London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri uyumuyor.
Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

hello mindfuckers

+4
Francie Lou
Jude Lowell
Nythera Dolores
Rochelle Hyland
8 posters
YazarMesaj
Rochelle Hyland
Dövme Sanatçısı
 Dövme Sanatçısı
Rochelle Hyland

hello mindfuckers Empty
MesajKonu: hello mindfuckers   hello mindfuckers Icon_minitimePerş. Şub. 02, 2012 4:11 pm

22 yaşında, hayattan ve insanlardan küçük yaşlarda bezmiş bir hatun kendisi. İlgi alanının dövmeler olduğunu 8 yaşındayken anladı, 12 yaşında ilk dövmesini yaptırdı ve liseye başlamadan önce hem aşık olduğu ilk adam hem de ona mesleğini öğreten 42 yaşındaki Paul ile tanıştı. Ailesinin en azından liseyi bitirmesi konusundaki baskılarına katlanamadığı için önce evi sonra liseyi terk etti. Paul'u başka bir kadınla bastığında ise değer vermenin boktan bir şey olduğuna karar verip şimdiki haline dönüştü. Tabii ki en yakın arkadaşları Nythera ve Grace sayesinde. Liseye gitmesinin tek iyi yanının onlar olduğu apaçık bir gerçek, eğer gitmeseydi tanışamazlardı. Fazlasıyla ağzı bozuk, genelde üç lafından ikisi küfür veya argodur. En yakın iki arkadaşı dışında kimse umurunda değil. Bir çok kez intihar ettiğini düşünürsek yaşamasının sebebi de onlar aslında. Kafa dengi, eğlenmeyi bilen biri yanında sıkılmanız çok zor. Kötü huylara, madde bağımlılığı, ot kullanımı, alkol, sigara ve aklınıza gelemeyecek daha bir çok şeye meyilli biri. Duygularını resme dökerek anlatmayı sevdiği için dövme sanatçısı oldu. Ayrıca sadomazoşist biri, acı vermeye ve çekmeye bayılır. Yaşansıtısında hissettiği eksikleri acı vererek veya acı çekerek doldurmaya çalışıyor. Dışarıya belli etmemek için büyük çabalar sarf ettiği hüzünlü ve karanlık bir yanı var. Müziğin ciddi manada ruhun gıdası olduğunu düşünüyor ve sıkı bir Janis Joplin fanı. 27 yaşında ölmek gibi bir isteği, tutkusu, düşüncesi var. Kibirli bir insan değil, kibirli insanları sevmez. İnsanoğlunun övülecek bir tarafı olmadığını düşündüğünden kendisini daima öven egoist tiplerden nefret eder. Ayrıca da köpek tutkunu.

Kurgularınızla gelin diyorum.

En son Rochelle Hyland tarafından Perş. Şub. 02, 2012 4:16 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Nythera Dolores
Barmen
 Barmen
Nythera Dolores

hello mindfuckers Empty
MesajKonu: Geri: hello mindfuckers   hello mindfuckers Icon_minitimePerş. Şub. 02, 2012 4:14 pm

Halay çekerek geliyorum *teyteyteydıngıdıgıteytey*
Rochelle Hyland
Dövme Sanatçısı
 Dövme Sanatçısı
Rochelle Hyland

hello mindfuckers Empty
MesajKonu: Geri: hello mindfuckers   hello mindfuckers Icon_minitimePerş. Şub. 02, 2012 4:15 pm

kız seni yerler yerler seni ham yapar bu zilliler slfkslşdfkşsdg
Jude Lowell
Londra Vatandaşı
 Londra Vatandaşı
Jude Lowell

hello mindfuckers Empty
MesajKonu: Geri: hello mindfuckers   hello mindfuckers Icon_minitimePerş. Şub. 02, 2012 4:17 pm

önce o avatar, sonra 27. MERHABA, gibi gibi.
Jude o kadar zeki bir adam değil, tek yaptığı şey elindeki paranın ölene dek kendisine yetmesini sağlamaya çalışmak. Kızı var, falan. Nasıl tanışmış olabilecekleri ya da herhangi bir kurgu hakkında tek bir fikrim yok. Şo an neden bu başlığa geldiğimi sorguluyorum, falan filan. AMA OLSUN YA. sevdim çünkü ben rochelle'i.
Rochelle Hyland
Dövme Sanatçısı
 Dövme Sanatçısı
Rochelle Hyland

hello mindfuckers Empty
MesajKonu: Geri: hello mindfuckers   hello mindfuckers Icon_minitimePerş. Şub. 02, 2012 4:19 pm

tamam ben düşünücem bize kurgu sokakların adamı
Francie Lou
London I. Sınıf | Drama
London I. Sınıf | Drama
Francie Lou

hello mindfuckers Empty
MesajKonu: Geri: hello mindfuckers   hello mindfuckers Icon_minitimePerş. Şub. 02, 2012 4:26 pm

