London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri uyumuyor.
Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

A Newyorker in England

+14
Freja Hendriksen
William Moore
Chanelle Fitzgerald
Viktoriya van Rijn
Marion Antoinette
Daisy Rosenberg
Josié Cynnton
Emanuela Marlot
Seoirse Rowan
Ravel Slott
Apollonia Chamberlain
Clementine Crandal
Josefine Abrahams
Alex Mclain
18 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Alex Mclain
Oxford I. Sınıf | Resim
 Oxford I. Sınıf | Resim
Alex Mclain

A Newyorker in England Empty
MesajKonu: A Newyorker in England   A Newyorker in England Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 4:31 pm

Imm nasıl başlasam? Alex burada açtığım bir karakter değil ben de başka bir sitedeki kurguyu devam ettiriyorum. Kişisel özelliklerini geçeyim;
Alıntı :
Soğukkanlı ve sakin biri. Önceleri daha sakin bir hayat derdine düşmüşken lisede yaşadığı 'bir olay'dan sonra kendini iyice hareketli yaşamın merkezinde bulmuştur. Lisede dikkat çeken biri olduğundan kendine güveni sağlamdır. Eleştiri çekebilen biri değildir, felaket gurur yapabilen biri olduğundan bir çuval inciri berbat edebilir. Zekidir ama çoğu zaman zekasını aptal ayakları yaparak harcar. İlk başvurusu babasının zoruyla Harward olduysa da ani fikir değişimiyle İngiltere'ye gelmeye karar verir ve resim bölümünü dener. Bas gitar çalar ama sadece hobi olarak. Hayatını asıl merkezi resimdir, kendine zarar vermeden rahatlatabilecek tek şey de odur. Çapkın biri olarak bilinir ama bir kıza yaklaşıp klişe söz kalıpları kullanabilecek türde bir insan değildir, bunun yerine bekler. Kötü ününden sakınmaya çalışırken farkında olmadan buna yenilerini ekler. Her türlü kötü alışkanlığı vardır, hepsinin sebebi lise yıllarında raydan çıkan hayatıdır. İç dünyası karanlık ve depresif olsa da dışarıdan hayat dolu bir imajı vardır. Tüm bunların dışında eğlenceli ve vakit geçirmesi hoş biridir. Son olarak çikolatalı dondurmayla ilgili bağımlılık sorunları vardır ama bunu kabul etmez.

Babası sonradan zengin olmuş bir borsacıdır. Annesi ünlü bir oyuncudur, kocasının ciddi paralar kazanmaya başladığı dönemlerde ortaya çıkmış birkaç yıl sonra onu yönetmenin biri için terk etmiştir. Alex kendi mesleğini empoze etmeye çalışan babasından hiç hoşlanmaz.

Budur. Amerika'dan İngiltere'ye gelmiş, babasının zoruyla girdiği Harward'a anca yarı dönem katlanmış sonra da resim okumaya İngiltere'ye gelmiş. Babası ile bozuştuklarından beş parasız, küçük işler yapıyor (motorla teslimatçılık, sokakta resim çizme, Ronnie'ste çalma gibi)

Aradıklarıma gelirsek;

• Üniversiteden samimi tanıdıklar. Çok olsalar süper olur, Alex sosyal bir veled-i zina, birilerini tanıması lazım yabancı sonuçta.
    Josefine Abrahams
  • Üniversiteden sevmediği tanıdıkları. Clementine Crandal'ın arkadaşları arasından olabilir, onları içten içe kıskanıp kin güdüyor zaten. Ama bu bölümü aşırı tutmak istemiyorum.
  • İlişki meseleleri. Bu bölüm belli zaten, tam ilişki insanı olmadığından çıksınlar sevgili olsunlar diyemiyorum.
  • Diğer.

Şimdi ben bunları böyle sıraladım ama kurgu yapalım dahil olmak isteyenlerle, hani şöyle olsun böyle olsun falan diyelim. Kendi başıma yapmayı beceremiyorum -evet beceremiyorum ne var?- Böyle ilginç kurgular falan ş'apalım, rplerini bile yapabiliriz. Kurgulara ihtiyacım var ama. Cidden hani.

