London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri uyumuyor.
Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

Hem rpde hem reelde partner olmak

+17
Rebecca Teague
Audreanna Sacrél
William McHill
Catherine Patel
Ed Woodie
Llesenia Carreño Martinéz
Marion Antoinette
Jack Rosariao
Joseph D. Bailey
Bonnie Hadwyn
Seoirse Rowan
Luther Frederic Adler
Clementine Crandal
Alex Mclain
Freja Hendriksen
Meg Margold
Christian Walsh
21 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Christian Walsh
Cambridge I. Sınıf | Felsefe | Jigolo
Cambridge I. Sınıf | Felsefe | Jigolo
Christian Walsh

Hem rpde hem reelde partner olmak Empty
MesajKonu: Hem rpde hem reelde partner olmak   Hem rpde hem reelde partner olmak Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 6:32 pm

Rp sitesinde tanışıp önce karakterine, sonra gerçek kimliğine aşık olup, sevgililiğe [ Türkçe'nin esnekliği ] adım atmak. Hatırlar mısınız? Bir zamanlar bu bir akım haline gelmişti. Her rp sevgilisi gerçekte de sevgili olmaya falan başlıyordu. Güzel günlerdi, yeniydik falan neyse böyle işte.
Meg Margold
Oxford I. Sınıf | Yeni Medya
 Oxford I. Sınıf | Yeni Medya
Meg Margold

MesajKonu: Geri: Hem rpde hem reelde partner olmak   Hem rpde hem reelde partner olmak Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 6:35 pm

Aa benim de vardı öyle.
Çocukluk deyip geçmek lazım. Ahah. Çok zevkliydi ya.
Freja Hendriksen
Royal Academy of Dramatic Art I. Sınıf | Resim
 Royal Academy of Dramatic Art I. Sınıf | Resim
Freja Hendriksen

MesajKonu: Geri: Hem rpde hem reelde partner olmak   Hem rpde hem reelde partner olmak Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 6:36 pm

Benim 70 santimlik yatağımda baş parmağımı emdiğim döneme gelmiş olma olasılığı yüksek olay. İlk defa görüyor duyuyorum. Yaşamak isterdim.
Alex Mclain
Oxford I. Sınıf | Resim
 Oxford I. Sınıf | Resim
Alex Mclain

MesajKonu: Geri: Hem rpde hem reelde partner olmak   Hem rpde hem reelde partner olmak Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 7:32 pm

Her zaman saçma bulduğum bir olaydı. Bir de kıskançlıklar falan vardı ki akla zarar. Her zaman kaçınmışımdır hiç de pişman olmadım asdfghjk.
Clementine Crandal
Royal Academy of Dramatic Art I. Sınıf | Tiyatro ve Dramatik Sanatlar
Clementine Crandal

MesajKonu: Geri: Hem rpde hem reelde partner olmak   Hem rpde hem reelde partner olmak Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 8:04 pm

Benim rp dönemimin ortalarıdır, o kadar eski değil yani. Bi ara kilitli başlıklara denk geldi, insanlar kafayı yedi. Her sitede sevgili-rpçifti kafasında en az beş çift vardı ve genelde iğrençtiler. Sonra ayrılınca karakterlerin öldürülmesi gibi bir de güzel detayları vardı, bi kısmının kökü böyle kurudu.
Hatta daha tuhaf biçimde rpde karakterini başka bir karakterle aldatıp sonra diğer karakterin sahibiyle de sevgilisini aldatan insandır ki dağlara taşlara. Görünce uzaklaşın tekrar çıkarlarsa ortaya. Çok berbattılar.
Luther Frederic Adler
Oxford I. Sınıf | Mühendislik
 Oxford I. Sınıf | Mühendislik
Luther Frederic Adler

MesajKonu: Geri: Hem rpde hem reelde partner olmak   Hem rpde hem reelde partner olmak Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 9:26 pm

Ben de tam tersine çok sık rastladım bunun, reelde partner olup karakterlerini partner yapıyorlar falan. Sonra sen onların çocuğu oluyorsun, sonra bir bakıyorsun ayrıldılar ve anne baban ya boşandı ya da biri öldü. Çok trajik.
Seoirse Rowan
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Seoirse Rowan

MesajKonu: Geri: Hem rpde hem reelde partner olmak   Hem rpde hem reelde partner olmak Icon_minitimeÇarş. Şub. 01, 2012 10:04 pm

Bir kere öyle bir olaya şahit oldum. Böyle kız kavgası gibiydi msnden. Çatlaklardan biri de beni almış konuşmaya. Aman Allah'ım! Ne küfürler öğrenmiştim. sdsfgh. Saçma bir olay aslında. Yani bilmiyorum hiç başıma gelmedi. İstemem de zaten. :Z
Bonnie Hadwyn
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
Bonnie Hadwyn

