London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri uyumuyor.
Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

adam brent.

4 posters
YazarMesaj
Adam Brent
Royal Academy of Dramatic Art I. Sınıf | Tiyatro
 Royal Academy of Dramatic Art I. Sınıf | Tiyatro
Adam Brent

adam brent. Empty
MesajKonu: adam brent.   adam brent. Icon_minitimeC.tesi Şub. 04, 2012 11:00 am

İlginç bir herif başta. Rol yapmayı çok sever ve gerçek hayatta da bolca bunu kullanır. Güleryüzlü, sıcakkanlı biridir tanıdıklarına. Dışarıdan bakınca somurtkan biri gibi gözükebilir ama aslında gülmeyi sever, çünkü gülmek onu zor durumlardan kurtarır. Çok gerildiğinde saçmalama huyu var. Kesik kesik ve saçmalayarak konuşur, aksine normal durumlarda kendisinden fazla emin ve cümleleri de her zaman düzgündür. Hata yapmayı sevmez, çok çalışmayı da sevmez, tembel biridir bir bakıma. Sinemadan çok tiyatro fanıdır, bunu da her seferinde dile getirir. Sinemaya gitmez, onun yerine tiyatroya gider. Kitap okumayı da çok sever, bol bol da okur. Dünya klasiklerini bitirmek gibi bir amacı var üniversiteyi bitirmeden. Çok arkadaşı yoktur, dışarıdan garip biri gibi gözükür çünkü. Giyiniş de biraz sersefildir. Köpeği var Great Danua, adı da Ned. Evinde tek başına yaşıyor, arabası da var. İnsanları güldürmeyi seven birisi, arkadaşlık konusunda üstüne yok. Dinler dinler dinler, çözüm bulmaya çalışır, her seferinde kontrol eder ee daha iyi oldu mu gibi. Sanatsal bir yapısı olduğunu söylemeye gerek yok. Zayıf biraz gibi, bununla sorunu da yok gerçi. Daha tam oturmadı karakter ama gün geçtikçe onu daha iyi anlıyorum. Size de anlatırım. Gıcık oldum, yazamadım çünkü. Umarım anlamışsınızdır.

elif dedi ki:

Aradığımız çok bir şey de yok, arkadaşsız ilişkisiz kalmasın dedim ondan.

En son Adam Brent tarafından C.tesi Şub. 04, 2012 12:49 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Meg Margold
Oxford I. Sınıf | Yeni Medya
 Oxford I. Sınıf | Yeni Medya
Meg Margold

adam brent. Empty
MesajKonu: Geri: adam brent.   adam brent. Icon_minitimeC.tesi Şub. 04, 2012 12:34 pm

Napalım napalım mesela ?
Clementine Crandal
Royal Academy of Dramatic Art I. Sınıf | Tiyatro ve Dramatik Sanatlar
 Royal Academy of Dramatic Art I. Sınıf | Tiyatro ve Dramatik Sanatlar
Clementine Crandal

adam brent. Empty
MesajKonu: Geri: adam brent.   adam brent. Icon_minitimeC.tesi Şub. 04, 2012 12:39 pm

aa ne demiş sensin sersefil deli sadfgg
ayrıca zengindi bu çocuk neleri değiştirmişsin elis aşdfekjk
AŞSDKSGKJRKH SEN ÇOK SALAKSIN
neyi napmış abi biz bu karakteri açarken birlikte demiştik bunları aşdksjkgjd delirdin iyice ay çok eğlendim
bu arada gülşahın josefine karakteri arkadaşın, aklında bulunsun aşdkskgh
William Moore
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
William Moore

adam brent. Empty
MesajKonu: Geri: adam brent.   adam brent. Icon_minitimeC.tesi Şub. 04, 2012 3:41 pm

'Yavru kuzum hep başkalarının yüzünden..' diye giriş yapasım geldi. Alex ile iyi anlaşabileceğini sanmıyorum, başka bir düzlemde iyi anlaşabilirlerdi ama Clem faktörü yüzünden "Ben bu çocuğu sevemedim." durumu yaşanacak. Zaten Aile ile durumlar belli. Ama Becky ile ilgili bir sorun yok ya bence Becks ile anlaşabilirler. Anlaşsınlar. Kurgu nasıl olsa ki? Konu Becks olunca tanışma evresi çok zor bir şey değil de, bilemedim şimdi.
http://asosyalmonologlari.tumblr.com/

adam brent.
1 sayfadaki 1 sayfası