En son Alex Mclain tarafından Salı Ocak 31, 2012 4:36 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Josefine Abrahams
Royal Academy of Dramatic Art I. Sınıf | Müzik
Josefine Abrahams

MesajKonu: Geri: A Newyorker in England   A Newyorker in England Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 4:32 pm

Üniversiteden samimi tanıdıklar. Çok olsalar süper olur, Alex sosyal bir veled-i zina, birilerini tanıması lazım yabanco sonuçta.
şuraya kendimi attırmak istiyorum.
Alex Mclain
Oxford I. Sınıf | Resim
 Oxford I. Sınıf | Resim
Alex Mclain

MesajKonu: Geri: A Newyorker in England   A Newyorker in England Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 4:36 pm

Olrayt, güzel. Kurgu da belirleyelim. Nasıl tanışmış olabilirler?
Josefine Abrahams
Josefine Abrahams

MesajKonu: Geri: A Newyorker in England   A Newyorker in England Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 4:39 pm

Şey şey şu yaptığın küçük işler Ronnie'ste çalma işi mesela, Josefine de çalıyor, söylüyor ara sıra. Oradan tanışmış olabilirler mesela?
Alex Mclain
Oxford I. Sınıf | Resim
 Oxford I. Sınıf | Resim
Alex Mclain

MesajKonu: Geri: A Newyorker in England   A Newyorker in England Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 4:45 pm

Tadaaaa! Bir kurgumuz var. Evet orada çalan insanlarla kurgu yapmak istiyorum. Öyle işte, olur yani. Alex sadece Perşembeleri bas gitar çalıyor gidip gidip, bir ara ,Josephine'in söylediği bir ara, onun için de çalmış olabilir. Böyle tanışırlar.

*Yeeey kurgum oldu sevinci*
Josefine Abrahams
Josefine Abrahams

MesajKonu: Geri: A Newyorker in England   A Newyorker in England Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 4:48 pm

dur ben de ekliyim kendi şeyime *.*
Clementine Crandal
Royal Academy of Dramatic Art I. Sınıf | Tiyatro ve Dramatik Sanatlar
 Royal Academy of Dramatic Art I. Sınıf | Tiyatro ve Dramatik Sanatlar
Clementine Crandal

MesajKonu: Geri: A Newyorker in England   A Newyorker in England Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 4:51 pm

senin bacaklarını kırarım.
Apollonia Chamberlain
Ronnie Scott's | Sahibi
 Ronnie Scott's | Sahibi
Apollonia Chamberlain

MesajKonu: Geri: A Newyorker in England   A Newyorker in England Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 4:56 pm

Tükanın müzisyen sayısını arttırdığınız için kocaman öpçükler. Bu arada fark ettim ki Darya ve Alex aynı üniversitede, o yüzden dalıyim mi ha dalıyim mi o.o
Ravel Slott
Westminster III. Sınıf
Westminster III. Sınıf
Ravel Slott

MesajKonu: Geri: A Newyorker in England   A Newyorker in England Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 5:19 pm

Dal bence benim de aklıma gelmişti. Okuldan tanışık olsunlar Darya uyum sağlamasına yardım etsin Alex mal çünkü u.u
Apollonia Chamberlain
Ronnie Scott's | Sahibi
 Ronnie Scott's | Sahibi
Apollonia Chamberlain

MesajKonu: Geri: A Newyorker in England   A Newyorker in England Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 6:41 pm

Bence de olur, Darya girişken biridir hiç çekinmez yani dalar konuşmaya Alex'le.
Seoirse Rowan
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Seoirse Rowan

MesajKonu: Geri: A Newyorker in England   A Newyorker in England Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 6:50 pm

Olala. Ben Barnes varsa ben hayli hayli varım biliyorsun Hardalım. Ehm, şimdi ben liseyim. Hadi bir şeyler bulalım.
Alex Mclain
Oxford I. Sınıf | Resim
 Oxford I. Sınıf | Resim
Alex Mclain

