London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri uyumuyor.
Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

Mad Man Arrived.

5 posters
YazarMesaj
Jim Sherwood
Londra Vatandaşı
 Londra Vatandaşı
Jim Sherwood

Mad Man Arrived. Empty
MesajKonu: Mad Man Arrived.   Mad Man Arrived. Icon_minitimeÇarş. Mart 07, 2012 10:38 pm

Mad Man Arrived. Tumblr_lot779sO2I1qg40jro1_500
#Bad Mad Man
Admit it, I'm a little bit interesting.

Daha rütbe almadım ama karakterim fazla 'sıradışı' olduğu için kurgu bulamam endişesindeyim. Karakteri kurguya uygun olacak olan YA DA yeni karakter açmak istiyordum ama tipik karakterlerden olmasın istiyorum diyeniniz varsa, bu başlığa falan gelirse çok hoş olur.
Ben uzatmadan karaktere geçeyim:

Tam adı Jim Eugen Sherwood. Ailesi Eugen'i, kendini tanıttığı insanlar Jim'i kullanıyor.
Jim köklü bir İngiliz ailesinin üyesidir. Ailesi varlıklı bir aile, bunlara nasıl bir miras bırakıldıysa nesilden nesile o parayı yiyerek yaşıyorlar. Annesi de babası da çok ciddi tipler (isteyen olursa kardeş falan ekleyebiliriz) Jim çocukluğunda aristokrat havasında yetişmiş, kendini geliştirme fırsatı bulmuş. -Daha çok kendini geliştirmesi konusunda ailesi tarafından baskı görmüş- Resimde yeteneği olmadığını fark ettiğinde müzik ve edebiyat alanında gelişmiş, temelden felsefe ve astroloji eğitimleri almış. Saksafon ve piyano çalabiliyor ama piyano dersleri alırken o kadar bunalmış ki piyano gördüğünde baltayla parçalasa mı çalsa mı emin olamıyor. Çocukluğunda çok sakin, sıradan biriymiş Jim ama on beşine geldiğinde bir yanlış anlaşılma sonucu annesi tarafından psikologa gitmek zorunda bırakılmış (annesi niyeyse oğlunun ruhsal problemi olduğunu düşünmeye başlamış) Psikologu da, şansına, Marcus Farcas (Burada bu tipte bir insan aramayayım, hazırda kendi karakterim var diye kendi karakterimi kullandım, dip not geçeyim millete bir süre yardım edip sonra garip ilaçlar vererek çaktırmadan üzerlerinde deneyler yapıyor) Marcus tabi dayamış garip ilaçları Jim'e. Sonunda çocuk on sekizindeyken ilaçlar yüzünden bilinçsizce evde yangın çıkarıp evin kahyalarından birinin ölümüne sebep olduğunda psikolojik sorunlu tanısı konmuş, akıl hastanesine yatırılma kararı alınmıştır. Bundan sonra Jim hayatının büyük bir kısmını hastanede geçirir. Hastane yılları psikolojisini gerçek anlamda etkilerken, çocuk on sekizinde hastaneye yatırılırsa böyle olur tabii, aldığı felsefe derslerini insanları gözlemleme alışkanlığı ile birleştirip insan psikolojisi üzerinde kendince çıkarımlarda bulunmaya başlar. Bir süre sonra sosyopatlık baş gösterir.
Jim hastaneden çıktığında yirmi sekiz yaşındadır. Ailesi Karayiplere taşındığından zamanla oldukça yıpranmış ve bakımsız kalmış eski evi olan malikanesinde ailesinin parasını yiyerek yaşar.

Garip bir tip, nasıl olduğunu anlamak için rp yapmanız lazım. Zararlı, insan öldüren bir tip değil. Ama tarif edemiyorum işte.

İstediğiniz kurguyla gelebilirsiniz, uyan her şey kabulüm. Ama bunlar üniversiteyi bitirip tanışsınlar gibi kurgularla gelmeyin, adam üniversite niyetine akıl hastanesine gidiyor çünkü.

Aradıklarıma gelirsek:
* Hastaneye kapatılmadan önce tanıdıkları. On sekizinde hastaneye kapatıldığına göre ondan önce birilerini tanıyor olmalı. Zaten gençliğinde gayet normal bir tipmiş, on altı- on yedi yaşlarında falan hafiften bozmaya başlayabilir.
* Hastaneden tanıdıkları. Deli hastanesine kapatılmış başka karakter varsa... Yeni karakter açma niyetinde birileri varsa mesela? Hı? Yok mu?
* Aile dostları. Gene hastane öncesi tanıdıklar olabilir.
* Hastaneden çıktıktan sonra tanıdıkları. Bu kısım için rp yapmamız lazım sanırım.
* Psikologlar falan. Hastaneden doktor tanıdığı olabilir. İyi anlaşacaklarını sanmıyorum gerçi.
* Takıntı yaptığı bazı kişiler. Cinsel anlamda değil de, takıntı işte. Bir dönem limonlu cheesecake ile ilgili takıntı yapabiliyor, bir dönem yeşil gözlü siyah saçlı kadınlara. Buraya gelmek isteyen olursa gene oturup konuşalım en iyisi.
* Kızdırdığı, sinir ettiği, kısaca kendisine olumsuz duygular besleyen insanlar. Şimdi bu adam sosyopat ya, bazen neyin yanlış olduğunu çıkaramıyor. Birilerinin arabasını sigarasını yakmak için ateşe verebilir mesela. Sakin yapıda biri ama aniden öfke patlaması yaşayabiliyor. Her şeyi yapabilir, çatıya çıkıp insanlara yumurta falan atabilir mesela. Kızgın nüfus fazla olmalı yani.
* Diğer. Aklınıza ne gelirse artık.

