London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri uyumuyor.
Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

Lancelot.

3 posters
YazarMesaj
Lancelot Burrell
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Lancelot Burrell

Lancelot. Empty
MesajKonu: Lancelot.   Lancelot. Icon_minitimePaz Mayıs 20, 2012 7:34 pm

Lancelot. 2071834_new_looks

& Popüler, veya popüler olma yolunda hızla ilerleyen Lancelot, yanından geçen kişileri döndürüp bir kez daha baktıracak bir yakışıklılığa sahip.

& Normal düzeyde bir gelire sahip olan teyzesi Ellinor'la yaşıyor.

& Babası hakkında hiçbir bilgiye sahip değil, adı da dahil. Velayeti teyzesinde olduğundan dolayı teyzesinin soyadını taşıyor.

& Frederick'in yıllar sonra oğlunu bulma çabası Ellinor'u korkuttu ve onu Fransa'dan göndermeye karar verdi. Tabii ki "Daha iyi bir öğrenim" bahanesiyle.

& Değer vermekten kaçınan birisi. Değer verip sonradan üzülmektense, hiç değer vermiyor.

& Eğlence düşkünü, annesi gibi suça eğimli birisi. Zaten eğlence anlayışı böyle.

& Kötü bir alışkanlığa sahip değil. Uyuşturucuyu denemişliği varsa da kullanmıyor. Sigara da öyle.

& Aşk ona göre değil fakat tek gecelik ilişkilere de kapalı değil.

& Teyzesine pek yük olmak istemiyor, bu yüzden yaz tatillerinde (veya okul zamanı çok gerekirse) fotoğrafçılık yapıyor. Birkaç kez bazı markalar için modellikte yaptı.

& Annesi gibi, acımasız. İntikam almakta onun eğlence anlayışının içine giriyor.

& Statüsel olarak kendinden aşağıda olan insanları aşağılamayı sevmiyor. Fiziksel görünüm, maddi durum gibi formaliteleri göz önünde bulundurmadan yargılıyor insanları.

& Sert, hemen hemen her erkek gibi kavgaya girmeyi seviyor.

& Sanırım onun sırlarını sadece 'Cat' biliyor. Paylaşmaktan çok dinlemeyi tercih eden bir tip.

Arananlar | Değer vermeme zımbırtısının dışında kalan iki dost, ne az; ne çok denilebilecek kadar arkadaş, popüler olma yolundaysa mutlaka onu tanıyan insanlar olmalı, onlarda şu nötr olanlar, Tek gecelik ilişkileri, Birkaç tane eski sevgili, Özel kurgular & Diğerleri.

Bir de bulamam biliyorum fakat, eğer olur da bir çılgınlık yapmak isterseniz bana best açabilirsiniz bir tane. Ünlüsü bu fotğraftaki kız olacak. Gördüğünüz gibi ünlümle çok yakınlar, bu yüzden beraber güzel rpler olur diye düşündüm. Bu da kızın başka bir resmi.

Delancey B. Blackbourne: Çok çok yakın olmasalarda sıklıkla takıldığı dostlarından biri.

Ravel Slott: Takıldığı arkadaş ortamının sıklıkla uğraştığı bir kız fakat Lancelot bundan pek hoşlanmıyor. Bu yüzden de Ravel'in ilgisini çekmiş olsa gerek ama bundan bihaber.

Pamela Dafoe: O henüz okuldan atılmamışken araları iyiydi, bir defa da -onun eşcinsel olduğunu bilmiyordu- cinsel olarak birliktelik yaşadılar. Daha sonra öğrendi.

William Moore: Aynı lisede olmamalarına karşın sıklıkla takıldığı William en yakın arkadaşlarından birisi. William'layken içindeki yaramaz çocuğu ortaya çıkarmaktan pek tedirgin değil, çünkü onun da kendisinden aşağı kalır yanı yok.

En son Lancelot Burrell tarafından Ptsi Mayıs 21, 2012 5:24 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Delancey B. Blackbourne
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Delancey B. Blackbourne

Lancelot. Empty
MesajKonu: Geri: Lancelot.   Lancelot. Icon_minitimePaz Mayıs 20, 2012 8:26 pm

Lance ile dost olsunlar, öyle çok süper yakın olmayabilir ama takılırlar falan işte u.u ikisinin de ismi lance diye kısaltılıyo boşa gitmesin şsdlfkhlşds
Lancelot Burrell
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Lancelot Burrell

Lancelot. Empty
MesajKonu: Geri: Lancelot.   Lancelot. Icon_minitimePtsi Mayıs 21, 2012 12:42 pm

Aslında Lancelot'a bir kısaltma bulamamıştım, yardımcı olduğun için teşekkür ederim böylece kısaltması senden oldu Very Happy Ekledim.
Jim Sherwood
Londra Vatandaşı
 Londra Vatandaşı
Jim Sherwood

Lancelot. Empty
MesajKonu: Geri: Lancelot.   Lancelot. Icon_minitimePtsi Mayıs 21, 2012 1:51 pm

Ravel şu nötr olanlar olabilir. Belki hoşlanmıştır ama daha gelip merhaba bile diyemeyecek denli utangaç bir tip. Hele de popüler olma yolunda bir karakterse Lancelot. Ya da Ravel okulun eziklerinden olduğu için Lance ve çevresi ona bulaşıyor olabilir. Sen seç, ben uyarım, zaten Ravel'ın da belirgin bir okul alemi kurgusu yok.