MesajKonu: Geri: A Newyorker in England   A Newyorker in England Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 7:12 pm

Enee bulalım evet! Imm nasıl bir şey olabilir Seoirse nasıl bir tip hatınım? u.u
Emanuela Marlot
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
Emanuela Marlot

MesajKonu: Geri: A Newyorker in England   A Newyorker in England Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 9:18 pm

Ben geldim *-* Şimdi diyorum ki madem ikisi de çok kuul tipler Alex İngiltere'ye ilk geldiğinde 'sen-yakışıklısın-ben-güzel-ve-bu-konuda-hemfikiriz-hadi-sevişelim' tarzı bir one-night stand'leri olmuş olabülü. Yok olmaz dersen ben hemen şu kişilik özelliği şeysini yapıştırayım sen söyle nasıl bir şey olsun.
Alıntı :
Kişilik: Ema hayatın ciddiye alınmayacak kadar saçma, ilişkilerin ise enerji harcamaya değmeyecek kadar yorucu olduğunu düşünüyor. Kendisi kabul etmek istemese bir alkolikle yaşamanın doğal sonucu olan hayatını yeterince kontrol edememesinin getirdiği bir kontrol manyaklığı var. Bu yüzden pek öyle görünmese de derslerine oldukça asılıyor. Yıllardır en büyük hayali Oxford'a kapağı atmak. Oxford onun için özgürlüğü ve kurtuluşu ifade ediyor. Popüler kültürün birçok parçasıyla dalga geçiyor. Çalışma hayatına genç yaşta atılması, açlık ve parasızlık gibi durumlara aşina olması onu birçok yaşıtından olgun yapıyor tabii ki. Arkadaşlıklara ve aşklara gidici gözüyle bakmaya meyilli. Güven içinde bir insan ilişkisi kurması neredeyse imkansız.
Josié Cynnton
Oyuncu & Mimar
 Oyuncu & Mimar
Josié Cynnton

MesajKonu: Geri: A Newyorker in England   A Newyorker in England Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 9:20 pm

Ama biz de bulalım yani üç karakterim var seç beğen al ona göre karar verelim *-*
Seoirse Rowan
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Seoirse Rowan

MesajKonu: Geri: A Newyorker in England   A Newyorker in England Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 10:39 pm

Alex Mclain demiş ki:
Enee bulalım evet! Imm nasıl bir şey olabilir Seoirse nasıl bir tip hatınım? u.u

Çello çalmaya başlayınca, kendini unutur. Dünyada sadece o varmış sanar. Kemanı elinden bırakınca, gerçek dünya ile baş başa kalır. Serbest bir kızdır. Bir çok tiyatroda ve şehir korolarında görev almıştır. Gezmeyi çok sever. İnsanlarla çabuk kaynaşamadığı için dışarıdan soğuk biri gibi görünür. İnsanlar ona deli gözüyle bakmalarına rağmen, Seoirse bunun doğru olduğunu bilir. En son söylenecek şeyleri en önce söyler. Patavatsızdır. Ön sezileri çok kuvvetlidir. Yakın arkadaşlarına yapmak istedikleri şeyin aksini söyler ve sonunda yine haklı çıkar. Bu huyunu daima onların kafasına kakar. Etrafında olup bitenleri pek umursamaz, kendi hayatına bakar. Bir şeyin ardı ardına tekrar edilmesinden nefret eder. Söyleyen kişiyi paralayabilir. Çok çabuk sinirlenir ve siniri kolay kolay geçmez. Fazla sıkılmaktan hoşlanmaz. Üzerinde baskı kurmaya çalışan insanlara dersini verir. Kendinden yaşça büyüklere bile ağzına geleni söyler. Laflarını sakınmaz. Özgür ruhlu bir tiptir Seoirse. Her akşam orda burda gezer. Düşüncelerine karşı çıkılmasını sevmez. Herkesle her konuda tartışmaya girer. Nadir de olsa yenik çıktığı görülür. Sigara içmez ama alkol tüketimi fazladır. Kendi doğrularının dışında doğruları kabul etmiyor. Dar ve kapalı alanlardan korkuyor -boğuluyormuş gibi hissediyor- ve her türlü börtü böcekten tiksiniyor. Minik bir örümcekten bile tüyleri diken diken olabiliyor mesela. Bir şeyi yerli yerinde bulmazsa, kıyameti koparabiliyor. Bazı salak salak davranışları da yok değil. Aşırı derecede sinirlenince ağlar, ağlamaya başlayınca susmaz, neden ağlıyorsun diye sorulduğunda size binbir neden sayar.

