London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için tarihinden beri uyumuyor.
tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

brradley

+2
Meg Margold
Bradley Bristow
6 posters
YazarMesaj
Bradley Bristow
Cambridge I. Sınıf | Sanat Tarihi
Bradley Bristow

brradley Empty
MesajKonu: brradley   brradley Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 7:30 pm

Bradley bugüne kadar ailesinin İngiltere sosyetesindeki yeri ve parası sayesinde hiç kafasını kullanmak zorunda kalmamıştır. Lise hayatında dersler konusunda başarısız, arkadaş çevresi oluşturmak ve adından bahsettirmek konusunda başarılı olmuştur. Dikkat çekmekten, ilgiden hoşlanan klasik zengin Londra gençlerinden biri denilebilir. Çok düşünmez, canının istediği gibi davranır. Sırf formunda kalmak için gittiği spor salonu ve ara sıra oynadığı amerikan futbolundan başka sağlığına yararlı olacak bir aktivitede bulunmamaktadır. Tam tersine parasını çoğunlukla alkol, sigara ve ota yatırır. Genelde kafası iyi olduğu için yüksek sesle ve çok konuşan insanlara tahammülü yoktur. Yaratıcı ve zeki olabildiği tek alan yağlı boyayla süslediği tablolarıdır. Bunu çok az kişi bilir. Evlerinden daha uzakta, Londra'nın sessiz ve varoş sokaklarında kiraladığı bir daireyi stüdyo gibi kullanmaktadır; birde bazı hanımları ağırlamak için tabii. Bradley liseden mezun olurken üniversiteye gitmeyi aklından bile geçirmemiştir. Hatta en büyük hayali Avrupa ülkelerini dolaşıp aile parasını yiyerek resim çizmektir. Fakat ailesi bunun medyada onları kötü köstereceğinden endişelenerek lisedeki son senesinde nüfuzunu kullanıp, notlarının yükselmesini sağlamış ve bölüm kararını Bradley'e bırakarak onu Cambridge'e sokmuştur.

Buda böyle. Dersti, genel kültürdü pek umurunda değil. Umursadığı bir çizimleri birde dışarıya belli etmesede sosyal statüsünü korumak. İlgiyle büyüdüğü için ilgiye ihtiyaç duyuyor gibi bir şey. Bu yüzden belli bir çevre lazım arkadaşlar, flört ettiği bir kaç kız, eski sevgililer vs.

En son Bradley Bristow tarafından Çarş. Şub. 01, 2012 7:51 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Meg Margold
Oxford I. Sınıf | Yeni Medya
 Oxford I. Sınıf | Yeni Medya
Meg Margold

brradley Empty
MesajKonu: Geri: brradley   brradley Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 7:32 pm

Hıhım. Kızımız lisede çok popiydi. Böyle anca işleri düştüğünde konuşabilirler. Olabilir yani böyle şeyler.

En son Meg Margold tarafından Çarş. Şub. 01, 2012 8:15 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Chanelle Fitzgerald
Cambridge I. Sınıf | Felsefe
Cambridge I. Sınıf | Felsefe
Chanelle Fitzgerald

brradley Empty
MesajKonu: Geri: brradley   brradley Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 7:49 pm

Aynı üniversitedeler, arada bir takılabilirler flört gibimsi.
Freja Hendriksen
Royal Academy of Dramatic Art I. Sınıf | Resim
Freja Hendriksen

brradley Empty
MesajKonu: Geri: brradley   brradley Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 7:49 pm

Alıntı :
Resme kafayı takmış vaziyette. Yaşadığı yer hem atölyesi hem evi gibi. Stüdyo mu deniyo onlara neyse artık ANLADIN. Hayatın anlamıyla ilgili derin düşünceleri var, filozofik de bir yandan. Çiziktirir sürekli her yerde elinde eskiz defteri vardır böyle.

işte bu da benim karakterimin ilan konusundan birkaç cümle. sen düşün artık. sevgiler.
Bradley Bristow
Bradley Bristow

brradley Empty
MesajKonu: Geri: brradley   brradley Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 8:31 pm

Olur, hatta Brad Meg'den pek hoşlanmaz ama sırf işine yarayacağını düşündüğü için arasını iyi tutar.

