London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için tarihinden beri uyumuyor.
tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

You little bugger!

+11
Lucy Lawson
Elle Barnes
Pamela Dafoe
Aleksa Stanlavis
Alex Mclain
Dóra Duci
William McHill
Emanuela Marlot
Aphra Avichayil
Freja Hendriksen
William Moore
15 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
William Moore
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
William Moore

You little bugger! Empty
MesajKonu: You little bugger!   You little bugger! Icon_minitimeSalı Şub. 07, 2012 8:05 pm

You little bugger! Tumblr_lxqeyhgUFS1qanpzp
#you little bugger.
Lejant açarım belki de bazı aradıklarım varmış-mış meğersem.

William Moore'un babası Phill Moore, yıllar önce ortaya çıkıp sönmüş bir İngiliz Rock'n Roll grubu olan 'The Conspiracy' grubunun solisti ve gitaristiydi. Grup lisede tanışıp grup kurma peşine düşmüş 4 Liverpool'lu kişiden oluşuyordu; Daniel, Phill, Marvin ve Teddy. Phill uzun yıllar grubun dağıldığını kabullenememiş kabul ettiği sene hayranlarından genç bir rus kadınla evlenmiştir. İki sene sonra William Bristol'da dünyaya gelir. Sert mizaçlı, inatçı, rekabetçi, korkusuz, pişkin bir çocuk. Kimilerine göre korkusuzluğu deliliğinden kaynaklanıyor. Serseri, çoğu kişinin gözünde kayıp bir tip. Okuldan kaçıp babasının eski model arabasını kaçırmayı, küçük grupların konserlerine gitmeyi, aklına ne geliyorsa onu yapmayı seviyor. Sözünü sakınmıyor bu da çoğu zaman başına iş açıyor. Zevk olsun diye kavgalara karışan da bir tip, yanında arkadaşları olduğu sürece dayak yemek bile mesele değil. Bunun dışında herkesten sakladığı sağlam bir çizgiroman koleksiyonu var, sayfalara parmak izi çıkmasın diye kendi bile korkarak okuyor. Babasına lightsaber aldırabildiğinden beri daha mutlu bir çocuk. Babası gibi gitar çalmayı seviyor.
60ların serseri gençleri gibi kısacası.

Aradıklarıma gelirsek:
* Babasının grubunda akrabası olan birileri. Üstü çizili iki kişi benim kurgularımda (Daniel, grubun saksafoncusu, Catherine Patel karakterimin babası.) Marvin ve Teddy boşta. Birilerinin babası, amcası, annesinin kardeşi vs. olabilir (unutmayın Liverpoollular) Oradan tanışıyorlardır çünkü dörtlü haftada bir briç, poker falan oynamak için buluşuyor.
* Erkek tayfası. Serseri tipler olacak, okuldan kaçıp arabayla turlayacaklar, köprüde sigara içip takılacaklar vs. Liseli serseri arkadaş çevresi işte.
* Sevdiği arkadaş tipi kızlar. Will dışarıdan bakıldığında kızları süzen çapkın biri gibi dursa da kız arkadaş, sevgili, takılmalık kızlar gibi şeylerle pek ilgili değil, lafta hepsi. Kendisine yazan kızları geri çevirmesiyle ünlü gibi bir şey.
* Nerd işi şeyleri seven tipler. Çizgiroman falan seven tipler işte. LOTR seven çıkarsa Hobbit kılığına girip comic-con gibi şeylere bile gidebilirler bilemiyorum.
* Beğendiği kızlar. London'da okumasına rağmen arabayı Westminister'ın önüne çekip takıldığından oradan da olabilir. Seni uzaktan sevmek, mantığında olacaktır muhtemelen.
* Kafadengi kızlar. Dedim ya 'garıgarıgarı' diyen biri değil, kızlarla sözlü iletişime geçebiliyor.
* Eski sevgililer. Çok olmaz bu bölüm muhtemelen.
* Çekemediği tipler. Kız/erkek işte. Buluruz bir sebep ona da.
* Akrabalar. Aile kurgum belli uyabilen olursa olabilir falan fişman.

