London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri uyumuyor.
Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

Alex Mclain'in her sitede popi olması durumu.

+4
Alex Mclain
Clementine Crandal
Claudia Chamberlain
Freja Hendriksen
8 posters
YazarMesaj
Freja Hendriksen
Royal Academy of Dramatic Art I. Sınıf | Resim
Freja Hendriksen

Alex Mclain'in her sitede popi olması durumu. Empty
MesajKonu: Alex Mclain'in her sitede popi olması durumu.   Alex Mclain'in her sitede popi olması durumu. Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 7:37 pm

Alıntı :
yazmasam ölürdüm. alex mclain'in her sitede en popi insan olması. yeter artık alex. git başka yerde popilen. çok popilendin. tamam yakışıklısın, tamam karakterin çok tatlı ve evet kızlar erkeklerden az. ama yine de, NASIL HER SEFERİNDE BECERİYOSUN BE ADAM. neyse. hoşuma gitmediğinden değil, alex'i çok severim. <3

işte bermuda şeytan üçgeninden, ufolardan falan daha gizemli olaya denir.
Claudia Chamberlain
Cambridge I. Sınıf | Moda Tasarımı
Cambridge I. Sınıf | Moda Tasarımı
Claudia Chamberlain

MesajKonu: Geri: Alex Mclain'in her sitede popi olması durumu.   Alex Mclain'in her sitede popi olması durumu. Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 8:01 pm

Alex McLain top on listesinin bir numarası demektir. xD
Clementine Crandal
Royal Academy of Dramatic Art I. Sınıf | Tiyatro ve Dramatik Sanatlar
Clementine Crandal

MesajKonu: Geri: Alex Mclain'in her sitede popi olması durumu.   Alex Mclain'in her sitede popi olması durumu. Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 8:02 pm

AHAHAHAHHA ELİS. AHAHAHA. Ay ölücem ahahahaha ay çok aptalsın kahkahalar attım ahahahaha.
Çünkü Alex BenBarnes, o adam yaratılmış en mükemmel canlı olabilir.
Çünkü Alex tam bir piç. Demek ki RPde ihtiyaç varmış.
Çünkü çok aptal o da sevdiriyor, şeytan tüyü var.
Çünkü Yeşim çok eşek, Alex'in ağzına sıça sıça sevdirdi karakteri.
Çünkü Cle var, benim kızım olmasa meh.
ay hala gülüyorum ahaadsghlhdhgsdişaslsfkghl
Alex Mclain
Oxford I. Sınıf | Resim
 Oxford I. Sınıf | Resim
Alex Mclain

MesajKonu: Geri: Alex Mclain'in her sitede popi olması durumu.   Alex Mclain'in her sitede popi olması durumu. Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 10:03 pm

Oha lan asdfghjkk.
Yapmayın şöyle şımarıyor kendini bir halt zannediyor, gece gece "ben senden daha iyiyim aslında sen karakter olansın" triplerine gidiyor. Ama güldüm baya asdfghjk. Hakikaten niye? Neden yani? Elemanı sevmeyen tek kişiyim (kalanı da kıskananlar grubu diyormuşum.)
Freja Hendriksen
Freja Hendriksen

MesajKonu: Geri: Alex Mclain'in her sitede popi olması durumu.   Alex Mclain'in her sitede popi olması durumu. Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 10:07 pm

bu konuya da sadece bu dörtlü katılır. şsadfşsalfdsdf.
resmen ego tatmini yarattık sana alex, yani ben yarattım. şimdi gel ve ŞO İKİSİNE TAM BİR KURGU BULALIM.
Alex Mclain
Oxford I. Sınıf | Resim
 Oxford I. Sınıf | Resim
Alex Mclain

MesajKonu: Geri: Alex Mclain'in her sitede popi olması durumu.   Alex Mclain'in her sitede popi olması durumu. Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 10:41 pm

Hahaha bence "Alex Mclain'in piç olması." adlı başlık açsan bir sürü yazacak kişi bulabilirdin. Ciddi bir nefret grubu kazandım Alex'le, bazıları kendilerini durduramayıp bana da saydırdı da siz bana taş değil ekmek atıyorsunuz moduna bağladım asdfghjk.
Freja Hendriksen
Freja Hendriksen

MesajKonu: Geri: Alex Mclain'in her sitede popi olması durumu.   Alex Mclain'in her sitede popi olması durumu. Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 11:35 pm

laksdjflşaksdfjasşdfkjaslşkdfjasfd güldüm. alex bana piçlik yapsa yine gider okşar severim açıkçası.
Bonnie Hadwyn
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
Bonnie Hadwyn

MesajKonu: Geri: Alex Mclain'in her sitede popi olması durumu.   Alex Mclain'in her sitede popi olması durumu. Icon_minitimePerş. Şub. 02, 2012 12:54 am

Abi Ben varken Alex'in popi olmaması gibi bir durum yoook
Catherine Patel
Cambridge Sinema Bölümü | Profesör
Cambridge Sinema Bölümü | Profesör
Catherine Patel

MesajKonu: Geri: Alex Mclain'in her sitede popi olması durumu.   Alex Mclain'in her sitede popi olması durumu. Icon_minitimePerş. Şub. 02, 2012 12:55 am

Ben'in yeri ayrı, aynen. Ben'i alamayacağım sitede Alex de açmam. Yüz nakli geçirmiş gibi olur asdfghjk.
Freja Hendriksen
Freja Hendriksen

MesajKonu: Geri: Alex Mclain'in her sitede popi olması durumu.   Alex Mclain'in her sitede popi olması durumu. Icon_minitimePerş. Şub. 02, 2012 12:59 am

şahsen ben hiçbir karakterimin modelini değiştiremem, yeni açarım ama olan karakterin modelini değiştireceğime ölürüm.
Clementine Crandal
Clementine Crandal

MesajKonu: Geri: Alex Mclain'in her sitede popi olması durumu.   Alex Mclain'in her sitede popi olması durumu. Icon_minitimePerş. Şub. 02, 2012 1:01 am

bu kadın çok güzel dedi elif avatarı görünce kendinden geçerek.
ve gülşah ahahaha canımsın çok eğlendiriyosun beni.
ayrıca onu daha bugün ipekle konuştuk yeşkocuğum. melis-benbarnes falan. öyle yani.
Apollonia Chamberlain
Ronnie Scott's | Sahibi
 Ronnie Scott's | Sahibi
Apollonia Chamberlain

MesajKonu: Geri: Alex Mclain'in her sitede popi olması durumu.   Alex Mclain'in her sitede popi olması durumu. Icon_minitimePerş. Şub. 02, 2012 6:49 pm

Bir evren gerceği. Bu durumu düsünen sadece ben degilmisim, gönlüm bir site olsaydi sayet oralarin da popisi olurdu, simdi girmeyeyim alex askina. Bir de Alexsiz Ben Barnes beni etkilemiyor oyle de garip bir durum var. Neyse efenim Alex nasil goynumu parcaladiysa ocunu Polly ile aliyormus gibi olsam da Alex yuzunden kendi karakterime kufrediyorum. Buyu mu yaptin sen bize Hardalim itiraf et T.T
Becky Wandall
The Cock | Barmen
 The Cock | Barmen
Becky Wandall

MesajKonu: Geri: Alex Mclain'in her sitede popi olması durumu.   Alex Mclain'in her sitede popi olması durumu. Icon_minitimeCuma Şub. 03, 2012 1:37 pm

Sana yapmış olabilirim Selin. En Alex delisi insan sensin daha önce kimse ona şiir yazmamıştı *kıs kıs gülüyor*

Öyle özel biri değil bence. Gerçekte olsa sinirimi bozup dururdu muhtemelen, beni tavlayabileceği çok az noktalar var; çizgi roman ve çikolatalı dondurma gibi. Öyle yani.

Clementine Crandal demiş ki:

ayrıca onu daha bugün ipekle konuştuk yeşkocuğum. melis-benbarnes falan. öyle yani.

Eee ne dedi peki?

Alex Mclain'in her sitede popi olması durumu.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» alex.
» Alex Mclain
» Alex Mclain