London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri uyumuyor.
Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

geek in the pink

+7
Machinehead
Delancey B. Blackbourne
Catherine Patel
William McHill
Alex Mclain
Aphra Avichayil
Dóra Duci
11 posters
YazarMesaj
Dóra Duci
Westminster III. Sınıf
Westminster III. Sınıf
Dóra Duci

geek in the pink Empty
MesajKonu: geek in the pink   geek in the pink Icon_minitimeÇarş. Şub. 08, 2012 5:48 pm

geek in the pink Tumblr_lnu2ntbMGC1qczldho1_500
Macaristan'da doğdu ve lise üçe kadar orada okudu, bu sene halasının yanına geldi. İngilizcesi çok kötü, hani zaten normalde de hiç konuşmuyor, dilsiz olsaydı da bir şey fark etmezdi yani. Aşk konusunda pek acemi, dostluk konusunda da. Hani bazen aseksüellik derecesinde ilgi duymuyor insanlara. Ama Londra'da biri olsun istiyorum, böyle uçuk kaçık olsun, Didi hayran kalsın falan. Ne sanatta ne de sporda iyi. Aslında ileride sesinin güzel olduğu da fark edilsin istiyorum. Hoşlandığı çocuk fark etmiş olabilir mesela. Saf bi' de, 25242 tane uçağınızın olduğunu inandırıcı bir biçimde söylerseniz, inanır.

İşte dediğim gibi, hoşlanacağı bir çocuk istiyorum. Şakacı, haylaz falan. Ya da çok olgun olsun, illa bir aşırılık olacak yani.
Arkadaş olur, düşman olur. Aslında düşman nasıl olur, bilmiyorum. Didi kavga etmeyi dahi beceremez çünkü.
Yeter ki gelin ya. Cidden.

En son Dóra Duci tarafından Perş. Şub. 09, 2012 2:13 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Aphra Avichayil
Oxford I. Sınıf | İbrani Dili ve Yahudi Kültürü
Aphra Avichayil

geek in the pink Empty
MesajKonu: Geri: geek in the pink   geek in the pink Icon_minitimeÇarş. Şub. 08, 2012 10:14 pm

Hoşlanacağı bir çocuk istiyorum demiş bırakmışım resmen... Lise olsun ya, mümkünse üç - dört tabii.
Alex Mclain
Oxford I. Sınıf | Resim
 Oxford I. Sınıf | Resim
Alex Mclain

geek in the pink Empty
MesajKonu: Geri: geek in the pink   geek in the pink Icon_minitimeÇarş. Şub. 08, 2012 10:19 pm

Başka bir kurgumuz olmasa Will derdim. Neyse öhöm Will ile ilgili olan kurguyu hatırlatayım diye geldim mesela.
Aphra Avichayil
Aphra Avichayil

geek in the pink Empty
MesajKonu: Geri: geek in the pink   geek in the pink Icon_minitimeÇarş. Şub. 08, 2012 10:21 pm

Kimse çıkmazsa Will'e sararım olmadı... Ehe.
William McHill
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
William McHill

geek in the pink Empty
MesajKonu: Geri: geek in the pink   geek in the pink Icon_minitimeÇarş. Şub. 08, 2012 10:45 pm

Bu Will de var tabii Very Happy Will'lerin arası açılacak... Very Happy
Dóra Duci
Westminster III. Sınıf
Westminster III. Sınıf
Dóra Duci

geek in the pink Empty
MesajKonu: Geri: geek in the pink   geek in the pink Icon_minitimePerş. Şub. 09, 2012 2:15 pm

Willler can oldu resmen. Kan oldu. Can kan. CANKAN.
Catherine Patel
Cambridge Sinema Bölümü | Profesör
Cambridge Sinema Bölümü | Profesör
Catherine Patel

geek in the pink Empty
MesajKonu: Geri: geek in the pink   geek in the pink Icon_minitimePerş. Şub. 09, 2012 2:30 pm

Pamela Fizban çizgiroman dükkanı çalışanı rütbesini alabilirse arkadaş olsun Didi ile. Lisede okuması gereken bir yaşta ama okula gitmiyor kurgu gereği.
Dóra Duci
Westminster III. Sınıf
Westminster III. Sınıf
Dóra Duci

geek in the pink Empty
MesajKonu: Geri: geek in the pink   geek in the pink Icon_minitimePerş. Şub. 09, 2012 2:32 pm

AY HEM DE KRIS. Yerim bile.
Delancey B. Blackbourne
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Delancey B. Blackbourne

geek in the pink Empty
MesajKonu: Geri: geek in the pink   geek in the pink Icon_minitimeCuma Şub. 10, 2012 10:34 pm

bu kız çok tatlı ya. var olan karakterlerimle kurgu bulamadım ama yazim dedim. belki sen bulursun falan. yok üşengeçliğimden değil cidden bulamıyorum ben evet dşaflhk.
Dóra Duci
Westminster III. Sınıf
Westminster III. Sınıf
Dóra Duci

geek in the pink Empty
MesajKonu: Geri: geek in the pink   geek in the pink Icon_minitimeC.tesi Şub. 11, 2012 11:14 am

