London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri uyumuyor.
Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

-buraya cicili bir ilk selam sözü gelecek-

2 posters
YazarMesaj
Adria Michelle Flores
Evsiz | Rütbe Almamış Üye
Adria Michelle Flores

-buraya cicili bir ilk selam sözü gelecek- Empty
MesajKonu: -buraya cicili bir ilk selam sözü gelecek-   -buraya cicili bir ilk selam sözü gelecek- Icon_minitimeÇarş. Tem. 25, 2012 12:45 pm

Herkese burdan kucak dolusu MERABAAAAAAĞ cheers

Büşra ben, uzun zamandır bissürü siteye kullanıcı açıp anında duman olan insan. Lakin bu garip döngüye burda merabaaaağlıı selamlı bir başlık açarak son vermeliyim sanırım. Sağolsun Ritsa -kendisi candır♥️- bu siteyi bana özenle tavsiye edince hopladım zıpladım ve geldim.
15 yaşında, gençliğinin baharında, çiçeği burnunda bi saniye ne diyorum ya ben akjskajsjka. Tam tersi 15 yaşında, yazmaya meyilli ve bu olaylara 12 yaşında ezile büzüle başlamış bir insanım. SBS zamanlarında oldukça çok meraklısıydım bu işin. Sağolsun o zamanlarda belki bilirsiniz Duygu -nam-ı diğer Courtney Blake-, Merlin abla -o da hem VA kurucusu hem de Jessica Rabel Xyre diye biliniyo sanırsam- sayesinde başlamıştım. Ani bir geri dönüş yapınca açıkçası gözüm korkuyor şuan. Site dehşet, her site gibi online sayısı az olsa da görsel olarak enfes bir biçimde hazırlanmış ve önümüze sunulmuş.

Umarım burası uzun soluklu bir durak olur benim için. Şimdiden herkese bol şanslar. RP konusunda hevesli olan arkadaşlar varsa her türlü kurguya uymaya çalışarak ama kendi kafamda yarattığım kurguyu da bozmayacak şekilde BENVARIM diyorum.

Sitede Ritsa ve Volkan harici kimseyi tanımıyorum, belki tanıdığım birkaç kişi de çıkar; ama yine de yeni kişileri tanımak hoşuma gider.

Eh sanırım berbat da olsa bir ilk adım atmış olduk Smile
Machinehead
madasahatter, thinasadime
madasahatter, thinasadime
Machinehead

-buraya cicili bir ilk selam sözü gelecek- Empty
MesajKonu: Geri: -buraya cicili bir ilk selam sözü gelecek-   -buraya cicili bir ilk selam sözü gelecek- Icon_minitimeCuma Tem. 27, 2012 10:31 pm

Online sayısı az değil, site direk kapalı ama hoş geldin ne diyim :D
https://lnsrplay.yetkin-forum.com

-buraya cicili bir ilk selam sözü gelecek-
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» selam kızlar!