London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri uyumuyor.
Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

Mister G.

3 posters
YazarMesaj
Lawrence Grantham
Cambridge Psikoloji Bölümü | Profesör
Lawrence Grantham

Mister G. Empty
MesajKonu: Mister G.   Mister G. Icon_minitimeCuma Şub. 17, 2012 6:24 pm

Mister G. Tumblr_lzbmu1aveb1qijm94

Merhaba pigme pofidiklerim. Çok sevgili karkaterim Larry için birkaaç şey aramaya geldim ben buraya, nasılsınız?
Şimdi öncelikle Lawrence Yorkshire'da bir kasabalı bir ailenin çocuğu. Öyle çok zengin olmasalar da ortanın üzerinde geliri olan insanlar bunlar. Gel zaman git zaman, Londra'ya Cambridge'e öğrenci oluyor, sonra da bir bakmış bu yaşına gelmiş de profesör olmuş. Kısaca hayatı bu.
Daha mühim özelliklere gelirsek, Lawrence sessiz sakin bir insan. Gürültülü, aksiyonlu falan işlere gelemez hiç. Eskiden beri böyleydi. Öğrenciyken de hiç kulüplerle, diskolarla bilmemnelerle işi olmazdı. Cuma akşamlarını evinde şömine karşısında plak dinleyip arada bir scotch içerek, bir şeyler okuyarak geçirmeyi sever o.
Asıl evi Londra'da müstakil bir evin üst katındaki bir daire. Bu ev eskice bir ev. Döşemeleri ahşap, duvarlar soluk bir yeşil ve koyu kahverengi, klasik tarzda mobilyalar var çoğunlukla. Mutfak ve salon birleştirilmiş halde. Onun haricinde kendisi için kullandığı bir yatak odası ve içinde bir tane tek kişilik yatak, bir kanepe ve ıvır zıvırın olduğu ikinci bir odası var.
Öğrencilerini falan evinde ağırlayıp sohbet etmeyi seven bir insan. Sık sık öğrencileri, arkadaşlarını (çok fazla değil sayısı) meslektaşlarını evinde ağırlar. Yatıya kalan da olur.
Samimi bir tip. Öğretim görevlisi diye öğrencileriyle arasına mesafe koymaz mesela. İnsan olarak bakar herkese.
İlişkilerinin uzun soluklu olmasını isteyen, düzenli, sabit ve sakin yapılı. Öyle gezelim eğlenelim gezelim tozalım adamı değil.
Biseksüel.
Anne babası öleli çok oldu. Onlardan kalma Yorkshire'da bir evi var. Yeterince uzun tatillerde veya canı istediği zaman hafta sonlarında o kır evine gidip kafa dinler.
Yalnız yaşayan bir adam olduğundan mutfakla, ev işleriyle vesaire arası iyidir. Elinden yemek, temizlik, tamir falan her iş gelir.
Onu sık sık küçük kareli gömlekleri, hırkaları ve keten pantolonlarıyla görebilirsiniz. Bu haliyle çok domestik görünür.
Adının Larry olarak kısaltılmasından hiç hoşlanmaz.
Kot pantolondan nefret etmesine rağmen pratikliği sebebiyle birkaç tanesine sahip.
Her sabah çok erken kalkmak alışkanlığıdır. Hafta sonu falan fark etmez. Çok farklı bir durum olmadıkça altı kırk beşte uyanmış olur.
Her gün egzersiz yapar, kaslı olmamakla birlikte düzgün ve yerinde kiloda bir bedeni vardır. Uzun sayılmaz, kısa da değildir.
Tam bir İngilizdir. Ana sıcak içeceği çaydır. Pastahane ürünlerine, tahıllı ekmeklere vesaire bayılır.
Sabahları kalkar kalkmaz önce çay için kettle'ı ocağa koyar, sonra müzik setinden hiç çıkarmadığı Maria Callas cdsini çalmaya başlar, kapı önünden bir şişe süt ve gazetelerini alır.
Aşağı yukarı böyle bir şey işte. Hatırladıkça yazarım ben daha.

Ne aradığıma gelirsek.
Bir adet sevgili
*Burada çok seçiciyim, söyleyeyim.*
Şöyle biraz huyu huyuna, suyu suyuna olsun. Bu yaşından sonra (otuzlarda bişi, karar vermedim daha) kendisine ters bir insan çekebilecek gibi değil. Muhtemelen evlenmezler ama ömür boyu beraberdirler hani artık öyle bir şey. Kalıcı gibi gibi. Kafamızda nişanlı olarak düşünebiliriz.
Bir adet üvey/öz kızkardeş
Soyadı konusunda tutucu değilim. Olmaz derseniz üvey de olur yani. Bunlar görüşecekler bolca, araları genel kardeş olaylarından bir iyi bir saçma sebeplerden ötürü kötü olacak. Abla da olabilir. Bilemedim.
Bir adet eski sevgili.
İşi sebebiyle falan sık sık rastlaştığı, 'that awkward moment'lar paylaştığı bir insan. Bir zamanlar çok ciddilermiş, baya büyük ciddi olayların başından dönmüşler.
Bir adet BFF
Kafaları uyuşacak baya. Meslektaş falan olması tercihimdir, kültürel bağlamda falan konuşacaklar bol bol, profesyonel fikirler paylaşacaklar. Öyle herhangi bir kişi olmasın pliiiz.
Meslektaşlar, öğrenciler vs
Her gün gördüğü insanlar. Öylesine kurgular bölümü oluyor sanırım burası (:

Bunun dışına da kapalı değilim. Ancak çok seçiciyim, lütfen.
Eğer majör kurgulardan biri için geliyorsanız model, isim vs konularında mutabakata varmış olmamız lazım. Ayrıca tercihen yazım tarzını bildiğim, tanıdığım bir insan olursa sevinirim. Tanışık olsam çok iyi olur yani.

