London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri uyumuyor.
Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

sikilır mesela

+7
Jude Lowell
Jack Rosariao
Vladimir Chivas
Alex Mclain
Aphra Avichayil
Meg Margold
Skyler Keniston
11 posters
YazarMesaj
Skyler Keniston
Oxford II. Sınıf | Psikoloji
Skyler Keniston

sikilır mesela Empty
MesajKonu: sikilır mesela   sikilır mesela Icon_minitimeÇarş. Şub. 08, 2012 9:09 pm

bu sikilır diye okunan skyler değil, bence skaylır diye okunan skyler, ama isterseniz sikilır da diyin.

şimdi skyler asosyal biraz, hayır yalan söyledim ÇOK asosyal. lisedeyken bu çocuk çok kuul falanmıştı böyle, çünkü asosyal olunca çok doğal davranamıyomuştu. hep kızlar falan severmişti bunu, Bİ DAKKA ANLATAMADIM.

yani bu kuul falan görünen bi çocuk, ama asıl sebebi kuul olması değil yani sadece asosyal. arkadaşları bunu biraz sosyalleşsin diye hep barlara klaplara götürdü ama bu çocuk gitti orda da dj kabinlerine falan yapıştı. bi amcam buna djlik öğretti, baya da iyi oldu hani bu jojuk djlikte. sonra çok kızla çıktı falan ama kızlar hep istediklerini bulamayıp terk ettiler çocukcağzımı. çünkü onlar dizi gibi bişi istiyolar heralde, heycanlı ekşınlı, ya da en azından gg'deki herifler gibi bişi bekliyolar falan. yok yani skyler bu, sıradan, sıkıcı.

sonra bu çocuk çok yalnız takılmaktan falan, filozof oldu bi böyle garip oldu. çok insan inceler oldu bi kere, gözlem yapmayı sever oldu. kitaplarla filmlerle yatar kalkar oldu. en sonunda da istediği gibi bi kız buldu. hani filmlerde hep sıradan ana karakterin aşık olduğu kız vardır ya; özgür, uçarı, neşeli, biraz otantik, artistik, garip bi kız yani. heralde bu kıza gerçekten aşık olduğunu falan sandı. sonra kızla birlikte oldular, skylerın ilki falan şimdi detaya girmiyim, ertesi gün de kızın ny'a gittiğini öğrendi skyler. peşinden gitti. kıza bu mal olduğu için bişiler teklif etti. hani ne biliyim skyler utanıyo ben de utanıyorum söyleyemedim, evlenme falan gibi. sonra kız sadece eğleniyoduk dedi. heralde bağlanma problemi falan vardı.

skyler sonra dedi ki, olum napyon biraz normalleş ya falan. gittin kıza evlenme teklif ettin sen nebçim bi süt jojuğusun. kaldı ny'da inadına. böyle biraz açılim falan dedi. başta pes etti falan biraz, sonra liselinin biriyle çıktı, üniversiteyi de dondurmuştu. amma ve lakin, kıza aşık olduğu söylenemezdi, sadece biraz garip hissetti, birileri ona aşık olabiliyodu yani, böyle bi de queen bee tarzı bi kızdı. sonra kızla nedense pek konuşmaz oldular. sonra skyler'ın babası çağırdı eve geri, meğersem bu adam kumarda tüm paralarını kaybetmişmiş de bilmemne. skyler sonra eve dönmesi gerektiğini anladı, oraları da bırakamadı öyle kolay. bi arkadaşının şeyiyle uyuşturucu satmaya başladı, babasının açığını falan kapattı.

ama bi gün ihbar edilince ortamı da ülkeyi de terk etti. geri döndü. hayır uyuşturucu falan satmıyo, eskisi kadar da asosyal değil sanki. ama hala var bi şeyler. takılıyoz.

