London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri uyumuyor.
Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

Cuz i'm a free bitch, baby.

2 posters
YazarMesaj
Louisanne Barclay
Oxford I. Sınıf | Antropoloji
Louisanne Barclay

Cuz i'm a free bitch, baby. Empty
MesajKonu: Cuz i'm a free bitch, baby.   Cuz i'm a free bitch, baby. Icon_minitimePerş. Şub. 23, 2012 12:52 am

Cuz i'm a free bitch, baby. Tumblr_l7r8tpVXtA1qah5ozo1_500
Louisanne Makyla Barclay. 19. Londra. İkizler.

Annesi bir tarih araştırmacısıydı; babası ise, bir aile holdinginin sahibi. Oldukça zengin bir aile -ki annesi Angela Reeves'in ailesinden kalan oldukça büyük bir mirası vardı. Vasiyeti üzerine, bu mirasın büyük bir kısmını kızı Louisanne'ye bırakıldı; geriye kalanlar ise vakıflara bağışlandı.
On beş yaşına kadar Londra'da okudu. Ancak okuldaki seks skandalı yüzünden ailesi onu, on altı yaşındayken, İsviçre'deki bir yatılı okula gönderdi. Orada bir yıl kaldı ancak, yaşadığı psikolojik sorunlar yüzünden, lise son sınıfta tekrar İngiltere'ye döndü. Dönüşünden bir buçuk yıl sonra annesi öldü.
Spoiler:
Annesinin ölümünden sonra babası, tekrar evlenmek istediği için babasıyla tartıştı ve babasından ayrıldı. Annesinin mirasına sahip olduğu için oldukça rahat yaşıyor. Müsrif biri değil ama harcamaktan asla korkmaz. Alışveriş delisi değildir ama gardırobunda yeni bir şeyler görmek hoşuna gider.
Parasının büyük bir çoğunluğunu barlarda harcıyor. Bir alkolik. Sigara ve uyuşturucu kullanıyor. Kötü alışkanlıkları(!) annesinin ölümünden önce de vardı ancak, annesinin ölümüyle bu alışkanlıklar maksimum seviyeye çıktı. On dört yaşından beri düzenli bir ilişkisi olmadı, çoğu zaman tek gecelik veya resmi olmayan ilişkiler yer ediniyor hayatında. Bu yüzden, çevresinde birçok insan ona kötü şeyler diyor. Ama onun bunu taktığı yok; hatta kabullenmiş gibi.
Tuttuğunu koparan, inatçı ve gururludur. Bir şeyleri kolay umursamaz, biraz gamsız bir tip. Ama umursadığı zamansa aşırı duygusal ve hassas olabiliyor. Sinirlenme konusunda da oldukça hassas. En ufak şeye sinirlenebilir. Affedici değildir, gelip arabanızı balyozla parçalayacak kadar kincidir. Dostlarına karşı oldukça sadık ve sevecen, düşmanlarına karşı zalimdir.

Aradıkları

Sıkı Dostlar
Arkadaşlar- Kafa denkleri vs.
Hoşlaşmadıkları- Düşmanlar vs.
Ex-sevgili- Tek gecelik vs.
Ayrıca kurguya uygun fikirleriniz varsa müthiş olur.
Birkaç ev arkadaşı arıyorum bir de.

PS: Tüm kurgularla-kişilerle RP yapmak istiyorum, belirteyim dedim. Very Happy
Alex Mclain
Oxford I. Sınıf | Resim
 Oxford I. Sınıf | Resim
Alex Mclain

MesajKonu: Geri: Cuz i'm a free bitch, baby.   Cuz i'm a free bitch, baby. Icon_minitimePerş. Şub. 23, 2012 1:52 am

Trink* Alex tek gecelik olabilir (Böyle tek gecelik karakter buldum egosuyla gelmiyorum, başka yer bulamadım. Alex'ten bile daha mess halde. Yakın zamanda tırlatması ile ilgili planlarım var, o zamanlar Lou'nun izinden gidip gene yolunu şaşırabilir. Tanışmaları tek gecelik ilişkiyle olabilir ama okuldan-tanıma kurgusu gibi bir şey düşünmezsen.*

Bunun dışında Becky Wandall var, kafa dengi olabilir. Böyle biri:
Alıntı :
Becky kaçık. Amerikalı. Lakabı bira markası olan "Becks" Lisede etrafındaki bütün kızlar kokoş, güzel olma takıntısında diye hepsiyle alay etmiş, pek uyum sağlayamamış. Çizgiroman, bilgisayar oyunları, basketbol gibi şeyleri seviyor. Erkek çocuğu gibi. Bir de haksızlığa karşı sessiz kalamıyor, illa maydonoz oluyor. İnsan hakları, hayvan hakları, hatta tümden haklarla ilgili saplantıları var. Aklına eseni yapıyor, mesela boş duvar gördü gidip sprey boya alıp vandalizm yapabilir. Sıkıntıdan dükkandan sakız gibi küçük bir şey çalabilir sonra da geri dönüp çaldığını gösterip parasını öder. Üniversite okuması gerekiyor ama hiçbir yere giremedi çünkü dersleri rezil. Hep rezil olmuş, lisede bile zor okudu. Bir sürü eylem ve türevi şeyden gözaltına alındı, hep annesi falan kurtardı. Bir ara neredeyse uyuşturucudan içeri giriyordu ki kullandığından değil. Biraz loser bir tip aslında, kendisi küçük bir çizgi roman dükkanına girdiğinde masa başında kendi çizgi romanlarını okuyup sakız patlatan bir tip gibi.

Bir de Catherine Patel diye bir karakterim var aklıma bir şey geldi; Catherine ile Lou'nun annesi tanışıyor olabilir. Eski dost falan olabilirler, belki Lou Catherine'i küçüklükten hatırlıyordur falan. Göz kulak olabilir, göz kulak olmak derken okul içinde başının belaya girmesini engelleyebilir çaktırmadan. Böyle bir şeyler dedim ama..?

Ha bir de Hunter Drake diye bir karakterim var, barlarda eski hikayelerini anlatıp milleti etrafına toplayan tipler olur ya, sarhoşlardır ama güzel hikaye anlatırlar, onlardan. Barın tekinde tanışabilirler. Yatmaz ama kafa denkleri klasmanın girebilir sanki. Baya rahat, kafa bir eleman çünkü.

Alex hariç biriyle rp yapabilirsin. (Alex'in başı rpden kalkmadığı içün.)
Louisanne Barclay
Louisanne Barclay

MesajKonu: Geri: Cuz i'm a free bitch, baby.   Cuz i'm a free bitch, baby. Icon_minitimePerş. Şub. 23, 2012 10:47 am

Oldukça uygun, her dördü de. Ekliyorum öyleyse^^
Okuldan tanıma gibi durum da olabilir aslında. Ama tek gecelik iyidir ajdajsk.

Cuz i'm a free bitch, baby.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Baby Jane