London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için tarihinden beri uyumuyor.
tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

aleksa

3 posters
YazarMesaj
Aleksa Stanlavis
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
Aleksa Stanlavis

aleksa Empty
MesajKonu: aleksa   aleksa Icon_minitimePerş. Şub. 09, 2012 5:34 pm

aleksa Tumblr_lxjymhiXOq1qb56ino1_500

Aleksa doğma büyüme Sırbistan'da yaşamıştır. Annesi ve babası da yazardır. Babası İngiltere'deki bir dergide iş teklifi alınca ailecek bu ülkeye yerleştiler. Aleksa çoğu öğrenciye göre fen bilimleri ve matematiği sevmektedir. Başarılı olduğu da söylenebilir. Dışarıdan biraz saf görüntüsü çizebilir davranışlarından dolayı. Ama o kadar da saf değildir. Ailesinin ona öğrettiği ve kişiliğine kazandırdığı bir şey varsa o da insanları toplumdaki statülerine göre sınıflandırmaması gerektiğidir. O, şu okulun en popüler kızı mesellerine kıl olur. Flörtöz biri kesinlikle olamamıştır. Hatta bir erkek ondan hoşlanıyorsa bunu hemen anlamaz. Hatta hiç anlamaz. Onun dışında birinin arkasından kuyusunu kazmaz. Bir derdi varsa suratına karşı söylemeyi tercih eder. Yeni ortamlara ilk günden adapte olamaz.

Ailesinin pek ihtiyacı olmasa da o yaz tatillerinde çalışmayı tercih eder. Belki bir kütüphane belki de bir cafede garson olarak. Her iş olursa yapar.

Aradıklarım ise;
    *Öncelikle yeni geldiği için ona okul ile ilgili tüm dedikoduları anlatacak, alışması için küçük tüyolar verecek, bir nevi okuldaki hayatını kolaylaştıracak biri. (Cinsiyet ayrımı gözetmeksizin arıyorum.)
    -William Moore- (Aynı zamanda onun derslerine yardımcı oluyor+Babasının müzik grubunun da fanı)
    *Sitede var mı bilmiyorum ama bir işletme sahibi varsa yaz tatillerinde onun yanında çalışmasına sıcak bakacak biri. Belki babasının bir tanıdığı olur.
    *Onu aralarına kabul edecek bir arkadaş grubu. Aslında grup da olmayabilir sadece öğle yemeklerini yalnız yemesin.
    *İlk günden antipati beslemeye başladığı biri ya da birileri.
    *Böyle platonik olarak aşık oluncak, kültür seviyesi astronomik olan biri. Zekasına hayran kalacak.
    -Skyler Keniston-

Aklıma bunlar geldi. Diğer türlü yukarıda yazmayan ama özel olan kurgular varsa elbette açığım efenim. Cinsiyet ayrımı yapmam efenim. Her yeri doldurabilirsiniz bence.

En son Aleksa Stanlavis tarafından Perş. Şub. 09, 2012 7:41 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Karan Alexopoulos
Serbest Meslek
 Serbest Meslek
Karan Alexopoulos

aleksa Empty
MesajKonu: Geri: aleksa   aleksa Icon_minitimePerş. Şub. 09, 2012 6:27 pm

sikilıra aşık ol bence sevdim seni. yani burda aleksaya sesleniyorum. zeki midir bilinmez ama kültürlü heralde bence. ya da zeki ya evet. bilmiyorum. yaparız.
Aleksa Stanlavis
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
Aleksa Stanlavis

aleksa Empty
MesajKonu: Geri: aleksa   aleksa Icon_minitimePerş. Şub. 09, 2012 6:39 pm

Hımmah sevdim. Tamam o zaman ekliyorum. Very Happy
Karan Alexopoulos
Serbest Meslek
 Serbest Meslek
Karan Alexopoulos

aleksa Empty
MesajKonu: Geri: aleksa   aleksa Icon_minitimePerş. Şub. 09, 2012 6:43 pm

Yehu aşslfkhşdl
Pamela Dafoe
Çizgi Roman Dükkanı | Çalışan
 Çizgi Roman Dükkanı | Çalışan
Pamela Dafoe

aleksa Empty
MesajKonu: Geri: aleksa   aleksa Icon_minitimePerş. Şub. 09, 2012 7:30 pm

İlk bölüme -başka bir düşündüğün kişi yoksa- William Moore ile talip olabilirim.

aleksa
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aleksa