London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri uyumuyor.
Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

Not like I have any feelings, is it?

+2
Mikki Mahoney
Delancey B. Blackbourne
6 posters
YazarMesaj
Delancey B. Blackbourne
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Delancey B. Blackbourne

Not like I have any feelings, is it? Empty
MesajKonu: Not like I have any feelings, is it?   Not like I have any feelings, is it? Icon_minitimeCuma Şub. 10, 2012 9:10 pm

Not like I have any feelings, is it? Tumblr_lrhkfdmeA01qzdn8go1_400

"Herkes İspanya'ya gittiğimi düşünüyor, oysa rehabilitasyon merkezindeydim. Atıldım, iki kez.
16 yaş doğum günüm için bir seks partisi düzenlemiştim. Ailem bunu hiç öğrenmedi.
12 yaşımdayken kasıtlı olarak bileğimi sakatladım, böylece bale yapmaya zorlanmayacaktım.
Ve hayat hikayem dünyayı daha az sıkıcı hale getirme çabalarımdan ibaret,
Sizinse tek gördüğünüz -bilmiyorum doğrusu. Bana baktığınızda gerçekten de bir şeyler görüyor musunuz?"
    Delancey Beatrice, Blackbourne.

Bu sefer olucak bu Delancey, evet bu seferki olucak, hissediyorum.

# Öncelikle, görüp görebileceğiniz en rahat insan olması kişiliğinin önemli parçalarından biri. Kolayca aldatabilir, aldatılabilir, terk edilebilir, okuldan atılabilir, evinden atılabilir, evinden atabilir, sabah sizinle aynı yatakta uyanıp ertesi gün can dostuymuşsunuz muamelesi yapabilir, fazla içip halınıza kustuğunda birkaç saniye sonra onu hangi terbiyesizin yaptığını sorabilir. Hiçbir şeyi dert etmiyor gibi görünebilir; gerçekten umursamadığından değil, ama umursamıyormuş gibi görünmeyi iyi becerir. Öylesine iyi bir oyuncudur ki sizi görmezden gelirse kendiniz bile varlığınızdan şüphe edebilirsiniz. İnsanları aşağılamak istediğinde bunu hakkını vererek yapar, sizi çok çirkin bulduğunu ya da fazla kilolu olduğunuzu söylemez elbette ki. İnsanları iyi incelediğinden en zayıf noktanızı bulup sizi oradan vurmak konusunda sıkıntı çekmez, bu yüzden öyle basit şeylere de başvurmaz. Doğru zamanda doğru şeyler söyler. Haksızsa bile yeterince zeki değilseniz kendini haklı çıkarabilir. Ve yüzü ifadesiz olmadığı zamanlarda sadece gülümser, bu gülümseme kimi zaman içtendir, kimi zaman alaycıdır, kimi zamansa gülümsemesindeki tek amaç sizi baştan çıkartmaktır.

# İstediğinde gerçekten acımasız olsa da, aslında genellikle gayet olgun ve umursamaz bir kızdır. Yani evet, eğer alt dönem falansanız ve kendinizi iyi bir şeyler sanıyorsanız o kadar da korkmayın. Sizinle düşman olmayacaktır, çünkü sizi görmüyor bile. Bunun yanı sıra mantıklı ve sakindir. Güldürülmeyi sever, zeki insanlar ve zekice cevaplardan hoşlanır. Cat'le pek yakından ilgilenmez, yalakalar ve popülerlik savaşlarından tiksinir. Tek tip insanları sevmez, evet, şu pop müzik dinleyip pembe elbiseler için mağazalarda kavga eden kızlardan olmamıştır hiçbir zaman. Onları sığ ve aptal bulur, aptal insanlarınsa içindeki aşağılama içgüdüsünü dürttüğünü bildiğinden onlardan uzak durmaya çalışır. Ayrıca sevgilisine tapar, arkadaşlarına tapar. Bu onu kinayeli sözlerini rahatça sarf etmekten alıkoymaz, ama ciddi olmadığını bilirsiniz. Sevdiği insanlara karşı genellikle sadık ve itaatkardır, yani bu yabani hayvan onu evcilleştirmeyi becerdiğinizde size gerçekten sempatik gelebilir. Ya da arkadaş olunası, nasıl betimlemek istiyorsanız.

# Kısacası değişken biridir Delancey; ondan beklemediğiniz şeyler yapabilir, keskin hatları yoktur. Ayrıca eğlencelidir de, her ortama uyum sağlamayı becerir ve anlaşıldığı üzere sosyal ilişkiler konusunda sorunsuzdur. Şimdi insanları ezmeye meyilli biriymiş gibi gelmiş olabilir, ama öyle düşünüyorsanız kesinlikle yanılıyorsunuz. Ne yaparsanız yapın, eğer zeki ve vakit geçirmeye değer biri olduğunuzu düşünüyorsa kusurlarınızı görmezden gelebilir. Yani onun yanında Cat'e mesaj attığınız için -bundan ne kadar hoşlanmasa da- size kızacak değil, fazla ürkmenize gerek yok. Asabını tırmalamadığınız sürece içindeki canavar uykuda, gerçi uykusunda içiyor ve sevişiyor, ama o kadar kusurun Catherine'de bile olduğunu iyi biliyorsunuz.