Pamela var, liseli değil ama bir zamanlar liseli olduğu için lise çevresinde takılan biri. Belki Lancelotla lise yıllarından arkadaş olabilirler? Kızın birinin kafasına devasa bir sakız yapıştırınca okuldan atılıyor. Eski sevgili falan olsun derdim de kız lezbiyen. Lezbiyen olduğunu fark etmeden önce tek gecelik ilişkileri olmuş olabilir belki?

Bir de William var, okuldan çıkıp Westminster çıkışına gidiyor babasından yürüttüğü arabayla. Bilemedim, karakter özellikleri isimlere tıkladığında çıkıyor, Lancelot'un sever mi nefret mi eder. Kurguya açım şu an u.u
Lancelot Burrell
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Lancelot Burrell

Lancelot. Empty
MesajKonu: Geri: Lancelot.   Lancelot. Icon_minitimePtsi Mayıs 21, 2012 4:41 pm

Ravel için: Ortamındakiler her ne kadar insanları statüsel olarak yargılayabiliyor olsa da Lancelot bunu yapmıyor. Arkadaşları Ravel'le uğraşırken o onlara katılmayacaktır, hatta onların dikkatini başka yöne çekip Ravel'i rahat bırakmalarını da sağlayabilir. Bu Ravel'in ilgisini çeker -herkesin ilgisini çekerdi-, e hoşta çocuk böyle de hoşlantı olur. Hatta Ravel'de şöyle bir cümle gördüm ben, "Sosyal bir erkek liseli karakter arıyorum, tanışmak zorunda bile değiller, ona platonik olacak. " onu bulmadıysan damlarım yani. Very Happy

Pamela: Oldukça eğlenceli bir tipe benziyor, eğlence Lancelot'un en sevdiği şeydir. Eşcinsellik konusunu lise yıllarında dalga konusu olmamak için saklamış olmalı. Bu yüzden Lancelot'ta bilmez ve takıldıkları bir zamanda yakınlaşırlar, olan olur. Pamela okuldan gittikten sonra gerçeği öğrenir Lancelot.

William: Aslında ilk o da düşman tarzı bir şey olur herhalde dedim ama okur okumaz vazgeçtim. Sevdim ben William'ı, kesinlikle çok iyi anlaşırlar Lancelot'la. William'ın serseri yönü onun birazda suça eğilimli olduğunu gösteriyor, Lancelot gibi. Bu yüzden iyi anlaşırlar, okul çıkışına geldiğinde görüşürler falan. Hatta serseri tayfasında bile olabilir, onlar sigara içerken Lancelot kuşlara falan bakar. -Kendim nefret ediyorum sigaradan, karakterlerimi de rahat bırakmıyorum-.

Onaylarsan sen de hepsini ekleyeceğim?
Delancey B. Blackbourne
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Delancey B. Blackbourne

Lancelot. Empty
MesajKonu: Geri: Lancelot.   Lancelot. Icon_minitimePtsi Mayıs 21, 2012 5:12 pm

William'lan düşman olmasınlar zaten Lance'le gözel kurgusu var onun
Lancelot Burrell
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Lancelot Burrell

Lancelot. Empty
MesajKonu: Geri: Lancelot.   Lancelot. Icon_minitimePtsi Mayıs 21, 2012 5:21 pm

Aa, onlar da mı senin karakterin? o.o Öyleyse ekledim hepsini, William cidden iyiymiiş. -,-
Delancey B. Blackbourne
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Delancey B. Blackbourne

Lancelot. Empty
MesajKonu: Geri: Lancelot.   Lancelot. Icon_minitimePtsi Mayıs 21, 2012 5:48 pm

Hayor yahu yani diyorum ki Delancey ve William yakınlar, Lancelot'la düşman olmasın zaten o yüzden u.u
Lancelot Burrell
Westminster IV. Sınıf
Westminster IV. Sınıf
Lancelot Burrell

Lancelot. Empty
MesajKonu: Geri: Lancelot.   Lancelot. Icon_minitimePtsi Mayıs 21, 2012 5:49 pm

Ha şimdi anladım tamam o zaman, bence de olmasınlar zatii. Very Happy

Lancelot.
1 sayfadaki 1 sayfası