her türlü kurgu mesela. her bi şey.
Meg Margold
Oxford I. Sınıf | Yeni Medya
Meg Margold

sikilır mesela Empty
MesajKonu: Geri: sikilır mesela   sikilır mesela Icon_minitimeÇarş. Şub. 08, 2012 9:11 pm

YA BÖYLE YE BU ÇOCUĞU. AY YANİ.
Aphra Avichayil
Oxford I. Sınıf | İbrani Dili ve Yahudi Kültürü
Oxford I. Sınıf | İbrani Dili ve Yahudi Kültürü
Aphra Avichayil

sikilır mesela Empty
MesajKonu: Geri: sikilır mesela   sikilır mesela Icon_minitimeÇarş. Şub. 08, 2012 9:15 pm

AY BENCE DE.
Skyler Keniston
Skyler Keniston

sikilır mesela Empty
MesajKonu: Geri: sikilır mesela   sikilır mesela Icon_minitimeÇarş. Şub. 08, 2012 9:15 pm

YEHU O ZAMAN.
Alex Mclain
Oxford I. Sınıf | Resim
 Oxford I. Sınıf | Resim
Alex Mclain

sikilır mesela Empty
MesajKonu: Geri: sikilır mesela   sikilır mesela Icon_minitimeÇarş. Şub. 08, 2012 9:23 pm

OHA KURGU İSTİYORUM AMA AKLIMA BİR ŞEY GELMİYOR *bağırdım*
Skyler Keniston
Skyler Keniston

sikilır mesela Empty
MesajKonu: Geri: sikilır mesela   sikilır mesela Icon_minitimeÇarş. Şub. 08, 2012 9:34 pm

YEHU ama benim de gelmiyor düşünim madem u.u
Alex Mclain
Oxford I. Sınıf | Resim
 Oxford I. Sınıf | Resim
Alex Mclain

sikilır mesela Empty
MesajKonu: Geri: sikilır mesela   sikilır mesela Icon_minitimeÇarş. Şub. 08, 2012 9:37 pm

Alex ile olmak zorunda değil efenim Becky var, Nora olabilir falan filan. Gerisi yaramaz karakterine.
Skyler Keniston
Skyler Keniston

sikilır mesela Empty
MesajKonu: Geri: sikilır mesela   sikilır mesela Icon_minitimeÇarş. Şub. 08, 2012 9:40 pm

Temam madem şaaparız onu u.u çıkıyorum ben şimdi iygeceler
Vladimir Chivas
Oxford I. Sınıf | Ticaret
 Oxford I. Sınıf | Ticaret
Vladimir Chivas

sikilır mesela Empty
MesajKonu: Geri: sikilır mesela   sikilır mesela Icon_minitimeÇarş. Şub. 08, 2012 11:25 pm

Yakın bir şeyler olabilir. Arkadaş, dost, bilmem ne?
Meg Margold
Meg Margold

sikilır mesela Empty
MesajKonu: Geri: sikilır mesela   sikilır mesela Icon_minitimePerş. Şub. 09, 2012 2:04 pm

sıkaylağ! Böyle takılsalar falan. caanım.
Jack Rosariao
Cambridge I. Sınıf | Tiyatro
Cambridge I. Sınıf | Tiyatro
Jack Rosariao

sikilır mesela Empty
MesajKonu: Geri: sikilır mesela   sikilır mesela Icon_minitimePerş. Şub. 09, 2012 2:07 pm

OHOHOV JACKİN BİR NUMARALI DÜŞMANI OLCAN. ama şey böyle hani düşmanın olur ama en çok o adamı hatırlar ve onu görürsün ya öyle bişi. anladın mı bilmiyom. öyle olur ya lan hep. harry potter voldemort polat kankiyle iskender bey filan. sen beni zaten anlamıyosun ama neyse.
uyuşturucu satıcısı ya şimdi jack sen para kazanmaya çalışırken sana dingilllik yapsın filan. öyle bişiler. msnde anlatırım.

