London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri uyumuyor.
Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

beyler, ağalar london nerede?

+2
Alice Munro
Nancy Loew
6 posters
YazarMesaj
Nancy Loew
FBI Dedektifi
FBI Dedektifi
Nancy Loew

beyler, ağalar london nerede? Empty
MesajKonu: beyler, ağalar london nerede?   beyler, ağalar london nerede? Icon_minitimePtsi Şub. 13, 2012 1:43 am

x İsmim Helen.
    x Bu sene ygslys'ye giricem ya da ygslys bana girecek.
    x Sözel bölümündeyim. Ve ben fizik-biyoloji gibi testleri çözerken arkadaşlarımın bana uzaylı gibi bakması bence en uzaylıca harekettir. İnsanlar kendilerini sayısal zeka/sözel zeka diye öyle bir sınıflandırmış ki isteseler her şeyi yapabileceklerinin farkında değiller.
    x Narçiçeği ve lacivert renklerini çok seviyorum. Beynimdeki nöronların gözü gönlü açılıyor o renkleri görünce.
    x Düşlerimin üniversite istikameti İstanbul ve İzmir'e dönük.
    x Freddy adında bir arap bülbülüm var. Korku filmlerinden fırlama bir tipi olduğu için "Freddy'nin Kabusu" adlı filmden esinlenen eniştem tarafından ismi konuldu. Tavşani dürtülere sahip bir kaplumbağam var. İsmi Latte. Yavuklusu Mocha vardı bi' de sizlere ömür.
    x Belle Notre Dame de Paris'e taparım, Sting'in Shape of My Heart'ına kanarım, Haggard'ın Herr Mannelig'ine ölürüm felan.
    x "ok" en nefret ettiğim cevap biçimidir. Kaşlarımı burnumun ucuna indirebilip, burnumu kaşlarıma kadar çekerek fena bir öfke mimiği sergileyebilirim.
    x Kızların oynattığı erkek, erkeklerin oynattığı kız karakterleriyle repe yapmayı sevmiyorum -motive olamıyorum yahu.
    x Kağıt üzerine günlük tutamama gibi bir durumum söz konusu olmasına rağmen repe sitelerindeki günlüklerde bildiğin yardırıyorum.
    x Kuul göründüğünü zanneden, yüz tipiyle alakasız kemik çerçeveli gözlük takanlara kocaman bir antipati besliyorum.
    x Waffle, çikolata ve pamuk şekerli süt. Hepsi benim bebeyim, olmazsa olmazlarımdır.
    x Aşkın ve dostluğun en güçlü sigortasının "saygı" olduğunu düşünüyorum.
    x Yıldızlar, yağmur, deniz. Defalarca görmeme rağmen beni hala ilk seferki gibi etkilerler.
    x En katlanamadığım insan tipi "umutsuz ve isyankar" olanlar. Mümkünse negatif enerjilerinide toplayıp yol alsınlar yamacımdan.
    x Adaletsizliğe gelemiyorum, bu yüzden çokça repe sitesinden uzaklaşmışlığım görülmüştür. Seçmen şapka saçımın teline bile dokunsa hufflepuff'a postalar beni. Eşitlikçiyim ve dürüstlüğe verdiğim önemin haddi hesabı yok.
    x Karakterimin facesi: https://www.facebook.com/loewnancy

bi' de merhaba yaa.

Nancy Loew
FBI Dedektifi
FBI Dedektifi
Nancy Loew

MesajKonu: Geri: beyler, ağalar london nerede?   beyler, ağalar london nerede? Icon_minitimePtsi Şub. 13, 2012 5:07 pm

evet, bende süs olsun diye yazmıştım zaten.
Alice Munro
RingRing Circus | Akrobat
Alice Munro

MesajKonu: Geri: beyler, ağalar london nerede?   beyler, ağalar london nerede? Icon_minitimePtsi Şub. 13, 2012 5:13 pm

hellö beyb.
Nancy Loew
FBI Dedektifi
FBI Dedektifi
Nancy Loew

MesajKonu: Geri: beyler, ağalar london nerede?   beyler, ağalar london nerede? Icon_minitimePtsi Şub. 13, 2012 5:31 pm

hellöö melüsüüüm.
Alice Munro
Alice Munro

MesajKonu: Geri: beyler, ağalar london nerede?   beyler, ağalar london nerede? Icon_minitimePtsi Şub. 13, 2012 5:41 pm