--

x Heather P. Hayes
(Beğendiği kızlar)
x Aphra avichayil
(Nerd işi şeyleri seven tipler, kafadengi kızlar)
x Emanuela Marlot
(Sevdiği arkadaş tipi kızlar.)
x William Mchill
(Erkek tayfası, nerd işi şeyler seven tipler, uzak akraba)

En son William Moore tarafından Çarş. Şub. 08, 2012 1:21 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
http://asosyalmonologlari.tumblr.com/
Freja Hendriksen
Royal Academy of Dramatic Art I. Sınıf | Resim
 Royal Academy of Dramatic Art I. Sınıf | Resim
Freja Hendriksen

You little bugger! Empty
MesajKonu: Geri: You little bugger!   You little bugger! Icon_minitimeSalı Şub. 07, 2012 8:08 pm

Beğendiklerine Heather P. Hayes'i koysana hardalım. Başka da düşündüm şey edemedim milyon karakterimden slkdfjsd.
Aphra Avichayil
Oxford I. Sınıf | İbrani Dili ve Yahudi Kültürü
Aphra Avichayil

You little bugger! Empty
MesajKonu: Geri: You little bugger!   You little bugger! Icon_minitimeSalı Şub. 07, 2012 8:16 pm

LOTR!!!1!!1
William Moore
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
William Moore

You little bugger! Empty
MesajKonu: Geri: You little bugger!   You little bugger! Icon_minitimeSalı Şub. 07, 2012 8:25 pm

Heather'ı ekledim Elis ^^
YOU SHALL NOT PASS -If you don't like Lord of the Ring. Asdfhjk.
Aphra Avichayil
Aphra Avichayil

You little bugger! Empty
MesajKonu: Geri: You little bugger!   You little bugger! Icon_minitimeSalı Şub. 07, 2012 8:27 pm

EÖEÖE, o nerd kısmı kesinlikle bana ait.
Emanuela Marlot
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
Emanuela Marlot

You little bugger! Empty
MesajKonu: Geri: You little bugger!   You little bugger! Icon_minitimeSalı Şub. 07, 2012 8:44 pm

Ben sevdiği kızlar grubuna talibim. Böyle yıllar önce tanışmışlar arkadaşlarmış falan. Olmaz mı?
William McHill
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
William McHill

You little bugger! Empty
MesajKonu: Geri: You little bugger!   You little bugger! Icon_minitimeSalı Şub. 07, 2012 11:09 pm

Şimdi Willie'nin sakladığı bir nerd-geek tarafı var. Öyle herkes bilmez. İlk olarak oraya adayım.
İkinci olarak şu erkek tayfasında da yer alabilirim.
Son şık da kuzen şeysi. Anne tarafından olabilirler. Ya da uzaktan kuzen gibi bir şey de olabilir.
Daha bir sürü şey çıkar beklersek....
William Moore
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
William Moore

You little bugger! Empty
MesajKonu: Geri: You little bugger!   You little bugger! Icon_minitimeÇarş. Şub. 08, 2012 1:23 pm

Ekledim herkesi, Deniz süper olur (:
Umay anne tarafından akraba olurlarsa rusluk da olacak biraz karakterinde hahaha. Uzak akraba, üçüncü göbekten kuzen gibi bir şey düşündüm. Güzel oturdu senin karakterin yaa, böyle üç başlığı falan fethettin. Very Happy
Dóra Duci
Westminster III. Sınıf
Westminster III. Sınıf
Dóra Duci

You little bugger! Empty
MesajKonu: Geri: You little bugger!   You little bugger! Icon_minitimeÇarş. Şub. 08, 2012 5:38 pm

Didi de nerd; ama o utangaç epey. William'dan uzak durabilir. Ya da durmasın mı? Dursun bence. Hadi kurgu bulalım.
Alex Mclain
Oxford I. Sınıf | Resim
 Oxford I. Sınıf | Resim
Alex Mclain

You little bugger! Empty
MesajKonu: Geri: You little bugger!   You little bugger! Icon_minitimeÇarş. Şub. 08, 2012 6:17 pm

