London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için tarihinden beri uyumuyor.
tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

karakterlerimi unutuyorum artık

4 posters
YazarMesaj
Rosslyn Wallace
Cambridge I. Sınıf | Sanat Tarihi
Rosslyn Wallace

karakterlerimi unutuyorum artık Empty
MesajKonu: karakterlerimi unutuyorum artık   karakterlerimi unutuyorum artık Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 3:29 pm

Zekidir ve ders çalışmayı çok sever. Notları her zaman iyi olmuştur. Genel kültürü iyidir, okumayı ve yazmayı sever. Arkadaş canlısıdır, çevresindekilerle yakın olmayı sever, yeni insanlarla tanışmayı sever. Karşısındaki onu sinirlendirse de tepki vermemeyi seçer. Kolay sinirlenmez ve sesinin yükseldiğini çok nadir görebilirsiniz. Meraklı biridir, insanların hayatlarını olanları, neler yaptıklarını ve nereye gittiklerini sürekli takip eder. Bilgisayarda vakit öldürmeyi sever. Tam bir gece kuşudur. Genellikle gündüzleri -çoğu zaman derslerde, çünkü kendisi çalıştığında daha iyi anlıyor.- sürekli uyur. Çok kolay arkadaş edinebilir fakat dostlarını dikkatli seçer. Genel olarak dostları onun için gerekli olan, onu neşelendiren ve zirvede olan insanlardır. Yemek yapmak en büyük hobisidir. Bütün ülkelerin yemek tariflerini barındıran çeşitli yemek kitapları vardır. Julie&Julia'yı izledikten sonra bu tutkusu biraz daha artmışttır. Arkadaşlarını eve çağırıp, çeşitli ülke yemekleriyle minik partiler yapmayı sever. -Örneğin birkaç hafta evvel Pad Thai partisi yapmıştı.- Evde oturmayı sever. Odasını her hafta şekilden şekile sokar, süreklilik onu biraz sıkabilir. Alışveriş yapmayı sever, Tarihe karşı özel bir ilgisi vardır. İngiliz Tarihi ve Osmanlı Tarihi hakkında geniş ve kapsamlı araştırmalar yapmıştır. Bu iki ülke ona her zaman ilginç gelmiştir. Zaten babası, annesinin ölümünden sonra İskoçya'dan ve yaşadıkları evden uzaklaşmak istediğinde bu yüzden İngiltere'ye gelmek konusunda fazlasıyla ısrarcı olmuş ve istediğini elde etmiş hohoh.
Gelin canlarım ehehe *.*
Grace S. Allen
Fotoğrafçı
Fotoğrafçı
Grace S. Allen

MesajKonu: Geri: karakterlerimi unutuyorum artık   karakterlerimi unutuyorum artık Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 4:00 pm

helo dedi bir kuş adı da evie.
Marion Antoinette
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Marion Antoinette

MesajKonu: Geri: karakterlerimi unutuyorum artık   karakterlerimi unutuyorum artık Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 4:39 pm

Bende Sanat Tarihi okumak istiyorum. Marion ile benziyorsun aslında... azcık hani. Anlaşır bunlar severler birbirlerini. Very Happy
William Moore
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
William Moore

MesajKonu: Geri: karakterlerimi unutuyorum artık   karakterlerimi unutuyorum artık Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 5:10 pm

Alex Mclain karakterim ile geliyorum, dikkatimi bir şey çekti. Yemek yapmak! Alex'in tutkularından biri yemek yapmak, ortak nokta buldum sanırım. Şimdi bir şekilde nasıl tanışık olabileceklerini çözüp yemek ile konuyu bağlamayı düşünüyorum. Beraber yemek yaptıklarını düşünmek tatlı geldi gözüme ^^
http://asosyalmonologlari.tumblr.com/
Rosslyn Wallace
Rosslyn Wallace

MesajKonu: Geri: karakterlerimi unutuyorum artık   karakterlerimi unutuyorum artık Icon_minitimePerş. Şub. 02, 2012 3:22 pm

oluur, hepsi olur.
hardal biz senle öm ile falan mı görüşsek, yoksa msn mi yapsak böyle çokzel kurgu yaapalım alexle rosslyn'e *.*
William Moore
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
William Moore

MesajKonu: Geri: karakterlerimi unutuyorum artık   karakterlerimi unutuyorum artık Icon_minitimeCuma Şub. 03, 2012 10:19 am

Gel öm yapalım, msni hala yükleyemedim asdfghjk. Alex'e atarsan ömleşebiliriz, ben de adam gibi bir şey istiyorum ^^
http://asosyalmonologlari.tumblr.com/

karakterlerimi unutuyorum artık
1 sayfadaki 1 sayfası