London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri uyumuyor.
Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

Lucy Lawson

+3
William McHill
Apollonia Chamberlain
Lucy Lawson
7 posters
YazarMesaj
Lucy Lawson
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
Lucy Lawson

Lucy Lawson Empty
MesajKonu: Lucy Lawson   Lucy Lawson Icon_minitimeC.tesi Şub. 11, 2012 9:02 am

Lucy Lawson Tumblr_lyiyo6W3QX1r1fabt
Lucinda Charlotte Mary Lawson
Kendisi bir Birminghamlı, Ginger Brummie.
Size onu özet geçeyim en iyisi.

• Lucy yedi yaşındayken Lawsonlar Londra'ya taşındı. Babasının oldukça sevimli bir pastanesi var bu sebepten çocukken hayat ona güzeldi. On yaşındayken annesi kanserden öldü. Yine de bu ona sorunlu bir çocukluk yaşatmadı. Atlatması oldukça zor oldu tabi. Hayatındaki en önemli erkek babası Jason.
  • Babası onun müzikle ilgilenmesi gerektiğini düşündüğünden piyano ve şan dersleri aldırdı. Hoş bir sesi var ve piyano konusunda başarılı. Klasikten jazza akıp çıldırışlar yapmayı seviyor.
  • Oldukça zeki olmasına rağmen çoğu zaman düşünmeden hareket ediyor. Burada kasıt gözükara bir insan olması. Gereğinden fazla cesur. Haksızlıklara tahammül edemez, üstüne vazife olmasa bile. Bir insanın diğerini aşağılamasına dayanamaz. Eşitlikçi. Özgür bir dünyayı savunuyor ve milliyetlere inanmıyor. Her insanın kendine has bir güzelliği olduğunu düşünüyor. Onu birilerini eleştirirken göremezsiniz. Fikirlerini kendine saklar, insanları incitmekten hoşlanmaz.
  • İtalyanca ve Latince üzerinde çalışıyor, bunu kendi kendine yapıyor evet. Dil öğrenmek konusunda sapıkça bir azmi var. Derslerinde başarılı. Sabahlara kadar çalışan tiplerden olduğu söylenemez, kısa süre zarfında bitirir ama yapılması gerekeni yapar. Hayatı konusunda sorumluluk sahibi yine de bu onun dağınık bir insan olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
  • Oturaklı biridir Lucy. Yine de ne yapabileceğini tam olarak kestiremezsiniz. Yerine göre davransa da başına gereksiz belalar aldığı da olur. Her nasıl yapıyorsa da bu belalardan bir şekilde sıyrılır.
  • Çok kitap okuyor. Üç ya da dört kitabı aynı anda okuduğu oluyor. Epey kültürlü yaşına göre ama bunu ortaya dökmeyi sevmez. Rengini belli etmeyenlerden.
Şimdi neler aradığıma gelirsek;
Lucy epey sosyal biri. İnsan ayrımı yapmadığından başkalarının ezik dediği tiplerle de takılıyor yani. Herkesle bir şekilde muhabbeti olabilecek bir insan. Bu sebepten bolca arkadaş efendim.
Darya - Her şeyi içine atıyor gibi ama yanında olmak hoş. İnsanı sakinleştiriyor.

Tartışma yaşadığı insanlar. Bu grup genellikle insanları küçük görüp aşağılayan kişilerden oluyor. Örneğin Lucy koridorda alt sınıflardan sıska bir oğlana eziyet eden kaslı bir izbandut görse direkt aralarına dalar. Öyle yani. Tartışma çıkar falan.

Bir de olgun falan ama yaşı gereği kanı deli akıyor nihayetinde. Gönül işleri falan filan.
Alternatif kurgulara açığız yiha.

En son Lucy Lawson tarafından C.tesi Şub. 11, 2012 6:44 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Apollonia Chamberlain
Ronnie Scott's | Sahibi
 Ronnie Scott's | Sahibi
Apollonia Chamberlain

Lucy Lawson Empty
MesajKonu: Geri: Lucy Lawson   Lucy Lawson Icon_minitimeC.tesi Şub. 11, 2012 3:38 pm

Hımm, Darya ile tanışabilirler, aralarında 2 yaş mı ne var zaten. Bir müzik ya da stüdyo ortamında görmüştür, iyi kız lan bu demiştir Daryoş. Zaten iyi insan olma grafiğini yükseltmeye çalıştığından Lucy gibi insanlar ona iyi gelir. Cesur filan da değil hem Darya, özünde fazla çekingen, ön plana çıkmaktan filan korkar. Tabi bu zamanında yaptığı pislikleri örtbas etmiyor. Arada zıt noktaları olması da güzel olmuş, hehe mesela Darya'nın ingilizcesi çok komik, harfleri manasızca uzatıyor asdf Öyle işte tanışsın bunlar kaynaşsın *-* Geldim gapına.
William McHill
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
William McHill

Lucy Lawson Empty
MesajKonu: Geri: Lucy Lawson   Lucy Lawson Icon_minitimeC.tesi Şub. 11, 2012 6:39 pm

Gabriel ile kurgu istiyorum ben Very Happy
Lucy Lawson
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
Lucy Lawson

Lucy Lawson Empty
MesajKonu: Geri: Lucy Lawson   Lucy Lawson Icon_minitimeC.tesi Şub. 11, 2012 6:42 pm

Yaşasın ilk kez Darya ilen kurgum oldu. Tamamdır onu arkadaşlara atıyorum Selin. Lucy baya sever bence Darya'yı.

