London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri uyumuyor.
Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

Hem rpde hem reelde partner olmak

+17
Rebecca Teague
Audreanna Sacrél
William McHill
Catherine Patel
Ed Woodie
Llesenia Carreño Martinéz
Marion Antoinette
Jack Rosariao
Joseph D. Bailey
Bonnie Hadwyn
Seoirse Rowan
Luther Frederic Adler
Clementine Crandal
Alex Mclain
Freja Hendriksen
Meg Margold
Christian Walsh
21 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Althea McQueen
London Central II. Sınıf
London Central II. Sınıf
Althea McQueen

Hem rpde hem reelde partner olmak - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hem rpde hem reelde partner olmak   Hem rpde hem reelde partner olmak - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 07, 2012 5:24 pm

Heather &Rémi güzeldi evet. Çünkü gayet mantıklı bir şeydi. İstiyor efendim Rp karakterleri de evlenmek. Ne bileyim, ben hiçbir karakterimi o seviyeye getirememiş olsam bile arada soruyorlar bana. Ben adam değil miyim? Ben de evlenmek istiyorum bazen. Belli bir yaşa geldim, diyorlar bana.
Tamam şimdi. Karakter evlendirmek güzel bir şey bence; ama arkadaşım bazı şahsı muhteremler utanmasalar kendi ad soyadlarını verdikleri karakterler alıp onları evlendirecekler. Yine de ne bileyim. Hadi bana tuhaf gelir, başkası sever. Onların şahsi kararıdır tabii... Ama sorarım şimdi. Ayrılınca niye o karakterler ölür, kurgular bozulur?
Gerçek hayatta sevgiliyken karakterleri de sevgili yapıyorsunuz, o zaman Rp'de öldürünce de ölüyor musunuz? Adam gibi boşansınlar işte. Ne ala dünya.
Machinehead
madasahatter, thinasadime
madasahatter, thinasadime
Machinehead

Hem rpde hem reelde partner olmak - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hem rpde hem reelde partner olmak   Hem rpde hem reelde partner olmak - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 08, 2012 2:43 pm

Rpgde tanışıp sonra sevgili olduğum, reelde buluştuğum falan insan var, sonra bi de önce tanıyıp sonra rpgde de gördüğüm konuştuğum falan var. Beni linç etmeyin valla öyle iğrenç falan değildik aşlfhkşs. Ama partner karakter açmak nasip olmadı hiç.
https://lnsrplay.yetkin-forum.com

Hem rpde hem reelde partner olmak
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Yapım Görevlisi Olmak
» Dost Sitemiz Olmak İçin