MesajKonu: Geri: Hem rpde hem reelde partner olmak   Hem rpde hem reelde partner olmak Icon_minitimePerş. Şub. 02, 2012 12:53 am

oha lan ilk kez gördüm duydum ama çok güldüm dflşksşg
Joseph D. Bailey
Cambridge I. Sınıf | Sinema
Cambridge I. Sınıf | Sinema
Joseph D. Bailey

MesajKonu: Geri: Hem rpde hem reelde partner olmak   Hem rpde hem reelde partner olmak Icon_minitimePerş. Şub. 02, 2012 6:46 am

sonra bu çift ayrılır, kavgalar başlar. boş yere gerginlik afedersin. tabii bir de seyler vardı, rode partner olup birbirlerine öyle davrananlar. ama gercekte sevgili olsalar bu kadar yakın davranmazlar birbirlerine, vesaire vesaire.
Jack Rosariao
Cambridge I. Sınıf | Tiyatro
Cambridge I. Sınıf | Tiyatro
Jack Rosariao

MesajKonu: Geri: Hem rpde hem reelde partner olmak   Hem rpde hem reelde partner olmak Icon_minitimePerş. Şub. 02, 2012 9:52 am

Ben tanıdım öyle üç beş insan, bilmiyorum hoş bence lan. Ayrıldıktan sonra karakterler lök diye kalır tabii ama o ayrı bişi.
Marion Antoinette
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Marion Antoinette

MesajKonu: Geri: Hem rpde hem reelde partner olmak   Hem rpde hem reelde partner olmak Icon_minitimePerş. Şub. 02, 2012 10:07 am

Saçma.
Cambridge I. Sınıf | Politik Bilimler

MesajKonu: Geri: Hem rpde hem reelde partner olmak   Hem rpde hem reelde partner olmak Icon_minitimePerş. Şub. 02, 2012 11:05 am

Sevgilisi rp partneri olmayınca olay çıkardı falan. Herhalde ben rpye başladıktan bir kaç sene sonra başlamıştı. Rpde tanıştığı adamı başka bir rpci için bırakanlar dışlanırdı falan. Geçti gitti, iyi oldu, süper oldu. Hala o kafada insanlar varsa azalarak yok olabilirler bence. Bi ara sitelerde nikah daireleri falan vardı. Admin nikah kıyardı. adlkdskds
Clementine Crandal
Clementine Crandal

MesajKonu: Geri: Hem rpde hem reelde partner olmak   Hem rpde hem reelde partner olmak Icon_minitimePerş. Şub. 02, 2012 11:27 am

Üsttekinin bahsettiği şeyi bildiğim için kendime acıdım. Daha fenası forum nikahından sonra forumları şifrelemeyi öğrenen adminler EVLENEN ÇİFT İÇİN gerdek gecesi düzenliyordu. Baya gerdek. Başlığı falan bu olurdu. Çok yakın bi arkadaşımdan biliyorum dünyanın en siktiri boktan şeyi için bir saat şifre düşünmüştü çünkü, başlığını kimse göremesin merak etsin popüler olsun istiyordu. Sonra artık ne demişsem iki - üç senedir konuşmuyoruz.

MesajKonu: Geri: Hem rpde hem reelde partner olmak   Hem rpde hem reelde partner olmak Icon_minitimePerş. Şub. 02, 2012 12:18 pm

Bir de nikah memuru diye rütbelerin olduğu kısa bir dönem var ki hiç sormayın.
Clementine Crandal
Clementine Crandal

MesajKonu: Geri: Hem rpde hem reelde partner olmak   Hem rpde hem reelde partner olmak Icon_minitimePerş. Şub. 02, 2012 12:30 pm

resmen aynı dönemde hatta tahmini olarak aynı ortamlarda takılmışız üsttekiyle.
acıdım halimize. bi yandan da bulaşmadan sıyırmışız, şanslıyız.
*rütbeyi politik bambiler ?? okudum bi de wtf ? *
Ed Woodie
Gitarist
 Gitarist
Ed Woodie

MesajKonu: Geri: Hem rpde hem reelde partner olmak   Hem rpde hem reelde partner olmak Icon_minitimePerş. Şub. 02, 2012 12:37 pm

Okudukça daha net hatırlamaya başladım. Benim de bir arkadaşım vardı öyle. Bildiğin düğünlerine falan katılmıştık karakterlerimizle! HpRpg idi bir de sonra ölüm yiyenler falan basıyordu nikahı! *mindfuck* Dünya saçması bir dönemdi o dönem. Yalnız bu gerdek gecesiydi, yok ayrıldıktan sonra karakter öldürmek falan hiç rastlamadım. Ucuz atlatmışım!

