London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için tarihinden beri uyumuyor.
tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

jk kısaltması çok hoşuma kaçtı

4 posters
YazarMesaj
Jovana Kirochka
Cambridge I. Sınıf | Moleküler Biyoloji & Genetik
Jovana Kirochka

jk kısaltması çok hoşuma kaçtı Empty
MesajKonu: jk kısaltması çok hoşuma kaçtı   jk kısaltması çok hoşuma kaçtı Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 5:23 pm

Jovana Rusya'dan gelme bir arkadaşımız. Anne tarafından büyük annesi İngiliz olduğundan İngiltere'de eğitim görmeye göndermişler bunu rahatlıkla. Hani nasılsa orada korurlar bunu falan diye sanırım. Efendim Jovana ve bunun seksi ikizi Jovian sürekli birlikte takıldığı için asosyal damgası yemişler. Okuduğu bölümü de çok seviyor bu arada. Böyle sessiz, sakin, hakkında fazla şey bilinmeyen birisi. Hani öyle küçük bir yakın çevresi var o kadar. Bir de çok rahat. Bunun sinir bozucu biseksüel sevgilisi var ama sözde yani. Ethan ne yapmış, kimle yatmış umrunda değil. Önemsediği -Simon kullanan- Ethan'ın onun olması herhalde. Öyle kısa keseyim dedim.

Şimdi de şöyle birkaç arkadaş fena olmaz Jo için. Yani ikizinden ayrıldığı zamanlarda bir şeyler yaparlar falan. Kız erkek fark yapmaz. Bol rp arkadaşı olsun işte.
Sonra bu kızın sosyalleşmesine yardım edecek bir kişi arıyorum, kız olsun. Çok daha iyi olur. Jovana onun yanında da rahat hisseder. Hem zaten erkek var öyle.
Lise öğrencileriyle de kurgum olsun ama Jo liseyi Rusya'da okudu nasıl olacak bilemedim. Sadece üniversite kurgusu istemiyorum çünkü. Kısıtlı olmasın. Yani siz bulursanız kurguyu çokzel olur.
Sonra bu kızımız kendinden büyüklerle daha iyi anlaşır. Biraz olgun mu diyeyim ne diyeyim bilemedim ama yetişkinlerle de özel kurguları olsun.

Herkesle kurgum olsun benim. king

Seoirse Rowan - Alemlere akıyormuşuz. Sosyalleştirecek beni Seoirse.
Ethan Jarvis - Sevgilimmiş. Çaktırmayın ama modeli Simon olmasa kankim olurdu.
Christian Walsh - Bir ara tanışacağız onunla da. Yakın zamanda yani.

En son Jovana Kirochka tarafından Çarş. Şub. 01, 2012 4:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Seoirse Rowan
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Seoirse Rowan

MesajKonu: Geri: jk kısaltması çok hoşuma kaçtı   jk kısaltması çok hoşuma kaçtı Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 6:41 pm

Gel biz seninle alemlere akalım?
Jovana Kirochka
Jovana Kirochka

MesajKonu: Geri: jk kısaltması çok hoşuma kaçtı   jk kısaltması çok hoşuma kaçtı Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 6:51 pm

Çok güzel olur. :D
Seoirse Rowan
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Seoirse Rowan

MesajKonu: Geri: jk kısaltması çok hoşuma kaçtı   jk kısaltması çok hoşuma kaçtı Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 6:53 pm

Eveet. Hem biraz sosyalleşmiş olursun =D
Jovana Kirochka
Jovana Kirochka

MesajKonu: Geri: jk kısaltması çok hoşuma kaçtı   jk kısaltması çok hoşuma kaçtı Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 6:54 pm

Ahaha tamamdır.
B. Ethan Jarvis
Royal Academy of Dramatic Art I. Sınıf | Müzikal Tiyatro
B. Ethan Jarvis

MesajKonu: Geri: jk kısaltması çok hoşuma kaçtı   jk kısaltması çok hoşuma kaçtı Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 3:42 pm

Sevgilimle kurgu yapmayanı dövüyolarmış hadi erkekleri anlıyorum Frida'lı Jovana'yı kaptım ama kızlar hiç yakış -dikkat çekiyorum ayrı- tıramadım.
Jovana Kirochka
Jovana Kirochka

MesajKonu: Geri: jk kısaltması çok hoşuma kaçtı   jk kısaltması çok hoşuma kaçtı Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 3:44 pm

Kimse gelmiyor buralara böcek. Çok üzüldüm Jovana arkadaşsız kalacak. Sad Dur hadi seni de ilk mesaja yazayım, canım sıkıldı.
B. Ethan Jarvis
B. Ethan Jarvis

MesajKonu: Geri: jk kısaltması çok hoşuma kaçtı   jk kısaltması çok hoşuma kaçtı Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 3:48 pm

ayıpetmişsinamaneyse....
Jovana Kirochka
Jovana Kirochka

MesajKonu: Geri: jk kısaltması çok hoşuma kaçtı   jk kısaltması çok hoşuma kaçtı Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 3:49 pm

Gerçekler acıdır :/
Christian Walsh
Cambridge I. Sınıf | Felsefe | Jigolo
Cambridge I. Sınıf | Felsefe | Jigolo
Christian Walsh

MesajKonu: Geri: jk kısaltması çok hoşuma kaçtı   jk kısaltması çok hoşuma kaçtı Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 4:07 pm

Aynı üniversitede olduğumuz için göz aşinalığı kazandığın kişilerdenim. Çekicilik menzilime girdin, bir ara benimle tanışmalısın.
Jovana Kirochka
Jovana Kirochka

MesajKonu: Geri: jk kısaltması çok hoşuma kaçtı   jk kısaltması çok hoşuma kaçtı Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 4:08 pm

Tanışırız tabiiii. Modelin ne şeker öyle.

jk kısaltması çok hoşuma kaçtı
1 sayfadaki 1 sayfası