Bu güzel bir kapanış gibi duruyor ama henüz öpmüyorum, hala aradıklarımdan bahsetmedim.

1# Erkek :: Partner martner.
- Jack Rosariao

2# Kız ya da erkek :: En yakın dost, EN dedim, yani Delancey'ye olduğu kadar on kişiye falan daha böyle yakın olacaksanız bu seçenekten uzak durun.
- Mikki Mahoney
-

3# Erkek :: Geçmişteki ufak tefek kaçamaklar ya da ilişkiler.
- Vladimir Chivas
-

4# Kız ya da erkek :: Yakın arkadaşları, takıldıkları, çocukluk arkadaşları...
-

5# :: Mesela kurgu bulsanız çogzel olur, negzel de olur.
- William Moore
-

O bir-ki-üç-dörtler sırayla gidiyo, kişi sayısı falan değil ha agfdsfg.
    Yaş çok küçük değilseniz fark etmez. Kişi sayısı yok, esnetilebilir. Partner hariç yani aşslfkh.
    Hayırlı işler, bol güneşler.

En son Delancey B. Blackbourne tarafından C.tesi Şub. 11, 2012 11:06 am tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Mikki Mahoney
Westminster III. Sınıf
Westminster III. Sınıf
Mikki Mahoney

MesajKonu: Geri: Not like I have any feelings, is it?   Not like I have any feelings, is it? Icon_minitimeCuma Şub. 10, 2012 9:42 pm

Keşke aynı sukulda olsaydık ama bence besties olmalıyız, Mikki senden başkasıyla takılmaz. Bi de küçük çünkü sınıfta kaldı yani yaş olarak aynılar.
Delancey B. Blackbourne
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Delancey B. Blackbourne

MesajKonu: Geri: Not like I have any feelings, is it?   Not like I have any feelings, is it? Icon_minitimeCuma Şub. 10, 2012 10:10 pm

tamam mickey.

yalnız mesajımın ruhsuzluğuna bak. "tamam mickey." allam yareppim.
Evelyn C. Zamora
Cambridge I. Sınıf | Fransız Dili ve Edebiyatı
Cambridge I. Sınıf | Fransız Dili ve Edebiyatı
Evelyn C. Zamora

MesajKonu: Geri: Not like I have any feelings, is it?   Not like I have any feelings, is it? Icon_minitimeCuma Şub. 10, 2012 10:35 pm

Mickey değil la fare olan gibi Mikki, ve ekleyiversene dj'im. Janım, jiğerim. <3
Delancey B. Blackbourne
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Delancey B. Blackbourne

MesajKonu: Geri: Not like I have any feelings, is it?   Not like I have any feelings, is it? Icon_minitimeCuma Şub. 10, 2012 10:47 pm

tamam eliscanım, ama mickey yani sşdlkfhkjl
Pamela Dafoe
Çizgi Roman Dükkanı | Çalışan
 Çizgi Roman Dükkanı | Çalışan
Pamela Dafoe

MesajKonu: Geri: Not like I have any feelings, is it?   Not like I have any feelings, is it? Icon_minitimeC.tesi Şub. 11, 2012 12:09 am

2 seçenek sunuyorum; 1 çocukluk arkadaşı olabilir. Teddy'nin ya da Marvin'in kızı olsun işte, çocukluktan tanışsınlar. O zaman Catherine Patel ile de kurgun olur.

2. Üstteki seçenek ama küçük bir kaçamak yaşarlar. Will duygusal çocuktur falan diyorum ama duygusallıktan kafayı vurmuyor bir yerlere.

Haa bunlar Will için bu arada.
Vladimir Chivas
Oxford I. Sınıf | Ticaret
 Oxford I. Sınıf | Ticaret
Vladimir Chivas

MesajKonu: Geri: Not like I have any feelings, is it?   Not like I have any feelings, is it? Icon_minitimeC.tesi Şub. 11, 2012 12:27 am

Yuh karakter de mükemmel ünlü de mükemmel, partnerim olmasını istemesem çoktan teklif etmiştim. Sad Ama ufak tefek kaçamaklar, mecburen ?
Delancey B. Blackbourne
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Delancey B. Blackbourne

MesajKonu: Geri: Not like I have any feelings, is it?   Not like I have any feelings, is it? Icon_minitimeC.tesi Şub. 11, 2012 11:09 am

Tabiiğ ki o zaman, ikinci seçenek ve kaçamak olarak ekledim hehe
Nora Jeanne Delacour
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Nora Jeanne Delacour

MesajKonu: Geri: Not like I have any feelings, is it?   Not like I have any feelings, is it? Icon_minitimeC.tesi Mart 31, 2012 8:05 am

Çocukluk arkadaşı olabilir aslında. Nora zaten küçük yaşlarda geldi Londra'ya. Sonra Delancey'de vardı. Tanıştılar falan. Tabi yaş ilerledikçe bir uzaklaştılar, bir yakınlaştılar falan. Şimdi zaten aynı lisedeler ama o eski çocukluk arkadaşlığı biraz uzakta kalmış ama gene de yakınlar falan.

Not like I have any feelings, is it?
1 sayfadaki 1 sayfası