Enee kurgu bulalım. Nerdlük belirtisini Will'in etrafında yaptığı zaman kaçışı olamaz. Şeye ne dersin, genelde uzak durmalı kurgular yapacağımda sunduğum öneri geliyor, Didi Will ile internetten konuşsun, çizgiromanlarla ilgili bir forumdan falan. Will konuştuğu kızın Didi olduğunu bilmesin ama Didi bilsin, dolabına arada çizgiroman ve notlar bıraksın. Ya da tam tersi de olabilir, Will onun Didi olduğunu bilsin onun dolabına çizgi roman ve notlar bıraksın. Notun altına da nicknamelerini yazarlar falan? Çok mu karıştırdım?
Aphra Avichayil
Aphra Avichayil

You little bugger! Empty
MesajKonu: Geri: You little bugger!   You little bugger! Icon_minitimeÇarş. Şub. 08, 2012 6:20 pm

AY AMA NE KADAR DA GÜZEL. Tek sorun Didi'nin iğrenç google translate bozması İngilizcesi.
Alex Mclain
Oxford I. Sınıf | Resim
 Oxford I. Sınıf | Resim
Alex Mclain

You little bugger! Empty
MesajKonu: Geri: You little bugger!   You little bugger! Icon_minitimeÇarş. Şub. 08, 2012 6:58 pm

Meh olsun ne olacak. Ama hangisi Didi mi çizgiroman bırakacak Will mi?
Aphra Avichayil
Aphra Avichayil

You little bugger! Empty
MesajKonu: Geri: You little bugger!   You little bugger! Icon_minitimeÇarş. Şub. 08, 2012 7:01 pm

Sen seç onu, ehe.
Alex Mclain
Oxford I. Sınıf | Resim
 Oxford I. Sınıf | Resim
Alex Mclain

You little bugger! Empty
MesajKonu: Geri: You little bugger!   You little bugger! Icon_minitimeÇarş. Şub. 08, 2012 7:13 pm

Seçemedim ben oni *-* Valal bilmiyorum hangisini dersen 'he' diyeceğim.
Aphra Avichayil
Aphra Avichayil

You little bugger! Empty
MesajKonu: Geri: You little bugger!   You little bugger! Icon_minitimeÇarş. Şub. 08, 2012 7:17 pm

Ya şimdi Will'in bilmesi çok daha mantıklı olacaktır; çünkü Didi her yerde "Merhaba, benim adım Dóra Duci." der. Tek bildiği cümle o yani.
Alex Mclain
Oxford I. Sınıf | Resim
 Oxford I. Sınıf | Resim
Alex Mclain

You little bugger! Empty
MesajKonu: Geri: You little bugger!   You little bugger! Icon_minitimeÇarş. Şub. 08, 2012 7:51 pm

Hahahahaha tamam Will bilsin madem. Will Didi'nin dolabına bırakır, Will'in nicki de "Notthatsuperman" olsun. Very Happy
Aphra Avichayil
Aphra Avichayil

You little bugger! Empty
MesajKonu: Geri: You little bugger!   You little bugger! Icon_minitimeÇarş. Şub. 08, 2012 7:54 pm

Ayy o zaman bunlar forumdan yazışmaya devam ederler, peki Didi öğrenecek mi Will'i?
Alex Mclain
Oxford I. Sınıf | Resim
 Oxford I. Sınıf | Resim
Alex Mclain

You little bugger! Empty
MesajKonu: Geri: You little bugger!   You little bugger! Icon_minitimeÇarş. Şub. 08, 2012 8:24 pm

Bilmem ki haha:D Öğrenir zamanla belki? Belki bir ara yakaalr da Will bir bahane bulur falan tüyer?
Aphra Avichayil
Aphra Avichayil

You little bugger! Empty
MesajKonu: Geri: You little bugger!   You little bugger! Icon_minitimeÇarş. Şub. 08, 2012 8:28 pm

EHEE, YAŞASIN. Rp yapmalıyız o halde. Ama ben üşengeç bir insanım. Jude'a selamlar buradan.
Alex Mclain
Oxford I. Sınıf | Resim
 Oxford I. Sınıf | Resim
Alex Mclain

