London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri uyumuyor.
Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

Ravel Slott - Silence could be your salvation.

2 posters
YazarMesaj
Ravel Slott
Westminster III. Sınıf
Westminster III. Sınıf
Ravel Slott

Ravel Slott - Silence could be your salvation. Empty
MesajKonu: Ravel Slott - Silence could be your salvation.   Ravel Slott - Silence could be your salvation. Icon_minitimeC.tesi Mart 31, 2012 10:12 pm

Ravel Slott - Silence could be your salvation. Tumblr_lkn00fKmmg1qju82go1_500
It's gonna be our little secret.

• Ravel sessiz, içine kapanık, utangaç bir kız.
  • Genetik mühendis bir annesi (Gina), köşe yazarı bir babası (John) ve doktor bir üvey babası(Walter) var.
  • Ailesi sessiz biri olmasını boşanmalarına yoruyor.
  • Sessizliğinin asıl sebebi Ravel'ın on iki yaşındayken Walter'ı bir kadına tecavüz edip sonrasında kadını öldürürken görmesi.
  • Walter Ravel'ın her şeye tanık olduğunu fark ettiğinde kızın gözünü korkutur.
  • "Sessizlik kurtuluşun olabilir." de onun söylediği şey.
  • Kızın sırrını bilmesini olumlu bir şeye yormaya karar verir, Ravel ile ilgili cinsel anlamda talepleri olmasa da bir takım talepleri olmaya başlar; yaptıklarını kameraya alması, insanları tuzağa düşürmesinde yardım etmesi, etrafı kolaçan etmesi gibi. Bu da Ravel'ı içe kapanık biri haline getirmiştir.
  • Ravel bütün bu sessiz sakin kişiliği yüzünden okulda ezilen insanlar arasında yer alır. Sosyal hayatta başarısızdır, kendine güveni olan insanlar yanında huzursuz hisseder.
  • Slott soyadı sebebiyle "Slut" lakabından kurtulamaz. 'Slut Ravel'
  • Kolay sinirlenmez, insanlarla kavga etmektense kendisini aşağılamalarına izin verir.
  • Damarına basıldığı zaman kendisini rahatsız eden kişiye yapanın kendisi olduğunu belli etmeksizin entrikalar uygular. Kimi zaman Walter'dan yardım alır.
  • Öz babası John ile yaşamaktadır.

Kurgu için birilerini istiyorum. Ravel kolay sosyalleşebilecek biri değil ama sessiz sakin karakterler yanında iyi hissedip iletişime geçebilir. Sosyal bir erkek liseli karakter arıyorum, tanışmak zorunda bile değiller, ona platonik olacak. Bunun dışında fikri olan damlasın, fikri olmayan da ben kurgu istiyorum ama gel beraber bulalım diye gelebilir.

En son Ravel Slott tarafından Paz Nis. 01, 2012 3:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Leeloo Dallas
Serbest Meslek
 Serbest Meslek
Leeloo Dallas

MesajKonu: Geri: Ravel Slott - Silence could be your salvation.   Ravel Slott - Silence could be your salvation. Icon_minitimePaz Nis. 01, 2012 11:11 am

Nora adına veya Chanel'de olur neyse. Hiç bir fikrim yok ama ben kurgu istiyorum gel beraber bulalım. Very Happy
Ravel Slott
Westminster III. Sınıf
Westminster III. Sınıf
Ravel Slott

MesajKonu: Geri: Ravel Slott - Silence could be your salvation.   Ravel Slott - Silence could be your salvation. Icon_minitimePaz Nis. 01, 2012 1:23 pm

Yeeeey hadi bulalım! What a Face Nasıl tipler ikisi de?
Leeloo Dallas
Serbest Meslek
 Serbest Meslek
Leeloo Dallas

MesajKonu: Geri: Ravel Slott - Silence could be your salvation.   Ravel Slott - Silence could be your salvation. Icon_minitimePaz Nis. 01, 2012 1:55 pm

Nora böyle bir şey.

Nora Jeanne Delacour demiş ki:

Kıvrak bir zekaya sahiptir. Ne ukalalığı vardır, ne kibri ne de başka herhangi bir özelliği. Son derece sıcak kanlı ve cana yakın bir insandır. Etrafında ki birçok insanla olan iletişimine değer verir. Güvenilir ve sabırlıdır. Ailesinin ona verdiği aşırı değerden ve kapan kısmasından dolayı kendine ait bir evde tek başına yaşamaktadır. Parasını sokakta şarkı söyleyerek kazanmaya çalışır. Westminster Lisesinde IV. sınıf öğrencidir. Bir nerd kadar olmasa da derslerine önem verir ve yüksek dereceler kazanmaya çalışır. İnsanların onun hakkında düşündüklerine pek önem vermez. Başkalarının düşüncelerine kulak asmaz ancak duyduklarını da kendi içinde değerlendirir. Tam olarak umursamaz değildir. Liseyi bitirdikten sonra RADA'da Müzikal Tiyatro bölümüne kapağı atmayı düşünüyor. Bir edebiyat dehasıdır. Kendine ait bir Grande Punto arabası vardır.

