London Never Sleeps
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Hoş geldin .
Londra senin için Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri uyumuyor.
Perş. Ocak 01, 1970 tarihinden beri buralarda takılmadın.

Aramıza son katılan https://lnsrplay.yetkin-forum.com/u398, Londra'ya hoş geldin!
Sitemiz bir rol oyunu sitesi olduğundan lütfen bu amaçla, Ad Soyad şeklinde kaydolun.
Rol oyununa başlamadan önce Başlangıç Rehberi'ni mutlaka okuyun.
London Never Sleeps toplu konuşma: Chatbox.
Rol oyunu puanlaması için: Tık.

This is not an advert

5 posters
YazarMesaj
Viktoriya van Rijn
Westminster III. Sınıf
Westminster III. Sınıf
Viktoriya van Rijn

This is not an advert Empty
MesajKonu: This is not an advert   This is not an advert Icon_minitimeC.tesi Nis. 14, 2012 5:40 pm

Alıntı :
Hollandalı ressam Rembrandt'ın bir gecelik eğlence sonucunda fransız fahişe Desireé'den doğma tek kızıdır. Hayatı boyunca ailesinden ilgi görmemesine rağmen yine de hayata karşı karamsar değildir. İnsanlarla iletişim kurmakta çok iyi olmasa da, arkadaş edinmeyi sever. Öyle bir sürü arkadaşı yoktur. Belirli bir kaç kişiyle görüşür. Okulda da pek popüler değil, aksine görmezden gelinen inek kızdır. Genellikle fazla gülmez, ya da mutluluğunu belli etmez. Sessiz bir kızdır. Yeteneklidir. Hem resim yapmayı sever, hem de müzik. Klarnet, Kontrbas ve Piyano çalar. Çalışkandır. Bağımlı sayılmasa da zaman zaman rahatlamak için ot ve benzeri şeylere baş vurur. Ve aşk insanıdır. Özellikle kendinden yaşça büyük adamlardan hoşlanır. Annesinden öğrendiği gibi, cinsel ilişkilere eğimlidir. Sürekli birilerinden hoşlanır, takıldığı biri olduğunda bile bir başkasına ilgi duyar. Aşk bağımlısıdır...

Falan filan. Aradığım belirli bir şeyler yok.
Çıkın çıkın gelin, bol bol kurgu yapalım cheers
Aphra Avichayil
Oxford I. Sınıf | İbrani Dili ve Yahudi Kültürü
Oxford I. Sınıf | İbrani Dili ve Yahudi Kültürü
Aphra Avichayil

MesajKonu: Geri: This is not an advert   This is not an advert Icon_minitimePaz Nis. 15, 2012 1:48 pm

I have the biggest crush on Viktoriya! Cidden.
Hunter Drake
Tiyatro Sahibi l Aktör
 Tiyatro Sahibi l Aktör
Hunter Drake

MesajKonu: Geri: This is not an advert   This is not an advert Icon_minitimePaz Nis. 15, 2012 2:21 pm

Kurgu istiyoruum! Çok istedim ama aklıma bir şey gelmedi şimdi, liseli karakterlerimin özelliklerini atsam mı ki? Olmaz dersen ilerleyen zamanda bir şey sıkarım?

Ravel
William
Viktoriya van Rijn
Westminster III. Sınıf
Westminster III. Sınıf
Viktoriya van Rijn

MesajKonu: Geri: This is not an advert   This is not an advert Icon_minitimePaz Nis. 15, 2012 3:04 pm

Aphra Avichayil demiş ki:
I have the biggest crush on Viktoriya! Cidden.
Eneee. Biraz karakterin hakkında bilgim olsa bir şeyler sallayabiliriz aslında ^^,

Hunter Drake demiş ki:
Kurgu istiyoruum! Çok istedim ama aklıma bir şey gelmedi şimdi, liseli karakterlerimin özelliklerini atsam mı ki? Olmaz dersen ilerleyen zamanda bir şey sıkarım?