Gabriel nasıl bir kişilik belirtirsen kurgu yaparız. Very Happy
Ivy Kandace
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Ivy Kandace

Lucy Lawson Empty
MesajKonu: Geri: Lucy Lawson   Lucy Lawson Icon_minitimeC.tesi Şub. 11, 2012 7:04 pm

Kurgumuz olsun ama ne olsun bilemedim.
Lucy Lawson
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
Lucy Lawson

Lucy Lawson Empty
MesajKonu: Geri: Lucy Lawson   Lucy Lawson Icon_minitimeC.tesi Şub. 11, 2012 7:06 pm

Ivy'nin karakteri hakkında biraz bilgi verirsen uydururuz.
William McHill
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
William McHill

Lucy Lawson Empty
MesajKonu: Geri: Lucy Lawson   Lucy Lawson Icon_minitimeC.tesi Şub. 11, 2012 7:21 pm

Gabriel, aslında çok rahat bir insan. Böyle derdi tasası yokmuş gibi görünen... Bu yaz anne ve babasını kaybetti. Ailesiyle beraber dünyayı dolaşırken en son planladıkları şehir de Londra'ydı. Biletler ve kalacak yerleri hazır diye geldi buraya Very Happy Falan filan galiba. Sanatsal bir kişilik. Böyle tiyatro, sinema, müzik, resim arasında gidip geliyor. Gerçi resim yeteneği hiç yok Very Happy Film izliyor, sinema seçeneği için. Oyuncu olmak filan istiyor. Sesi güzeldir. Bateri çalıyor -Cory çalıyor ya ondan. Böyle yani.
Ivy Kandace
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Ivy Kandace

Lucy Lawson Empty
MesajKonu: Geri: Lucy Lawson   Lucy Lawson Icon_minitimeC.tesi Şub. 11, 2012 7:36 pm

Hıhım. Buyrun buradan ehei.
Lucy Lawson
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
Lucy Lawson

Lucy Lawson Empty
MesajKonu: Geri: Lucy Lawson   Lucy Lawson Icon_minitimeC.tesi Şub. 11, 2012 7:41 pm

Çok fazla ortak zevkleri var o zaman sevdim ben. En çok vakit geçirdiği insanlardan biri olsun Gabriel. Böyle oturup film falan izlesinler, şarkı söylesinler falan. Yakın olsunlar. Lucy'nin de annesi yok kendisini yakın hissetmesinin başka bir sebebi de o olabilir.

Ivy'yi de çok sevdim! Kesinlikle Lucy'nin yakın dostlarından olmalı. Farklı liselerdeler tanışma olayı da var Ivy yeni çünkü hımm. Neyse tanışmışlar bi şekil ya. Lucy onun enerjikliğini seviyor ayrıca kendisinin dansa ya da fiziksel olan aktivitelere karşı hiçbir yeteneği olmadığından Ivy'yi takdir ediyor. Zaten kızımız karşısındaki konuşsun oturur dinler saatlerce falan öyle bir tip. İnsanları tanımayı seviyor falan Ivy'yle vakit geçirirler bol bol.
Ivy Kandace
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Ivy Kandace

Lucy Lawson Empty
MesajKonu: Geri: Lucy Lawson   Lucy Lawson Icon_minitimeC.tesi Şub. 11, 2012 7:43 pm

Negzel o zamaan <3
Alex Mclain
Oxford I. Sınıf | Resim
 Oxford I. Sınıf | Resim
Alex Mclain

Lucy Lawson Empty
MesajKonu: Geri: Lucy Lawson   Lucy Lawson Icon_minitimePaz Şub. 12, 2012 12:52 am

Will ile kurgu vardı zaten de Alex ile de istedim hımmm... Ronnie'sde çalarken dinlemiş olabilir mi ki onu? Jazz bar sonuçta, Alex'in de deli bir jazz zevki var.
Rachel Gibbs
London Central III. Sınıf
London Central III. Sınıf
Rachel Gibbs

Lucy Lawson Empty
MesajKonu: Geri: Lucy Lawson   Lucy Lawson Icon_minitimePtsi Şub. 13, 2012 3:47 pm

Koptum geldim. Al beni de sosyal çevrene bebeyyyimmm.
Rachelböyle bişi:
Winter Midnight
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
Winter Midnight

Lucy Lawson Empty
MesajKonu: Geri: Lucy Lawson   Lucy Lawson Icon_minitimePtsi Şub. 27, 2012 8:04 pm

bi kurgumuz mutlaka olmalı ama nasıl olmalı oluşturamadım >.<

Lucy Lawson
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lucy Lawson