Böyle bir şeyler var işte *-*
Alex Mclain
Oxford I. Sınıf | Resim
 Oxford I. Sınıf | Resim
Alex Mclain

MesajKonu: Geri: A Newyorker in England   A Newyorker in England Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 10:42 pm

Emanuela Marlot demiş ki:
Ben geldim *-* Şimdi diyorum ki madem ikisi de çok kuul tipler Alex İngiltere'ye ilk geldiğinde 'sen-yakışıklısın-ben-güzel-ve-bu-konuda-hemfikiriz-hadi-sevişelim' tarzı bir one-night stand'leri olmuş olabülü. Yok olmaz dersen ben hemen şu kişilik özelliği şeysini yapıştırayım sen söyle nasıl bir şey olsun.
Alıntı :
Kişilik: Ema hayatın ciddiye alınmayacak kadar saçma, ilişkilerin ise enerji harcamaya değmeyecek kadar yorucu olduğunu düşünüyor. Kendisi kabul etmek istemese bir alkolikle yaşamanın doğal sonucu olan hayatını yeterince kontrol edememesinin getirdiği bir kontrol manyaklığı var. Bu yüzden pek öyle görünmese de derslerine oldukça asılıyor. Yıllardır en büyük hayali Oxford'a kapağı atmak. Oxford onun için özgürlüğü ve kurtuluşu ifade ediyor. Popüler kültürün birçok parçasıyla dalga geçiyor. Çalışma hayatına genç yaşta atılması, açlık ve parasızlık gibi durumlara aşina olması onu birçok yaşıtından olgun yapıyor tabii ki. Arkadaşlıklara ve aşklara gidici gözüyle bakmaya meyilli. Güven içinde bir insan ilişkisi kurması neredeyse imkansız.

Haha ilk seçenek olabilir. İkisini kombine edip bir şey de çıkarabiliriz, seviştik-mi-hadi-adios tansa seviştik-güzeldi-dışarı-çıkıyorum-patates-kızartması-ister-misin olabilir *ne uzun oldu tanım cümlem* Olur mu ki?

Josié Cynnton demiş ki:
Ama biz de bulalım yani üç karakterim var seç beğen al ona göre karar verelim *-*

Senin bütün karakterlerine sarılıp bırakmayacağım *-* Natalie-Liv kombinasyonu yaptın bunu benden başka yapan var mıydı bilmiyorum. Bir şeyler yapalım hatta BİR ŞEYLER YAPMALIYIZ *-*

Seoirse Rowan demiş ki:
Alex Mclain demiş ki:

Çello çalmaya başlayınca, kendini unutur. Dünyada sadece o varmış sanar. Kemanı elinden bırakınca, gerçek dünya ile baş başa kalır. Serbest bir kızdır. Bir çok tiyatroda ve şehir korolarında görev almıştır. Gezmeyi çok sever. İnsanlarla çabuk kaynaşamadığı için dışarıdan soğuk biri gibi görünür. İnsanlar ona deli gözüyle bakmalarına rağmen, Seoirse bunun doğru olduğunu bilir. En son söylenecek şeyleri en önce söyler. Patavatsızdır. Ön sezileri çok kuvvetlidir. Yakın arkadaşlarına yapmak istedikleri şeyin aksini söyler ve sonunda yine haklı çıkar. Bu huyunu daima onların kafasına kakar. Etrafında olup bitenleri pek umursamaz, kendi hayatına bakar. Bir şeyin ardı ardına tekrar edilmesinden nefret eder. Söyleyen kişiyi paralayabilir. Çok çabuk sinirlenir ve siniri kolay kolay geçmez. Fazla sıkılmaktan hoşlanmaz. Üzerinde baskı kurmaya çalışan insanlara dersini verir. Kendinden yaşça büyüklere bile ağzına geleni söyler. Laflarını sakınmaz. Özgür ruhlu bir tiptir Seoirse. Her akşam orda burda gezer. Düşüncelerine karşı çıkılmasını sevmez. Herkesle her konuda tartışmaya girer. Nadir de olsa yenik çıktığı görülür. Sigara içmez ama alkol tüketimi fazladır. Kendi doğrularının dışında doğruları kabul etmiyor. Dar ve kapalı alanlardan korkuyor -boğuluyormuş gibi hissediyor- ve her türlü börtü böcekten tiksiniyor. Minik bir örümcekten bile tüyleri diken diken olabiliyor mesela. Bir şeyi yerli yerinde bulmazsa, kıyameti koparabiliyor. Bazı salak salak davranışları da yok değil. Aşırı derecede sinirlenince ağlar, ağlamaya başlayınca susmaz, neden ağlıyorsun diye sorulduğunda size binbir neden sayar.

Böyle bir şeyler var işte *-*

Şeye ne dersin barın birinde tanışırlar. Alex'in yolu yatağa gidiyor tabi -deyyus piç uyuz şey- evine giderler mesela Alex çelloyu görür çalmasını ister Seoirse çalar Alex çok duygulanır sevişmeyi falan kenara atıp resmini çizmeye karar verir -sevdiği şeyleri çizmeyi seviyor- sabaha kadar resmini çizer Seoirse de çalar, kendini kaybediyormuş zaten. Böyle olmasa bile bir kere çelloya yaklaştırabilirsek Seoirse'yi Alex onu çalarken duyarsa yüzde yüz "çizerim bunu ben" moduna bağlar. Arkadaş olabilirler böylece.
Seoirse Rowan
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Seoirse Rowan

MesajKonu: Geri: A Newyorker in England   A Newyorker in England Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 10:50 pm

Süpermiş bu. Bana uyar. Seoirse zaten meraklı çelloya ve yatak olayına dfghj =D
Emanuela Marlot
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
Emanuela Marlot

MesajKonu: Geri: A Newyorker in England   A Newyorker in England Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 10:57 pm

Evet evet. Patates kızartması güzel. Hatta RP yapalım. Çok hevesliyim ve açım RP'ye.
Josié Cynnton
Oyuncu & Mimar
 Oyuncu & Mimar
Josié Cynnton

MesajKonu: Geri: A Newyorker in England   A Newyorker in England Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 11:03 pm

özel mesaj attım efenim, anlaşırık ehe.
Alex Mclain
Oxford I. Sınıf | Resim
 Oxford I. Sınıf | Resim
Alex Mclain

MesajKonu: Geri: A Newyorker in England   A Newyorker in England Icon_minitimeSalı Ocak 31, 2012 11:55 pm

Seneem hallettik o zaman. Olley olley.

Emanuela Marlot demiş ki:
Evet evet. Patates kızartması güzel. Hatta RP yapalım. Çok hevesliyim ve açım RP'ye.

Oluur bu da oluur. Yapalım! Sen başlayıp bana link atabilirsin, damlarım ^^

Daisy Rosenberg
Londra Vatandaşı
 Londra Vatandaşı
Daisy Rosenberg

MesajKonu: Geri: A Newyorker in England   A Newyorker in England Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 6:17 am

HEYOOOO GENÇ!
Evie var bi, biliyosun. (Evelyn C. Zamora) Sonra bi Adam (Brent) var, onunla bişiler olsun böyle Clem'den ötürü. Sonrağ yeni bi üniversiteli bişi açıcam ne olsun bilemiyorum onu açınca sana da söylicem. Öeeağ, düşün düşün. Bo kadar sanırım evet ya, öptüm bi de bol bol, ay nasıl severiz ALEX'İ YERİZ YAAA.
Marion Antoinette
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Marion Antoinette

MesajKonu: Geri: A Newyorker in England   A Newyorker in England Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 8:22 am

STOP! BEN BARNES. tamam sakin olun. şimdi bende kurgu istiyorum.