Monday Martin
The End | Barmen
 The End | Barmen
Monday Martin

Mad Man Arrived. Empty
MesajKonu: Geri: Mad Man Arrived.   Mad Man Arrived. Icon_minitimeC.tesi Mart 31, 2012 5:43 pm

Daha güzel bir karakter olamazdı bence.
Ravel Slott
Westminster III. Sınıf
Westminster III. Sınıf
Ravel Slott

Mad Man Arrived. Empty
MesajKonu: Geri: Mad Man Arrived.   Mad Man Arrived. Icon_minitimeC.tesi Mart 31, 2012 6:27 pm

Gel kurgu yapalım Ellen Page görünce gözüm dönüyor *-*
Monday Martin
The End | Barmen
 The End | Barmen
Monday Martin

Mad Man Arrived. Empty
MesajKonu: Geri: Mad Man Arrived.   Mad Man Arrived. Icon_minitimeC.tesi Mart 31, 2012 6:31 pm

Yalnız Ravel ayrı bi' güzel............ E be Hardal yani. Yapalım tebi.
Ravel Slott
Westminster III. Sınıf
Westminster III. Sınıf
Ravel Slott

Mad Man Arrived. Empty
MesajKonu: Geri: Mad Man Arrived.   Mad Man Arrived. Icon_minitimeC.tesi Mart 31, 2012 7:23 pm

*Emily Browning ve Cuker Puch halleri, pek tatlı.*
Monday nasıl bana detaylandırman lazım oradan aklıma gelen ilk şeyi söyleyeyim?
Aphra Avichayil
Oxford I. Sınıf | İbrani Dili ve Yahudi Kültürü
Aphra Avichayil

Mad Man Arrived. Empty
MesajKonu: Geri: Mad Man Arrived.   Mad Man Arrived. Icon_minitimeC.tesi Mart 31, 2012 7:44 pm

"Hafif erkeksi, eğlenceli, vurdumduymaz yapısıyla göze çarpar. Evlilik dışı bir çocuk olan Monday, farklı insanlarla evlenmiş ebeveynleri tarafından göz ardı edilmektedir. Kokteyl hazırlama konusunda ustadır. Ona sataştığınız zaman, kafayı size takabilir ya da umrunda dahi olmayabilirsiniz, dengesizdir."
feeelan.
Ravel Slott
Westminster III. Sınıf
Westminster III. Sınıf
Ravel Slott

Mad Man Arrived. Empty
MesajKonu: Geri: Mad Man Arrived.   Mad Man Arrived. Icon_minitimeC.tesi Mart 31, 2012 7:56 pm

' Kızdırdığı, sinir ettiği, kısaca kendisine olumsuz duygular besleyen insanlar. ' a ne dersin? Ama olumsuz düşünme. Jim bir şekilde sosyopatça bir harekette bulunur Monday'e -ne olduğunu düşünelim- Monday de kafayı ona takar?
Aphra Avichayil
Aphra Avichayil

Mad Man Arrived. Empty
MesajKonu: Geri: Mad Man Arrived.   Mad Man Arrived. Icon_minitimeC.tesi Mart 31, 2012 8:05 pm

Seviyorum seni........ Cidden, yaşasın.
Darya Borislava
Oxford I. Sınıf | Opera ve Şan
 Oxford I. Sınıf | Opera ve Şan
Darya Borislava

Mad Man Arrived. Empty
MesajKonu: Geri: Mad Man Arrived.   Mad Man Arrived. Icon_minitimeC.tesi Mart 31, 2012 8:53 pm

Jim tanışalım mı Very Happy Asdf akşam akşam işsizliğin dibine vurdum. Tamam ben gittim, bu arada bi ara rpyi şe ediver be hatun ama sınavın varsa zorlama Very Happy Bi de ANNENLERE SELAMLAR ELLERİNDEN ÖPERİM Very Happy
-selin naptı şimdi?
Ravel Slott
Westminster III. Sınıf
Westminster III. Sınıf
Ravel Slott

Mad Man Arrived. Empty
MesajKonu: Geri: Mad Man Arrived.   Mad Man Arrived. Icon_minitimeC.tesi Mart 31, 2012 10:07 pm

Kuzu vizeleri devredeyim yazacağım, söz.

Mad Man Arrived.
1 sayfadaki 1 sayfası