London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için tarihinden beri uyumuyor.
tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

fireja değil fireya.

+4
Meg Margold
Viktoriya van Rijn
Alex Mclain
Freja Hendriksen
8 posters
YazarMesaj
Freja Hendriksen
Royal Academy of Dramatic Art I. Sınıf | Resim
Freja Hendriksen

fireja değil fireya. Empty
MesajKonu: fireja değil fireya.   fireja değil fireya. Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 5:17 pm

Şu Freja;
Soğuk, baya. Bazen yani. Sarkastik bkz. iğneleyici sözler kullanır, espriler yapar. Acımasız değil fakat dediğim gibi iğneleyici. Çevresi de pek yok, asosyal de değil. Kendi tipinden insanlarla takılıyor. Asi ve umursamaz bir tavrı var. Dışarıdan. Resme kafayı takmış vaziyette. Yaşadığı yer hem atölyesi hem evi gibi. Stüdyo mu deniyo onlara neyse artık ANLADIN. Hayatın anlamıyla ilgili derin düşünceleri var, filozofik de bir yandan. Çiziktirir sürekli her yerde elinde eskiz defteri vardır böyle. Olması gerekenden daha olgun. Renkli giyinmez mesela bi de. Soluk ve koyu renkler sever. Cesaretli ve dediğini yapan biri. Asla laf altında kalmaz ama havalı olduğunu da düşünmüyor. Part-time süpermarkette çalışıyor. Rahat şeyler giyer böyle. Kendi ayakları üzerinde durmak zorunda olan bir genç kızımızdır çünkü anne ve babası Danimarka'dadır ve kendi isteği üzerine New York'a gelen Freja'ya yardım etmiyorlardır falan. Sonra oradan sıkılıp İngiltere'de resim okumaya geliyor üniversitede. Lisede oradaydı yani. Dört sene evet. Freja, aşırı soğuk yani genelde. Duygularını belli eden biri değil kısacası. En en en yakın arkadaşları içinde içindeki çılgın ortaya çıkabiliyor. Böyle ne biliyim o zamanlar cidden delirebiliyor böyle, 21 shot yapmak veya ne bileyim insanların elinden cips çalmak ya da kalabalığın içinde penis diye bağırmak gibi. Kalabalık yerlerden nefret eder aslında ya da Starbucks gibi çok popi yerleri sevmez. Duygularını uç noktalarda yaşamaz, çok sinirlenmez ya da çok mutlu olmaz. En büyük hayali gerçekleşse bile koşup zıplayıp sarılmaz size. "Vay, teşekkürler." falan der en fazla. Sigara da içer ama uyuşturucu kullanmaz. Erkekler konusunda en küçük bir fikri yok, hani olan olur, olmayan olmaz onun için. Tek gecelik ilişkileri oluyor bazen, ama arada işte. Canı istediğinde. Ha bi de biseksüel olma ihtimali çok yüksek.

bi gif daha koyayım dedim, burada da YAA EVET diyor:

Şu ilişkimsiler; NE ARADIĞIMI BEN DE BİLMİYORUM AÇIKÇASI.

En son Freja Hendriksen tarafından Çarş. Şub. 01, 2012 9:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Alex Mclain
Oxford I. Sınıf | Resim
 Oxford I. Sınıf | Resim
Alex Mclain

MesajKonu: Geri: fireja değil fireya.   fireja değil fireya. Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 5:21 pm

Oha. OHA! NE GÜZEL KARAKTER *-*
Seni çalışma partnerim ilan etmeye karar verdim, resim saplantıları çok benziyor. Alex de doğma büyüme NYlu, yani oradan geldi. Bir de Alex de birden çok part-time işte çalışıyor, süpermarkette tanışmış olabilirler. Hatta orada tanışsınlar resim muhabbetlerini öğrensinler beraber çalışsınlar. Freja'nın kişiliğini de çok beğendim. Kurgu yapalım yoksa ağlarım. Ben ağlamam da Alex'i mutlaka ağlatırım.
Viktoriya van Rijn
Westminster III. Sınıf
Westminster III. Sınıf
Viktoriya van Rijn

