London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri uyumuyor.
Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

çikilatalı başlık.

4 posters
YazarMesaj
Mischa Marcio
Cambridge I. Sınıf | Dans
Mischa Marcio

çikilatalı başlık. Empty
MesajKonu: çikilatalı başlık.   çikilatalı başlık. Icon_minitimeC.tesi Ocak 28, 2012 1:18 pm

Şimdi başlıktan anlaşılacağı üzere çok pis çikilata bağımlılığım vardır. Böyle sürekli çikilata isterim falan. Neyse ben kimim? Nurdan ben efenim. Genelde Aethra karkaterimi açarım her yerde ordan tanıyabilirsiniz diğer karkaterlerim sürekli değişir çünkünüm bi o sabit (: Ha bir de Adelaide Wiltor vardı bi iki yerde açtığım neysem karkaterleri kenara bırakıp bana gelirseeek. Trabzon'da yaşamaktayım karadeniz gülü felan demeyin sakın isyan ederim asdfsdf. Lise iki TM öğrencisiyim. Matematik ve Tarih candır. Müzik olarak önceleri Rammstein LP felan akıyordum ama şimdi Rihanna ve daha çok Glee şarkılaırnı dinlemekteyim (: Glee dedim bak Glee beni dizi izlemeye başlatan dizidir efenim. Normalde hiç dizi takip etmezdim Glee'ye kadar. Ama Glee candır kandır herbi' şeydir. Çok severims. Ah TBBT'yi de unutmamak lazım Sheldon aşktır. The Secret Circle da hoş. Game of thrones da cici. Neyse öyle yani HIMYM de izlemişliğim var. Neyse dizileri kenara atalım şimdik. Çok fazla konuşabilitem vardır. 1 yıldır rp yapmakla birlikte bunun yarısı saçma sapan rplerle geçmiştir o yüzden bana hala acemi diyebilirsiniz Very Happy MS AO LL de felan vardım. Aslında birçok sitede vardım da hepsinde takılmıyodum felan neyse. Iıı heh ps ile uğraşmaktayım. Ama öyle çoook mükemmel sonuçlar elde edemedim hala Very Happy Neyse en azından kullanılabilir durumda oluyolar *.* 5 ya da 6 aydır uğraşıyorum zaten bu da devi adresim canlar; http://lithiu-m.deviantart.com/ Başka ne kaldıı hımm *.* Heh modelleer. Coniğ aşktır kullanan varsa tacizlerime hazırlıklı olabilir bence. Sonra Josh Harttnett'ta aynı şekilde eski ve bitmeyen aşklarımdır bunlar benim. Hayden Gaspard felan da severim ama coniğ ve josh başkadır bende. Başka bir şey kaldımı diye bakıyorum aklıma bir şey gelmiyo neyse merak ettiğiniz bir şey varsa sorun kaynaşak ^.^ kimseyi tanımıyo gibiyim zaten gelin tanışak yaa *.*
Evelyn C. Zamora
Cambridge I. Sınıf | Fransız Dili ve Edebiyatı
Cambridge I. Sınıf | Fransız Dili ve Edebiyatı
Evelyn C. Zamora

çikilatalı başlık. Empty
MesajKonu: Geri: çikilatalı başlık.   çikilatalı başlık. Icon_minitimeC.tesi Ocak 28, 2012 6:13 pm

Nordaaaağn, hoş geldiin. ^^
Mischa Marcio
Mischa Marcio

çikilatalı başlık. Empty
MesajKonu: Geri: çikilatalı başlık.   çikilatalı başlık. Icon_minitimeC.tesi Ocak 28, 2012 8:53 pm

Eliiiiiiiiiiiiiiğs, hoş buldum ^.^
Clementine Crandal
Royal Academy of Dramatic Art I. Sınıf | Tiyatro ve Dramatik Sanatlar
 Royal Academy of Dramatic Art I. Sınıf | Tiyatro ve Dramatik Sanatlar
Clementine Crandal

çikilatalı başlık. Empty
MesajKonu: Geri: çikilatalı başlık.   çikilatalı başlık. Icon_minitimeC.tesi Ocak 28, 2012 9:01 pm

Enam karakter değişmiş güzelli olmuş *-* Meraba ben Kıle. Sahibim Elif diye bi kız ama o kadar önemli değil o. Beni sevsen yeter. Bi de biz seni deviantartta görüp biliyoduk burdan da bi alkış. Memnun olduk *-*
Mischa Marcio
Mischa Marcio

çikilatalı başlık. Empty
MesajKonu: Geri: çikilatalı başlık.   çikilatalı başlık. Icon_minitimeC.tesi Ocak 28, 2012 9:27 pm

ahaha saibin elifi de severim seni severim Kıle ^.^ o değil de tanıdığım o kadar çok elif var ki şu an acaba önceden tanışmışmıydık diye düşündüm bir de sadfds neyse bende mem oldum ikinizle de o zaman Very Happy vay beni deviden biliyo muydun enam devimden haberdar olan insanlar var mutlu oldum *.* kocaman alkış ^.^
Ophelia Schwenka
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Ophelia Schwenka

çikilatalı başlık. Empty
MesajKonu: Geri: çikilatalı başlık.   çikilatalı başlık. Icon_minitimePaz Ocak 29, 2012 12:00 am

Siteye mükemmel zevki olan kişiler geldi, enaam. Glee aşktır, candır. Hoşgeldin Nurdaan, Ela ben de What a Face
Mischa Marcio
Mischa Marcio

çikilatalı başlık. Empty
MesajKonu: Geri: çikilatalı başlık.   çikilatalı başlık. Icon_minitimePaz Ocak 29, 2012 1:25 am

ahaha hoşbuldum Ela ve memnun oldum çok ^.^

çikilatalı başlık.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 'İlginç bir başlık ismi'
» Yeni bir başlık gönder