You little bugger! Empty
MesajKonu: Geri: You little bugger!   You little bugger! Icon_minitimeÇarş. Şub. 08, 2012 8:50 pm

Oluuuur. Alex ile rp yaparken içimi dışıma çıkardım hala uslanmadım ki hehehe.
Aleksa Stanlavis
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
Aleksa Stanlavis

You little bugger! Empty
MesajKonu: Geri: You little bugger!   You little bugger! Icon_minitimePerş. Şub. 09, 2012 4:03 pm

Rütbe rengi kırmızı olan birini görünce hemen damlıyorum. Öhöm. Aleksa'nın babası senin babanın müzik grubunun sıkı bir fanı olabilir. Hatta bu yüzden Aleksa o şarkılarla büyümüş ve yabancı dilini de bu sayede geliştirmiştir. Senin de o kişinin oğlu olduğunu duyunca sana olan ilgisini hemen belli etmiştir. Aleksa Sırbistan'fdan yeni geldi İngiltere'ye. Hafif böyle inek tipi var. Matematik ve Fen bilimleri sever falan. Aslında bunların konuyla ilgisi yok. Belki Nerd işi kızlarda olabilir. Ben de tam bilemedim nasıl bir yere sahip olabileceğini. Ama böyle bir kurgu sana da uyguna hoş olabilir bence *-*
Pamela Dafoe
Çizgi Roman Dükkanı | Çalışan
Pamela Dafoe

You little bugger! Empty
MesajKonu: Geri: You little bugger!   You little bugger! Icon_minitimePerş. Şub. 09, 2012 7:35 pm

Ben bunu görmeden senin başlığa damladım var ya.
İkisini birleştirelim Will Aleksa'nın okulda uyum sağlaması için tüyolar verebilir tanışmaları da Aleksa'nın babasının müzik grubunun fanı olması aracılığıyla olur. Will'in metematiği feni falan da kötü, Aleksa'dan yardım alır o konuda. Falan filan. olur mu ki?
Aleksa Stanlavis
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
Aleksa Stanlavis

You little bugger! Empty
MesajKonu: Geri: You little bugger!   You little bugger! Icon_minitimePerş. Şub. 09, 2012 7:39 pm

Tamam, süper olur. O zaman ben de öyle ekliyorum.
Emanuela Marlot
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
Emanuela Marlot

You little bugger! Empty
MesajKonu: Geri: You little bugger!   You little bugger! Icon_minitimeCuma Şub. 10, 2012 9:53 am

Hardal tanışıyorlarmış, arkadaşlarmış dedik kaldı da dün aklıma şey geldi. Ema öyle arkadaş yapmıyor malumunuz bir kılıf uydurmak lazım. Sonra dedim ki Ema'nın annesi Silvia Liverpool dolaylarından göçüp gelmiş olabilir. Bu grubun ayak altında dolanırmış oralarda. Ooo geceler, eğlenceler modunda da bir kadın zaten. Hatta Teddy'nin kız kardeşi falan da olabilir. Dolayısıyla William ve Ema bebeklikten tanışır. Ne zaman tanıştıklarını hatırlamıyorlar bile. Aynı liseye gidiyorlar, çoğu dersleri beraber alıyorlar falan. Yani Ema da insan işte. Hatta Ema diğer William ile de arkadaş ya ikisini birleştirip küçük bir arkadaş grubumsu bir şey yaparsak ben de Ema için gerekli azami arkadaş sayısını doldurmuş olurum Very Happy
Pamela Dafoe
Pamela Dafoe

You little bugger! Empty
MesajKonu: Geri: You little bugger!   You little bugger! Icon_minitimeCuma Şub. 10, 2012 12:28 pm

Ooooo süper. Şey olsa ya Ema'nın annesi lise yıllarında -o sıralar tanışıyorlar- bu dört eleman ile arkadaş olsa, biliyorum aralarından birinin sevgilisi de olabilir, dediğin gibi oo geceler, eğlenceler modunda takılsa bu insancıklarla. Gerisi aynı dediğin gibi olsun, çocukluktan tanışsınlar falan filan. Olur yani niye bu kadar kastıysam Very Happy

You little bugger!
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki