London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri uyumuyor.
Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

You little bugger!

+11
Lucy Lawson
Elle Barnes
Pamela Dafoe
Aleksa Stanlavis
Alex Mclain
Dóra Duci
William McHill
Emanuela Marlot
Aphra Avichayil
Freja Hendriksen
William Moore
15 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Elle Barnes
Cerrahi Asistanı
 Cerrahi Asistanı
Elle Barnes

You little bugger! - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: You little bugger!   You little bugger! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Şub. 10, 2012 12:47 pm

Oluuur. Ben dayı diye şeyden demiştim yıllar boyunca bağlarının kopmaması ancak bir akrabalık durumu ile sağlanabilir diye; ama eski sevgili de olur. Silvia için zaten kimin eli kimin neresinde belli değil.
William Moore
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
William Moore

MesajKonu: Geri: You little bugger!   You little bugger! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Şub. 10, 2012 1:04 pm

Ben de şeyden dedim, o karakteri baba olarak almak isteyebilecek çıkarsa yok yere akraba edinme diye. Gerçi sorun olmaz yaa dayı da olur dersen al senin olsun, NPC dolu Very Happy
http://asosyalmonologlari.tumblr.com/
Elle Barnes
Cerrahi Asistanı
 Cerrahi Asistanı
Elle Barnes

MesajKonu: Geri: You little bugger!   You little bugger! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Şub. 10, 2012 1:12 pm

Hıı evet o da var. Doğru. Fark etmez ya. Ahahaha. Seçemedim şimdi. Yaparız bir şeyler.
William Moore
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
William Moore

MesajKonu: Geri: You little bugger!   You little bugger! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Şub. 10, 2012 1:15 pm

Hallederiz yaaa Very Happy *tipiktembelrpciolmak*
http://asosyalmonologlari.tumblr.com/
Lucy Lawson
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
Lucy Lawson

MesajKonu: Geri: You little bugger!   You little bugger! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Şub. 10, 2012 6:46 pm

Çok istiyorum kurgu pirat Sherry'yi hatırlarsın, bu da öyle işte. Muhabbetleri yoktur ama Lucy tabi biliyordur bu oğlanı herkesin dilinde olduğundan. Fen dersinde falan eş olurlar, Lucy onun dersten geçmesini sağlar falan. Öyle. Ara sıra orası burası morarınca üzülür. Çoğunun aksine kayıp olarak görmüyor Will'i hatta hoş ve eğlenceli buluyor. Keşke zekasını gavurluğa kullanmasa diye düşünüyor.
Pamela Dafoe
Çizgi Roman Dükkanı | Çalışan
Pamela Dafoe

MesajKonu: Geri: You little bugger!   You little bugger! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Şub. 10, 2012 7:08 pm

Oha çok şeker oha. Babaanne tabiriyle Lucy'e sarılıp içime sokasım geldi. Tamam süper olur Very Happy
Delancey B. Blackbourne
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Delancey B. Blackbourne

MesajKonu: Geri: You little bugger!   You little bugger! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Şub. 10, 2012 10:56 pm

william'la da kurgu yapmak istiyorum onunla da kurgu gelmiyo aklıma. ki zaten karakterimin bi kurgusu falan da yok.
o zaman sadece selam verip kaçtım ben.

edit. ya da dur o zaman ben marvin'in kızı olacam. ya da teddy'nin. olmasam da olur ama bişi olabiliyoken olmalıyım bence.

edit2. bi de sen site kurgusundaki catherine'le aynı soyada sahip olduğunun farkında mısın şaldkfhdlkj
Pamela Dafoe
Pamela Dafoe

MesajKonu: Geri: You little bugger!   You little bugger! - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Şub. 11, 2012 12:04 am

1. Evet ya ikisinden birinin kızı ol direk kurgumuz olmuş oluyor.
2. Hasstir ciddi misin? Very Happy Olabilir aynı soyad gerçekte de oluyor, alakam yoktur. Rpde soran olursa böyle cevap veririm hoş olur.
Rachel Gibbs
London Central III. Sınıf
Rachel Gibbs

MesajKonu: Geri: You little bugger!   You little bugger! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Şub. 13, 2012 3:57 pm

şimdi Rachel böyle bişi:

Hello hardal. Rachel baya bir kafa dengidir bence Will için, oraya bir atarsın. Ayrıca Will'in bilmediği gizli hayranı da olabilir sana uyarsa. William'a baya çok fena yanıktır da kimselere söz etmez. Yanında kedi olur böyle. Olur mudur?
Alex Mclain
Oxford I. Sınıf | Resim
 Oxford I. Sınıf | Resim
Alex Mclain

MesajKonu: Geri: You little bugger!   You little bugger! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Şub. 13, 2012 8:03 pm

Ay kankası olsun Rachel Will'in. Will böyle kızları çok sever, adam da öyle çünkü. Kafa dengi tipler. Ben kanka olsunlar taraftarıyım hoşlanma falan işlerine de girsen sorun olmaz Very Happy Ne güzel karakter yaa.
Rachel Gibbs
Rachel Gibbs

MesajKonu: Geri: You little bugger!   You little bugger! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Şub. 13, 2012 8:16 pm

Yok yeau. Kankası olsun zaten de Will'e düşen bir olay yok zaten, Rachel kendi içinde "HÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ '^'" olacak sadece. UYgunsa yani. *-*
Alex Mclain
Oxford I. Sınıf | Resim
 Oxford I. Sınıf | Resim
Alex Mclain

MesajKonu: Geri: You little bugger!   You little bugger! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Şub. 13, 2012 8:21 pm

Uyar uyar. Yaa alıp bağrıma basacağım bu hatunu yaaa '^'
Nephthys Noire
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
Nephthys Noire

MesajKonu: Geri: You little bugger!   You little bugger! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Şub. 13, 2012 9:37 pm

Will panpa için gelmişem buralara. Zaten Neph karşı cinsten sayılmaz o yüzden raad olabilirler. İşte mmm nerdlük işi varsa Neph oraya gayet uyar yani bence. Ne biliyim insanlar ne halt olursa olsun umursamıyor kızceğiz, oturur dinler dalga geçer ciddi de olur. Etek giymez asdfgh Ona etek giydirmeye çalışmak ayrı bir olaydır. Cinsel ilişkilerin nedenini hala anlayamadı, olmadan da olur lan kafasında. Öyle işte selam olsun sana Yeşim apla.
Alex Mclain
Oxford I. Sınıf | Resim
 Oxford I. Sınıf | Resim
Alex Mclain

MesajKonu: Geri: You little bugger!   You little bugger! - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Şub. 13, 2012 9:47 pm

Cool story bro, tamam böyle olsun.
Nora Jeanne Delacour
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Nora Jeanne Delacour

MesajKonu: Geri: You little bugger!   You little bugger! - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mayıs 25, 2012 3:23 pm

Aslında Nora tehlikeden uzak kalmayı isteyen ama tehlikeyi de isteyen bir tip böyle uçuk kaçık tiplerin yanında olmayı seviyor aslında. sonra bu William'ın serseri tavırları da Nora'nın dikkatini çekmiştir falan uzak durmaya çalışıyordur ama böyle kötü çocukları sever işte.

You little bugger!
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2