Francie'nin en büyük kardeşi Elaine'in bekarlığı veda partisinde o kadar çok alkol tüketilmişti ki her yer inanılmaz derecede sarhoş kızlarla doluydu ve ne yazık ki tüm bu kızlar da şu ya da bu şekilde Francie'nin yakın arkadaşlarıydılar. Dolayısıyla onun tüm saçma ve gizli isteklerini biliyorlardı. Francie'nin en saçma sırlarından biri de Snoopy'nin minik kuşu Woodstock'a olan gizli sevgisidir bu arada. Gecenin ilerleyen vakitlerinde bir arabaya on kişi birden doluşup açık bir dövme stüdyosu aramaya başladılar ve talih Rochelle'i karşılarına çıkardı. Gecenin kalanı Francie'de yok ama öğrendiğine göre kızın karşısında dosdoğruca donunu indirip kıçını şaplaklayarak "Woodstock'ı buraya istiyorum bebeğim!" şeklinde bağırmış. Evet Francie'nin poposundaki şu dövmenin : ( http://shirtoid.com/wp-content/uploads/2009/11/woodstock-with-guitar.jpg ) sorumlusu Rochelle oluyor. Neyse bu aralarında bi bağ oluşturabilir galiba.
Julien Cartier
Cambridge I. Sınıf | Felsefe
Cambridge I. Sınıf | Felsefe
Julien Cartier

hello mindfuckers Empty
MesajKonu: Geri: hello mindfuckers   hello mindfuckers Icon_minitimePerş. Şub. 02, 2012 4:37 pm

İlk olarak dövmemi sen yaptın, sonrasında ise bir arkadaşlık bağı oldu.
Bulucam ben o kurguyu, ömleşelim.
Grace S. Allen
Fotoğrafçı
Fotoğrafçı
Grace S. Allen

hello mindfuckers Empty
MesajKonu: Geri: hello mindfuckers   hello mindfuckers Icon_minitimePerş. Şub. 02, 2012 7:57 pm

Imm, şey. Naber?
Clementine Crandal
Royal Academy of Dramatic Art I. Sınıf | Tiyatro ve Dramatik Sanatlar
 Royal Academy of Dramatic Art I. Sınıf | Tiyatro ve Dramatik Sanatlar
Clementine Crandal

hello mindfuckers Empty
MesajKonu: Geri: hello mindfuckers   hello mindfuckers Icon_minitimePerş. Şub. 02, 2012 8:39 pm

öptüm lan, konuşalım bi ara sevdim ben bu kızı çok. bütün karakterlerine çökücem zaten.
Becky Wandall
The Cock | Barmen
 The Cock | Barmen
Becky Wandall

hello mindfuckers Empty
MesajKonu: Geri: hello mindfuckers   hello mindfuckers Icon_minitimeCuma Şub. 03, 2012 10:46 am

Becks ile gelmeyi isterim ama nasıl geleceğimi bilmiyorum bu yüzden William Moore adına geliyorum. (Beni William yolladı gibi oldu bu da, neyse.) Sarkastik bir kurgu yapasım geldi, şöyle başlıyorum;
William bir gün dövme yaptırmaya karar verir.
Ama kimseye söylemese de deliler gibi korkuyordur.
Bir kaç kere dükkanına gelip, hatta cesaret edip dövme yaptırmaya girişip, salak saçma bahanelerle tüymüş olabilir. Sonunda ister bağla ister üzerine kapıyı kilitle bilmiyorum, dövmesini yaptırsın; "You are the music while the music lasts." Bilmem sonra müzik üzerinden muhabbet ederler, Will birkaç arkadaşını getirip Roch ve o getirdiği arkadaşıyla falan takılır, gitar çalar, öyle bir şeyler. Daha sonra bu haftalık eyleme dönüşür, Will her hafta uğrar bıdı bıdı.

hello mindfuckers
1 sayfadaki 1 sayfası