Nora hakkında daha fazlası burada.

Chanel Hattie Landon demiş ki:

Sıcak kanlı, güler yüzlü ve duygusal bir kızdır Chanel. Çocukluğundan beri vefakar ve yardım sever bir tutum izlemiştir. Zeki bir kızdır ve Amerika'da okuduğu okul dönemlerinde yüksek başarılar alarak mezun olmuştur. Aşka inanan bir kızdır. Mantığından önce duygularını değerlendirir ve çoğu kez duyguları ile hareket etmiştir. Masum bir çehresi vardır. Aşka körü körüne inandığı için ve sadece duygularının söylediği yolu takip ettiği için karşısına çıkan birçok kötü yola da itiraz etmemiştir. Hamile kalması gibi. Ailesi tarafından reddedilince dünya da yapayalnız kaldığını düşünüp depresyona girdiği bir dönem bile yaşamıştır ancak kısa sürmüş ve kendini toparlamıştır. Cesaretli bir kızdır. Korktuğu pek bir şey olduğu söylenemez. Ancak ilk atağı yapmayacak kadar da başı boştur. Hırçın biri değildir. İnatçı da değildir. Aslında bir rahibe bile sayılır.

Hamile Chanel işte. Ailesi tarafından -aslında babası tarafından- reddedildi o da yeni bir hayat başlamak için Londra'ya geldi. Birkaç hafta oldu zaten. Hamileliği de bir-bir buçuk ay oldu. Very Happy
Ravel Slott
Westminster III. Sınıf
Westminster III. Sınıf
Ravel Slott

MesajKonu: Geri: Ravel Slott - Silence could be your salvation.   Ravel Slott - Silence could be your salvation. Icon_minitimePaz Nis. 01, 2012 2:42 pm

İkisi de çok tatlı tipler ya *-* Nora biraz sosyal gibi, Ravel onun yanında pek rahat hissedemeyebilir. Bir kurgu planlayabiliriz ama.

Nora ile de dükkanda tanışabilirler. Annesi ile olduğu bir haftasonu dükkana gelirler, annrsi devamlı müşteridir, ne bileyim, bir antika karyola hakkında dükkan sahibiyle konuşurken Ravel da dükkanı gezer, o sırada Nora ile karşılaşabilir. Başta gene sessiz kalmaya çalışır ama Nora sıcakkanlı demişsin, Ravel'ı konuşturabilir bence. Çok tatlı bir ilişkileri olur sankim.
Leeloo Dallas
Serbest Meslek
 Serbest Meslek
Leeloo Dallas

MesajKonu: Geri: Ravel Slott - Silence could be your salvation.   Ravel Slott - Silence could be your salvation. Icon_minitimePaz Nis. 01, 2012 2:48 pm

Dükkanda çalışan Chanel Very Happy Neyse işte kurgu tamamdır bunların o zaman. Nora sokak şarkıcısı belki buradan bir kurgu çıkarabiliriz. Belki Ravel sokaklarda falan geziyordu sonra Nora'ya rastladı bir-iki kişide onu dinleyip para atıyordu sende gördün falan dinledin. Very Happy
Ravel Slott
Westminster III. Sınıf
Westminster III. Sınıf
Ravel Slott

MesajKonu: Geri: Ravel Slott - Silence could be your salvation.   Ravel Slott - Silence could be your salvation. Icon_minitimePaz Nis. 01, 2012 3:10 pm

Ay biliyordum, yanlış yazmışım Very Happy, oluuur o da olur.
Leeloo Dallas
Serbest Meslek
 Serbest Meslek
Leeloo Dallas

MesajKonu: Geri: Ravel Slott - Silence could be your salvation.   Ravel Slott - Silence could be your salvation. Icon_minitimeC.tesi Nis. 14, 2012 12:09 pm

Chanel'in kurgusunu değiştiriyorum hamile olayı falan bir meşakatli geldi bana. ama hala sıcak kanlı sadece haberin olsun istedim.

Ravel Slott - Silence could be your salvation.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ravel Slott