London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri uyumuyor.
Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

A Newyorker in England

+14
Freja Hendriksen
William Moore
Chanelle Fitzgerald
Viktoriya van Rijn
Marion Antoinette
Daisy Rosenberg
Josié Cynnton
Emanuela Marlot
Seoirse Rowan
Ravel Slott
Apollonia Chamberlain
Clementine Crandal
Josefine Abrahams
Alex Mclain
18 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Chanelle Fitzgerald
Cambridge I. Sınıf | Felsefe
Chanelle Fitzgerald

A Newyorker in England - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: A Newyorker in England   A Newyorker in England - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 4:45 pm

Tanıdığım Hardal olmanı umaraktan yazıyorum buraya. Chanelle böyle çok neşeli, sempatik bir kız. Sürekli güler, insanları sever. Böyle, evet de kurgu bulamadım *.*
Viktoriya van Rijn
Westminster III. Sınıf
Westminster III. Sınıf
Viktoriya van Rijn

MesajKonu: Geri: A Newyorker in England   A Newyorker in England - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 4:54 pm

Oley. Jimiye herkes platonik değil mi zaten *.*
O zaman sokak sanatçılığı yaparken tanışılmış, mesela vika klarnet çalarken alexin ilgisini çekmişmiş sonra alex hemen resmini çizmişmiş. Bu resmi de vikaya bir anda verince tanışmışlar vee bam! Vika aşık olmuş. *.*
William Moore
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
William Moore

MesajKonu: Geri: A Newyorker in England   A Newyorker in England - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 5:17 pm

Chanelle Fitzgerald demiş ki:
Tanıdığım Hardal olmanı umaraktan yazıyorum buraya. Chanelle böyle çok neşeli, sempatik bir kız. Sürekli güler, insanları sever. Böyle, evet de kurgu bulamadım *.*

ELAAAA enee *-* Gurur kaynağım, n'aber? *sen ilk photofiltre öğrencimdin hatta ilk öğrencimdin hihi o Hardal mıydı tanıdığın? Başka varsa vururum*

Evet kurgu bulmalıyız! Kesinlikle! Alex de sempatik bir çocuktur, nasıl yapsak ki?

Viktoriya van Rijn demiş ki:
Oley. Jimiye herkes platonik değil mi zaten *.*
O zaman sokak sanatçılığı yaparken tanışılmış, mesela vika klarnet çalarken alexin ilgisini çekmişmiş sonra alex hemen resmini çizmişmiş. Bu resmi de vikaya bir anda verince tanışmışlar vee bam! Vika aşık olmuş. *.*

Oha şahane evet süper. Tam Alex'in yapacağı türden bir hareket çaktırmadan resmini çizmek. Güzeel süper. Oley ben bunların hepsini ilk mesaja ekleyeceğim kısa zamanda.
http://asosyalmonologlari.tumblr.com/
Freja Hendriksen
Royal Academy of Dramatic Art I. Sınıf | Resim
 Royal Academy of Dramatic Art I. Sınıf | Resim
Freja Hendriksen

MesajKonu: Geri: A Newyorker in England   A Newyorker in England - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 5:25 pm

Alex Mclain demiş ki:
ELİS! EVIE İLE RP İSTİYORUM! Evde geçsin, Alex leopar desenli sütyenini kafasına takarak gezsin, makyaj malzemelerine bulaşsın. Yapmalıyız bunu.
O üniversiteliyi aç sonra gene gel kurgukurgukurgu diye takılıyorum.
Adam şey mi Alex çakması ingiliz (asdfghjk Alex çakması deyince kıskançlıktan laf atıyor gibi oldum kii) Onu sevmez herhalde. Kılemin sevdiği insanları sevemiyor.

Evie ile rp hemen yapalım. Dediğin kurguda.
O üniversiteli benim, NABER.
Adam evet o KISKANDIĞI ALEX'İN O ARKADAŞ. Çok şeker biri o aslında ama arada Kılecan var. Kader...
Chanelle Fitzgerald
Chanelle Fitzgerald

MesajKonu: Geri: A Newyorker in England   A Newyorker in England - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 5:26 pm

VALLAHA O HARDALSIN!!! Bana üşenmeden dört sezonluk dizi anlatmıştın hatırlıyo musun, ehehe What a Face

Neyse ciddileşip kurguya dönüyorum. Ay bilmem ki. Alex resim çizerken Chanelle bakmıştır etkilenmiştir baya. Sonra ders vermesini istemiştir malum Chanelle beceriksizin önde gideni. -pho'daki blanche gibi, hatırlarsın belki ehehe- biraz bir şeyler yapmaya çalışır ama beceremez, yine de arkadaş olmuş olurlar belki What a Face
Alex Mclain
Oxford I. Sınıf | Resim
 Oxford I. Sınıf | Resim
Alex Mclain

MesajKonu: Geri: A Newyorker in England   A Newyorker in England - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 6:14 pm

Freja Hendriksen demiş ki:
Alex Mclain demiş ki:
ELİS! EVIE İLE RP İSTİYORUM! Evde geçsin, Alex leopar desenli sütyenini kafasına takarak gezsin, makyaj malzemelerine bulaşsın. Yapmalıyız bunu.
O üniversiteliyi aç sonra gene gel kurgukurgukurgu diye takılıyorum.
Adam şey mi Alex çakması ingiliz (asdfghjk Alex çakması deyince kıskançlıktan laf atıyor gibi oldum kii) Onu sevmez herhalde. Kılemin sevdiği insanları sevemiyor.

Evie ile rp hemen yapalım. Dediğin kurguda.
O üniversiteli benim, NABER.
Adam evet o KISKANDIĞI ALEX'İN O ARKADAŞ. Çok şeker biri o aslında ama arada Kılecan var. Kader...

Ohaa bu senin karakterin mi?! Ben de başvuruna zıplamıştım.
Seni çalışma partnerim ilan etmeye karar verdim, resim saplantıları çok benziyor. Alex de doğma büyüme NYlu, yani oradan geldi. Bir de Alex de birden çok part-time işte çalışıyor, süpermarkette tanışmış olabilirler. Hatta orada tanışsınlar resim muhabbetlerini öğrensinler beraber çalışsınlar. Freja'nın kişiliğini de çok beğendim. Kurgu yapalım yoksa ağlarım. Ben ağlamam da Alex'i mutlaka ağlatırım. demiştim.

Alexin ilgisini çekip o arkadaşa uyuz olmasına ikna edemedim, şu an pek umursamıyor. Rp yaparsak karar verir belki.

Alıntı :
VALLAHA O HARDALSIN!!! Bana üşenmeden dört sezonluk dizi anlatmıştın hatırlıyo musun, ehehe

Neyse ciddileşip kurguya dönüyorum. Ay bilmem ki. Alex resim çizerken Chanelle bakmıştır etkilenmiştir baya. Sonra ders vermesini istemiştir malum Chanelle beceriksizin önde gideni. -pho'daki blanche gibi, hatırlarsın belki ehehe- biraz bir şeyler yapmaya çalışır ama beceremez, yine de arkadaş olmuş olurlar belki

Ehehehe anlatmışımdııır What a Face
Oluur bu kurgu uyar bana. Oley.
Francie Lou
London I. Sınıf | Drama
London I. Sınıf | Drama
Francie Lou

MesajKonu: Geri: A Newyorker in England   A Newyorker in England - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Şub. 02, 2012 3:15 pm

Naber gız? Kurgu yapmazsam ölürüm.
Alex aslında Francie'nin bi arkadaşının arkadaşı falan filan. Tanışmaları da pubda olmuş. Öyle kalabalık bi grup halinde çıktıklarında. Alex'in resim okuduğunu öğrenince Francie duruma atlamış çünkü kendisi de resimle ilgilenmekte. Hatta yetenekli mi değil mi bilmiyor ama yurtta oda arkadaşını her yeri füzen ya da yağlı boyayla kirleterek çıldırttığı kesin. Bi de Alex'i sevmiş. Hatta sarhoşken paçasına yapışmış çalışmalarıma bi bak diye. Ayılınca hiçbirini hatırlamıyor numarası yapmış tabi ağırbaşlı tavrına dönerek.
Başlığa bi bakarsın zaten hanım hakkında.
Amélie Poulain
Londra Vatandaşı
 Londra Vatandaşı
Amélie Poulain

MesajKonu: Geri: A Newyorker in England   A Newyorker in England - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Şub. 13, 2012 5:12 pm

Bir kere Amélie'de RADA'da resim okumak istiyordu. Fransa'da hayalini kurmuştu falan. Resim okuyacaktı. *Alex'e özendi bu biraz.* Resim çizer falan. Fotoğraf çeker. Sanatçı kız. Böyle kısa ruh hali değişimleri var. *kısadan kasıt değişim evet kısa sürüyor ama Amélie normale dönmüyor hep değişir* Böyle arkadaşlar olabilir hani. Ya da farklı bir kurgu. Beraber resim çizerler.
Alex Mclain
Oxford I. Sınıf | Resim
 Oxford I. Sınıf | Resim
Alex Mclain

MesajKonu: Geri: A Newyorker in England   A Newyorker in England - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Şub. 13, 2012 7:38 pm

Güzeel iki kurguyu da tuttum. Üşengeç herifin teki olmasam gider ilk başlığa eklerdim ama tamam aklımda tutuyorum kurguları. Oley :Face:
Delancey B. Blackbourne
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Delancey B. Blackbourne

MesajKonu: Geri: A Newyorker in England   A Newyorker in England - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Şub. 17, 2012 4:17 pm

Alex resim çizmese bu insanların hali n'olucaktı şimdi. Ben kurgu istemiyom sadece oturdum o kadar okudum insanların bulduğu kurguları, dedim bişi demeliyim bu konuda evet şsldkjh.
Alex Mclain
Oxford I. Sınıf | Resim
 Oxford I. Sınıf | Resim
Alex Mclain

MesajKonu: Geri: A Newyorker in England   A Newyorker in England - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Şub. 17, 2012 5:25 pm

Hahahaha asdfghjk tipik aha-ortak-nokta-buldum sendromu. Bende de var, hani başlıklara gidip "Ehi ikisi de insan madem aynı ortamda nefes larak tanışsınlaar!" şeklinde gittiğim. Mıhı What a Face
Nora Jeanne Delacour
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Nora Jeanne Delacour

MesajKonu: Geri: A Newyorker in England   A Newyorker in England - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mayıs 25, 2012 7:05 pm

-bugün ilan krizine girdim uzun süre girmeyince her ilana dalmaya başlıyorum sonra tüm ilanlarda Nora Jeanne Delacour yazıyor falan.- neyse.

Alıntı :
Kıvrak bir zekaya sahiptir. Ne ukalalığı vardır, ne kibri ne de başka herhangi bir özelliği. Son derece sıcak kanlı ve cana yakın bir insandır. Etrafında ki birçok insanla olan iletişimine değer verir. Güvenilir ve sabırlıdır. Ailesinin ona verdiği aşırı değerden ve kapan kısmasından dolayı kendine ait bir evde tek başına yaşamaktadır. Parasını sokakta şarkı söyleyerek kazanmaya çalışır. Westminster Lisesinde IV. sınıf öğrencidir. Bir nerd kadar olmasa da derslerine önem verir ve yüksek dereceler kazanmaya çalışır. İnsanların onun hakkında düşündüklerine pek önem vermez. Başkalarının düşüncelerine kulak asmaz ancak duyduklarını da kendi içinde değerlendirir. Tam olarak umursamaz değildir. Liseyi bitirdikten sonra RADA'da Müzikal Tiyatro bölümüne kapağı atmayı düşünüyor. Bir edebiyat dehasıdır. Kendine ait bir Grande Punto arabası vardır.

daha fazla bilgi lejantatır canım. valla aslında burya dalmamın sebebi senin ve Clementine'in rp'leri resmen kendimi roman okuyor gibi hissediyorum böyle canlı canlı çok güzel falan tabi ben öyle yazamam ama maksat bari kurgumuz olsun da kendimi hikayede hissediyim diye kendi kendime düşündüm falan. evet.

A Newyorker in England
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2