London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için tarihinden beri uyumuyor.
tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

Hey Joe

4 posters
YazarMesaj
Joey Philips
London | Kütüphane Çalışanı
Joey Philips

Hey Joe Empty
MesajKonu: Hey Joe   Hey Joe Icon_minitimeSalı Şub. 07, 2012 5:51 pm

Hey Joe Tumblr_lnsq08AQz71qa6vt8
Jonathan Raymond Philips
Liverpool
21
University of London'da kütüphane çalışanı. Para biriktiriyor böylece üniversiteye gidebileceğini umuyor.
Liverpool göçmeni. Ailesi hala orda. Kulakları oldukça ağır işiten bir babası ve sürekli içip Bingo oynamakla meşgul olan bir annesi var.
Joey aslında hafiften nerd bir arkadaşımız. Örneğin Star Wars oyuncaklarını özenle saklıyor ve insanların bunu görmesinden utanç duymuyor. Ayrıca her ihtimale karşı ışın kılıcı var, şu yeni modellerinden.
İnsanlarla ilişkisi kötü sayılmaz. Ergenlikte popüler olmak adına kendisini belaya sokup alkol çalmak gibi çılgınlıklar da yapmıştır hatta. Yine de şu zengin züppelerden çok hoşlanmıyor.
Sarkastik bir arkadaş kendisi. Yani insanlara laf sokuyor ve farkında bile değil. Fırsatını bulursa anında yapıştırıyor lafı üstelik kurban acayip hoşuna giden bi kız ya da çok korktuğu bir adam da olabiliyor. Engelleme mekanizması yok ne yazık ki.
Salağa yatmayı beceremiyor. Yani yalan söyleyip söylemediğini şıp diye anlayabilirsiniz.
Mr. Lawson adlı oyuncak ayısını dört yaşından beri saklıyor. Artık ona sarılarak uyumadığını iddia etse de bu bir iddia yalnızca.
Konuşurken Star Wars'tan alıntı yapar. Ciddi manada derin bir felsefesi olduğunu savunuyor.
Uzaylılara inanıyor. Bu konuda çok paranoyak olabilir.
Şekerleme manyağı.
Hafiften içten pazarlıklı olduğu söylenebilir ama kötü niyetli değil. Yakın arkadaşlarına onları zor duruma düşürecek -ortalık yerde çıplak kalmalarına neden olabilecek vs- tarzda şakalar yapmaktan tuhaf bir zevk alıyor.
Herhangi bir insan Led Zeppelin'i eleştirmeye karkarsa Darth Vader'a dönüşebilir.

Şimdi bizim oğlana aradıklarıma gelince;
Çok yakın bir arkadaş grubu. Bunların erkek olması lazım ama. Joey gibi saçma şeylerden hoşlanan düz insanlar tercihimizdir. Örneğin saatlerce oturup uzaylıların aslında onları kaçırıp beyinlerine çip yerleştirdikten sonra yeniden dünyaya yolladıkları üzerine konuşabileceği kişiler. Marius Franco,
Joey'ye ilgi duyan bir hanıma ihtiyaç var. Francie Joey'nin ilk ve tek sevgilisi ve Joey yalanı da aldatmayı da beceremez. Yine de kızlar konusunda deneyimsiz ve de beceriksiz olduğundan -ve bela paratoneri gibidir- bu hanımla bir şekilde uygunsuz bir pozisyonda Francie'ye basılması lazım.
Ondan hoşlanmayan ve ukala olduğunu düşünen insanlar. Joey ağzına hakim olamayıp sürekli olarak bu kişilere laf sokuyor.

Alternetif kurgular buyrunuz.

En son Joey Philips tarafından Salı Şub. 07, 2012 6:29 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Bradley Bristow
Cambridge I. Sınıf | Sanat Tarihi
Cambridge I. Sınıf | Sanat Tarihi
Bradley Bristow

Hey Joe Empty
MesajKonu: Geri: Hey Joe   Hey Joe Icon_minitimeSalı Şub. 07, 2012 6:26 pm

Marco o grupta olabilir. Olmazsa ayrıca iyi anlaştığı biri falan öyle.
Joey Philips
Joey Philips

Hey Joe Empty
MesajKonu: Geri: Hey Joe   Hey Joe Icon_minitimeSalı Şub. 07, 2012 6:28 pm

Evet perfect bence de o ekliyorum.
Freja Hendriksen
Royal Academy of Dramatic Art I. Sınıf | Resim
Freja Hendriksen

Hey Joe Empty
MesajKonu: Geri: Hey Joe   Hey Joe Icon_minitimeSalı Şub. 07, 2012 6:44 pm

Bu bayanla basılıyor olabilir bu bayan Joe'ya az bir ilgi duyabilir çünkü Joe'nun kişiliğini sevmiştir ve bu bayan az ilgi duysa da istemeden sanırım çok ilgi çeken tür bayanlardan biri, olur mu ki? Sevgiler.
Alex Mclain
Oxford I. Sınıf | Resim
 Oxford I. Sınıf | Resim
Alex Mclain

Hey Joe Empty
MesajKonu: Geri: Hey Joe   Hey Joe Icon_minitimeSalı Şub. 07, 2012 7:12 pm

Seni Becky'e bağlıyorum, nerdlük konusunda en kaotik karakterim o. Gerçi ona bakarsan Alex bile çizgi roman okur, Star Wars sever *bütün karakterlerimde var nerdlük huyum sağolsun* Ama Becky direk nerd işte. The Cock adındaki gay barda barmen. Direk özelliklerini yazayım da kurgu bulak;

Alıntı :
Becky kaçık. Amerikalı. Lakabı bira markası olan "Becks" Lisede etrafındaki bütün kızlar kokoş, güzel olma takıntısında diye hepsiyle alay etmiş, pek uyum sağlayamamış. Çizgiroman, bilgisayar oyunları, basketbol gibi şeyleri seviyor. Erkek çocuğu gibi. Bir de haksızlığa karşı sessiz kalamıyor, illa maydonoz oluyor. İnsan hakları, hayvan hakları, hatta tümden haklarla ilgili saplantıları var. Aklına eseni yapıyor, mesela boş duvar gördü gidip sprey boya alıp vandalizm yapabilir. Sıkıntıdan dükkandan sakız gibi küçük bir şey çalabilir sonra da geri dönüp çaldığını gösterip parasını öder. Üniversite okuması gerekiyor ama hiçbir yere giremedi çünkü dersleri rezil. Hep rezil olmuş, lisede bile zor okudu. Bir sürü eylem ve türevi şeyden gözaltına alındı, hep annesi falan kurtardı. Bir ara neredeyse uyuşturucudan içeri giriyordu ki kullandığından değil. Biraz loser bir tip aslında, kendisi küçük bir çizgi roman dükkanına girdiğinde masa başında kendi çizgi romanlarını okuyup sakız patlatan bir tip gibi.

Hımıdı hımıdı.
Joey Philips
Joey Philips

Hey Joe Empty
MesajKonu: Geri: Hey Joe   Hey Joe Icon_minitimeSalı Şub. 07, 2012 7:46 pm

Yeey Freja Joey'ye kıyasla aslında epey derin bir karakter. Basılma olayını şey gibi düşünmüştüm karşıdakı hanımın daha fazla dayanamıcam tarzından Joey'ye yapışması ve o sırada Francie'nin gelmesi gibi. Freja böyle bir şey yapar mı?

Hardal Becks'i biliyoruz zaten Francie'nin kankitoları arasında. Benim bir araya gelince adeta sap gibi takılan saçma erkek grubunun içinde bir Becks de olabilir onur duyarız. Bir de Alex'i istiyorum evet.
Freja Hendriksen
Freja Hendriksen

Hey Joe Empty
MesajKonu: Geri: Hey Joe   Hey Joe Icon_minitimeSalı Şub. 07, 2012 8:09 pm

Ehağ, yok Freja yapmaz onu hohoyt. Ama iyi anlaşabilirler bence, böyle qnq gibi sdşlfjsdf.
Joey Philips
Joey Philips

Hey Joe Empty
MesajKonu: Geri: Hey Joe   Hey Joe Icon_minitimeSalı Şub. 07, 2012 8:13 pm

Hehe tahmin ettim işte ondan dediydim ben de. Tamam arkadaş yapalım bunları bağlayalım. Ben rp'yi bitireyim eklerim hepinizi.
Alex Mclain
Oxford I. Sınıf | Resim
 Oxford I. Sınıf | Resim
Alex Mclain

Hey Joe Empty
MesajKonu: Geri: Hey Joe   Hey Joe Icon_minitimeÇarş. Şub. 08, 2012 10:43 am

Joey Philips demiş ki:
Hardal Becks'i biliyoruz zaten Francie'nin kankitoları arasında. Benim bir araya gelince adeta sap gibi takılan saçma erkek grubunun içinde bir Becks de olabilir onur duyarız. Bir de Alex'i istiyorum evet.

Mıhaha Becks okey o zaman. Alex de içinde sağlam bir nerd barındıran popisi bol insan olduğundan Star Wars alıntısı yaptığın anda "I'm the droid you're looking for." şeklinde geliverir.

Hey Joe
1 sayfadaki 1 sayfası