonologlari.tumblr.com/
Marion Antoinette
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Marion Antoinette

drama queen. Empty
MesajKonu: Geri: drama queen.   drama queen. Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 5:57 pm

William'ı çok sevdim bea. Very Happy Aslında tam düşündüğüm partner tipi bu. böyle abisi ile ensest ilişkisini gizlemesini sağlayacak ama zamanla aşık olacak falan öyle. neyse. böyle bir şey de olabilir yani. ama arkadaşta olabilirler. Very Happy
Chanelle Fitzgerald
Cambridge I. Sınıf | Felsefe
Chanelle Fitzgerald

drama queen. Empty
MesajKonu: Geri: drama queen.   drama queen. Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 6:03 pm

Ophelia Schwenka ile kurgunuz olmalı bence. İç huzurunu arayan masum sayılabilecek bir kız. Kibiri, siniri hep kendini korumak için. Arkadaş olabilirler aslında. Yakın da olabilirler belki.
Marion Antoinette
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Marion Antoinette

drama queen. Empty
MesajKonu: Geri: drama queen.   drama queen. Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 6:04 pm

Opelia haa. Erkek karakter açasım mı getiren Opelia Very Happy Onları yakın olsunlar yakın yakın Very Happy Güzel arkadaşları olsun marion'ın. Very Happy
Chanelle Fitzgerald
Chanelle Fitzgerald

drama queen. Empty
MesajKonu: Geri: drama queen.   drama queen. Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 6:08 pm

Hahaha, rp de yapalım yakın zamanda What a Face
Marion Antoinette
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Marion Antoinette

drama queen. Empty
MesajKonu: Geri: drama queen.   drama queen. Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 6:14 pm

Tabi ,yaparız. Very Happy
Alex Mclain
Oxford I. Sınıf | Resim
 Oxford I. Sınıf | Resim
Alex Mclain

drama queen. Empty
MesajKonu: Geri: drama queen.   drama queen. Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 6:18 pm

Marion Antoinette demiş ki:
William'ı çok sevdim bea. Very Happy Aslında tam düşündüğüm partner tipi bu. böyle abisi ile ensest ilişkisini gizlemesini sağlayacak ama zamanla aşık olacak falan öyle. neyse. böyle bir şey de olabilir yani. ama arkadaşta olabilirler. Very Happy

Bu arkadaş biraz hayta olduğu için sevgili olmaları zor. Yani olurlardı da Marion çok şirin karakter onu aldatmasına izin veremem. Ama dost olduğu eski sevgilisi olabilir, bak uyarsa Marion Will'in ilk sevgilisi olsun, böylece uzun, sevimli bir ilişkileri olur. Sonra bir bahane bulalım ayrılsınlar ama iyi ayrılsınlar. Sonra da yakın arkadaş olsunlar işte. Olma mı ki? Razz
Marion Antoinette
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Marion Antoinette

drama queen. Empty
MesajKonu: Geri: drama queen.   drama queen. Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 6:23 pm

Olur. Very Happy Marion artık William'ın haytalığına katlanamamıştır ayrılmışlardır ama işte görüşemeyecek kadar da yakın oldukları için arkadaş kalmışlardır. Finish Very Happy
Meg Margold
Oxford I. Sınıf | Yeni Medya
 Oxford I. Sınıf | Yeni Medya
Meg Margold

drama queen. Empty
MesajKonu: Geri: drama queen.   drama queen. Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 7:28 pm

Bulamadım ki ben bir şey. Ama çok tatlı. Böyle kurgumuz olsaa
Marion Antoinette
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Marion Antoinette

drama queen. Empty
MesajKonu: Geri: drama queen.   drama queen. Icon_minitimePerş. Şub. 02, 2012 8:20 am

Buluruz, bir şeyler. Ama senin karakterde tam kraliçe hani. Ayy bilemedim ki şimdi bende. En iyisi ö.m.'den halletmeye çalışalım. Very Happy

drama queen.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» drama queen's.