MesajKonu: Geri: fireja değil fireya.   fireja değil fireya. Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 5:25 pm

AŞIK OLDUM YİNE!
Çok güzel insan Fıreya ya!
Vikayla kesinlikle bir kurgulari olmali. Şuan kurgu kurma potansiyelim çok düşük ama olmali bişiler işte *.*
Freja Hendriksen
Freja Hendriksen

MesajKonu: Geri: fireja değil fireya.   fireja değil fireya. Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 6:29 pm

Alex Mclain demiş ki:
Oha. OHA! NE GÜZEL KARAKTER *-*
Seni çalışma partnerim ilan etmeye karar verdim, resim saplantıları çok benziyor. Alex de doğma büyüme NYlu, yani oradan geldi. Bir de Alex de birden çok part-time işte çalışıyor, süpermarkette tanışmış olabilirler. Hatta orada tanışsınlar resim muhabbetlerini öğrensinler beraber çalışsınlar. Freja'nın kişiliğini de çok beğendim. Kurgu yapalım yoksa ağlarım. Ben ağlamam da Alex'i mutlaka ağlatırım.
Bence de çalışma partneri olalım. Tanışma kurgusu da güzel. Kurgu yapalım yoksa ağlarım derken anlamadım çünkü kurguyu yaptık. RP DEMEK İSTEDİN BENCE EVET EVET ONDAN. Rp yapalım.

Viktoriya van Rijn demiş ki:
AŞIK OLDUM YİNE!
Çok güzel insan Fıreya ya!
Vikayla kesinlikle bir kurgulari olmali. Şuan kurgu kurma potansiyelim çok düşük ama olmali bişiler işte *.*
Çalıştığı süper markette görüp tarzını beğenmiş olabilir, onun haricinde ortak bir nokta göremiyorum ki.
Meg Margold
Oxford I. Sınıf | Yeni Medya
 Oxford I. Sınıf | Yeni Medya
Meg Margold

MesajKonu: Geri: fireja değil fireya.   fireja değil fireya. Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 7:27 pm

Bence bildiğin sevmesinler birbirlerini ahah. Meggy çok göz önünde bulunmayı seviyor; seninki kendini soyutlamış o.o
Freja Hendriksen
Freja Hendriksen

MesajKonu: Geri: fireja değil fireya.   fireja değil fireya. Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 7:53 pm

olabilir bak sarkastik iğneliyici laflarının kurbanı olabilirsin. gerçi çoğu insan olabilir ama sen de olabilirsin. kabul. EVET.
Mahieu Antoinette
Üniversite Mezunu
Üniversite Mezunu
Mahieu Antoinette

MesajKonu: Geri: fireja değil fireya.   fireja değil fireya. Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 8:22 pm

tek gecelik olabilirim.
Clementine Crandal
Royal Academy of Dramatic Art I. Sınıf | Tiyatro ve Dramatik Sanatlar
 Royal Academy of Dramatic Art I. Sınıf | Tiyatro ve Dramatik Sanatlar
Clementine Crandal

MesajKonu: Geri: fireja değil fireya.   fireja değil fireya. Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 8:48 pm

purr. sırf gel dedin diye bak bu, her kurguyu msnden şeyediyoruz zaten ahaha
Llesenia Carreño Martinéz
Cambridge I. Sınıf | Politik Bilimler
Cambridge I. Sınıf | Politik Bilimler
Llesenia Carreño Martinéz

MesajKonu: Geri: fireja değil fireya.   fireja değil fireya. Icon_minitimePerş. Şub. 02, 2012 9:34 am

Karakterimle ortak noktaları var aslında. Evet henüz tam olarak kurgumu yazamadım yoksa koyardım. Ehem neyse. Yanında delirebildiği insanlardan olabilir belki.
Skyler Keniston
Oxford II. Sınıf | Psikoloji
 Oxford II. Sınıf | Psikoloji
Skyler Keniston

MesajKonu: Geri: fireja değil fireya.   fireja değil fireya. Icon_minitimeÇarş. Şub. 08, 2012 9:28 pm

fireyayla sikilırın kurgusu olcaktı bi gün

fireja değil fireya.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Güneş resmen canımı yakıyor. Halbuki orada bile değil.