Naber?
Nancy Loew
FBI Dedektifi
FBI Dedektifi
Nancy Loew

MesajKonu: Geri: beyler, ağalar london nerede?   beyler, ağalar london nerede? Icon_minitimePtsi Şub. 13, 2012 5:58 pm

sıkılmaca, senden?
Alice Munro
Alice Munro

MesajKonu: Geri: beyler, ağalar london nerede?   beyler, ağalar london nerede? Icon_minitimePtsi Şub. 13, 2012 6:04 pm

iyiyim iştee *-* kurgu isterims.
Alex Mclain
Oxford I. Sınıf | Resim
 Oxford I. Sınıf | Resim
Alex Mclain

MesajKonu: Geri: beyler, ağalar london nerede?   beyler, ağalar london nerede? Icon_minitimeSalı Şub. 14, 2012 1:20 am

Uvvv
Alıntı :
Kızların oynattığı erkek, erkeklerin oynattığı kız karakterleriyle repe yapmayı sevmiyorum -motive olamıyorum yahu.
maddesinden kaybediyorum. Ama Sting iyidir.
Rachel Gibbs
London Central III. Sınıf
London Central III. Sınıf
Rachel Gibbs

MesajKonu: Geri: beyler, ağalar london nerede?   beyler, ağalar london nerede? Icon_minitimeSalı Şub. 14, 2012 1:26 am

Alex Mclain demiş ki:
Uvvv
Alıntı :
Kızların oynattığı erkek, erkeklerin oynattığı kız karakterleriyle repe yapmayı sevmiyorum -motive olamıyorum yahu.
maddesinden kaybediyorum. Ama Sting iyidir.
Hello ben de aynı sebeplerden buradayım. Ve de lacivert tabi.
Nancy Loew
FBI Dedektifi
FBI Dedektifi
Nancy Loew

MesajKonu: Geri: beyler, ağalar london nerede?   beyler, ağalar london nerede? Icon_minitimeSalı Şub. 14, 2012 2:01 am

x diğer sitedeki möhteşem kurgumuzu oynayamadık ya ben ona yanıyorum. burada çok daha güzellerini oluşturalım melisim;)

x problem bende, sizde değil. odaklanamıyorum asdfg. sting ve lacivert candır. memnun oldum barış ve hardal.
Aleksa Stanlavis
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
Aleksa Stanlavis

MesajKonu: Geri: beyler, ağalar london nerede?   beyler, ağalar london nerede? Icon_minitimeSalı Şub. 14, 2012 8:09 am

x Narçiçeği ve lacivert renklerini çok seviyorum. Beynimdeki nöronların gözü gönlü açılıyor o renkleri görünce.
x Sting'in Shape of My Heart'ına kanarım, Haggard'ın Herr Mannelig'ine ölürüm felan.
x Kuul göründüğünü zanneden, yüz tipiyle alakasız kemik çerçeveli gözlük takanlara kocaman bir antipati besliyorum.
x Adaletsizliğe gelemiyorum, bu yüzden çokça repe sitesinden uzaklaşmışlığım görülmüştür. Seçmen şapka saçımın teline bile dokunsa hufflepuff'a postalar beni. Eşitlikçiyim ve dürüstlüğe verdiğim önemin haddi hesabı yok.

Seninle birkaç sitede karşılaştım hatta şu son maddeyle ilgili koyu bir muhabbetimiz bile olmuştu. Oradan baya svmiştim seni zaten. Hoşgelmişsin.

Nancy Loew
FBI Dedektifi
FBI Dedektifi
Nancy Loew

MesajKonu: Geri: beyler, ağalar london nerede?   beyler, ağalar london nerede? Icon_minitimeSalı Şub. 14, 2012 6:12 pm

aynı haksızlığı yaşadığım Gamze misin yoksa sen? uu beybii, çok memnun oldum seni gördüğüme.
Aleksa Stanlavis
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
Aleksa Stanlavis

MesajKonu: Geri: beyler, ağalar london nerede?   beyler, ağalar london nerede? Icon_minitimePerş. Şub. 16, 2012 5:33 am

Evet aynen öyle. Ben o Gamzeyim Very Happy
Seoirse Rowan
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Seoirse Rowan

MesajKonu: Geri: beyler, ağalar london nerede?   beyler, ağalar london nerede? Icon_minitimePerş. Şub. 16, 2012 2:34 pm

Selam Heleen. Beni hatırlıyorsundur umarım. Senem ben =))

beyler, ağalar london nerede?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Welcome to London
» London Never Sleeps RPG