London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için tarihinden beri uyumuyor.
tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

Woodie woodie

2 posters
YazarMesaj
Ed Woodie
Gitarist
 Gitarist
Ed Woodie

Woodie woodie Empty
MesajKonu: Woodie woodie   Woodie woodie Icon_minitimePerş. Şub. 02, 2012 10:59 am

Beşinci doğum gününde babasının hediye ettiği Fender'le başladı müzik kariyeri. O günden beri hiç bırakmadığı, çok sevdiği Fenderine isim bile taktı; rosie. Tek aşkı olan müziğini yapmak için, bu günlere gelene kadar pek çok zorluk çekti. Eskiden zengin olan ailesi, Ed ilk okula başladığı sıralarda iflas ederek tek kuruşsuz kaldılar. Üstüne annesinin de ölümüyle Ed bunalıma girdi. Sadece gitarını çalıyor kimseyle konuşmuyordu. Babası ne yaptıysa ne ettiyse de ona yardım edemedi. Bir süre sonra babası da kanserden öldü. Tek başına kalan Ed 23 yaşında, şans eseri bir barda keşfedildi. O günden sonra hayatı döndü ve o artık milyoner ve ünlü. Eski günlerden kalma sorunlarının izlerini hala karakterinde barındırıyor. Bu kadar ünlü olduğu halde hiç şımarık değil. Kendini değersiz, yaşayan bir et parçası olarak görüyor. Kötü alışkanlıkların hepsi onda mevcut elbet. Seks, uyuşturucu, sigara, alkol. Hayatta hiç bir şeye önem vermeyen biri. Ne insanlara değer verir ne de başka şeylere. İnsanlar onun için yalancı, iki yüzlü güvenilmez yaratıklar. Dengesizdir. Bir anda çok mutluyken somurtabilir. Agresiftir ve ani çıkışları vardır. Huysuzdur; gitar çalmadığı ya da kafası iyi olmadığı zamanlarda pek mutlu olmaz. Kadınlar onun için anlık eğlenceden ibaret. Para, uyuşturucu, içki ve sigaraya harcanmak için var. Ketum bir adam. İnsanlarla konuşmaktan haz almaz. O ancak sahnede gitarını konuşturur.

Kısaca böyle.

Aradıklarıma gelince;
Birlikte yaşadığı bir kadın.
Tek gecelik ilişkiler.
Belki bir tane çok yakın arkadaş olabilir.
Nefret ettiği bir iki akraba olabilir.

İşte öyle, her şey olur *.* Diğer kurgular sizden artık.
Jenna Loe
Psikolog
 Psikolog
Jenna Loe

Woodie woodie Empty
MesajKonu: Geri: Woodie woodie   Woodie woodie Icon_minitimePerş. Şub. 02, 2012 11:57 am

Birlikte yaşadığı bir kadına ne dersin? Bak ben çok zenginimdir. Nehrin kenarında villam var. İşim var. Ammaaaa Jenna sana aşık değil. >_< O sadece seninle zaman geçiriyor. Sen de onunla öyle. İkiniz de başkalarıyla birlikte oluyorsun fakat onlar tek gecelik. Siz sürekli berabersiniz. Yani bu kurguyu genişletebiliriz. Very Happy Uyar mı?
Ed Woodie
Gitarist
 Gitarist
Ed Woodie

Woodie woodie Empty
MesajKonu: Geri: Woodie woodie   Woodie woodie Icon_minitimePerş. Şub. 02, 2012 12:05 pm

Jenna Loe demiş ki:
Birlikte yaşadığı bir kadına ne dersin? Bak ben çok zenginimdir. Nehrin kenarında villam var. İşim var. Ammaaaa Jenna sana aşık değil. >_< O sadece seninle zaman geçiriyor. Sen de onunla öyle. İkiniz de başkalarıyla birlikte oluyorsun fakat onlar tek gecelik. Siz sürekli berabersiniz. Yani bu kurguyu genişletebiliriz. Very Happy Uyar mı?

Ed'in yaşayabileceği bir kadın. Bence cuk diye oturdu. Tamam diyorum. Ama Ed başkasının evinde kalmaz, Ed'in evinde yaşasınlar. ^^
Jenna Loe
Psikolog
 Psikolog
Jenna Loe

Woodie woodie Empty
MesajKonu: Geri: Woodie woodie   Woodie woodie Icon_minitimePerş. Şub. 02, 2012 12:11 pm

Ben evimi yeni aldım tamam mı? Onsuz yaşayamam ben. Arada orda da takılsınlar. Very Happy
Ed Woodie
Gitarist
 Gitarist
Ed Woodie

Woodie woodie Empty
MesajKonu: Geri: Woodie woodie   Woodie woodie Icon_minitimePerş. Şub. 02, 2012 1:13 pm

Tamam Ed'de yaşarlar, arada Jenna kendi evine kaçar? Oldu bence böyle. ^^
Jenna Loe
Psikolog
 Psikolog
Jenna Loe

Woodie woodie Empty
MesajKonu: Geri: Woodie woodie   Woodie woodie Icon_minitimePerş. Şub. 02, 2012 1:44 pm

Evet oldu. Ben de seni kurguma ekliyorum.

Woodie woodie
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ed Woodie