MesajKonu: Geri: Hem rpde hem reelde partner olmak   Hem rpde hem reelde partner olmak Icon_minitimePerş. Şub. 02, 2012 12:50 pm

Nikah basan ölüm yiyenlerin bastığı bir nikah hatırlıyorum ben. Hatırladıkça fena oluyorum. Neyse ben o zamanlar küçüktüm, dana gibi olup da bunları yapanlar düşünsün şlsdklsfd
Catherine Patel
Cambridge Sinema Bölümü | Profesör
Catherine Patel

MesajKonu: Geri: Hem rpde hem reelde partner olmak   Hem rpde hem reelde partner olmak Icon_minitimePerş. Şub. 02, 2012 4:45 pm

Llesenia Carreño demiş ki:
Nikah basan ölüm yiyenlerin bastığı bir nikah hatırlıyorum ben. Hatırladıkça fena oluyorum. Neyse ben o zamanlar küçüktüm, dana gibi olup da bunları yapanlar düşünsün şlsdklsfd

Oha ne biçim bir hayal dünyası o asdgfhjk.
William McHill
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
William McHill

MesajKonu: Geri: Hem rpde hem reelde partner olmak   Hem rpde hem reelde partner olmak Icon_minitimePtsi Şub. 06, 2012 2:07 pm

Ah ah, ne güzel şeydir bu olay. Sonra başkasıyla rp yapmasına izin vermez erkek tarafı filan. Bence olması gerek yani. Düğün olayları filan bitti mi yaa? Katılamadan bitmesi kötü oldu. Oysa kadar da çağrılmıştım. Üzüldüm şimdi...
Seoirse Rowan
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Seoirse Rowan

MesajKonu: Geri: Hem rpde hem reelde partner olmak   Hem rpde hem reelde partner olmak Icon_minitimePtsi Şub. 06, 2012 3:16 pm

Catherine Patel demiş ki:
Llesenia Carreño demiş ki:

Oha ne biçim bir hayal dünyası o asdgfhjk.

Eveeet. Bende bir düğüne katılmıştım öyle asdfghj. Çok fenaydı. Gerdek gecesi bile yapmışlardı o zamankiler len. Okumuştum Cool sdfghjklşş
Audreanna Sacrél
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Audreanna Sacrél

MesajKonu: Geri: Hem rpde hem reelde partner olmak   Hem rpde hem reelde partner olmak Icon_minitimePtsi Şub. 06, 2012 7:15 pm

6 yıl önce vardı bir tane, sanırım geçen sene ayrılmışlardı.
Rebecca Teague
Oyuncu
Oyuncu
Rebecca Teague

MesajKonu: Geri: Hem rpde hem reelde partner olmak   Hem rpde hem reelde partner olmak Icon_minitimePtsi Şub. 06, 2012 10:23 pm

Benim RP'ye başladığım dönemlere denk geliyor bu olayın popülerliği. İlişkiden ilişkiye değişir, genellememek gerekir diyeceğim; ama harbi bir acayipti ya.

Ben de yaptım RP düğünü bu yaz. Mis gibi de oldu oh. Minik muffinlerimiz, papazımız bile vardı. Güzeldi bence benimki taam mı! *-*
Sidney Moon
London I. Sınıf | İşletme
London I. Sınıf | İşletme
Sidney Moon

MesajKonu: Geri: Hem rpde hem reelde partner olmak   Hem rpde hem reelde partner olmak Icon_minitimePtsi Şub. 06, 2012 10:30 pm

^
Ya ama Heat'le Rémi'nin düğünü ama. O ne de güzeldi ama.
Catherine Patel
Catherine Patel

MesajKonu: Geri: Hem rpde hem reelde partner olmak   Hem rpde hem reelde partner olmak Icon_minitimeSalı Şub. 07, 2012 11:58 am

^+1. Sizin düğününüze laf edeni dövüyorlarmış. Hatta yalan haberini yapıyorlarmış. Hımf. (Cidden gördüğüm en iyi düğün rpsiydi, utanmasak üzüntüden kına gecesi bile yapacaktık.)
Emanuela Marlot
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
Emanuela Marlot

MesajKonu: Geri: Hem rpde hem reelde partner olmak   Hem rpde hem reelde partner olmak Icon_minitimeSalı Şub. 07, 2012 12:08 pm

Kendimce mutlu oldum bilgisayar başında. Özledim Rémi ve Heather'ı ben *-* Neyse geyiğe çevirmeyim burayı.

Hem rpde hem reelde partner olmak
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Yapım Görevlisi Olmak
» Dost Sitemiz Olmak İçin