EDİT EHEHEHE
Spoiler:
Skyler Keniston
Skyler Keniston

sikilır mesela Empty
MesajKonu: Geri: sikilır mesela   sikilır mesela Icon_minitimePerş. Şub. 09, 2012 3:23 pm

uyuşturucuyu new yorktayken satıyodu balım artık satmıyo yazdım ya oraya lasdkfh
Jude Lowell
Londra Vatandaşı
 Londra Vatandaşı
Jude Lowell

sikilır mesela Empty
MesajKonu: Geri: sikilır mesela   sikilır mesela Icon_minitimePerş. Şub. 09, 2012 3:33 pm

ben şahsen sikilır'a tapınmak istiyorum ama jude ne der bilemedim, homofobisi yoksa tapar ama gene de. ŞAKA ŞAKA.
değil ama tamam neyse.
arkadaş olsunlar da denmez ki abi.
abi dedim.
şahsen önceden tanışmış, görüşmüş ve konuşmuş olsunlar. arada arasın sorsun jude, öyle, abilik. öyle. beğensin çocuğu gibi yani beğenilmeyecek bir şey değil. ayol.
ayol dedim yani düşün.
Karan Alexopoulos
Serbest Meslek
 Serbest Meslek
Karan Alexopoulos

sikilır mesela Empty
MesajKonu: Geri: sikilır mesela   sikilır mesela Icon_minitimePerş. Şub. 09, 2012 6:09 pm

oldu o zaman. ama ben bunla yetinmem sonra çok mütiş bişi düşüncem alskjfhd
Aleksa Stanlavis
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
Aleksa Stanlavis

sikilır mesela Empty
MesajKonu: Geri: sikilır mesela   sikilır mesela Icon_minitimePerş. Şub. 09, 2012 6:51 pm

Tamam o zaman benim kız sana hasta. Böyle bakışları süzülüyor seni gördüğünde.
Bonnie Hadwyn
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
Bonnie Hadwyn

sikilır mesela Empty
MesajKonu: Geri: sikilır mesela   sikilır mesela Icon_minitimeCuma Şub. 10, 2012 1:59 am

BAK YEMİN EDİYORUM SARKAN HERKESE TÜM KARAKTERLERİM VE BENLİĞİMLE SALDIRIRIM.
GERÇEKTEN YAPARIM BUNU.
NE KADAR CİDDİ OLDUĞUMU ELİSE SORUN.
ALLAM SİKİLIR.
AŞKIM, CANIM, BEBEĞİM, BİTANEM.
ALLLLLLLLLLAAAAAAAAAAAAMMMMMM.
İSSSSSSSSSSSSSSSSSSSYYYYYYYYYYYYYYYEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAAN.
Karan Alexopoulos
Serbest Meslek
 Serbest Meslek
Karan Alexopoulos

sikilır mesela Empty
MesajKonu: Geri: sikilır mesela   sikilır mesela Icon_minitimeCuma Şub. 10, 2012 9:17 am

Gölşahcan ne diyosun allaasen aslkfghksdh o zaman kurgu yapalım
Bonnie Hadwyn
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
Bonnie Hadwyn

sikilır mesela Empty
MesajKonu: Geri: sikilır mesela   sikilır mesela Icon_minitimeCuma Şub. 10, 2012 2:38 pm

sen ne diyon asıl damlacan, sen ne diyon.
ben sikilırı *burada kötü tabir var* bırakmam dlfkş
Delancey B. Blackbourne
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Delancey B. Blackbourne

sikilır mesela Empty
MesajKonu: Geri: sikilır mesela   sikilır mesela Icon_minitimeCuma Şub. 10, 2012 10:30 pm

Taam işte kurgu yaparız alskfhsdf
Diğerlerini de söylemeyi unutmuşum ama eklicem pek yakında evet üşenmezsem. Kurguları da bulucam. Yani belki. Umarım.

sikilır mesela
1 sayfadaki 1 sayfası