Marion Antoinette demiş ki:

Son derece duygusal yapısı olan bir kızdır. Bu yüzden başı birçok kez derde girmiştir. Masum ve saf görünür ancak kıvrak bir zekaya sahiptir ve şeytana pabucunu ter giydirir cinstendir. İntikam meraklısı ve entrikacı değildir. Sabırlı biridir. Hırslıdır. İstediğine ulaşmak ister ve bir o kadar da sakardır. Eline ayağına hakim olamaz. Güler yüzlüdür. Dost canlısıdır. Konuşkan değildir ve çok konuşanlardan hiç haz etmez. Kafasını kraliçe olmak ile de bozmamıştır. Gururludur. Aşk konusunda biraz beceriksizdir ama bu hiç aşk yaşamadığını aklınıza getirmesin. Sıcak kanlıdır. Etrafında ki insanlarla hemen kaynaşacak cinstendir. İç karşılıklara sahip bir kızdır. Klostrofobi hastasıdır bir de. Kapalı alanlarda duramaz, panik atak geçirir. İnsanlara hemen güvenmez uzun zaman geçmesi gerekir güvenmesi için. Marion'da güvenilir biridir hani. Sırlarınızı bir ömür boyu saklar. Etrafındakiler ile ilişkisine dikkat eder. Kimle dost olacağına, kimle düşman olacağına anlam verir falan... Hazır cevaptır. Düşünmeden aklından geçeni söyler hemen. Açık sözlüdür bir o kadar da. Ama yüzünüze sizi ağlatacak kadar derin şeyler söylemez. Empati kurar. Samimidir. Gerçek bir romantik aynı zamanda. Aşka değer verir. Her önüne gelenin altına yatmaz, sevdiği kişi ile beraber olur. En sevdiği renk siyahtır. Normal olan şeylerden hoşlanmaz. Bir erkek ona kırmızı gül getirince pek hoşuna gitmez. Aşırı klasik gelir ona. Ama siyah bir gül mesela. Bayılır. Kedilere hayrandır. Evde Bellatrix adında bir kedisi vardır. Kitap okumaktan hoşlanır. Daha çok Edgar Allan Poe okur. Şiirlerden hoşlanmaz. Arada sırada yazılar yazar falan... Onları gizli bir defterinde tutuyor. Vosvos'lara hayrandır mesela. Arabalardan pek hoşlanmasa da Vosvos'lar onun vazgeçilmezidir. Bu yüzden kırmızı renkte çok güzel bir Vosvos'u var. Doğayı sever, kollar hani. Hayatı günü gününe yaşar. Sigaranın zararlı olduğunu bilse de pek umursamaz her zaman dudaklarında bir sigara görebilirsiniz. Yok yok o kadar bağımlı da sayılmaz aslında. Drama Kraliçesi olarak da bilinen bir hatun. Ama böyle her şeyi abartmaz. Azcık hani. İsim yapışmış sadece Marion'a.

Fransız, İngiliz melezi. Annesi Marie Antoinette. İngiliz. Doğa fotoğrafçısıydı bir zamanlar. Babası var bir de. Fransız o. O da yazar. Hatta en ünlü kitabı Paris Geceleri - Paris La Nuit - çok satanlara girdi falan. Birkaç ay önce annesi ve babası boşandı. Görülen sebebi geçimsizlik, asıl sebebi annesinin babasını kendisinden küçük bir adam ile aldatması. Annesi şimdi Venedik'te yaşıyor. Görüşüyorlar ama artık ilişkileri o kadar iyi değil. Babası ile Londra'da yaşıyor Marion. Bir de abisi var. O da Londra'da ama ailesi ile kopuk biri. Bir tek Marion ile görüşüyor. Marion'dan beklenmeyecek bir şekilde birkaç yıl önce abisi ile ensest ilişki yaşadı. Hala yaşıyor aslında. Aralarında garip bir bağ var. Kimse bilmiyor.