Freja başlığını okudum ve karakteri bayaa sevdim. Ama tek ortak yönleri resim olayı. Bradley Freja'nın zekasına -kendisi pek zeki olmadığından asdf- ve resim konusundaki yeteneğine hayran olabilir ama Freja kendi çevresindeki kızlar gibi değil diye mesafelidir. Zaten Freja gibi zeki bi' kız Brad'le takılır mı bilmem sdsads. Aralarında tuhaf bir ilişki olabilir, yani böyle uzun zaman aralıklarıyla durup dururken Brad arar görüşürler -çoğunlukla kafasına göre davranan bir tip çünkü- sonra bir ortamda karşılaşınca birbirlerini tanımıyor gibi davranırlar.

Chanelle'de tamamdır.
Freja Hendriksen
Freja Hendriksen

brradley Empty
MesajKonu: Geri: brradley   brradley Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 8:45 pm

freja'yı ne güzel övmüşsün nasıl egomu şey ettin anlatamam. hohoyt. biredli arkadaşımız mesafeli olabilir ama ne bileyim şey diye düşünmüştüm, resim ortak yanlarıysa yeterli diye. ve zıt karakterler birbirini çekermiş böyle. bilmiyorum. ne düşündüğümü unuttum şu an. ama dediğin gibi mesafeli olmasınlar, öyle istemem. düşündüm şimdi, belki de bi ara yakınlaşmışlardır bu resim şeysinden ötürü. brad böyle uçuk bir tip anladığım kadarıyla yani partici gençlik vuhuuu, arada sarhoş olduğunda freja'da kalabilir, freja ona iğneliyici laflar ederken bir yandan da kanepesinde uyumana izin verebilir, öyle yakınlaşabilirsiniz ruhen. AY HİÇ BİLEMEDİM. hoşlansalar mı napsalar. ama öyle hoşlanmak da değil. bi de hayatımı yazdım burda. kendi aralarında böyle olsalar da dışarıda birbirlerini tanımıyomuş gibi davransalar, bu fikir güzel, tanımıyormuş gibi davranmaları. aslında freja pek umursamaz ama belki brad, freja gibi biriyle gözükmek istemeyebilir. hani biraz popi değil freja, umrunda da değil ama değil gibi. AY YETER, BULUCAM BEN Bİ ŞEY. yardım et. 10 mesajın olsun da öm'den konuşalım. VE SUSTUM.
Bradley Bristow
Bradley Bristow

brradley Empty
MesajKonu: Geri: brradley   brradley Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 9:40 pm

geliyorum şimdi öm ile
Josefine Abrahams
Royal Academy of Dramatic Art I. Sınıf | Müzik
Royal Academy of Dramatic Art I. Sınıf | Müzik
Josefine Abrahams

brradley Empty
MesajKonu: Geri: brradley   brradley Icon_minitimePerş. Şub. 02, 2012 2:45 pm

ben bu karakterle kurgu yapmazsam ağlarım dlfkşdg
JON <3
Jenna Loe
Psikolog
 Psikolog
Jenna Loe

brradley Empty
MesajKonu: Geri: brradley   brradley Icon_minitimePerş. Şub. 02, 2012 3:08 pm

Spoiler'daki çocuğa taparım, o derece. Neyse. Belki Jenna'nın sarhoş olduğu bir gece tek gecelik ilişkilerinden biri olabilir. Sana da uyarsa tabi.
Bradley Bristow
Bradley Bristow

brradley Empty
MesajKonu: Geri: brradley   brradley Icon_minitimePerş. Şub. 02, 2012 3:38 pm

Eheh burda iyi kurguda uyduramıyorum karakter mal olunca ya
Tamam Jenna azıcık büyük Brad'dan galiba ama uyar
Jenna Loe
Psikolog
 Psikolog
Jenna Loe