En son Lawrence Grantham tarafından Cuma Şub. 17, 2012 9:00 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Nephthys Noire
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
Nephthys Noire

Mister G. Empty
MesajKonu: Geri: Mister G.   Mister G. Icon_minitimeCuma Şub. 17, 2012 8:33 pm

Meraba Barış, aileye selamlar sevgiler. Öhöm
Ben son bir karakter açmayı düşünüyorum, şöyle gerçekten yetişkin. otuz bir otuz iki yaşlarında biri. Hardal'la ufak bir şeyler konuştuk. Catherine'in erkek kardeşlerinden birinin eski -genç- eşi olacak bu hatun adını Helena filan koyacağım da bunlar diğer işler tabi. Meslek bakımından ne olacağına karar veremedim açıkçası fakat üniversite hocası düşünmüyorum düşünüyor da olabilirim emin değilim bu konuda asdf Dedim acaba bunlar şöyle dost olabilir mi, ya da eski ilişkileri filan. Hani hiçbiri kafana yatmazsa sadece arkadaş dahi olabilirler. Öyle işte. O ana dek başkası tarafından alınmazsa -ya da hali hazırda alınmamışsa Audrey Tautou hatunceğzi alıciğim hayal dünyası işte, bu da böyle bir anım.
Görüşürüz, öptüm hehe.
Lawrence Grantham
Lawrence Grantham

Mister G. Empty
MesajKonu: Geri: Mister G.   Mister G. Icon_minitimeCuma Şub. 17, 2012 9:02 pm

Şimdik şöyle oluyor Selincan. Rütbene karar var, öyle konuşalım. ÇÜnkü dediğim gibi Lawrence öyle accayip sosyal bir insan değil. Bu eski sevgilinin aşağı yukarı her gün gördüğü biri olması lazım ki bu da profesörlükle falan olur. *-*
Alex Mclain
Oxford I. Sınıf | Resim
 Oxford I. Sınıf | Resim
Alex Mclain

Mister G. Empty
MesajKonu: Geri: Mister G.   Mister G. Icon_minitimeSalı Şub. 21, 2012 5:18 pm

Excuse me sir, may I have your attention please?

Catherine ile kurgu istiyorum diye az demedim. Şöyle bir kurguyla geliyorum olur ya da olmaz de, yeni bir tane sıkayım ya da kalsın;

Meslektaş bölümüne atarsın, Catherine ile Lawrence benzer kişiliklere sahip -gençlik olayları hariç, Cathy pek zibidiymiş gençken- ama bunlar düşmantrak bir şey olsun. Ortak NPC bir arkadaş bulalım ikisi de bu NPC ile çok samimi olsunlar bu yüzden sık sık aynı ortama düşsünler. Dediğim şey böyle gözleri sinsi sinsi kısıp "Cathy." "Larry." tipinde tıslayarak selamlaşmalar falan. *Catherine de kısaltma sevmiyor* Sonra aynı ortamda olduklarında birbirlerini sinir edecek konuşmalar başlatmaya çalışabilirler -sinir etmek olmadı da diğerlerine belli etmeksizin iğnelemeler, hoşuna gitmeyecek konuları açma çalışmaları falan, ne bileyim örneğin 'Gençken bitkilerle ilgili olduğunuzu duymuştum Bayan Patel, söyler misiniz ne tip bitkiler yetiştiriyordunuz? gibi bir şey sorup Catherine'in gençken arka bahçede ot yetiştirdiğini bildiğini belli edebilir, bu tip çok göz önünde olmayan şeyler- Böyle Lawrence'ın evde konuk ağırladığı zamanlarda da gelebilir hinliğine.

Böyle bir şeyler falan. Bilmiyorum düşününce eğlenceli geldi ondan ş'ettim. Sana kalmış tabii, sonuçta you won a BAFTA. Mıhıhı.
Lawrence Grantham
Lawrence Grantham

Mister G. Empty
MesajKonu: Geri: Mister G.   Mister G. Icon_minitimeSalı Şub. 21, 2012 7:37 pm

Eneee hiç böyle düşünmemiştim ama olur Hardal!Ama Lawrence öyle çok kin tutacak da bir insan olmadığından Catherine "Help me Larry Wan Kanobi, you're my only hope" diye falan telefon etse, koşturarak gider yardıma. *-*
Alex Mclain
Oxford I. Sınıf | Resim
 Oxford I. Sınıf | Resim
Alex Mclain

Mister G. Empty
MesajKonu: Geri: Mister G.   Mister G. Icon_minitimeSalı Şub. 21, 2012 7:58 pm

Asdfghjk öyle bir cümleyi anca Pamela Defoe kurar Very Happy O zaman bunlar eski tanıdık olsa Catherine çaya gelip "O dear!" lasa, konuşsa etse arada Lawrence'la? Hani entellektüel tartışmalar yaparak sohbet eden insanlar olur ya, o cins. Geri çevirme Cate Blanchett'imi Bırış-San u.u

Mister G.
1 sayfadaki 1 sayfası