Ravel
William

Şimcik. Ravel'la aynı okul ve yaştalar, kişilikleri de gayet uyumlu bence onunla arkadaş olabilir. Vika Ravel'ın okulda sürekli takıldığı inek tip olabilir.
William'la flört edebilirler. Vika şıpsevdi olduğundan, williamın da westminster high çevresinde bir kavgasına şahit olmuş da çok seksi bulmuş vurulmuş böyle ona kur yapıyor falan olabilir.
Ya da gece dışarı çıkmıştır da, bir kulüpte rastlaşmışlar, tek gecelik bir şey yaşamışlar falan da olabilir.
Hunterla ilgili de bilgim olsa sallardım bir şeyler, sen sonra da sallayabilirsin fark etmez ^^,
Katica Irglová
Londra Vatandaşı
 Londra Vatandaşı
Katica Irglová

MesajKonu: Geri: This is not an advert   This is not an advert Icon_minitimePaz Nis. 15, 2012 3:21 pm

Aslında bir sürü karakterim var, Aphra ile pek bir şeyler çıkarabilir miyiz, sanmıyorum. Über yahudi bir arkadaşımız o, içkisi kumarı yok, ağzından tek küfür dahi çıkmaz.

Kat de aptal sarışın. Ama o kadar aptal ki, kafayı yersin.
Bi' de şey: http://27.media.tumblr.com/tumblr_l6qxjuLBQV1qzmfnwo1_500.jpg
Hunter Drake
Tiyatro Sahibi l Aktör
 Tiyatro Sahibi l Aktör
Hunter Drake

MesajKonu: Geri: This is not an advert   This is not an advert Icon_minitimePaz Nis. 15, 2012 3:27 pm

Aaa şahane oldular, aklını yiyeyim. *iltifata gel* Will için okul muhabbeti daha iyi, çok tek gecelik adamı değil. Tatlı flörtleşmeleri olabilir, zaten Westmister çıkışlarına geliyor arabayı kaçırıp. Heh he.

Dur dur Hunter'la ilgili bilgi vereyim, onunla da bir şey bulalım.

Alıntı :
Tiyatro sahibi, tiyatro oyuncusu. Zengin bir babanın şımarık evladı olarak yetiştirilmiştir. Sesinin güzel olduğunu keşfeden babası onu, yaptırdığı tiyatro salonlarındaki gösterilere katılmaya teşvik etmiş, oğluna oyunculuk sevdasını aşılamıştır. Yetenekli olduğu tek konu saksafon çalmak ve oyunculuktur, bunun haricinde hiçbir kurala ve düzene ayak uyduramamıştır. Üniversiteye iki sene harcadıysa da ilk sınıfı geçememiş, sonunda pes edip küçük bir Avrupa turuna çıkmıştır. Geri döndüğünde Amerika'ya gidip oyuncu olma hayalleri vardır fakat döndüğünde babasının gizli para akladığını ve bunun keşfedilmesi üzerine ortadan kaybolduğunu öğrenmiştir. Bundan sonra bütün lükslerinden vazgeçmiş, adam gibi yeteneği olan tek işe, tiyatro işine yoğunlaşmıştır. Tiyatroyu babasının açtırdığı hesapta kalan parasıyla adam eder, aynı zamanda yazdığı ya da yazması için bulduğu adamların yazdığı senaryoda rol alır. Alkoliktir. Darma duman bir oyuncunun hayatına sahiptir. Askere yazılmış, bir seneyi bile tamamlayamadan kaçmıştır.

Edit: Alex Mclain ile de kurgu yapabiliriz, Alex direk resim aşığı. O da:
İlanlar başlığı.
Löjant.
Viktoriya van Rijn
Westminster III. Sınıf
Westminster III. Sınıf
Viktoriya van Rijn

MesajKonu: Geri: This is not an advert   This is not an advert Icon_minitimePaz Nis. 15, 2012 3:46 pm

Katica Irglová demiş ki:
Aslında bir sürü karakterim var, Aphra ile pek bir şeyler çıkarabilir miyiz, sanmıyorum. Über yahudi bir arkadaşımız o, içkisi kumarı yok, ağzından tek küfür dahi çıkmaz.

Kat de aptal sarışın. Ama o kadar aptal ki, kafayı yersin.
Bi' de şey: http://27.media.tumblr.com/tumblr_l6qxjuLBQV1qzmfnwo1_500.jpg

Aphra'yı üç hayırla uğurluyoruz o zaman -.-
Kat de çok aptalsa şöyle bir şey geldi aklıma. Vika çok zengin bir kız değil, ailesi onunla ilgilenmediğinden hiç bir para kaynağı olmadığı gibi doğru düzgün bir evi bile yok. Kat biraz olsun zenginse şayet onu kullanıyor olabilir. Klüplere, yemeklere çıkıp çıkıp hesabı ödetmeler yok efenim alışveriş yapıp kendisine bir şeyler aldırmalar. Hatta evine erkek atmalar falan.
Sende bir şeyler sallasana -.-
dipnot: fotoğraf çok manidar *-*

Hunter Drake demiş ki:
Aaa şahane oldular, aklını yiyeyim. *iltifata gel* Will için okul muhabbeti daha iyi, çok tek gecelik adamı değil. Tatlı flörtleşmeleri olabilir, zaten Westmister çıkışlarına geliyor arabayı kaçırıp. Heh he.