Ehe, ay, teşekkürler. Ben senin karakterlerine bayılıyorum, ondan dolayı heyecan yaptım resmen. Nasıl bi' şey olsa ki?
Machinehead
madasahatter, thinasadime
madasahatter, thinasadime
Machinehead

geek in the pink Empty
MesajKonu: Geri: geek in the pink   geek in the pink Icon_minitimeC.tesi Şub. 11, 2012 6:43 pm

Hiç bilmiyorum ): daha ben karakter açarım heralde onlarla yaparız sşdlfkhlsdj hoşlandığı çocuğu falan açarım belkim
https://lnsrplay.yetkin-forum.com
Ivy Kandace
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Ivy Kandace

geek in the pink Empty
MesajKonu: Geri: geek in the pink   geek in the pink Icon_minitimeC.tesi Şub. 11, 2012 7:02 pm

Oyş. Güls! Bunlar kankiş olsunlar mı? Ne dersin?
Mabelle Jeseven
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Mabelle Jeseven

geek in the pink Empty
MesajKonu: Geri: geek in the pink   geek in the pink Icon_minitimeC.tesi Şub. 11, 2012 7:22 pm

Ben rütbe almadım ama benim bozuk aksanlı İngilizcemden ne kadarını alabilirse o kadarını alsın götürsün. ALLAM BARBARA PALVIN YA. Yakın olsunlar bence, hadi be hacı.
Dóra Duci
Westminster III. Sınıf
Westminster III. Sınıf
Dóra Duci

geek in the pink Empty
MesajKonu: Geri: geek in the pink   geek in the pink Icon_minitimeC.tesi Şub. 11, 2012 7:34 pm

Aslında hoşlandığı iki çocuk var, ehehe.
Tabi Mel.
Aşkımsın Gizem.
Nora Jeanne Delacour
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Nora Jeanne Delacour

geek in the pink Empty
MesajKonu: Geri: geek in the pink   geek in the pink Icon_minitimeC.tesi Mart 31, 2012 8:12 am

bu Dora çok tatlıymış, iyimiş. Nora kurgu istermiş. Nora'nın karakteri böylemiş.

Nora Jeanne Delacour demiş ki:

Kıvrak bir zekaya sahiptir. Ne ukalalığı vardır, ne kibri ne de başka herhangi bir özelliği. Son derece sıcak kanlı ve cana yakın bir insandır. Etrafında ki birçok insanla olan iletişimine değer verir. Güvenilir ve sabırlıdır. Ailesinin ona verdiği aşırı değerden ve kapan kısmasından dolayı kendine ait bir evde tek başına yaşamaktadır. Parasını sokakta şarkı söyleyerek kazanmaya çalışır. Westminster Lisesinde IV. sınıf öğrencidir. Bir nerd kadar olmasa da derslerine önem verir ve yüksek dereceler kazanmaya çalışır. İnsanların onun hakkında düşündüklerine pek önem vermez. Başkalarının düşüncelerine kulak asmaz ancak duyduklarını da kendi içinde değerlendirir. Tam olarak umursamaz değildir. Liseyi bitirdikten sonra RADA'da Müzikal Tiyatro bölümüne kapağı atmayı düşünüyor. Bir edebiyat dehasıdır. Kendine ait bir Grande Punto arabası vardır.

Nora hakkında daha fazlası burada.
Dóra Duci
Westminster III. Sınıf
Westminster III. Sınıf
Dóra Duci

geek in the pink Empty
MesajKonu: Geri: geek in the pink   geek in the pink Icon_minitimeC.tesi Mart 31, 2012 4:57 pm

Nora da epey iyiymiş yalnız. Ne yapsak ki?
Leeloo Dallas
Serbest Meslek
 Serbest Meslek
Leeloo Dallas

geek in the pink Empty
MesajKonu: Geri: geek in the pink   geek in the pink Icon_minitimePaz Nis. 01, 2012 11:08 am

Nora adına; Şimdi şöyle bir aklıma geldi de. Nora şarkı söylüyor para kazanmak için Dora'da arada gelsin bununla işte. Normal arkadaşlık. Belki birlikte şarkı falan söylerler. la la la. Very Happy
Aphra Avichayil
Aphra Avichayil

geek in the pink Empty
MesajKonu: Geri: geek in the pink   geek in the pink Icon_minitimePaz Nis. 01, 2012 11:41 am

Henüz Didi'nin müzikal yeteneği fark edilmedi; ama fark edilir edilmez, yanında biterim. :3
Leeloo Dallas
Serbest Meslek
 Serbest Meslek
Leeloo Dallas

geek in the pink Empty
MesajKonu: Geri: geek in the pink   geek in the pink Icon_minitimePaz Nis. 01, 2012 12:08 pm

tamam, Nora fark edilmesini bekliyor o zaman Very Happy
Dóra Duci
Westminster III. Sınıf
Westminster III. Sınıf
Dóra Duci

geek in the pink Empty
MesajKonu: Geri: geek in the pink   geek in the pink Icon_minitimePaz Nis. 01, 2012 12:22 pm

Yaşasııın! What a Face

geek in the pink
1 sayfadaki 1 sayfası