Kızıl saçları var doğuştan, küçüklüğünden beri sempatik ve güzel biri olmuştur. Koyu yeşil gözleri var. 1.70 boyunda, 57 kilo. Vejetaryen. Westminster Lisesi IV. Sınıf öğrencisi ve RADA'da okumak istiyor. Sanat Tarihi okuyacak. Belki kararı değişir ama kararlarını değiştirmek hoşlanmaz Marion.

Karakter bu yani fazla bir şey yok. Sokakta resimde çiziyormuş bu Alex belki orada tanışmış olabilirler. Marion'da sanat ruhu var yani. Sanatçı kızdır. pehh. neyse. Kurgu çıkar çıkması lazım. Very Happy

Viktoriya van Rijn
Westminster III. Sınıf
Westminster III. Sınıf
Viktoriya van Rijn

MesajKonu: Geri: A Newyorker in England   A Newyorker in England Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 12:34 pm

Damdan düşer gibi kurgu istiyorum şuan.
Alex, ressam ve müzisyen. Dolayısıyla bence Vika'nın platonik aşkı olabilir. *.*
Alex Mclain
Oxford I. Sınıf | Resim
 Oxford I. Sınıf | Resim
Alex Mclain

MesajKonu: Geri: A Newyorker in England   A Newyorker in England Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 4:40 pm

Daisy Rosenberg demiş ki:
HEYOOOO GENÇ!
Evie var bi, biliyosun. (Evelyn C. Zamora) Sonra bi Adam (Brent) var, onunla bişiler olsun böyle Clem'den ötürü. Sonrağ yeni bi üniversiteli bişi açıcam ne olsun bilemiyorum onu açınca sana da söylicem. Öeeağ, düşün düşün. Bo kadar sanırım evet ya, öptüm bi de bol bol, ay nasıl severiz ALEX'İ YERİZ YAAA.

ELİS! EVIE İLE RP İSTİYORUM! Evde geçsin, Alex leopar desenli sütyenini kafasına takarak gezsin, makyaj malzemelerine bulaşsın. Yapmalıyız bunu.
O üniversiteliyi aç sonra gene gel kurgukurgukurgu diye takılıyorum.
Adam şey mi Alex çakması ingiliz (asdfghjk Alex çakması deyince kıskançlıktan laf atıyor gibi oldum kii) Onu sevmez herhalde. Kılemin sevdiği insanları sevemiyor.

STOP! BEN BARNES. tamam sakin olun. şimdi bende kurgu istiyorum.

Son derece duygusal yapısı olan bir kızdır. Bu yüzden başı birçok kez derde girmiştir. Masum ve saf görünür ancak kıvrak bir zekaya sahiptir ve şeytana pabucunu ter giydirir cinstendir. İntikam meraklısı ve entrikacı değildir. Sabırlı biridir. Hırslıdır. İstediğine ulaşmak ister ve bir o kadar da sakardır. Eline ayağına hakim olamaz. Güler yüzlüdür. Dost canlısıdır. Konuşkan değildir ve çok konuşanlardan hiç haz etmez. Kafasını kraliçe olmak ile de bozmamıştır. Gururludur. Aşk konusunda biraz beceriksizdir ama bu hiç aşk yaşamadığını aklınıza getirmesin. Sıcak kanlıdır. Etrafında ki insanlarla hemen kaynaşacak cinstendir. İç karşılıklara sahip bir kızdır. Klostrofobi hastasıdır bir de. Kapalı alanlarda duramaz, panik atak geçirir. İnsanlara hemen güvenmez uzun zaman geçmesi gerekir güvenmesi için. Marion'da güvenilir biridir hani. Sırlarınızı bir ömür boyu saklar. Etrafındakiler ile ilişkisine dikkat eder. Kimle dost olacağına, kimle düşman olacağına anlam verir falan... Hazır cevaptır. Düşünmeden aklından geçeni söyler hemen. Açık sözlüdür bir o kadar da. Ama yüzünüze sizi ağlatacak kadar derin şeyler söylemez. Empati kurar. Samimidir. Gerçek bir romantik aynı zamanda. Aşka değer verir. Her önüne gelenin altına yatmaz, sevdiği kişi ile beraber olur. En sevdiği renk siyahtır. Normal olan şeylerden hoşlanmaz. Bir erkek ona kırmızı gül getirince pek hoşuna gitmez. Aşırı klasik gelir ona. Ama siyah bir gül mesela. Bayılır. Kedilere hayrandır. Evde Bellatrix adında bir kedisi vardır. Kitap okumaktan hoşlanır. Daha çok Edgar Allan Poe okur. Şiirlerden hoşlanmaz. Arada sırada yazılar yazar falan... Onları gizli bir defterinde tutuyor. Vosvos'lara hayrandır mesela. Arabalardan pek hoşlanmasa da Vosvos'lar onun vazgeçilmezidir. Bu yüzden kırmızı renkte çok güzel bir Vosvos'u var. Doğayı sever, kollar hani. Hayatı günü gününe yaşar. Sigaranın zararlı olduğunu bilse de pek umursamaz her zaman dudaklarında bir sigara görebilirsiniz. Yok yok o kadar bağımlı da sayılmaz aslında. Drama Kraliçesi olarak da bilinen bir hatun. Ama böyle her şeyi abartmaz. Azcık hani. İsim yapışmış sadece Marion'a.