Dur dur Hunter'la ilgili bilgi vereyim, onunla da bir şey bulalım.

Alıntı :
Tiyatro sahibi, tiyatro oyuncusu. Zengin bir babanın şımarık evladı olarak yetiştirilmiştir. Sesinin güzel olduğunu keşfeden babası onu, yaptırdığı tiyatro salonlarındaki gösterilere katılmaya teşvik etmiş, oğluna oyunculuk sevdasını aşılamıştır. Yetenekli olduğu tek konu saksafon çalmak ve oyunculuktur, bunun haricinde hiçbir kurala ve düzene ayak uyduramamıştır. Üniversiteye iki sene harcadıysa da ilk sınıfı geçememiş, sonunda pes edip küçük bir Avrupa turuna çıkmıştır. Geri döndüğünde Amerika'ya gidip oyuncu olma hayalleri vardır fakat döndüğünde babasının gizli para akladığını ve bunun keşfedilmesi üzerine ortadan kaybolduğunu öğrenmiştir. Bundan sonra bütün lükslerinden vazgeçmiş, adam gibi yeteneği olan tek işe, tiyatro işine yoğunlaşmıştır. Tiyatroyu babasının açtırdığı hesapta kalan parasıyla adam eder, aynı zamanda yazdığı ya da yazması için bulduğu adamların yazdığı senaryoda rol alır. Alkoliktir. Darma duman bir oyuncunun hayatına sahiptir. Askere yazılmış, bir seneyi bile tamamlayamadan kaçmıştır.

Edit: Alex Mclain ile de kurgu yapabiliriz, Alex direk resim aşığı. O da:
İlanlar başlığı.
Löjant.

HEH! sorunlu insan hunter. Vika hunterla nerde tanışmış orayı uyduramadım şimdi ama şey olsa olur bence. Mesela önce okul sonraları hunter'a yardım etmekle başlamış arkadaşlıkları şimdiyse baya flörtleşiyorlarmış. Uyumlu ve sorunlu bir çiftin ilk adımları dırı dırı dım! olabilir? Tabi hunter'ın yaşla ilgili prensipleri varsa o zaman değişir. Başka şey sallarız.
Alexin sayfasına bakınca hatırladım onla kurgumsu bişi yapmıştık buracıkta gördüm ^^
Lyudmila Verneuil
London Central IV. Sınıf
London Central IV. Sınıf
Lyudmila Verneuil

MesajKonu: Geri: This is not an advert   This is not an advert Icon_minitimePaz Nis. 15, 2012 3:56 pm

AY! Nasıl güzel oldu Kat - Vika anlatamam. Canımsın.
Hunter Drake
Tiyatro Sahibi l Aktör
 Tiyatro Sahibi l Aktör
Hunter Drake

MesajKonu: Geri: This is not an advert   This is not an advert Icon_minitimePaz Nis. 15, 2012 3:56 pm

Heh he Jimi Hendrix kısmı bana tanıdık geliyordu zaten Very Happy
Hunter ile herhangi bir barda tanışmış olabilirler, barlara gidip insanlara hikayeler anlatmaya bayılan bir yapısı var. Yaş da sorun olmaz.
Oley sevindim, kurgu yapmayı seviyorum.
Viktoriya van Rijn
Westminster III. Sınıf
Westminster III. Sınıf
Viktoriya van Rijn

MesajKonu: Geri: This is not an advert   This is not an advert Icon_minitimePaz Nis. 15, 2012 4:10 pm

Kat-Vika çok eğlenceli oldu hakikaten!
RPleri iple çekiyorum ^^,
*
Ahaha. Alexle kurgu başarılı olmuş yanlız. her zamanki aşık vika ehehhe.
Eveet bar ortamında tanışılmış olsun. Böyle yabancıya anlatmak kolaydır tarzı bir iç döküşün ardından arkadaşlık vs vs. Tamam çok leziz oldu bu da, sevdim ^^

-yeni kurgularım oldu mutluyum huzurluyum ye diyorum. *-*-

This is not an advert
1 sayfadaki 1 sayfası