Fransız, İngiliz melezi. Annesi Marie Antoinette. İngiliz. Doğa fotoğrafçısıydı bir zamanlar. Babası var bir de. Fransız o. O da yazar. Hatta en ünlü kitabı Paris Geceleri - Paris La Nuit - çok satanlara girdi falan. Birkaç ay önce annesi ve babası boşandı. Görülen sebebi geçimsizlik, asıl sebebi annesinin babasını kendisinden küçük bir adam ile aldatması. Annesi şimdi Venedik'te yaşıyor. Görüşüyorlar ama artık ilişkileri o kadar iyi değil. Babası ile Londra'da yaşıyor Marion. Bir de abisi var. O da Londra'da ama ailesi ile kopuk biri. Bir tek Marion ile görüşüyor. Marion'dan beklenmeyecek bir şekilde birkaç yıl önce abisi ile ensest ilişki yaşadı. Hala yaşıyor aslında. Aralarında garip bir bağ var. Kimse bilmiyor.

Kızıl saçları var doğuştan, küçüklüğünden beri sempatik ve güzel biri olmuştur. Koyu yeşil gözleri var. 1.70 boyunda, 57 kilo. Vejetaryen. Westminster Lisesi IV. Sınıf öğrencisi ve RADA'da okumak istiyor. Sanat Tarihi okuyacak. Belki kararı değişir ama kararlarını değiştirmek hoşlanmaz Marion.

Karakter bu yani fazla bir şey yok. Sokakta resimde çiziyormuş bu Alex belki orada tanışmış olabilirler. Marion'da sanat ruhu var yani. Sanatçı kızdır. pehh. neyse. Kurgu çıkar çıkması lazım. Very Happy

Sokakta köşe başında oturuyor Alex belki Marion'un resmini çizmiştir? Hatta Marion ilgiliyse ona resim dersi vererek artı para kazanabilir falan öyle tanışırlar. Aslında bu karakterinin sayfasına William Moore karakterimle damlayacağım diye planladım, ondan hiç Alex ile kurgu düşünmemiştim asdfghjk. Very Happy

Viktoriya van Rijn demiş ki:
Damdan düşer gibi kurgu istiyorum şuan.
Alex, ressam ve müzisyen. Dolayısıyla bence Vika'nın platonik aşkı olabilir. *.*

Olrayt başka bir şey düşünmüyorum bile, bana uyar ^^ Rp partnerine de (bknz Jimi Hendrix) Alex platonik aşık. Razz
Marion Antoinette
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Marion Antoinette

MesajKonu: Geri: A Newyorker in England   A Newyorker in England Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 4:41 pm

Tamam, resim dersi alır senden. u.u. Very Happy William Moore dalsın onu da unutmayalım hani. Very Happy

A Newyorker in England
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki